מעבר לתוכן

תמונה

כללי הפורום- על מנת לשמור על הסדר הטוב.

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 06/09/2004 - 02:04

!!!אני מבטיח לא לחזור לטון הזה שוב בעתיד, הודעה זו הינה מיוחדת וחד פעמית!!!
על מנת שהסדר התקין בפורום ישמר (ואני מוכרח לציין שהמצב כעת טוב בהרבה מכפי שהיה לפני כחודשיים) אבקש ממשתמשי הפורום לשמור על הכללים הבאים (זה לא אמור להוות בעיה):

- אנא כתבו על נושאים סביבתיים בלבד. מה שקשור באופן עקיף לעניין סביבתי, יתקבל בברכה גם כן. אתם יכולים לשים לב בקלות לכך שבאתר ישנם פורומים רבים העוסקים במגוון נושאים. אם אתם מחפשים שותף לדירה, סביר להניח שתמצאו פורום מתאים יותר לעשות זאת.
מי שיעבור על כלל זה יאלץ אותי להעביר את הודעתו לפורום המתאים לה, אני אשתדל לשלוח הודעה פרטית לאותו כותב (אם אינו אנונימי), אך בלי נדר.

-אנא השתדלו לשמור על נושא השרשור. על מנת שמשתמשים נוספים יוכלו לקרוא ולעקוב בצורה עניינית אחרי שרשור מסויים, גם זמן רב לאחר שתם בו הדיון (וכבר מצאתי עצמי עושה זאת כאן מספר פעמים), רצוי לא לגלוש מהנושא המדובר. אם ברצונכם להעיר משהו שקשור לעניין שרשור מסויים, אך לא משתלב ברצף ההגיוני של ההודעות, אנא פתחו שרשור חדש, והוסיפו קישור לשרשור המקורי. כך יהיה לכולנו נוח יותר לקרוא, לעקוב, ולענות בצורה עניינית. אם יהיו גלישות רציניות בשרשורים, אאלץ לפצל את ההודעות (זה די מסובך, ממש לא מתחשק לי לעשות את זה, אז ראבאק, שתפו פעולה).

-לא יתקבלו בפורום זה בשום פנים ואופן ירידות אישיות!!! הודעות שאין בהן דבר פרט להשמצות אישיות, ימחקו ללא התרעה. במקרה של הודעות שיש בהן בנוסף לירידות גם חומר ענייני, עשויים להנקט כל אחד (או כמה) מהצעדים הבאים- מחיקה לאלתר ללא התרעה, עריכה על ידי מנהל הפורום, שליחת התרעה בהודעה פרטית למשתמש ובה בקשה לעריכה מחדש של הודעתו, השארת ההודעה על כנה. הכל תלוי בתוכן.

-לא יתקבלו בפורום זה פרסומות למוצרים שאינם קשורים באופן ישיר לעניין הירוק. מאפרה ללא עשן זה בסדר, אם אתם מיצרים שרשראות אקולוגיות מקורי עכביש ועלי פסיפלורה גם זה סבבה. כלל זה תקף גם לגבי פרסומות למוצרים רוחניים (או במילים אחרות, מחזירים בתשובה, הודעותיכם ימחקו או יועברו לפורום אחר).

-לגבי משתמשים אנונימיים: פורום זה הינו סבלני כלפי משתמשים אנונימיים, אך במספר הגבלות:
- משתמשים אנונימיים היוצאים כנגד גוף\אדם מסויים מתבקשים להוסיף סימוכים להודעתם.
-אם אתם רוצים להשמיץ גופים בלי סימוכים, כתבו תחת שם המשתמש הרגיל שלכם. אם אתם לא רוצים להזדהות, אל תשמיצו סתם בלי הוכחה כלשהי.
-אם משתמש כלשהו רוצה להביע דעה אנונימית וחושש שהודעתו תמחק, פנו אלי בהודעה פרטית. אני מבטיח לאשר כל הודעה אנונימית שאינה עוברת על הכללים של הודעות רגילות.
-אם אתם סתם מתעצלים להרשם, אנא עשו זאת. יותר נעים להתכתב עם משתמש קבוע (שולה, יניב, ראבאק, לא הגיע הזמן להרשם כבר?!).

השגות לכללים-
- מי שמצחיק אותי מקבל קרדיט (וכבר היו כמה וכמה הודעות של אורח_יניב שלא נמחקו בגלל שהיו די שנונות), והכללים עשויים להתגמש מאוד לגביו, או לגבי מי שירד ירידה שנונה במיוחד (ישנן מרגליות נדירות שפשוט חבל למחוק).
- אני מבטיח לאשר כל דבר סביר שיתבקש בבקשה פרטית. אם מדובר בהשמצה אישית, אל תבקשו.

טוב נו, לקרוא פעם אחת את ההודעה הזאת ולהפנים. מי שיש לו מה להגיד על זה, מוזמן לענות כאן, או לפנות אלי בפרטי. שיהיה לכולנו דיון מעניין ופורה!!!

#2 אורח - אורח_יהל

אורח - אורח_יהל
  • אורחים

פורסם 11/04/2006 - 19:27

לפרסם מודעת דרושים לגרינפיס זה קביל?

#3 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 11/04/2006 - 20:04

לפרסם מודעת דרושים לגרינפיס זה קביל?

הממממממממ..........
היות וגריפיס הוא ארגון המתימר להיות סביבתי אז כן, אין בעיה. אשמח רק יותר אם זה יהיה על ידי משתמש רשום ולא אורח, למרות שגם זה בסדרץ

#4 נינט

נינט

כסף

• רשומים+
  • 1006 הודעות:

פורסם 12/04/2006 - 15:59

הממממממממ..........
היות וגריפיס הוא ארגון המתימר להיות סביבתי אז כן, אין בעיה. אשמח רק יותר אם זה יהיה על ידי משתמש רשום ולא אורח, למרות שגם זה בסדרץ

מתימר אבל אין להם ביסוס של פעילות בארץ

#5 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 13/04/2006 - 11:45

נו, אולי הם ימצא עובדים בארץ ואז יהיה?

אגב- קיבלתי פעם עלונים שלהם בעברית.

#6 annieno22

annieno22
  • רשומים
  • 8 הודעות:

פורסם 14/05/2017 - 01:18

לאחרונה מופץ מייל מנוכלת לעשרות אלפי אנשים, אימייל של בחורה בשם אנני רוזנברג, בחורה בסביבות גיל 30, שמציעה שירותי בייבי סיטר בבאר שבע ברחוב קלצ'קין 25, הבחורה מציעה שירותי בייבי סיטר ב-30 שח לשעה, והיא מציעה בתשלום מראש, זה המספר טלפון שהיא שמה בהודעה 086440904, וכשמשלמים לה היא נעלמת, לאחר בירור ודברים מסתבר שהבחורה היא אכן נוכלת והיא אכן אותה בחורה, כל מי שנפגע ממנה מוזמן להגיש נגדה תלונה וכמו כן תביעה, זה הפרטים של הבחורה אנני רוזנברג ת.ז 310534318, כמו כן בימים אלו מתגבשת קבוצה של אנשים שנפגעו מהנוכלת כדי לשים לזה סוף ראו הוזהרתם!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים