מעבר לתוכן

יחס מחפיר במעונות ג'

• Please log in to reply
32 replies to this topic

#16 אורח - אורח מבחוץ

אורח - אורח מבחוץ
  • אורחים

פורסם 22/04/2013 - 19:04

עבריינים שגרים במעונות? עסקאות? נבלים חלאות...

מישהו פה חיי בסרט רע.

הזדכאתי 3 פעמים אצלו, בהחלט ניקיתי אבל אם לזה אתם קוראים להעביד אתם סתם חבורה של מפונקים. כבר שמעתי על מישהו שהביא את אמא שלו שתנקה לו את החדר במעונות. אתם כנראה מאותו הטיפוס.

חחח מפונקים עלק, להעביד סטודנטית עם בעיות עור קשות(2 אישפוזים בבית חולים לפני זיכוי) ,ורגישות לחומרי ניקוי ולא לתת לה הגנה בעת שטיפה של המקלחת והמטבח מטינופת של שנים ואני מדבר ברמה של פדנטיות שצריך להוציא ליכלוך מפינות במטבח עצמו(ולא לנקות רק את השמן והליכלוך על הקרמיקה שזה קל) ולא לדרוש את אותם דרישות מהשותפות הבריאות והרעות שלה. ברור שסרגיי ,סטודנט להנדסת חומרים מגיב בשם הפטרון שלו.

#17 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/04/2013 - 21:55

רשע מרושע,שמעתי כבר על התעללות שעברו סטודנט וסטודנטית שונים ,כול אחד הושפל בצורה אחרת (באופן חוקי אך מסריח),כמו כן איציק ידוע כפחדן שמשמש כסנגרו של הדייר המלוכלך והנבל בכול חדר במעונות. ככה שאם אתה מנייאקים,איציק הוא האיש שלכם,הוא יעביד את העמיתים שלכם למעונות ורק שלא יתעמת עם העבריינים שגרים במעונות. או בקיצור כנופיית איציק וסרגיי מכה שנית! תעשו לעצמכם טובה ותיתנו לשני אלה להירקב עם האוכלסייה ה"מדהימה" שהם מטפחים במעונות ד',זה כבר יחזור אליהם בהפוכה.
כבר שמעתי על דיירים חלאות,שסגרו עסקאות עם איציק מאחורי הקלעים,ורק בכדי שהם לא ינקו בזיכוי אבל בחברים הפרייארים שלהם כן ינקו.

רק כדי להבהיר שההודעה המצוטטת נכתבה על ידי טרול:

הוא מדבר על מעונות ד' עם אב בית בשם איציק ועוזר בשם סרגיי

ההודעה המקורית בשרשור מדברת על אותו צמד רק במעונות ג' (ראו כותרת השרשור).

ידוע הדבר שיש איציק בג' ויש איציק אחר ב-ד'

משום מה אני מתקשה להאמין ששניהם מצאו לעצמם עוזר בשם סרגיי.

בקיצור לאנשים יש דמיון מפותח או שצריך לרענן את זכרונם בא'-ב': ג' זה גמל גדול ואילו ד' זו הדלת שפותחת את הכל.

#18 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/04/2013 - 22:07

חחח מפונקים עלק, להעביד סטודנטית עם בעיות עור קשות(2 אישפוזים בבית חולים לפני זיכוי) ,ורגישות לחומרי ניקוי ולא לתת לה הגנה בעת שטיפה של המקלחת והמטבח מטינופת של שנים ואני מדבר ברמה של פדנטיות שצריך להוציא ליכלוך מפינות במטבח עצמו(ולא לנקות רק את השמן והליכלוך על הקרמיקה שזה קל) ולא לדרוש את אותם דרישות מהשותפות הבריאות והרעות שלה. ברור שסרגיי ,סטודנט להנדסת חומרים מגיב בשם הפטרון שלו.

לא לתת לה הגנה

א. זה שנותנים לך חומרי ניקוי זה מעל ומעבר. נקיון הדירות הוא באחריות הדיירים אחרי הכל.

ב. את אישה, כדאי שתלמדי לנקות.

ג. תקני כפפות גומי, זה כמה שקלים במכולת, נשמע מאוד טריוויאלי לבן אדם עם בעיות עור (קשות!).

#19 אורח - אלינה

אורח - אלינה
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 17:14

אני מרגישה שמי שמסתתר מאחורי המשתמש הזה הוא מאנשי שלומו של אדון איציק. אני מתגוררת בדירה שכורה לאחר שברחתי ממעונות ד' והושפלתי עד עפר. לאחרונה שמעתי על  הטרדות של סטודנטים וסטודנטיות במעונות ד' או ג' בזמן הזיכוי,חלק בצעקות קללות וחלק בשליחה לכיוונים לא ראויים כלל וכלל. לא אתפלא אם יפתחו בחקירה משטרתית במעונות בן גוריון ביום מן הימים. 

#20 אורח - אייל

אורח - אייל
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 17:21

משהוא מסריח מאוד ממעונות בן גוריון פרט לניקיון. יש את הבעיה שדחופה לא פחות ,שבה שהממונים על מעונות ד' וג' מקדמים ודוחקים את רגלי האזרחים של המדינה הזו. כמובן שאחראים על המעונות לא מזיז להם בשיט.
בקרוב נשמע על תקריות דומות כמו הנ"ל למטה:
http://www.inn.co.il...ews.aspx/177523

#21 אורח - אייל

אורח - אייל
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 17:25

עזבו אתכם ,זה ברור שפלוגת הלקקנים של מעונות ד' וג' לא ירשו לכם לחשוף את האמת על המעונות והגועל שמסתתר מאחורי החזות הנחמדה שלהם לכאורה. עצה שלי תשכרו דירה רחוק רחוק מהם,באותו מחיר ותהנו מהחיים.

#22 אורח - רועי

אורח - רועי
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 17:33

האיציק של ד' לעומת זאת דווקא ממש בסדר :וי:

בנוסף לשטיפת רצפה/שולחן/כיורים/שיש, איבוק מדפים/ארון, יש 4 סוגים של "משימות איכות":

1. במקלחת שופכים סילית, משפשפים איזה רבע שעה כך שיהיה פחות צהוב בחיבורים.
ברור שאם שופכים המון סילית ואי אפשר להתקרב למקלחת בכלל מהריח זה בונוס אבל ממש לא הכרחי. הוא באמת בסדר...

2. יש גם את עניין השומן בכיריים שזה המון מסיר שומנים לחכות והמון לשפשף.
ויש את השומן באיזור הכיריים שזה דורש לשים המון מסיר שומנים, לחכות שזה יעבוד (בכלל מומלץ בין כל ריסוס לרוץ לחלון לנשום),
לשפשף עם סקוצ' ואז לנגב חזק עם סמרטוט הרבה פעמים גם בכל החריצים שבין חלקי השיש, האיטום, קרמיקה וכו.
עד שכל השומן עבר לסמרטוט. אפשר אחרי זה לעבור קצת עם סבון כלים ולייבש טוב טוב כך שלא יהיה זכר לשומן.

3. בנוסף אם לא מתוכנן לצבוע אצליכם אז צריך לעבור עם סקוטצ' על הסימנים של הנעליים מאחורי שולחן הכתיבה כדי שיהיה לבן.

4. הפשרת ונקיון המקרר כולל מגירה תחתונה, מסך זכוכית, תאים, מקפיא... זה רק השותף האחרון צריך לעשות.

קורה שיותר משותף אחד מקבל את משימות 1 ו-2, אבל בדרך כלל לא קורה שאותו שותף עושה את שניהם. אז משימות האיכות זה גג שעה עבודה... את הפשרת המקפיא אפשר להאיץ על ידי שפיכת מים בפנים, כמובן שעושים את זה לפני ששוטפים את הרצפה.

זהו, זה המדריך המקוצר להזדכות בד' smile.gif 3 שנים של מחקר tongue.gif

מעניין איך המשתמש הזה יודע את כול הפרטים לעומקם. יש כאן את הסטודנטים(נערי אב הבית) מלקקי הפינכה שבאו לגונן על ראשי המעונות. לא יעזור לכם כמות שהאנשים האיכותיים שגרה במעונות קטנה משנה לשנה,בסופו של יום המעונות יראו כמו מחוז של הטליבאן ואז נראה איך תבצעו זיכוי כנדרש!

#23 אורח - יאיר

אורח - יאיר
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 17:37

חחח כשזה יהיה מעוז של הטליבאן הם לא יבצעו זיכוי,הם בעצמם יעבידו בלנקות ולקרצף את הזבל שהשאירו להם הדודנים שלהם. רק אז הם יבינו שאם היו מתנהגים לאחים שלהם כנדרש אולי היינו שוקלים להישאר במעונות. אבל ללאא,חייבים להתנהג בצורה גסה,סבבה תקבלו את זה בהפוכה :לשון: . זה ידוע כבר אוזלת היד שמוקדמת על ידי המעונות,זה נושא ידוע והוא מקבל גיבוי מבפנים. יהיה מעניין אם דגלי ישראל ישארו במקומם   :קריימרשיכור:

#24 אורח - דניאל לויזמן

אורח - דניאל לויזמן
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 17:44

חחחח בקרוב מאוד בבן גוריון: אב הבית מגורש על ידי טיבי.

#25 אורח - ליאור

אורח - ליאור
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 17:50

הנה תזכו אותם חברים,נראה אם תצליחו לזכות אותם וגם לצאת חיים ! 

מגיע לכם שיש לכם כאלה סטודנטים!!

#26 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 18:49

אההה הבנתי, עכשיו הכל ברור.

הפינוק רק מניע את יצר הנקמנות, את השאר עושה גזענות געילה.

המשתמש הזה שהגיב תוך כלום זמן בשמות ליאור, דניאל לויזמן, יאיר, רועי, אייל ואלינה, וכל זה בפורום שכבר מזמן מוגדרש כנטוש (כדי לגרום להוצאת הדיבה הנקמנית שמתרחשת כאן להראות אותנטית) מוכוון שנאה גזענית. כפועל יוצא מהעובדה שסגל האוניברסיטה לא שותף לדעותיו הדוחות, הוא יצא כאן למסע הכפשות גזעני מבחיל.

יום השואה רק חלף...

ולאלתר איגו של אותו משתמש ששאל איך אני יודע "את הדברים לעומקם", איזה דברים לעומקם- כאמור הזדכאתי 3 פעמים במעונות ד', לא מסובך.. יש גם אנשים שמדברים מנסיון ולא רק מפליצים שקרים לכל עבר.

#27 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 19:39

אההה הבנתי, עכשיו הכל ברור.

הפינוק רק מניע את יצר הנקמנות, את השאר עושה גזענות געילה.

המשתמש הזה שהגיב תוך כלום זמן בשמות ליאור, דניאל לויזמן, יאיר, רועי, אייל ואלינה, וכל זה בפורום שכבר מזמן מוגדרש כנטוש (כדי לגרום להוצאת הדיבה הנקמנית שמתרחשת כאן להראות אותנטית) מוכוון שנאה גזענית. כפועל יוצא מהעובדה שסגל האוניברסיטה לא שותף לדעותיו הדוחות, הוא יצא כאן למסע הכפשות גזעני מבחיל.

יום השואה רק חלף...

ולאלתר איגו של אותו משתמש ששאל איך אני יודע "את הדברים לעומקם", איזה דברים לעומקם- כאמור הזדכאתי 3 פעמים במעונות ד', לא מסובך.. יש גם אנשים שמדברים מנסיון ולא רק מפליצים שקרים לכל עבר.

שום נקמנות,אין שום סיבה שחברה שלי שהזדכאה על המעונות ,ולאחר מכן התעלפה בביתה לא תזכה למנת הצדק שלה. התביעה בדרך במימון האירגון "אם תרצו" נתראה בכותלי בית המשפט שתעמדו לדין בגין פגיעה מכוונת בסטודנטית שלכם.

#28 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 19:44

ויום השואה התרחש בגלל אנשים כמוך,תבדוק את המושג יודנראט ותגלה כמה אתה דומה להם. אין שום גזענות בלהראות את האמת מול הפרצוף שלך על כך שהמעונות שורצים בסטודנטים ששונאים את המדינה ורוצים להזיק לה .לידעתך גזענות זה לשלול אדם על פי הגזע שלו,בפעם האחרונה שבדקתי יהודים וערבים הם מאותו הגזע(הגזע השמי ,למאמיני הגזעים כמוך),כך שזה לא גזענות. אם כבר זה פחד מן האויב הקרוב אליך.

#29 אורח - אם תלמדו

אורח - אם תלמדו
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 19:48

הנה הסבר לאדיוט השמאלן:

אף יהודי לא שונא ערבי בשל היותו ערבי, אלא בשל היותו אויב. וגם הערבים הישראלים שאינם עוסקים בטירור הם אויב, כי הם בוחרים רק בגזענים, ואנטישמיים, ושונאי ישראל, כגון חנין זועבי. לפיכך אני מאמין ששנאת ערבים הינה התגובה הכי טבעית שאפשר להעלות על הדעת במצב הנוכחי, בו אנו, היהודים, קורבנות הטירור והאנטישמיות של הציבור הערבי.

#30 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 20:44

שלום לך גזען אם תרצו מצוי (שממשיך להתייחס אליי כאל משיהו שקשור לסגל המעונות משום מה אבל אין מה לעשות פרנואידיות זה צד חזק אצליכם),

כשאתה רואה ערבי, עוד לפני שאתה יודע את השקפת עולמו אתה רואה בו אויב. מילא. אבל אתה גם תזלזל באינטליגנציה שלו, ובאופן דומה תנהג בכל מעלה אחרת שאתה יכול לשייך לו מימד שלילי בה, למשל היגיינה, מראה, כשרון כזה או אחר...

הגזענות מושרשת בך, ואני כל כך שמח שאתה קשור למתלהמים של אם תרצו- זה מראה לי שבעצם הדיון הזה לא רלוונטי- גזען ישאר גזען, זה מה יש... בתקוה רק שלא ירצח אף אחד בדרך.

בגלל יהודים שאונסים/רוצחים היהודים הם האויב? באותה מידה גם הערבים הם לא האויב שלנו. גזענים אוהבים לעשות הכללות אבל כולנו בני אדם...

אני נוטש את השרשור, כמנהג אם תרצו אתה מוזמן להמשיך להתלהם פה עם הפוליטיקה והגזענות שהכנסת לפורום מעונות משום מה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים