מעבר לתוכן

- - - - -

צריכה המלצה לרופא נשים

• Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 אורח - בתאלוששש

אורח - בתאלוששש
  • אורחים

פורסם 15/11/2009 - 18:47

מחפשת רופא/ת נשים טוב/ה בקופ"ח כללית בבאר שבע...

עד עכשיו הייתי אצל מספר רופאים ויצאתי לא מרוצה =/

תודה רבה לעוזרות =]

#2 KangaroO

KangaroO
  • רשומים
  • 9 הודעות:

פורסם 26/11/2009 - 23:35

תודה רבה לעוזרות =]

ד"ר אולגה ספיר.

ממש סבלנית ורגישה. מומלצת בחום!

#3 Bla-Bla

Bla-Bla

Me voy muy lejos:)

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 28/11/2009 - 13:37

תודה רבה לעוזרות =]

מה בדיוק ציפית מהרופא נשים שלך חוץ מבדיקה שיגרתית/מרשם לגלולות:blink:?

בלה, אמרו לך פעם שיש לך משהו עצוב בעיניים של האווטר?

אני לא בלה-בלה. אבל אם אתה מרגיש צורך להתיחס אלי כאל בלה-בלה, אראה זאת לכבוד גדול.

רק לידע כללי, בלי שום קשר...
מזה זמן מה אני מחשיב את בלה בלה,
כיוזרית הכי חמה בקהילה הוירטואלית של ביג'ו&מי.
יכול להיות שיש עוד, אבל היא פשוט ביססה את עצמה בתור הבחורה הכי שפויה, עם הגישה הכי בריאה ומעניינת לחיים.
הקיצור בלה בלה לא סתם טריומף מנהל איתך כאן את הרומן הוירטואלי שלו.

נ.ב.
by far

"Blablita, Ebola of my life, plague of my loins. My shoe, my sole. Bla-bli-ta: the full of the lips curl inside to build pressure - an explosion of breath. Bla. Bli. Ta. She was Bela, plain Bela, in the morning, kneeling in one black sock. She was Bli leather slacks. She was a Bully at school. She was Bal-bel-let on the phone line. But in my arms she was always Blablita." — hood (Blablita)

#4 Clementine

Clementine

ברונזה

• רשומים+
  • 946 הודעות:

פורסם 28/11/2009 - 14:25

אי אפשר לקבוע תור אצל אולגה ספיר!!!!
היא לא מכניסה אף אחת שלא "לקוחה" שלה זה מכבר לפחות חצי שנה.
אני ממליצה בחום על דוקטור זלוטניק ודים. רופא טוב,ונחמד.

ואני מניחה שמצפים מרופא נשים להתחשבות,ולא רק לבדיקה ומרשם.
כבר הייתי אצל רופאות נוראיות ולא מתחשבות,שהתנהגו אליי כמו איזה חתיכת בשר,ולא בן אדם.
I'm Only happy when it rains

#5 Bla-Bla

Bla-Bla

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 28/11/2009 - 15:31

אי אפשר לקבוע תור אצל אולגה ספיר!!!!
היא לא מכניסה אף אחת שלא "לקוחה" שלה זה מכבר לפחות חצי שנה.
אני ממליצה בחום על דוקטור זלוטניק ודים. רופא טוב,ונחמד.

ואני מניחה שמצפים מרופא נשים להתחשבות,ולא רק לבדיקה ומרשם.
כבר הייתי אצל רופאות נוראיות ולא מתחשבות,שהתנהגו אליי כמו איזה חתיכת בשר,ולא בן אדם.

זה לא בן זוג שצריך להתחשב, מה לעשות שהעבודה שלו זה לדחוף חפצים זרים/אצבעות לעשרות ואגינות ביום ואי אפשר לרצות כל מטופלת.
הבעיה שלי עם רופאי הנשים היא שידם קלה על ההדק במתן גלולות (שמה לעשות לא מתאימות לכל אחת) וברוב הפעמים הם בעצמם ימליצו לקחת גלולות הורמונליות.

אני לא בלה-בלה. אבל אם אתה מרגיש צורך להתיחס אלי כאל בלה-בלה, אראה זאת לכבוד גדול.

יכול להיות שיש עוד, אבל היא פשוט ביססה את עצמה בתור הבחורה הכי שפויה, עם הגישה הכי בריאה ומעניינת לחיים.

נ.ב.
by far

"Blablita, Ebola of my life, plague of my loins. My shoe, my sole. Bla-bli-ta: the full of the lips curl inside to build pressure - an explosion of breath. Bla. Bli. Ta. She was Bela, plain Bela, in the morning, kneeling in one black sock. She was Bli leather slacks. She was a Bully at school. She was Bal-bel-let on the phone line. But in my arms she was always Blablita." — hood (Blablita)

#6 אורח - בתאלוששש

אורח - בתאלוששש
  • אורחים

פורסם 28/11/2009 - 17:28

תודה רבה...

כמו שנאמר הרופא צריך להיות גם בנאדם סבלני עפ יחסי אנוש טובים.. והייתי אצל כאלה שרחוקים מזה מאוד.

בסוף הייתי אצל ד"ר שולמן פאול, בקופ"ח ג'... יצאתי מרוצה :)

#7 Bann

Bann

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים+
  • 291 הודעות:

פורסם 29/11/2009 - 03:55

זה לא בן זוג שצריך להתחשב, מה לעשות שהעבודה שלו זה לדחוף חפצים זרים/אצבעות לעשרות ואגינות ביום ואי אפשר לרצות כל מטופלת.
הבעיה שלי עם רופאי הנשים היא שידם קלה על ההדק במתן גלולות (שמה לעשות לא מתאימות לכל אחת) וברוב הפעמים הם בעצמם ימליצו לקחת גלולות הורמונליות.

ועל סמך זה, כל נותן שירות שאינו בן הזוג שלי, רשאי להתיחס אלי כאל גוש רחם חסר רגשות ??

חובתו של כל נותן שירות היא, להיות מתחשב, רגיש ומודע לצרכיי המטופל\ת. הן הצרכים הפיזיים והן הרגשיים. על אחת כמה וכמה, אם הוא מתעסק לי עם הואגינה!!
ולא משנה כמה אנשים הוא ראה באותו יום!!! תמונה מצורפת אם הוא נהיה אנטיפת ממורמר בעקבות עבודתו המפרכת, שייקח חופש!!! שלא יוציא את זה עלי!
תמונה מצורפת

#8 Bla-Bla

Bla-Bla

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 01/12/2009 - 16:36

ועל סמך זה, כל נותן שירות שאינו בן הזוג שלי, רשאי להתיחס אלי כאל גוש רחם חסר רגשות ??

חובתו של כל נותן שירות היא, להיות מתחשב, רגיש ומודע לצרכיי המטופל\ת. הן הצרכים הפיזיים והן הרגשיים. על אחת כמה וכמה, אם הוא מתעסק לי עם הואגינה!!
ולא משנה כמה אנשים הוא ראה באותו יום!!! תמונה מצורפת אם הוא נהיה אנטיפת ממורמר בעקבות עבודתו המפרכת, שייקח חופש!!! שלא יוציא את זה עלי!

את באמת חושבת שיש לרופאים זמן להיות רגיש ומודע לכל מטופלת כשמקצים לו 10 דקות לכל אחת והוא יודע שיש טור אינסופי שמשתרך הפרוזדור. מה גם שיחס שמתאים למטופלת אחת לא מתאים לשניה. אם ידך משגת לכי לרופא פרטי שיקדיש לך יותר זמן.

נ.ב.
by far

#9 Beri-Beri

Beri-Beri

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 561 הודעות:

פורסם 01/12/2009 - 17:04

את באמת חושבת שיש לרופאים זמן להיות רגיש ומודע לכל מטופלת כשמקצים לו 10 דקות לכל אחת והוא יודע שיש טור אינסופי שמשתרך הפרוזדור. מה גם שיחס שמתאים למטופלת אחת לא מתאים לשניה. אם ידך משגת לכי לרופא פרטי שיקדיש לך יותר זמן.

בזה, יקירתי, אני ממש לא מסכימה איתך!

אז נכון, באמת מקציבים בקופת חולים זמן מוגבל לכל מטופלת. ויש תור ארוך בחוץ. אבל מפה ועד לצפות שלא יהיה רגיש ושלא תהיה לו סבלנות??? מה פתאום!
מהרגע הראשון בבית הספר לרפואה מלמדים אותנו סבלנות, סובלנות ורגישות. אם רופא מרגיש שלחץ הזמן שלו לא מאפשר לו להיות רגיש וקשוב למטופל, מקומו במקצוע אחר! ואני מרשה לעצמי להגיד את זה דווקא כי אני באה מהתחום. ועל אחת כמה וכמה- אם מדובר בגיניקולוג!
זה הרופא עם הנושא והטיפול הכי רגיש, הכי אינטימי והכי חשוב אצל האישה. לכן מעבר לרמת הסובלנות והעדינות שאני מצפה מכל רופא- הגיניקולוג צריך להיות פי כמה יותר נעים, רגיש וסבלני.
אני מסכימה איתך שיש היום "מגיפה" של מתן גלולות בצורה קצת פזיזה מידי ללא כל הבדיקות הדרושות, ומה לעשות שכמו בכל תחום יש גם רופאי נשים (ולא מעט) שכבר מזמן איבדו את החום והאנושיות שאיתה הם התחילו את המקצוע. אבל אין לקחת מכאן ולהשליך על כל אוכלוסיית רופאי הנשים. וממש לא צריך ללכת לפרטי בשביל למצוא גיניקולוג מדהים שיקשיב לך!

ולגבי ההמלצות...
הייתי ממליצה בחום ומכל הלב והאהבה על הרופא שלי,ד"ר הדר, אך לצערי הוא כל כך עמוס פניות שלא מאפשרים בקופה להכניס אליו מטופלות חדשות, מרוב שיש ביקוש. וכן, למקרה שתהיתן- הוא נותן לכל אחת את הזמן שהיא צריכה. וזה גורם לעיכובים מטורפים (אני תמיד מחכה בתור אצלו לפחות שעה וחצי אחרי הזמן שנקבע לי) אבל זה כל כך שווה את זה כי הוא מדהים.
חוץ ממנו יש עוד רבים וטובים. אני מאוד ממליצה על ד"ר מאירוביץ, ד"ר שולמן (כמו שנאמר כאן)
דווקא על זלוטניק יש לי הרבה דברים רעים מאוד להגיד. אך מפאת כבודו אני אשמור את ההשמצות ואת סיפורי הזוועה (גרם לי לצאת בוכה מהמשרד שלו) אני אשמור לה"פ.

טוב די, חפרתי :mellow:
אם בא לך לצחוק תצחקי, אם בא לך לבכות תחכי Posted Image

#10 אורח - תשע

אורח - תשע
  • אורחים

פורסם 01/12/2009 - 20:31

טוב די, חפרתי :mellow:

לא חפרת :) .
אחלה תשובה, ואני מסכימה איתך בנוגע ליחס למטופלים.
חוצמזה, שבסופו של דבר אתה מגלה שאם אתה אדם נחמד בבסיסך, גם אחרי עשר שעות עבודה ומאות אנשים שחלפו על פניך, אתה מצליח להיות מינימום מנומס, וברוב המקרים אפילו יותר מהמינימום הזה.

זה אמנם אופטופיק, אבל מדוע שתיכן חושבות שיש מתן עודף של גלולות לנשים? (אני באמת מתעניינת, למקרה שהנימה לא מובנת כראוי :) )

#11 Bla-Bla

Bla-Bla

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 02/12/2009 - 10:33

לא חפרת :) .
אחלה תשובה, ואני מסכימה איתך בנוגע ליחס למטופלים.
חוצמזה, שבסופו של דבר אתה מגלה שאם אתה אדם נחמד בבסיסך, גם אחרי עשר שעות עבודה ומאות אנשים שחלפו על פניך, אתה מצליח להיות מינימום מנומס, וברוב המקרים אפילו יותר מהמינימום הזה.

זה אמנם אופטופיק, אבל מדוע שתיכן חושבות שיש מתן עודף של גלולות לנשים? (אני באמת מתעניינת, למקרה שהנימה לא מובנת כראוי :) )

לגבי נושא הגלולות, כמעט עם כל בעיה שפניתי לרופא (בזמן נטילת הגלולות או בהפסקות בניהן) הומלץ לי על ידי מספר רופאים לקחת גלולות( מחזור לא סביר, כאבים, פצעים בפנים וכו'...), כי הם מעדיפים לדחוף לי הורמונים מיותרים, העיקר שאני לא אכנס להיריון. מבחינתם מדובר בתרופת פלא, כאשר ניסיתי להסביר להם שיש לי היסטוריה של סרטן במשפחה הם לא התייחסו לדבריי או התייחסו בזילזול (זו לא אני פרסמתי המון מחקרים על השפעת הגלולות על הופעת סרטן השד בקרב נשים צעירות מ 50).
ברי-ברי, אם תחליטי לעסוק בתחום, אז תשרייני לי מעכשיו מקום:וי:

נ.ב.
by far

#12 אורח - תשע

אורח - תשע
  • אורחים

פורסם 02/12/2009 - 18:13

לגבי נושא הגלולות, כמעט עם כל בעיה שפניתי לרופא (בזמן נטילת הגלולות או בהפסקות בניהן) הומלץ לי על ידי מספר רופאים לקחת גלולות( מחזור לא סביר, כאבים, פצעים בפנים וכו'...), כי הם מעדיפים לדחוף לי הורמונים מיותרים, העיקר שאני לא אכנס להיריון. מבחינתם מדובר בתרופת פלא, כאשר ניסיתי להסביר להם שיש לי היסטוריה של סרטן במשפחה הם לא התייחסו לדבריי או התייחסו בזילזול (זו לא אני פרסמתי המון מחקרים על השפעת הגלולות על הופעת סרטן השד בקרב נשים צעירות מ 50).
ברי-ברי, אם תחליטי לעסוק בתחום, אז תשרייני לי מעכשיו מקום:וי:

גלולות הן אכן טיפול מוכר ומוכח מדעית למחזור לא סדיר, לכאבי בטן ושדיים ולאקנה. אין איסור על מתן גלולות לנשים עם היסטוריה של סרטן שד במשפחה, אלא רק לנשים עם סרטן שד בעצמן או בעברן (טפו טפו!). כלומר, הרופאים פעלו לפי כל הסטנדרטים הנכונים כיום והוכחו מחקרית.
אם את לא רצית גלולות, זה מקובל לחלוטין ובסדר גמור :) . אבל לא אומר שהם מנסים לדחוף הורמונים לכל אחת כדי שלא תכנס להריון. למעשה, הריון מכניס המון כסף לגניקולוגים, ואילו מגלולות הם רואים מעט מאוד כסף. אם מישהו מהם היה פועל לפי אינטרסים, הרי שהוא היה צריך למנוע מנשים גלולות.

#13 דרדסבא

דרדסבא

אבל עכברים לא מבינים שיש הבדל בין בגדים חדשים לישנים :(

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 02/12/2009 - 19:02

אם את לא רצית גלולות, זה מקובל לחלוטין ובסדר גמור :) . אבל לא אומר שהם מנסים לדחוף הורמונים לכל אחת כדי שלא תכנס להריון. למעשה, הריון מכניס המון כסף לגניקולוגים, ואילו מגלולות הם רואים מעט מאוד כסף. אם מישהו מהם היה פועל לפי אינטרסים, הרי שהוא היה צריך למנוע מנשים גלולות.

אמרי מעתה: סרסור בנשים הריוניות.

#14 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 02/07/2012 - 19:53

ד"ר דניאל יאיר – להתרחק ממנו כמו מאש!!!!!!! שנים הייתי מטופלת אצלו ומעולם הוא לא היה נחמד במיוחד , אבל בשביל פטרת פה וגרד שם לא הייתי צריכה ממנו הרבה אמפטיה . הפלוס הגדול במרפאה שלו שהוא זמין מרבית ימי השבוע וניתן לקבוע אליו תור במהרה. אבל שהגעתי אליו לתחילת מעקב הריון , (בהריון הראשון שלי) לא האמנתי על מה שקרה אצלו במשרד. קודם כל הוא היה לא נחמד בצורה אפילו יוצאת דופן מהרגיל. חסר סבלנות ומגעיל. הבאתי לו טפסים עם בדיקות מעקב מרופא אחר, הוא לא הואיל להעיף מבט ופטר אותם ב"אין לי כוונה להסתכל על הבדיקות האלו" התעקשתי שלפחות יסתכל על התוצאות של השקיפות העורפית. הוא לא שאל לשלומי, הוא לא שאל להרגשתי, הוא לא שאל למצב ההריון שלי ושל העובר. הוא לא עשה לי שום בדיקה, הוא לא הואיל לעשות לי אולטרסאונד. לכל רשימת השאלות שלי הוא ענה בחוסר סבלנות ועניין . בקיצור, הוא פשוט רצה שאעוף כמה שיותר מהר מהמשרד. אבל גולת הכותרת היא , שביקשתי ממנו להדפיס לי מחדש טפסים לסקירות שאיבדתי, הוא התעצבן עלי ואמר "גברת את מעצבנת אותי, אני לא פקיד ואת גורמת לי להרגיש שאני פקיד שלך" .
רופא לא צריך להיות חבר, הוא גם לא צריך ללטף לי את היד, אבל הוא חייב להיות קצת סימפטי , במיוחד עם פציינטית בהריון, עמוסת שאלות , טרדות ולחצים. *עשו לעצמכן טובה, תמנעו מלגשת לד"ר דניאל יאיר בדובנוב 10 בת"א*

#15 אורח - עוד מטופלת

אורח - עוד מטופלת
  • אורחים

פורסם 15/03/2014 - 03:22

ד"ר דניאל יאיר – להתרחק ממנו כמו מאש!!!!!!! שנים הייתי מטופלת אצלו ומעולם הוא לא היה נחמד במיוחד , אבל בשביל פטרת פה וגרד שם לא הייתי צריכה ממנו הרבה אמפטיה . הפלוס הגדול במרפאה שלו שהוא זמין מרבית ימי השבוע וניתן לקבוע אליו תור במהרה. אבל שהגעתי אליו לתחילת מעקב הריון , (בהריון הראשון שלי) לא האמנתי על מה שקרה אצלו במשרד. קודם כל הוא היה לא נחמד בצורה אפילו יוצאת דופן מהרגיל. חסר סבלנות ומגעיל. הבאתי לו טפסים עם בדיקות מעקב מרופא אחר, הוא לא הואיל להעיף מבט ופטר אותם ב"אין לי כוונה להסתכל על הבדיקות האלו" התעקשתי שלפחות יסתכל על התוצאות של השקיפות העורפית. הוא לא שאל לשלומי, הוא לא שאל להרגשתי, הוא לא שאל למצב ההריון שלי ושל העובר. הוא לא עשה לי שום בדיקה, הוא לא הואיל לעשות לי אולטרסאונד. לכל רשימת השאלות שלי הוא ענה בחוסר סבלנות ועניין . בקיצור, הוא פשוט רצה שאעוף כמה שיותר מהר מהמשרד. אבל גולת הכותרת היא , שביקשתי ממנו להדפיס לי מחדש טפסים לסקירות שאיבדתי, הוא התעצבן עלי ואמר "גברת את מעצבנת אותי, אני לא פקיד ואת גורמת לי להרגיש שאני פקיד שלך" .
רופא לא צריך להיות חבר, הוא גם לא צריך ללטף לי את היד, אבל הוא חייב להיות קצת סימפטי , במיוחד עם פציינטית בהריון, עמוסת שאלות , טרדות ולחצים. *עשו לעצמכן טובה, תמנעו מלגשת לד"ר דניאל יאיר בדובנוב 10 בת"א*

מרגישה צורך לחזק את הנאמר כאן אחרי "חוויה" דומה אצלו - פשוט חסר סבלנות, מזלזל, נזף בי שכדאי שאני אדבר רק כשהוא שואל אותי שאלות.. בקיצור -  פשוט לא! עדיף לחכות עוד יום-יומיים ולקבוע תור לרופא שמתייחס למטופלות שלו בכבוד בסיסי...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים