מעבר לתוכן

מנוע קיטור

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 אורח - אורח_טל וייס_*

אורח - אורח_טל וייס_*
  • אורחים

פורסם 25/01/2007 - 12:27

שלום לכולם, יש אצלי בבית מנוע קיטור קטן שהכנתי מחומרים ביתיים. הוא עבד פצצה בשיעור. כל מי שמעוניין יכול להתקשר ולקחת בתנאי שיחזיר אותו בריא ושלם אלי. הטלפון שלי בדפי הקשר. (המנוע דורש הפעלה ע"י גזיה בשיעור - כוהלייה לא תספיק).

#2 אורח - יהודית

אורח - יהודית
  • אורחים

פורסם 10/03/2007 - 10:20

שלום לכולם, יש אצלי בבית מנוע קיטור קטן שהכנתי מחומרים ביתיים. הוא עבד פצצה בשיעור. כל מי שמעוניין יכול להתקשר ולקחת בתנאי שיחזיר אותו בריא ושלם אלי. הטלפון שלי בדפי הקשר. (המנוע דורש הפעלה ע"י גזיה בשיעור - כוהלייה לא תספיק).

טל שלום בני בן ה7 מעוניין לבנות מנוע קיטור בבית אשמח אם תוכלי לכתוב לנו כיצד בנית אותו .
תודה :unsure:

#3 אורח - אורח_אסף_*

אורח - אורח_אסף_*
  • אורחים

פורסם 09/05/2007 - 11:57

#4 אורח - אורח_ASSAF_*

אורח - אורח_ASSAF_*
  • אורחים

פורסם 09/05/2007 - 11:59

טל שלום בני בן ה7 מעוניין לבנות מנוע קיטור בבית אשמח אם תוכלי לכתוב לנו כיצד בנית אותו .
תודה :unsure:

היי טל
אשמח מאד להעזר בך גם אני צריך לבנות מנוע קיטור
אודה לך אם תיצור קשר ל-052-2217535
או ל auria@012.net.il
אסף

#5 אורח - אורח_טל וייס_*

אורח - אורח_טל וייס_*
  • אורחים

פורסם 17/05/2007 - 23:18

שלום אסף ויהודית, אין לי אפשרות לתאר פה כיצד בניתי את המנוע אך תוכלו למצוא את הטלפון שלי בדפי הקשר. אם אין לכם גישה לזה אז המייל שלי הוא weiss_tal@yahoo.com. אני אשמח להראות לכם כיצד בניתי את המנוע.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים