מעבר לתוכן

- - - - -

המלצות לרופא/ת נשים?

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 24/07/2011 - 10:46

שלום לכולן, אני צריכה המלצות לרופא/ת נשים בבאר שבע, קופ"ח כללית.

חשוב: עדינות ורגישות, סבלנות, התחשבות ונועם. ובקיצור - רופא/ה יוצא/ת דופן :)
פחות חשוב: זמן המתנה ממושך. אם צריך, אני מוכנה לחכות...

וליתר ביטחון, אשמח לדעת גם ממי כדאי לי להתרחק :/

תודה לכן ושבוע מעולה!

#2 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 24/07/2011 - 22:19

תודה לכן ושבוע מעולה!

אני רוצה להמליץ לך בחום על ד"ר טל לצר - מקסים, מקסים, מקסים!
גם לי מאוד חשוב היחס, ההקשבה, הסבלנות וההתחשבות, והגעתי אליו אחרי שבמקרה קבעתי תור לאיזו פרופסורית שם, שאינני זוכרת את שמה, אבל כנראה שיש שם רק פרופסורית אחת לגניקולוגיה. היא הייתה יבשה, איטית, מונוטונית, ישר מנחיתה עלייך את מה שהיא חושבת בלי להקשיב הרבה או לחקור, וזה מה שקובע מבחינתה.
יצאתי ממנה מרוגזת, וביקשתי באותו רגע להיכנס לרופא אחר, בדגש על: סבלני ורגוע. וכך שלחו אותי לד"ר לצר הנהדר.

רופא צעיר, עם ראש פתוח, וחושב על מכלול האפשרויות.
ספרי לי איך היה אם הלכת אליו.
בהצלחה :)
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#3 אורח - לילי

אורח - לילי
  • אורחים

פורסם 25/07/2011 - 12:21

היי. אני יכולה רק להמליץ לך למי בשום פנים ואופן לא ללכת כי היא פשוט מגעילה ברמות: ד"ר שוסטר.
בהצלחה

#4 אורח - אני

אורח - אני
  • אורחים

פורסם 25/07/2011 - 14:10

תודה לכן ושבוע מעולה!

זו הרשימה של כל רופאי/ות נשים בכללית בב"ש

אני מטופלת אצל ד"ר פאול שולמן ואני מאוד מרוצה.
עונה על בקשותייך

#5 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 25/07/2011 - 19:48

נראה לי שכבר יש לי דוקטורט ברופאי הנשים של הכללית... אני כל פעם אצל מישהו אחר.

בניגוד למה שלילי כתבה-אני ממליצה בחום על ד"ר מלכה שוסטר. הגעתי אליה אחרי שסחבתי בעיה במשך חודשים וכל מה שנתנו לי הועיל כמו כוסות רוח למת. היא הייתה ממש נחמדה והחליפה לי לטיפול אחר שסוף סוף גאל אותי מיסוריי. חוץ מזה שהיא גם שמה לב שאף אחד מהרופאים הקודמים לא עשה לי פאפ אז היא עשתה לי.

לגבי פאול שולמן - הגעתי אליו דרך המלצות. הייתי אצלו 3 פעמים והוא באמת ממש נחמד, אבל הוא חלק מהטמבלים שדחפו לי תרופות שבכלל לא התאימו לבעיה שלי.

ד"ר עמוס אליגון - סופר מעצבן! לא מומלץ.
תמונה מצורפת

#6 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 25/07/2011 - 20:19

עכשיו חיפשתי את השם של הרופא הכי טוב שטיפל בי - ולדימיר סוקולובסקי.
כולם במרפאה בג', אגב.
תמונה מצורפת

#7 Beri-Beri

Beri-Beri

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 561 הודעות:

פורסם 31/07/2011 - 20:34

אז ככה...

ד"ר אליגון נפטר לפני כחודש וחצי.

טל (לצר)- באמת מקסים, צעיר וחמוד, מדבר בגובה העיניים. עוד רופא בסגנון הזה (צעיר ונעים) הוא גיא טווינא

ד"ר שוסטר היא כמו כוסברה- או שמתים עליה או שלא סובלים :)

זלוטניק- אם את מחפשת מישהו שיאבחן בעיה שאף אחד אחר לא מצליח, ורוצה מישהו סופר מקצועי שיודע את העבודה- הוא האיש שלך. אבל אם נועם הליכות עדינות ונחמדות את רוצה- להתרחק כמו מאש.

פרופ' פיורה- מבוגר ולא בטוח שתתחברי לגישה שלו, מיושן ולא הכי נעים.

ד"ר הדר- הרופא הכי מדהים והאדם הכי מקסים ביקום. אבל אם תצליחי לקבוע אליו תור ללא המתנה של שלושה חודשים (בממוצע)- אשרייך. הוא ה- holy grail של רופאי הנשים. אבל התורים אליו ארוכים מאוד וזמן ההמתנה (איחור) ממוצע כשמחכים לתור שלך הוא כשעה וחצי- שעתיים. פשוט כי כל אחת מקבלת אצלו את כל הזמן שבעולם אז תמיד יש איחור של איזה חמש מטופלות שיושבות בחוץ. שווה כל רגע אבל לא יעיל לבעיות דחופות.

מקווה שעזרתי..
אם בא לך לצחוק תצחקי, אם בא לך לבכות תחכי Posted Image

#8 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 31/07/2011 - 20:55

אז ככה...

ד"ר אליגון נפטר לפני כחודש וחצי.

אוי.....

שכחתי עוד רופא שהייתי אצלו - הרופא של המרפאה שבאוניברסיטה. היה מאוד נחמד ומאוד יסודי.
תמונה מצורפת

#9 tinkerbell

tinkerbell

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 17/08/2011 - 23:14

אני הייתי רוצה לשאול על כירורג שד -

אם מישהי מכירה רופא שבודק בצורה יסודית, אני אשמח. הייתי אצל ד"ר שקד - שהיה שקט ומהיר, אבל מצד שני, הבדיקה שלו הייתה לי מוזרה ומהירה מידי מהרופא שהייתי אצלו בעבר. אני יודעת שאמורים לבדוק את החזה+ בית השחי בשכיבה ובישיבה, והוא עשה רק חצי מזה.
או שבגילנו זה מספיק.....??
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#10 ליליאן

ליליאן

דער לעצטא הייליקער

• רשומים+
  • 788 הודעות:

פורסם 18/08/2011 - 00:47

אם מישהי מכירה רופא שבודק בצורה יסודית, אני אשמח. הייתי אצל ד"ר שקד - שהיה שקט ומהיר, אבל מצד שני, הבדיקה שלו הייתה לי מוזרה ומהירה מידי מהרופא שהייתי אצלו בעבר. אני יודעת שאמורים לבדוק את החזה+ בית השחי בשכיבה ובישיבה, והוא עשה רק חצי מזה.

מהניסיון שלי אצל שני רופאים הם בדקו רק בישיבה. לא ידעתי שצריך גם בשכיבה...:unsure:

תמונה מצורפת

היא טרחה לענות לו עבור חטאינו!

#11 jonrambo

jonrambo

Suicide is Painless

• מנהלי פורום
  • 1501 הודעות:

פורסם 18/08/2011 - 14:03

תלוי בגודל החזה שלך זה יכול לשנות וכן האם הגעת בשל תלונה מסויימת או שיגרתית ..
"דם הכל דם"

"suicide is painless

It brings on many changes

and I can take or leave it if I please."

#12 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 18/08/2011 - 18:23

באותו עניין-
אמא שלי הייתה עכשיו אצל כירורג שד, שממש נזף בה על זה שהיא מגיעה פעם בשנתיים ולא פעם בשנה. מסתבר באותה מרפאה גילו בתקופה האחרונה 8 מקרים של סרטן השד, וזו עיר קטנה למדי.
אמא שלי מפצירה בי ובאחותי להתחיל להבדק-באמת צריך להתחיל כ"כ מוקדם, או שהיא לחוצה מדי?
תמונה מצורפת

#13 tinkerbell

tinkerbell

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 18/08/2011 - 20:38

מהניסיון שלי אצל שני רופאים הם בדקו רק בישיבה. לא ידעתי שצריך גם בשכיבה...:unsure:

תלוי בגודל החזה שלך זה יכול לשנות וכן האם הגעת בשל תלונה מסויימת או שיגרתית ..

בדר"כ היו בודקים לי גם בשכיבה וגם בישיבה. והקודם גם היה עושה לי אולטראסאונד.... לעיתים יש לי כאבים, אבל כנראה שזה הורמונלי.
והקודם גם הקפיד בגלל כל מיני מקרים של מעי הגס או דרכי השתן שהיו לכמה מהמשפחה - או לפחות זה מה שנראה לי..

באותו עניין-
אמא שלי הייתה עכשיו אצל כירורג שד, שממש נזף בה על זה שהיא מגיעה פעם בשנתיים ולא פעם בשנה. מסתבר באותה מרפאה גילו בתקופה האחרונה 8 מקרים של סרטן השד, וזו עיר קטנה למדי.
אמא שלי מפצירה בי ובאחותי להתחיל להבדק-באמת צריך להתחיל כ"כ מוקדם, או שהיא לחוצה מדי?

קודם כל - תמיד תבדקי את עצמך. אחת לחודשיים אפילו , תממשי לעצמך את האיזור. לכי לכירורג שד פעם אחת ותשאלי אותו אחת לכמה זמן כדאי לך לבוא לבדיקה. זה משתנה לפי גיל, ולפי מקרים משפחתיים.. אבל בכל אופן - אני חושבת שכבר משנות העשרים צריכים לשים לב לנושא הזה..

שלום לך ארץ נהדרת

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

אנטי ציוניים - נמאסתם!

#14 ליליאן

ליליאן

דער לעצטא הייליקער

• רשומים+
  • 788 הודעות:

פורסם 19/08/2011 - 16:21

בדר"כ היו בודקים לי גם בשכיבה וגם בישיבה. והקודם גם היה עושה לי אולטראסאונד.... לעיתים יש לי כאבים, אבל כנראה שזה הורמונלי.
והקודם גם הקפיד בגלל כל מיני מקרים של מעי הגס או דרכי השתן שהיו לכמה מהמשפחה - או לפחות זה מה שנראה לי..

קודם כל - תמיד תבדקי את עצמך. אחת לחודשיים אפילו , תממשי לעצמך את האיזור. לכי לכירורג שד פעם אחת ותשאלי אותו אחת לכמה זמן כדאי לך לבוא לבדיקה. זה משתנה לפי גיל, ולפי מקרים משפחתיים.. אבל בכל אופן - אני חושבת שכבר משנות העשרים צריכים לשים לב לנושא הזה..

אם הקודם הקפיד בגלל היסטוריה משפחתית מסוימת ובגלל כאבים - נשמע שיש מקום להמשיך להקפיד. הרופא החדש ידע את כל הסיפורים מסביב? בתור אחת שעברה לא מעט רופאים מטומטמים שלא שלחו לבדיקות מתאימות בזמן (לאו דווקא רופאי נשים) - ורק התעקשות או הליכה לרופא פרטי עזרה - אני הייתי הולכת לכירורג שד לעשות בדיקה מקיפה ואז לשמוע מה הוא אומר על תדירות הבדיקות שכדאי לעשות ומה הן צריכות לכלול וכו' בעתיד, ואם רופא נשים שעושה בדיקה מהירה מספיק בגיל הזה לאור הסיפורים מסביב.

בנוגע לממוגרפיה - אם אין היסטוריה של סרטן שד במשפחה או ידע לגבי גנטיקה משפחתית לא צריך לעשות בשנות ה-20-30. כן צריך לעשות בדיקות עצמיות ובביקורת השנתית אצל רופא הנשים הוא גם צריך לבדוק (או לחילופין כירורג שד). מעל גיל 50 עושים בדיקה כל שנה (לא זוכרת כל כמה שנים מעל גיל 40...) - כדאי להקפיד.

תמונה מצורפת

היא טרחה לענות לו עבור חטאינו!

#15 jonrambo

jonrambo

Suicide is Painless

• מנהלי פורום
  • 1501 הודעות:

פורסם 19/08/2011 - 17:24

עד איזור גיל 40-50 לא שאין צורך בבדיקת ממוגרפיה אלא יותר מזה, לרוב היא פשוט לא יעילה.
רקמת השד צפופה מדי והממוגרפיה לא תעזור (ורק תכאיב) בגילאים האלו הבדיקה המתאימה היא US.
בקשר לבדיקה עצמית חשוב וטוב בעיקר כדי לשמור על מודעות, נמצא שכמעט לעולם היא לא יעילה ולכן אסור ! לומר אני בודקת את עצמי (או חבר שלי בודק אותי) ולהסתפק אלא צריך לבוא באופן קבוע לרופא.
באשר לתקופה זה כאמור צריך להתייעץ עם רופא תלוי כמובן בגיל שלך בגנטיקה (BRCA וכדו') בהיסטוריה המשפחתית (שונה מגנטיקה שכן אנחנו לא יודעים את כולה) וכמובן (לטוב ולרע) במקצועיות ובניסיון של הרופא (ניסיון ברמה של מזל כמה נתקל ולכן מפחד וכדו') ..
אני יודע שתמיד עושים בשכיבה ובישיבה (או עמידה) כי השד במתיחה ובתנוחה שונה וזה מאוד משפיע אבל אני לא יודע מה בדיוק היה ומי הרופא ולכן אני לא רוצה לשלול על הסף (למרות שהייתי עכשיו מספר פעמים במרפאות ותמיד היה בשתי תנוחות .. לפחות במבט)
"דם הכל דם"

"suicide is painless

It brings on many changes

and I can take or leave it if I please."

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים