מעבר לתוכן

- - - - -

איטריות אורז

• Please log in to reply
15 replies to this topic

#16 r.e.l.

r.e.l.

כסף

• רשומים+
  • 5016 הודעות:

פורסם 05/01/2010 - 18:08

הן דווקא טעימות מאוד מאוד. תלוי איזה סוג אתה קונה אויך אתה מכין אותן.

הן גם הרבה הרבה יותר בריאות מאיטריות ביצים.

מתכון נחמד לאיטריות אורז (אני משתמשת במתכון הזה באטריות אורז הרחבות - סטייל פטוצ'יני):

משרים את האיטריות במים רותחים עם קורט מלח ומעט שמן עד שיתרככו.

בווק מטגנים בצל (עד להזהבה קלה בלבד) מוסיפים שום כתוש טרי וג'ינג'ר כתוש (לפי הטעם האישי, אני בד"כ כלל שמה 4 כפיות שום ו3 ג'ינג'ר) ונותנים עוד טיגון קל. מוסיפים פנימה שליש כוס יין לבן טוב (כזה שגם תרצו לשתות) כ5 כפות סויה מתוקה שתי כפות סויה מלוחה ו4 כפות מייפל, מלח גס ופלפל שחור, ונותנים לרוטב להתבשל עד שהוא מתחיל להתקרמל. אז מוסיפים פנימה קובייות סלמון (לוקחים נתח סלמון מנקים אותו וחותכים לקוביות בגודל של סנטימטר שניים) מקפיצים עד שהסלמון מתחיל להיאטם ולהיזדגג, מוסיפים פנימה את הנודלס, מקפיצינים את הכל ביחד כמה דקות, טועמים ומשפרים תיבול אם צריך, ניתן להוסיף קשיו או פיסטוקים. מגישים עם ירקות מאודים ליד (אני אישית אוהבת להגיש עם גזר גמדי, וברוקולי עם שום ושמן זית) בתאבון.

באיחור מה הצטרפתי גם אני למנסים. הכנתי אותו עכשיו - היה נצחונות!!! :punk: :punk: :punk:

אמנם הכנתי את זה עם נודלס ולא עם אטריות אורז, אבל אני משער שזה חטא נסלח. כמו כן נראה לי אפשר לזרוק בוטנים גרוסים למעלה לפני ההגשה, אבל זה כנראה רק בפעם הבאה...
כלבים נובחים עלינו, הדלת סגורה
הבית שגדלנו בו עומד למכירה
ובמקומו יקום בניין
על כביש רועש בתוך עשן
תגיד לי מה שכחנו כאן

שנים הפכו היסטוריה, אל תביט לאחור
כל מי שכבר איננו כאן הלך בלי לחזור
ומי שמת עוד חי בך
לרגע לא עוזב אותך
תגיד לי מה יהיה איתך

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים