מעבר לתוכן

יחס מחפיר במעונות ג'

• Please log in to reply
32 replies to this topic

#1 אורח - מישהי

אורח - מישהי
  • אורחים

פורסם 15/08/2012 - 12:19

לאחר התעללות שעברתי מאב הבית איציק ומעוזרו סרגיי, אני לא מתכוונת לחזור למעונות.
התחושה היא שבוחרים מישהו כשעיר לעזאזל ומצפים ממנו ל"שפץ" (ציטוט של איציק) באופן מקיף את הדירה לפני העזיבה ולהסיר לכלוך של שנים.
עדיף להימנע מלקחת מעונות, לא שווה לא מבחינת המחיר ולא מבחינת היחס שמקבלים מכנופיית איציק - אלה.
אם בכל זאת בחרתם לקחת מעונות - מומלץ לצלם את הדירה (דגש על המקלחת) כשלוקחים מפתחות ולנפנף בתמונות כשמישהו יטען שלא כך קיבלתם את הדירה.

#2 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 15/08/2012 - 22:42

על איציק אני מתפלא, כי הוא בחור נחמד סך הכל ממה שהספקתי להכיר אותו.

אבל אלה סרפד היא זונה, זה ידוע. אישה כזאת מרושעת ודוחה לא ראיתי הרבה זמן.
בושה שהאוניברסיטה מעסיקה יצור מגעיל כמוה.

ושוב אני חוזר: אלה סרפד היא בת של אלף זונות, ושתקבל סרטן אמן.

#3 vitalik.t

vitalik.t

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 168 הודעות:

פורסם 15/08/2012 - 22:51

כשסיימתי שנה א', הייתי במצב דומה. במשך יומיים קרצפתי את חדר המקלחת והיא לא נהיית יותר נקייה. אך בכל אופן לאחר התעללות של יומיים זיכו אותי. עצה שלי: פעם אחת לנקות את חדר מקלחת בבוקר שבו את רוצה להזדכות ולאחר מכן לשפוך דלי של אקונומיקה, כדי שיהיה שם ריח שלא ינדף בחודש הקרוב. לקראת שעה 15:00 לצאת לריצה קצרה, ולבוא למשרד אב הבית מזיעה ולהגיד שכל היום קרצפת את המקלחות.

#4 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 16/08/2012 - 00:40

למה לצאת לריצה קצרה בשביל להזיע? בשעה 15:00 בבאר שבע מספיק לצאת מהדירה ולעמוד בשמש 5 דקות בשביל לקבל את אותו אפקט!!;)

#5 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 16/08/2012 - 01:12

האיציק של ד' לעומת זאת דווקא ממש בסדר :וי:

בנוסף לשטיפת רצפה/שולחן/כיורים/שיש, איבוק מדפים/ארון, יש 4 סוגים של "משימות איכות":

1. במקלחת שופכים סילית, משפשפים איזה רבע שעה כך שיהיה פחות צהוב בחיבורים.
ברור שאם שופכים המון סילית ואי אפשר להתקרב למקלחת בכלל מהריח זה בונוס אבל ממש לא הכרחי. הוא באמת בסדר...

2. יש גם את עניין השומן בכיריים שזה המון מסיר שומנים לחכות והמון לשפשף.
ויש את השומן באיזור הכיריים שזה דורש לשים המון מסיר שומנים, לחכות שזה יעבוד (בכלל מומלץ בין כל ריסוס לרוץ לחלון לנשום),
לשפשף עם סקוצ' ואז לנגב חזק עם סמרטוט הרבה פעמים גם בכל החריצים שבין חלקי השיש, האיטום, קרמיקה וכו.
עד שכל השומן עבר לסמרטוט. אפשר אחרי זה לעבור קצת עם סבון כלים ולייבש טוב טוב כך שלא יהיה זכר לשומן.

3. בנוסף אם לא מתוכנן לצבוע אצליכם אז צריך לעבור עם סקוטצ' על הסימנים של הנעליים מאחורי שולחן הכתיבה כדי שיהיה לבן.

4. הפשרת ונקיון המקרר כולל מגירה תחתונה, מסך זכוכית, תאים, מקפיא... זה רק השותף האחרון צריך לעשות.

קורה שיותר משותף אחד מקבל את משימות 1 ו-2, אבל בדרך כלל לא קורה שאותו שותף עושה את שניהם. אז משימות האיכות זה גג שעה עבודה... את הפשרת המקפיא אפשר להאיץ על ידי שפיכת מים בפנים, כמובן שעושים את זה לפני ששוטפים את הרצפה.

זהו, זה המדריך המקוצר להזדכות בד' :) 3 שנים של מחקר :P

#6 Morello

Morello

משתמש טרי

• רשומים
  • 12 הודעות:

פורסם 16/08/2012 - 01:28

מסכים איתך לגמרי... זה היה פשוט סיוט לנקות את הדירה ביסודיות הקפדנית שלהם X_X
אבל בכל זאת אני חושב שמעונות הרבה יותר נוח מדירה אז אני אשאר גם השנה במעונות...

ואגב, למה את חושבת שמוענות לא משתלם מבחינת המחיר?

#7 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 10/09/2012 - 02:26

לא מאמינה שאלו עבודות הפרך שמצפות לי.... חוצפה. קיבלנו את הכיריים ואת המקלחת מלוכלכים בכל מיני דברים שלא מתנקים.
כמה אפשר כבר להריח את החומרים הכבדים הללו לניקיון??!
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#8 אורח - זוהר

אורח - זוהר
  • אורחים

פורסם 16/04/2013 - 18:18

איציק ממעונות ד' ידוע כאדם דוחה ורשע.

#9 Guybrush Threepwood

Guybrush Threepwood

• רשומים
  • 290 הודעות:

פורסם 17/04/2013 - 14:25

למה אתם גרים במעונות? עדיף כבר לשכור דירה בגטו טרזינשטאט ולחלוק אותה עם משפחתו של מולק החייט, הזוג קלמנוביץ', שומאכר האופה, אשתו וארבעת ילדיהם, אחותה גוטה ושתי האחייניות שלה ושלושת היתומים של יעקב - שמש בית הכנסת שנשרף יחד עם בית הכנסת בחודש שעבר, וכן לסבול מאקציות אחת לכמה ימים וללקק לחארות מ"מועצת יהודים" כדי שלא יכניסו את השם שלכם לאקציה הבאה -  מאשר לחיות ככה, כפופים לאלה סרפד השם יקום דמה.

סתם מעניין אותי מי ישים לב לשימוש המוגבר הזה בדימויי שואה ויעשה עם זה משהו בכלל.

I'm rubber - your'e glue

#10 Tooty Fruity

Tooty Fruity

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 548 הודעות:

פורסם 19/04/2013 - 00:05

למה אתם גרים במעונות? עדיף כבר לשכור דירה בגטו טרזינשטאט ולחלוק אותה עם משפחתו של מולק החייט, הזוג קלמנוביץ', שומאכר האופה, אשתו וארבעת ילדיהם, אחותה גוטה ושתי האחייניות שלה ושלושת היתומים של יעקב - שמש בית הכנסת שנשרף יחד עם בית הכנסת בחודש שעבר, וכן לסבול מאקציות אחת לכמה ימים וללקק לחארות מ"מועצת יהודים" כדי שלא יכניסו את השם שלכם לאקציה הבאה -  מאשר לחיות ככה, כפופים לאלה סרפד השם יקום דמה.

סתם מעניין אותי מי ישים לב לשימוש המוגבר הזה בדימויי שואה ויעשה עם זה משהו בכלל.

עשיתי עם זה משהו: 1+

#11 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 19/04/2013 - 01:00

איציק ממעונות ד' ידוע כאדם דוחה ורשע.

רשע? איזה היסחפות... איציק ממעונות ד' בסדר גמור :)

#12 אורח - איציק

אורח - איציק
  • אורחים

פורסם 19/04/2013 - 01:22

די אמא, את מביכה אותי.

#13 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 21/04/2013 - 01:22

רשע מרושע,שמעתי כבר על התעללות שעברו סטודנט וסטודנטית שונים ,כול אחד הושפל בצורה אחרת (באופן חוקי אך מסריח),כמו כן איציק ידוע כפחדן שמשמש כסנגרו של הדייר המלוכלך והנבל בכול חדר במעונות. ככה שאם אתה מנייאקים,איציק הוא האיש שלכם,הוא יעביד את העמיתים שלכם למעונות ורק שלא יתעמת עם העבריינים שגרים במעונות. או בקיצור כנופיית איציק וסרגיי מכה שנית! תעשו לעצמכם טובה ותיתנו לשני אלה להירקב עם האוכלסייה ה"מדהימה" שהם מטפחים במעונות ד',זה כבר יחזור אליהם בהפוכה.
כבר שמעתי על דיירים חלאות,שסגרו עסקאות עם איציק מאחורי הקלעים,ורק בכדי שהם לא ינקו בזיכוי אבל בחברים הפרייארים שלהם כן ינקו.

#14 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 22/04/2013 - 01:36

עבריינים שגרים במעונות? עסקאות? נבלים חלאות...

מישהו פה חיי בסרט רע.

הזדכאתי 3 פעמים אצלו, בהחלט ניקיתי אבל אם לזה אתם קוראים להעביד אתם סתם חבורה של מפונקים. כבר שמעתי על מישהו שהביא את אמא שלו שתנקה לו את החדר במעונות. אתם כנראה מאותו הטיפוס.

#15 Guybrush Threepwood

Guybrush Threepwood

• רשומים
  • 290 הודעות:

פורסם 22/04/2013 - 13:47

ברור בסדר גמור! כמו מוניאק מטרוז ראש היודנראט של מטרופולי שהיה אדם חסר ייחוד לחלוטין עד שהתנדב להיות "זקן היהודים" ומאותו רגע עמד בראש מנגנון שיתוף פעולה מושחת שמסר יהודים חפים מפשע לזרועות הצורר הנאצי תחת האיצטלה של נסיון למשוך זמן ולקוות שהמלחמה תיגמר בניצחון בעלות הברית. הסוף כמובן ידוע, כל חברי מועצת היהודים כולל מיליציית הבריונים שהפילה חיתתה על תושבי הגטו, נשלחו לאושוויץ ומצאו את עצמם תוך זמן קצר הופכים למוזלמנים ומובלים לשריפה לאחר שכילו את כוח חיותם ואיבדו את תמצית מינרליהם בעבודות פרך בעפר ואבנים.

I'm rubber - your'e glue

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים