מעבר לתוכן

- - - - -

הטיפ שלי

• Please log in to reply
112 replies to this topic

#106 CoccinellaSeptempunctata

CoccinellaSeptempunctata

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 441 הודעות:

פורסם 07/08/2009 - 12:28

טיפ של בשמים:

בביוטיקר ש בקבונים לימלוי בושם.
אז אני קניתי כמה כאלה, מילאתי כל אחד בבושם אחר (אפשר לרשום על הבקבוק איזה בושם זה או לשים מדבקה, אם שוכחים)- פשוט משפריצים בזהירות, זה מתמלא.
ואז אני סוחבת אותם איתי בתיק, מאוד נוח.

טיפ של אירגון:

אני בחורה שאוהבת לסחוב איתי את כל הבית וצריכה שבכל תיק יהיו לי כמה דברים באופן קבוע, כמו פצירה, מגבונים לחים, שפתון לחות,סיכות-גומיות לשיער וכמובן מוצרי הגיינה נשית למיניהם וכמובן, בקובקון בושם. הקצבתי לצורך הענין תיק איפור בגודל בינוני שנכנס לכל תיק, וכשאני "עוברת" בין תיקים, אני פשוט מעבירה את התיק איפור, ככה שאני תמיד מצוידת ולא אשכח כלום בתיק זה או אחר ;)

#107 משושית

משושית

כסף

• רשומים+
  • 3467 הודעות:

פורסם 13/08/2009 - 12:07

משהו שגיליתי לאחרונה:

אני סובלת מעור יבש בכפות הרגליים. בסוף המקלחת אני שוטפת את כפות הרגליים גרגרים בשמן (לא יודעת את המונח הקוסמטי למוצר הזה).
גם מוריד את העור הקשה וגם מרכך את העור.
"המבוגרים אוהבים מספרים. אם תגיד להם שיש לך חבר חדש, לעולם לא ישאלו אותך שאלות חשובות. איש מהם לא ישאל: "איזה צליל יש לקול שלו? במה הוא אוהב לשחק? האם הוא אוסף פרפרים?" לא, הם שואלים: "בן כמה הוא? כמה אחים יש לו? כמה הוא שוקל? כמה משתכַּר אביו?" ורק אז נדמה להם שהם מכירים אותו... כאלה הם. לא צריך לכעֹס עליהם בגלל זה, ילדים צריכים להיות סבלנים מאד כלפי המבוגרים"
הנסיך הקטן, עמוד 17.

תקשיבי את גדולה נשיקות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ממש משוש חיי את
תמונה מצורפתתמונה מצורפת

תמונה מצורפת
משושית.. את... את בסדר את... !

משושית.. את... את בסדר את... !
(רגע, מישהו אמר את זה לפני... תמונה מצורפת)

#108 Wind of change

Wind of change

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 108 הודעות:

פורסם 22/09/2009 - 19:08

אני מניחה שלכל אחת יש לפחות חולצת V אחת עם מחשוף יותר מדי פתוח. אז במקום להתבשל בחום עם גופייה מתחת, אפשר לקחת פיסת בד בצבע הרצוי (תואם או לא את צבע החולצה, בהתאם לטעם) בצורת משולש ולתפור את זה לחולצה. טיפ נוסף לחולצה מכופתרת: לתפור רק צד אחד של המשולש ובצד השני לתפור כפתור. אמנם צריך בשביל זה לדעת לתפור (או לחילופין להיות בת של אמא חובבת תפירה B) ;) ), אבל זה משתלם ביותר! אני אישית לא מסוגלת לשים גופייה מתחת בחום של ארצנו.
תמונה מצורפת

#109 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 22/09/2009 - 22:46

אני מניחה שלכל אחת יש לפחות חולצת V אחת עם מחשוף יותר מדי פתוח. אז במקום להתבשל בחום עם גופייה מתחת, אפשר לקחת פיסת בד בצבע הרצוי (תואם או לא את צבע החולצה, בהתאם לטעם) בצורת משולש ולתפור את זה לחולצה. טיפ נוסף לחולצה מכופתרת: לתפור רק צד אחד של המשולש ובצד השני לתפור כפתור. אמנם צריך בשביל זה לדעת לתפור (או לחילופין להיות בת של אמא חובבת תפירה B) ;) ), אבל זה משתלם ביותר! אני אישית לא מסוגלת לשים גופייה מתחת בחום של ארצנו.

אהבתי ביותר!!!
בדיוק היום שמתי סיכת ביטחון במחשוף של גופייה חשופה הרבה יותר מדי וגם עם הסיכת ביטחון, כל 20 שניות סידרתי את זה כי הרגשתי חשופה מדי...

אומנם את הצעת פה לחולצות וי, אבל נראה לי שאני אצליח לסדר משהו גם לגופייה הזו....

מגניב :)

#110 אורח - אנסטסיה

אורח - אנסטסיה
  • אורחים

פורסם 01/10/2009 - 08:38

יש אתר נהדר מלא בטיפים על טיפוח

#111 דניאלסי

דניאלסי
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 03/07/2010 - 23:34

רצועות שעווה: אפשר לגזור לכל גודל שרוצים במקום לקנות חבילות בכל מיני גדלים. פשוט גוזרים לפני ההפרדה, מחממים בידיים ומשתמשים. לויט יצאו רצועות שעווה ורדים, למעשה אלה רצועות שעווה מועשרות בשמנים עם ריח ורדים מעולה, עובדות מצוין והייחוד שלהן על פני הישנות הוא שהן רכות יותר, לדעתי.

#112 דניאלסי

דניאלסי
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 03/07/2010 - 23:37

היי,
חשבתי שאולי נפתח שרשור בו כל אחת נותנת את הטיפ או הטיפים האישיים שלה בנוגע לטיפוח. נראה לי שיהיה נחמד.

ואני אתחיל עם עם כמה שלי:

- מסכה לשיער לעולם תהיה אפקטיבית יותר כאשר עוטפים את השיער הרטוב עליו מרוחה המסיכה במגבת וממתינים כעשר דקות לפני השטיפה.
- עדיף שלא לעסוק בענייני מריטת שיער (רגליים, גבות וכו' וכו') בזמן מחזור. ראשית ישנה רגישות יתר ולכן כואב יותר, שנית, השערה צומחת מהר יותר בימים אלו (ענייני הורמונים וכאלה) ולכן חבל על האנרגיה המיותרת, שכן העשורת יופיעו מהר יתר.
- ואם כבר בענייני הסרת שיער עסקינן, ישנה משחה מצויינת בשם Biafin שמסייעת בהורדת הגירוי או פצעונים שעשויים להופיע לאחר הסרת השיער. משחה שמצויין שתהיה בבית בלי קשר, שכן היא טובה גם לכוויות, עקיצות וכו'. (לא צריך מרשם רופא).

יאללה, יאללה, מחכה לעוד.

ביאפין כדאי לשמור תמיד במקרר, כך שכשצריך להתשמש בה לעור מגורה, כמו עקיצה, פריחה או כוויה, היא מקררת ומרגיעה את העור מיד.

#113 Wind of change

Wind of change

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 108 הודעות:

פורסם 28/06/2012 - 20:12

טיפ לשמירה על כתפיות שקופות:
אם גם לכן נמאס לקנות כתפיות שקופות כל חודש, אז יש לי טיפ שעוזר לשמור עליהן שקופות לאורך זמן- אחרי כל שימוש צריך לנקות אותן עם מגבון לח ולנגב בנייר. פשוט ויעיל.
תמונה מצורפת

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים