מעבר לתוכן

תמונה

המלצות לבילויים עם הקטנים בב"ש והסביבה

• Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 erano

erano

כסף

• רשומים+
  • 1467 הודעות:

פורסם 18/08/2009 - 16:54

הבנאליים:
החלל המופלא - נמצא ביציאה מבאר שבע לכיוון מצפה רמון, ליד שופרסל דיל. יש גימבורי, מתקנים , PS2, מזנון ומתנפחים. צמוד אליו יש בריכת לימוד לתינוקות.
NEGEVZOO הגן הזואולוגי - נמצא ביציאה מבאר שבע לכיוון אופקים.
חי-נגב - בקיבוץ רביבים. חוויה מדברית...
אקשן פארק - צמוד למחלף קרית גת של כביש 6.

אתם מוזמנים להוסיף !

#2 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 18/08/2009 - 21:56

האמת שאין הרבה מבחר בעיר הזאת, ולילדים קטנים אין ממש מה להציע, כנ"ל לגבי נוער.
אבל אפשר להגדיל ראש:

גלידריות
בריכות
פארקים וגני שעשועים (פארק החייל האוסטרלי)
יש משחקיה בקניון הנגב וגם ארקייד (אבל זה לגדולים יותר)
בקמפוס אפשר בכייף לשבת בצומת ולעלעל בספרים
יש גן פסלים בעומר (באיזור התעשיה) ובחצרים
צריכה להיות משחקיה בשם פאצ'ה מאמא (השאלה האם היא עדיין קיימת- במגדלי הרכבת/בקניון אביה? :הממ: לא הייתי באיזור מלא זמן)
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#3 matana

matana

משתמש חדש

• רשומים
  • 40 הודעות:

פורסם 18/08/2009 - 22:35

פארקים וגני שעשועים (פארק החייל האוסטרלי)

פארק החייל האוסטרלי צפוף מאוד, ובד"כ בני נוער שורצים במתקנים .
מצד שני , הגן שעשועים בעומר מעולה!
תמונה מצורפת

#4 erano

erano

כסף

• רשומים+
  • 1467 הודעות:

פורסם 19/08/2009 - 08:55

הערב בשעה 19:00 בפסטיבל סמילנסקי יש הופעת רחוב של ליצן-קוסם (חינם)

#5 nahum

nahum

שמתשמ

• רשומים+
  • 2668 הודעות:

פורסם 20/08/2009 - 12:13

יש כאן כמה רעיונות לבילוי בקמפוס

ותתחדשו על הפורום :-)
סוף סוף אנחנו לא הפורום האחרון בגלילה ...
כשיצאתי למסע היא קשרה לי צמיד סביב פרק כף היד
הוא היה עלי שנים עד שנקרע לי ואבד
אם תראה אותה תגיד לה אני זוכר כמעט הכול
המוסיקה בדיונות הצהוב והכחול
את הציור שהיא ציירה לי אני שומר עוד על הקיר
כוכב לבן יהלום אבן ספיר.

אבן ספיר - אהוד בנאי

-------------------------------------------------------------------------
תמונה מצורפת
הגלרייה של סאני
תמונה מצורפתתמונה מצורפת
"שעות ארוכות של בטלה, חוסר מעש, ובהייה בתקרה, דרושות לכל אדם יצירתי, כדי שיוכל לפתח רעיונות" - א.ק.

#6 a77

a77

משתמש באימונים

• רשומים
  • 55 הודעות:

פורסם 20/08/2009 - 12:23

יש שעת סיפור בקניון בימי ראשון אחר הצהרים בסטימצקי ובימי חמישי בבוקר בצומת ספרים - למעשה יונתן ואימא שלו נמצאים שם ברגעים אלו ממש... אם אזכור אספר איך היה אחרי שיסיימו היום.

מעבר לכך, פחות רלוונטי לעכשיו אבל המרכז לגיל הרך מאחורי מרכז גילת, מציע המון פעילויות (אמנם בתשלום, אבל לא בשמים) למגוון גילאים, בעיקר החל משלב זחילה. הם סגורים עד ספטמבר אבל ב 25 ב 17:00 (אם אני לא טועה) יש הפננינג חוגים, מומלץ לבוא ולהתרשם. למעשה ראיתי שם לא מעט דוקטורנטים מהאוניברסיטה (כולל שיאון). יונתן הולך באופן קבוע לג'ימבורי שם (הרבה יותר עדיף על כל השאר בעיר) ובחופש הלכנו גם לכמה הצגות ילדים. יש שם גם ספריה עם ספרי ילדים ואפשרות לעשות מינוי.

פעילות נוספת בחינם - ג'ימבורי בקניון קריית הממשלה, ליד המקדונלדס. פתוח בימי החופש, ובשנה שעברה היה פתוח גם עד אחרי החגים. לפעמים עמוס מידי אך לא תמיד, תלויי בשעות ובמזל שלכם.

ועוד אחת אחרונה להודעה זו - מגיל שלושה חודשים אנחנו הולכים לבריכת תינוקות עם יונתן במושב מסלול (25 דק' מב"ש) - מאד מאד מומלץ, מי משעוניין בפרטים שיבקש (עדיף לא בה"פ אני לא בודק בדר"כ). עלות היא 500 ש"ח לשמונה כניסות, כך שזה לא נורא. זול יותר ונעים יותר מהמתחרים בב"ש.

#7 erano

erano

כסף

• רשומים+
  • 1467 הודעות:

פורסם 20/08/2009 - 18:34

יש עוד המלצות לפארקי שעשועים איכותיים ?

#8 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 22/08/2009 - 09:40

בכל יום שלישי בערב יש ערב פתוח במרכז אילן רמון (באוניברסיטה, בניין פיסיקה- קומה רביעית). הרצאה קצרה שמתאימה לכל המשפחה + פלנטריום + תצפית ובטלסקופ.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#9 a77

a77

משתמש באימונים

• רשומים
  • 55 הודעות:

פורסם 23/08/2009 - 16:16

בדומה לגן הזאולוגי - יש את גני הדס, בהם יש מגוון חיות בית (אין נמר, קופים וכו') אבל יש סוגי בהמות שונים, בעלי כנף, ארנבים, צבים ועוד מגוון של חיות.

ובחינם !

נמצא סמוך לאתר דודאים.

#10 erano

erano

כסף

• רשומים+
  • 1467 הודעות:

פורסם 23/08/2009 - 16:28

בדומה לגן הזאולוגי - יש את גני הדס, בהם יש מגוון חיות בית (אין נמר, קופים וכו') אבל יש סוגי בהמות שונים, בעלי כנף, ארנבים, צבים ועוד מגוון של חיות.

ובחינם !

נמצא סמוך לאתר דודאים.

יש שם גם אגמון עם ברווזים, ניתן להביא לחם להאכיל אותם

נ.ב ידוע מה עשתה השריפה לגן?

#11 a77

a77

משתמש באימונים

• רשומים
  • 55 הודעות:

פורסם 31/08/2009 - 13:00

השריפה כלל לא פגעה בגן, לפחות לא רואים אף סימן לכך. הייתי שם ביום שבת האחרון והיה נחמד.
רק תזכורת (שאני שכחתי) מי משגיע שיביא איתו אוכל לתת לחיות (לא ממתקים, אלא דברים שחיות אמורות לאכול). כמובן שיש לוודא שמותר להאכיל אותם בכניסה לפארק, אני לא זוכר אם מותר (אם כי כולם האכילו אותם, אך זה לא מעיד שמותר).

#12 erano

erano

כסף

• רשומים+
  • 1467 הודעות:

פורסם 01/09/2009 - 12:17

המרכז לגיל הרך מאחורי מרכז גילת, מציע המון פעילויות (אמנם בתשלום, אבל לא בשמים) למגוון גילאים, בעיקר החל משלב זחילה. הם סגורים עד ספטמבר אבל ב 25 ב 17:00 (אם אני לא טועה) יש הפננינג חוגים, מומלץ לבוא ולהתרשם. למעשה ראיתי שם לא מעט דוקטורנטים מהאוניברסיטה (כולל שיאון). יונתן הולך באופן קבוע לג'ימבורי שם (הרבה יותר עדיף על כל השאר בעיר) ובחופש הלכנו גם לכמה הצגות ילדים. יש שם גם ספריה עם ספרי ילדים ואפשרות לעשות מינוי.

לינק

#13 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 08/09/2009 - 22:01

עיינתי בדקדקנות באתר גו-נגב לתיירות בדרום ולא מצאתי משהו אחד סביר להוסיף בתחומי העיר (הכל ביציאה מהעיר).
מה שכן יש את- יונתן אליכיס - שמביא איתו מצפה כוכבים נייד לכל אזור ומקום מיועד למשפחות וקבוצות . צפייה דרך טלסקופ בקוטר 12 אינטש (30 ס"מ) על הירח , כוכבי הלכת , ערפיליות ועוד מלווה בהסברים . מתאים לכל גיל מגיל 4 והלאה-
לפרטים כאן
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#14 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 12/09/2009 - 14:01

תערוכת אוספים ותחביבים גם יכולים להתאים? :)
לקחתי את המידע מאתר mynegev (צריך לבדוק אם עדיין אקטואלי והטל' נכונים).

* האספן יוסי בריינס, שייסד את עמותת האספנים "טעם של פעם", הוא אספן כפייתי של כמעט הכל: סכינים, שעונים, טלפונים, מכוניות עתיקות, וכו' הוא מציג את כל אוספיו בביתו. 052-3265815 050-8334182

* ברחוב השיטה 22 בשכונת נוה נוי, בביתו של עודד זלצר (שפעם שימש כסליק נשק) נמצא מוזיאון מיוחד במינו, הנקרא גם "מועדון החיילים הותיקים" וגם "מוזיאון ה-ANZAC", עם מוצגים ברמ ה בינלאומית - ממש הכל על התורכים, הבריטים, האוסטרלים, ההגנה, הפלמ"ח וכל כיבושי בבאר-שבע. המקום המכיל כל מיני משוריינים, נשקים, מדים, צילומים היסטוריים ומזכרות מכל כיבושי באר-שבע ושחרורה. המקום מעניין, מגוון ומתאים לכל המשפחה. ישנה גם תערוכה מדהימה של חיות מפוחלצות, הנראים ממש כמו בחיים. במועדון ימצאו גם אוהדי הצייד ואוהדי מרוצי מכוניות פינות מוקדשות לתחביבים האלה. דמי הכניסה רק 10 ש"ח לאדם. טל. 08-6278881

* לאספן שמוליק מוסקוביץ כ- 50 מקלטי רדיו מכל מיני סוגים שהוא אוסף מאז 1975 בבאר-שבע במוסך שלו "המחדש ש.ג. מוסקוביץ". 08-6234886
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#15 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 23/09/2009 - 17:10

יש גן ירק נחמד עם חיות, ציפורי אהבה ופינקים (מדהימות), צמוד לגלריה, בית קפה קטן וחנות פסלים וצמחים בביה"ח הפסיכיאטרי. יש שם גם מתקני כושר ביציאה של החניה, ובמסדרונות תלויות עבודות פסיפס פרי יצירת החולים.
השאלה האם זה מקום ראוי לקחת לשם ילדים? :הממ:
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים