מעבר לתוכן

הפרשי גילאים

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 אורח - L

אורח - L
  • אורחים

פורסם 29/11/2012 - 02:48

לאורך היסטוריית הדייטינג שלי יצאתי עם גברים מבוגרים ממני (לפעמים בהרבה). לא הרגשתי בעייה בקטע של "הוא יכול להיות סבא שלך" אלא יותר ניסיון החיים שלו נתן לו אופי אחר ולכן זה לא התאים. אבל רציתי לדעת, יש לכם איזה סף גילאים שממנו זה כבר לא מתאים לכם? איך יצא לכם לקבוע את הסף הזה?

#2 Mrs. Smith

Mrs. Smith

מה בנוגע?

• מנהלי פורום
  • 5869 הודעות:

פורסם 30/11/2012 - 16:15

מאז ומתמיד יצאתי עם נשים מבוגרות ממני (ולא מתוך עיקרון, פשוט ככה יצא והן אלו שבשורה התחתונה עניינו אותי באמת מבחינת שלבים בחיים וניסיון).
עם צעירות ממני / נשים בגילי פחות הסתדרתי ואז זה כבר נהפך למשהו קבוע מבלי שארגיש, כך שזה עבד בצורה בה לא יצאתי עם נשים שאינן מבוגרות ממני, פשוט בגלל חוסר עניין (הדדי, בדר"כ).
כיום אני בזוגיות של שנה וחצי עם הפרש גילאים של שמונה שנים (לא כזה מטורף לעומת העבר) כך שהסף כבר לא רלוונטי אך נראה שעדיין קיים :)

הפורום הכי צבעוני ברשת - ללהטבים, מתלבטים ותומכים

When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, 'WHAAAT?!'

#3 -דני-

-דני-

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 244 הודעות:

פורסם 08/12/2012 - 18:21

לאורך היסטוריית הדייטינג שלי יצאתי עם גברים מבוגרים ממני (לפעמים בהרבה). לא הרגשתי בעייה בקטע של "הוא יכול להיות סבא שלך" אלא יותר ניסיון החיים שלו נתן לו אופי אחר ולכן זה לא התאים. אבל רציתי לדעת, יש לכם איזה סף גילאים שממנו זה כבר לא מתאים לכם? איך יצא לכם לקבוע את הסף הזה?

גם אני יצאתי בעברי עם גברים מבוגרים ממני ולא הרגשתי עם זה בעיה.
להיפך: ככל שהבן אדם שאני יוצא איתו צעיר יותר - כך יש לו פחות ניסיון חיים והוא פחות נמצא במקום שבו אני נמצא מבחינת החיים.
(שזה אולי טוב לסקס, אבל פחות לקשר שמעבר לסקס).
אבל אני לא חושב שיש כאן חוקים, זה דבר אישי לגמרי ותלוי למה אתה נמשך.
דני

ובכל זאת - לשאלתך, הסף שלי הוא הסף שבו כבר אין שום משיכה מינית או גופנית. (כי מבחינתי בכל זאת צריך גם את זה)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים