מעבר לתוכן

תמונה

GHF / מטריקס קפיטל

• Please log in to reply
41 replies to this topic

#1 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 07/01/2011 - 19:10

מישהו פה עובד/עבד שם? או לכל הפחות מכיר את תהליך המיון שלהם והמבחנים שעושים שם למי שמגיע?

וכן, מכיר את השרשור העתיק מ 04 ואת כל מה שנרשם עליהם מאז.

תודה :)

#2 Kayben

Kayben

אינדיאני במדבר

• רשומים+
  • 5319 הודעות:

פורסם 07/01/2011 - 20:38

מישהו פה עובד/עבד שם? או לכל הפחות מכיר את תהליך המיון שלהם והמבחנים שעושים שם למי שמגיע?

וכן, מכיר את השרשור העתיק מ 04 ואת כל מה שנרשם עליהם מאז.

תודה :)

יש לי חבר שעובד שם.
הם סגרו את חדר המסחר הדרומי שלהם בעומר והתקבצו לסניף ברמת גן במגדלי בסר.
יש להם איזה 4 ראיונות שהם עורכים ומבחנים בחשבון מהיר.
הם משלמים 10,000 לחודש. 11 שעות עבודה ביום, עובדים בשישי, שבת-ראשון חופש.
עושים קורס שבוע-שבועיים ואז אתה עובר למסחר במערכת וירטואלית למשך איזה חודש-חודשיים,
רק אחרי זה מעבירים אותך לכסף האמיתי.
הם מתעסקים רק במסחר באופציות, בסניף הבאר-שבעי זה היה באופציות של דולר-יורו.

אני סקפטי על כל האופרציה שלהם. אני ממש לא מאמין במסחר יומי שכזה.
גם לא ברור לי למה הם מחזיקים/מגייסים עוד ועוד עובדים כאשר אם יש עובד 1 שהינו מספיק טוב,
מספיק שהוא יגדיל כמויות, אין צורך להגדיל את מס' העובדים שכנראה לא ירוויחו כסף.
אבל הם משלמים מה שהבטיחו, אז ניחא.
בשביל אדם חסר ניסיון זאת התחלה נחמדה מאוד.

#3 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 08/01/2011 - 04:32

מי שחלומו הגדול הוא להיות סוחר יום בבורסה, יכול למצוא סיכוי טוב להתחיל כאן ולשחק בכסף של אחרים לפני שהוא מסכן את הכסף של עצמו. מה שכן, התנאים לפחות בהתחלה חרא, המשכורת שהיא כאילו 10K היא בעצם פחות כי יש מזה כל מיני הפחתות וכולי וכולי.

#4 r.e.l.

r.e.l.

כסף

• רשומים+
  • 5016 הודעות:

פורסם 08/01/2011 - 09:44

מי שמעוניין לקרוא עוד קצת על החברה מוזמן לעשות את זה כאן. למען הסר ספקות מדובר באותה חברה ששניתה את השם, ואם מישהו מאד רוצה לדעת למה היא שינתה את השם שיקיש בגוגל "מטריקס ABC" ויבין לבד...
כלבים נובחים עלינו, הדלת סגורה
הבית שגדלנו בו עומד למכירה
ובמקומו יקום בניין
על כביש רועש בתוך עשן
תגיד לי מה שכחנו כאן

שנים הפכו היסטוריה, אל תביט לאחור
כל מי שכבר איננו כאן הלך בלי לחזור
ומי שמת עוד חי בך
לרגע לא עוזב אותך
תגיד לי מה יהיה איתך

#5 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 10/01/2011 - 10:32

למה שלא ירצו סוחרים נוספים? הרי אם יש להם 5 סוחרים טובים הם יעשו יותר כסף מסוחר טוב אחד, לא?

#6 WebMaster

WebMaster

Can't we all live along?

• מנהלים ראשיים
  • 7659 הודעות:

פורסם 10/01/2011 - 10:42

אני סקפטי על כל האופרציה שלהם. אני ממש לא מאמין במסחר יומי שכזה.
גם לא ברור לי למה הם מחזיקים/מגייסים עוד ועוד עובדים כאשר אם יש עובד 1 שהינו מספיק טוב,
מספיק שהוא יגדיל כמויות, אין צורך להגדיל את מס' העובדים שכנראה לא ירוויחו כסף.
אבל הם משלמים מה שהבטיחו, אז ניחא.

מכמה סיבות שאני יכול לחשוב עליהן עכשיו:
1. סיכון. עובד טוב אחד שעובד בסכומים גדולים, וטעות אחת שלו תעלה המון המון כסף. עדיף לתת לכמה עובדים טובים לעשות את העבודה.
2. תחרות בין עובדים. זה תמיד ממריץ.
3. יש גבול כמה פרמטרים יכול עובד אחד לבחון בו זמנית. כמה עובדים יכולים לבדוק יותר דברים ולהגיב מהר יותר.

#7 Kayben

Kayben

אינדיאני במדבר

• רשומים+
  • 5319 הודעות:

פורסם 10/01/2011 - 21:50

מכמה סיבות שאני יכול לחשוב עליהן עכשיו:
1. סיכון. עובד טוב אחד שעובד בסכומים גדולים, וטעות אחת שלו תעלה המון המון כסף. עדיף לתת לכמה עובדים טובים לעשות את העבודה.
2. תחרות בין עובדים. זה תמיד ממריץ.
3. יש גבול כמה פרמטרים יכול עובד אחד לבחון בו זמנית. כמה עובדים יכולים לבדוק יותר דברים ולהגיב מהר יותר.

אולי, אני עדיין לא השתכנעתי לגבי החברה הזו.
בסופו של דבר כל סוחר הוא די לעצמו - לא ברור לי איך יש שם אנשים שלאורך זמן הם בפלוס.

#8 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 11/01/2011 - 09:43

אולי, אני עדיין לא השתכנעתי לגבי החברה הזו.
בסופו של דבר כל סוחר הוא די לעצמו - לא ברור לי איך יש שם אנשים שלאורך זמן הם בפלוס.

לא השתכנעת לגבי מה?
בשורה התחתונה החברה הזו קיימת כבר שנים באופן פרטי ולדעתי שייכת לאותם בעלים, כלומר החברה הזו מצליחה לשמור על רווחיות לאורך זמן. אולי לא ברור איך הם עושים (ואני בטוח שהם שמחים שזה לא ברור, כי אם זה היה ברור הם כנראה היו מפסיקים להרוויח), אבל די ברור שהם מרוויחים.

#9 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 11/01/2011 - 10:27

ומה לגבי זה שהם הצטמצמו וסגרו את אחד הסניפים שלהם בארץ? אם כי אני עדיין מאמין שהם יודעים מה שהם עושים (או לפחות רוצה להאמין) ולעבוד שם נראית לי הזדמנות מצויינת להישתלב בתחום ללמוד אותו ולהתקדם. אין לי רק מושג איך להתכונן למיון שלהם ואני מאוד מאוד מאוד רוצה לעבוד שם ...

#10 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 12/01/2011 - 00:06

ומה לגבי זה שהם הצטמצמו וסגרו את אחד הסניפים שלהם בארץ? אם כי אני עדיין מאמין שהם יודעים מה שהם עושים (או לפחות רוצה להאמין) ולעבוד שם נראית לי הזדמנות מצויינת להישתלב בתחום ללמוד אותו ולהתקדם. אין לי רק מושג איך להתכונן למיון שלהם ואני מאוד מאוד מאוד רוצה לעבוד שם ...

נסה להריץ חיפוש בגוגל על זה, אולי תמצא משהו. בכל מקרה, ממה שהבנתי העבודה ממש ממש לא להיט.

#11 זיו

זיו

משתדל

• רשומים+
  • 11586 הודעות:

פורסם 12/01/2011 - 04:13

מי שמעוניין לקרוא עוד קצת על החברה מוזמן לעשות את זה כאן. למען הסר ספקות מדובר באותה חברה ששניתה את השם, ואם מישהו מאד רוצה לדעת למה היא שינתה את השם שיקיש בגוגל "מטריקס ABC" ויבין לבד...

אני לא הבנתי למה.
לגבי השירשור שפתחת כאן פעם- אם יש לך הון של כמה עשרות מיליונים לסחור איתו בחופשיות, ו20% אתה מקבל מהרווח נטו, אז ברמת העיקרון ניקוי של 5000 זה לא בהכרח כזה נוראי.
אני מסכים שהיתה שם בעיית אמינות וזילזול בזמן שהקדשת להם.
תקינות פוליטית היא מפלטו של סתום המוח.

#12 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 12/01/2011 - 10:52

נסה להריץ חיפוש בגוגל על זה, אולי תמצא משהו. בכל מקרה, ממה שהבנתי העבודה ממש ממש לא להיט.

מאיזה בחינה?

#13 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 13/01/2011 - 16:45

מאיזה בחינה?

קודם כל קרא את מה ש-REL דיבר עליו. שנית, המשכורת הבסיסית האמיתית ממש מחרובנת, ורוב האנשים לא מצליחים להגיע לתוצאות ונושרים אחרי שבזבזו את זמנם. שעות העבודה ארוכות מאוד ויש המון לחץ, קויצר- עבודה קשה שהרוב הגדול לא מצליח בה. מי שכן מצליח יכול להרוויח ממש טוב, אבל אלו המיעוט.

#14 Chimp

Chimp

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 507 הודעות:

פורסם 15/01/2011 - 02:30

סתם משהו כללי יותר, לדעתי תחום ה Trading יעבור יותר ויותר להיות ממוחשב.ככל שהמחשבים יהיו מהירים יותר ובעיקר האלגוריתמים טובים יותר יהיה להם יתרון על סוחרים אנושיים. זה קורה פה ושם וזה יקרה הרבה יותר, אולי בהתחלה יהיו שילוב כוחות או שיש עכשיו.

בקיצור, מה שאני רוצה להגיד שמי שלא בתחום הזה, לדעתי שגם לא יכנס לשם, אלא אם הוא תותח במדעי המחשב ובתחומי הבינה המלאכותית.

זאת דעתי שלי כמובן.
מעביר שיעורים פרטיים בג'אווה ומקצועות נוספים.פרטים נוספים כאן .

#15 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 17/01/2011 - 19:42

קראתי את מה שREL רשם אבל זה מלפני 6-7 שנים, זה לא מעודכן וגם לא נכון. הייתי ביום מיונים/הסבר שלהם והם דיברו על זה שלוקחים מהבונוסים עמלה, הם לא מסתירים את זה. המשכורת בסיס היא גם גבוה יותר, ככה שלדעתי צריך לעדכן את הדיון ההוא כי הוא לא מעודכן כל כך.

בכל אופן תודה רבה על התגובות שלכם. CHIMP אם איני טועה כבר היום תחום המסחר עובר יותר ויותר להיות ממחושב ועדיין אני נוטה להאמין שתמיד ישאר מקום למסחר אנושי. יש הרבה תחומים שהכניסו לשם מכונות שיחליפו את האדם ויעשו עבודה טובה יותר ועדיין אנשים מתרפנסים מאותן עבודות (וחלק מתפרנסים מאוד טוב). מודה לך על האזהרה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים