מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

אקנה

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 Poli

Poli

משתמש טרי

• רשומים
  • 25 הודעות:

פורסם 14/10/2007 - 00:36

שלום
יש לי כמה שאלות
א.באיזה תכשירים קוסמטיים ניתן להשתמשכאשר יש אקנה ושל איזה חברות?
ב. האם משהו מכיר קוסמטיקאת רפואית טובה ונטורופתשניתן לסמוך עליו בבאר שבע?

#2 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 14/10/2007 - 17:40

שלום
יש לי כמה שאלות

ריקוטאן!!! תרופת הפלא

#3 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 14/10/2007 - 18:08

ריקוטאן!!! תרופת הפלא

לא הייתי נסחפת.

וגם שאלו כאן על תכשירים קוסמטיים ולא על תרופות.

רואקוטן זו תרופה שכדאי לעשות הרבה חושבים לפני שמתחילים לקחת אותה.
יש לי דוגמאות של אנשים שלקחו אותה ומצטערים על זה עד היום.
זו תרופה שפוגעת בכבד ובהרבה מערכות אחרות בגוף. יכולה לגרום לנשירת שיער בכלל לא זמנית. אחת החברות שלי סובלת מזה שנים רבות אחרי לקיחת התרופה. בנוסף לכך שהכל חזר אחרי שנה בערך.

לדעתי רואקטון זה פתרון לאנשים שמצב האקנה שלהם חמור עד חמור ביותר, כי זה סיכון. יש לו הרבה אחוזי הצלחה, אבל יש לו גם כשלונות, שכוללים גם אקנה שחזר + שינויים אחרים בגוף.

קיצר, אין דבר כזה תרופת פלא. לכל דבר יש מחיר.

Carpe Diem

Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live

אבל זה לא מפתיע, כולם עושים ביד לפני השינה.
חוץ מכל החארות שיש להם עם מי להזדיין לפני השינה. הם עושים ביד אחד לשני.

#4 Poli

Poli

משתמש טרי

• רשומים
  • 25 הודעות:

פורסם 14/10/2007 - 19:04

לפני 4 שנים השתמשתי בראקוטן ועכשיו הכול חוזר לעצמו , זאת לא תרופת פלא יש לה הרבה חיסרונות =תופות לוואי שאני חוויתי אותם במלאו עוצמתן .
הייתי אצל רופא עור והוא אמר שננסה טיפול אחר אבל עאם לא יעזור יש לחזור על טיפול ברקוטן (אבל קצר יותר). אני לא ממש רוצה לחזור על הטיפול בגלל תופעות לוואי הקשות שעברתי.
לכן אני מחפשת דרכים חילופיות. :מסמיק:

#5 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 14/10/2007 - 19:23

שלום
יש לי כמה שאלות

אין לי מושג לגבי מוצרים קוסמטיים. לגבי משחות רפואיות- כשיוצא לי חצ'קון אני מורחת בנזק ותוך יום עובר לי.
לא יודעת איך התכשיר פועל בדרגות יותר חמורות, אבל כתוב על הקרם שזה ל"אקנה"..
בקשר לקוסמטיקאית- נסי למצוא מישהי שמטפלת באקנה עם פרחי באך/צמחי מרפא. הייתי מפנה אותך לקוסמטיקאית שלי, אבל היא ברחובות..
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#6 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 14/10/2007 - 20:15

אין לי מושג לגבי מוצרים קוסמטיים. לגבי משחות רפואיות- כשיוצא לי חצ'קון אני מורחת בנזק ותוך יום עובר לי.
לא יודעת איך התכשיר פועל בדרגות יותר חמורות, אבל כתוב על הקרם שזה ל"אקנה"..
בקשר לקוסמטיקאית- נסי למצוא מישהי שמטפלת באקנה עם פרחי באך/צמחי מרפא. הייתי מפנה אותך לקוסמטיקאית שלי, אבל היא ברחובות..

תפני אותי :מסמיק:
אני מרחובות!
היא מטפלת בפרחי באך?

#7 אורח - אורח_שיר_*

אורח - אורח_שיר_*
  • אורחים

פורסם 16/10/2007 - 13:43

לא הייתי נסחפת.

וגם שאלו כאן על תכשירים קוסמטיים ולא על תרופות.

רואקוטן זו תרופה שכדאי לעשות הרבה חושבים לפני שמתחילים לקחת אותה.
יש לי דוגמאות של אנשים שלקחו אותה ומצטערים על זה עד היום.
זו תרופה שפוגעת בכבד ובהרבה מערכות אחרות בגוף. יכולה לגרום לנשירת שיער בכלל לא זמנית. אחת החברות שלי סובלת מזה שנים רבות אחרי לקיחת התרופה. בנוסף לכך שהכל חזר אחרי שנה בערך.

לדעתי רואקטון זה פתרון לאנשים שמצב האקנה שלהם חמור עד חמור ביותר, כי זה סיכון. יש לו הרבה אחוזי הצלחה, אבל יש לו גם כשלונות, שכוללים גם אקנה שחזר + שינויים אחרים בגוף.

קיצר, אין דבר כזה תרופת פלא. לכל דבר יש מחיר.

עכשיו ממש הפחדת אותי! את יודעת ממש על אנשים שזה גרם להם נזק תמידי? אם תוכלי לפרט בנוגע לסוגי הנזק אני אשמח
(התחלתי עכשיו לקחת את התרופה שאני אדע אם כדי להפסיק )

#8 שחר גפני מגזין יופי!

שחר גפני מגזין יופי!

ברונזה

• רשומים+
  • 675 הודעות:

פורסם 16/10/2007 - 14:25

עכשיו ממש הפחדת אותי! את יודעת ממש על אנשים שזה גרם להם נזק תמידי? אם תוכלי לפרט בנוגע לסוגי הנזק אני אשמח

טוב , לצורך העניין לא צריך להסחף לאף כיוון. ראקוטן מקבלים אך ורק במרשם רופא עור
אם רופא עור נתן לך אותה יש סיבה לכך , תמיד מומלץ לשאול אותו על תופעות לוואי וגם לקרוא את החוברת המצורפת לכל תרופה

בעיית האקנה היא תופעה שכיחה ואפילו יש אתר רשמי שמתעסק בכל מה שקשור
אני מצרפת לכם אותו פה ובפורטלים החשובים

לאתר האקנה הישראלי :
http://www.acne.co.il/

#9 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 16/10/2007 - 14:53

אני חושבת שזה פונקציה של מה מצב הפנים שלך.
אם זו דרגת אקנה מאוד חמורה, כנראה שאין מנוס, תמשיכי לקחת ותקווי לטוב.
בכל מצב אחר הייתי ממליצה לך לא לקחת אותה.

יש לי חברה מאוד קרובה, עם סיפור רואקוטאן.
לקחה אותו פעם אחת. עם הצלחה כביכול, היו פה ושם תופעות לווי. לא משהו רציני. העיקר שהכל חלף ועבר וכולם היו מרוצים. לא שרמת האקנה שלה היתה כה חמורה, אבל בתור טינייג'רית זה ממש הפריע לה. לאחר שנה בערך הכל התחיל לחזור וכמו שנהוג לעשות, שום קיבלה הגברת מרשם לתרופה. אבל הפעם התחילו בעיות ממש. נשירת שיער רצינית ביותר. היום, משהו כמו 5 שנים אחרי הפעם השניה היא עדיין סובלת מהנשירה. ניסתה כבר כ"כ הרבה תרופות , אבל כלום לא עוזר.אה והאקנה שעבר אחרי הפעם השניה חזר שוב.

ראקוטן מקבלים אך ורק במרשם רופא עור
אם רופא עור נתן לך אותה יש סיבה לכך , תמיד מומלץ לשאול אותו על תופעות לוואי וגם לקרוא את החוברת המצורפת לכל תרופה

לא הייתי בונה על זה. זה שרופא נתן מרשם לא אומר כלום. ממש לא חסר רופאים שמחלקים מרשמים רק כדי לרצות את הפציינט. אולי אני אבקש מהבחורה הזאת לבוא לשרשור הזה ולרשום חוויות מפורטות(היא לא רשומה לפורום), אני בטוחה שלא תהי כ"כ משוכנעת שאם רופא נתן אז יש סיבה. אגב, אני ממליצה למי שעדיין לא השתכנעה, להריץ חיפוש קל בגוגל. יש מלא פורומים בהם תמצאו תגובות על התרופה.

Carpe Diem

Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live

#10 Ibiza

Ibiza

:-)

• רשומים+
  • 1781 הודעות:

פורסם 16/10/2007 - 16:38

זה שרופא נתן מרשם לא אומר כלום. ממש לא חסר רופאים שמחלקים מרשמים רק כדי לרצות את הפציינט. אולי אני אבקש מהבחורה הזאת לבוא לשרשור הזה ולרשום חוויות מפורטות(היא לא רשומה לפורום), אני בטוחה שלא תהי כ"כ משוכנעת שאם רופא נתן אז יש סיבה. אגב, אני ממליצה למי שעדיין לא השתכנעה, להריץ חיפוש קל בגוגל. יש מלא פורומים בהם תמצאו תגובות על התרופה.

אני פעם שמעתי תוכנית, ברשת א' (רשאים לצחוק :) ) שרופא התראיין ואמר, שהרופאים מונחים לכתוב מרשמים, פשוט כדי שהפציינט לא ייצא ויגיד: "איזה חרא, באתי לרופא, והוא לא נתן לי הכלום".
אז כדי שהצרכן ירגיש שהוא מקבל שירות, הרופא נותן לו מרשם, לפתור לו את הבעיה.

אני פשוט מרחם על החברה שלך, בלו, כי לא רק שהבעיה חזרה, היא מתמודדת עם תופעות לוואי בנוסף... (יש בוודאות קשר לתרופה הזאת?).
תמונה מצורפת

#11 אורח - אורח_שירי_*

אורח - אורח_שירי_*
  • אורחים

פורסם 16/10/2007 - 16:50

שמתי לב שיש הרבה בנות סביבי עם עור בעייתי ובנים ממש לא. אני לא מכירה בחור אחד בגילאים שלנו( 23 פלוס) שסובל מפצעים.. אפילו פעם במיליון שנה. אבל בנות חופשי סובלות מזה בתקופות מחזור וכו.
למה זה?

#12 lily

lily

resistance is useless

• רשומים+
  • 1576 הודעות:

פורסם 16/10/2007 - 17:36

יש תרחיפים שגם מקבלים עם מרשם רופא שהם טיפולים חיצוניים כמו אקנטרים או אקנמיצין.
אני בתקופות קשות (מטבח מעץ...) הייתי משתמשת בתכשיר שנקרא נאו-מדרול, משחה חיצונית לייבוש פצענים - שעוזרת תוך כדי הלילה להפחית את האקנה.

כמו כן, אפשר להעיזר בגלולת למניעת הריון על מנת להסדיר את ההורמונים בגוף.
I don't know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve

במה נישתמש למלא את החללים הריקים,
איפה שהיינו מדברים?...
איך אני ממלא את המקומות הסופיים? איך אני משלים את החומה???

לאן החבר'ה הרעים הולכים כשהם מתים? הם לא הולכים לגן עדן איפה שהמלאכים עפים

הביאו את הבנים חזרה הבייתה!
אל תעזבו את הילדים לבדם!
הביאו את הבנים חזרה הבייתה!

חוות סוסים הרי יהודהתמונה מצורפת

איזה יופי!!!תמונה מצורפת

#13 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 16/10/2007 - 18:15

הורמונים...

#14 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 16/10/2007 - 18:34

אני פעם שמעתי תוכנית, ברשת א' (רשאים לצחוק :) ) שרופא התראיין ואמר, שהרופאים מונחים לכתוב מרשמים, פשוט כדי שהפציינט לא ייצא ויגיד: "איזה חרא, באתי לרופא, והוא לא נתן לי הכלום".
אז כדי שהצרכן ירגיש שהוא מקבל שירות, הרופא נותן לו מרשם, לפתור לו את הבעיה.

אני פשוט מרחם על החברה שלך, בלו, כי לא רק שהבעיה חזרה, היא מתמודדת עם תופעות לוואי בנוסף... (יש בוודאות קשר לתרופה הזאת?).

אין פה מה לצחוק, זה אפילו עצוב.זאת תופעה קיימת, לא רק בארץ. ובקשר לחברה שלי, כן, בהחלט הנשירה התחילה בגלל התרופה. זה גם רשום בתוך אחת תופעות הלווי שלה(ואכן יש לא מעט).

Carpe Diem

#15 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 19/10/2007 - 14:13

רוצה פיתרון קסם? יש!

גלולות למניעת היריון. הן פשוט מעלימות לחלוטין את הפצעים!!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים