מעבר לתוכן

תמונה

מגאסון

• נושא נעול נושא זה נעול
31 replies to this topic

#16 Mei

Mei

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 148 הודעות:

פורסם 25/12/2007 - 10:53

וואו .. מגאסון!!!
הייתי כל כך שמחה אילו היה לי אחד אפילו אם היתי משחקת פעם בשנה בשביל הנוסטלגיה ...

#17 אורח - the king of the zone

אורח - the king of the zone
  • אורחים

פורסם 25/12/2007 - 13:06

אני היחיד שהשתמש בנינטנדו באותה תקופה? אני זוכר שקניתי באיזשהו שלב מתאם למגאסון כי כבר הרגשתי בודד...

#18 קוקוס

קוקוס

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 471 הודעות:

פורסם 25/12/2007 - 15:18

מממ את בטח מתכוונת ל-NES. קצת דיוק ;) .

הנה מידע, הורדות ושאר הפתעות - http://www.oldies.or...ysys.asp?code=0

מתגעגעים לדיגר, באמפי,
הנסיך הפרסי ועוד... ועוד... ועוד... ?

אולדיז - נוסטלגיה ולתמידמעל 900 משחקים ישנים, הורדות, סיקורים, תמונות והכל בעברית !

#19 Dr.C

Dr.C

כסף

• רשומים+
  • 4793 הודעות:

פורסם 25/12/2007 - 16:57

לי יש מגאסון אצל ההורים.. לא יודע אם הוא עובד.. אבל במיוחד בשבילך, בפעם הבאה שאני שם, אני בודק אותו
"Sometimes you just have to pee in the sink" אני בבוקובסקי

http://sato.cafe.themarker.com

#20 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 25/04/2008 - 22:33

מגאסון אם אתם עדיין לא הבנתם זה גירסת חיקוי לנינטנדו המקורי (NES) שהיה נפוץ מאוד בארץ. הוא משתמש בקלטות שונות אבל מריץ את אותם משחקים בדיוק כמו הנינטנדו.
הפתרון למקרה שלכם פשוט. תורידו אמולטור לנינטנדו כמו זה:
http://jabosoft.com/?categoryid=1
חפשו ROM של איזה משחק שאתם רוצים (מריו לדוגמה) ותוכלו לשחק אותו על המחשב. מנסיון זה נראה ונשמע זהה.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#21 אורח - מגאסון

אורח - מגאסון
  • אורחים

פורסם 27/04/2008 - 03:20

היי אירוס.
אני כ"כ מבינה לליבך, גם אני ממכורי מגאסון. שלי במזל עדיין עובד אבל בלי יותר מידי משחקים.
הייתי שמחקה לקנות ממך את המריואים למיניהם. זה יעשה אותי ואת אחי הגדול מאושרים.

אתה מחפש לקנות? ואם כן באיזה סכום

#22 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 28/05/2009 - 18:27

המגאסון שלי שרד באורח פלא 14 שנה ושבק חיים :בכיין:
אפילו שיחקתי בו עם ילדת הפר"ח שלי.
אז היום ניערתי את הבוידעם ומצאתי מלא קלטות, ואפילו קלאסיקות. בארסנל: כמה מריואים- ביניהם מריו 3 הפנומנלי, מריו 11 הבלתי נגמר, "האחים בלוז", קפטן הוק ו"המעניש" :ph34r:
איפה אפשר לרכוש מגאסון, בתור נציגת הדור שלא ידע את הפלייסטיישן? למישהו פה יש ומעוניין למכור/להחליף קלטות? :unsure:

#23 אורח - Aleister C.

אורח - Aleister C.
  • אורחים

פורסם 28/05/2009 - 20:15

טוב, פעם אחת בחיים יש לי הזדמנות להיות יעיל.

אבל קודם תסבלו העלאת זכרונות נוסטאלגית. ידוע גם כSaudade בפורטוגזית, אגב.
קיבלתי מגאסון בכיתה א', והדבר גרם לי דיכאון רב כל פעם שנפרדתי ממנו בשביל ללכת לבית ספר (זה מסביר הרבה דברים, בעצם). בישוב שבו גרתי היה סבב של תורנויות ביני, שהיה לי מגאסון לבין ידידה שלי שהיה לה סגה (סוניק אוכל את מריו בלי מלח, 'צטער). היו גם צבי הנינג'ה, וכל מיני משחקים הזויים ביפנית שחצי מהכיף היה להבין מה לעזאזל רוצים ממך. והיה גם משחק פשוט מדהים עם הברווז העשיר ההוא של וולט דיסני. איזה עולמות, איזו מוזיקה. אחחח. יום אחד הדלקתי את הקונסולה וראיתי את מסך הפתיחה של המשחק ואז... שחור. *כאן נכנסת פאניקה, הרבה דמעות וכו' וכו'*. דוד שלי ניסה לתקן אך המאמצים כשלו.
ומאז אני כזה.
השנה קניתי WII אבל גם מצאתי עיסוקים יותר "long lasting" ומעניינים יותר.

אז... בפעם האחרונה שאני ראיתי (לפני... 4 חודשים בערך) היה מגאסון בחנות הצעצועים שבקניון הנגב (מול סטימצקי וטאוור רקורדס).

#24 Lance-allot

Lance-allot

כסף

• רשומים+
  • 6779 הודעות:

פורסם 09/08/2009 - 07:47

המגאסון שלי שרד באורח פלא 14 שנה ושבק חיים :בכיין:
אפילו שיחקתי בו עם ילדת הפר"ח שלי.
אז היום ניערתי את הבוידעם ומצאתי מלא קלטות, ואפילו קלאסיקות. בארסנל: כמה מריואים- ביניהם מריו 3 הפנומנלי, מריו 11 הבלתי נגמר, "האחים בלוז", קפטן הוק ו"המעניש" :ph34r:
איפה אפשר לרכוש מגאסון, בתור נציגת הדור שלא ידע את הפלייסטיישן? למישהו פה יש ומעוניין למכור/להחליף קלטות? :unsure:

קודם כל
:סוגד:

שנית - כשתמצאי מגסון, דבר איתי - מרתון מריו !!

שלישית - יש לי מאוחסן מגה דרייב פעיל, וכמובן את המשחק "מורטל קומבט" !
וגם את "דיון" ....
B)

#25 rona

rona

ברונזה

• מנהלי פורום
  • 910 הודעות:

פורסם 09/08/2009 - 10:39

קודם כל

וגם את "דיון" ....
B)

במקום מגאסון תתקין snes , ככה אני הכרתי לאחיינית שלי את מריו המקורי :)
אפשר גם לקנות שלט למחשב כדי להפוך את זה לאוטנטי.

"The Borg: party-poopers of the galaxy"

The Doctor-

תמונה מצורפת

#26 אורח - Aleister C.

אורח - Aleister C.
  • אורחים

פורסם 09/08/2009 - 13:11

במקום מגאסון תתקין snes , ככה אני הכרתי לאחיינית שלי את מריו המקורי :)
אפשר גם לקנות שלט למחשב כדי להפוך את זה לאוטנטי.

NEVER!!!

תכלס, זה אף פעם לא יהיה אותנטי יותר. אם לא שיחקת בזה בגיל 6, די פיספסת את הרכבת. היום כמעט כל משחק פלאש יכול להתחרות בפלייסטיישן 1.

אבל יש לי Wii עם רזידנט איוול 4, ואני מפחד לשחק לבד.
אתם מוזמנים.

#27 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 27/08/2009 - 23:13

איזה כייף לקרוא את כל התגובות האחרונות.. :)

קיבלתי מגאסון בכיתה א', והדבר גרם לי דיכאון רב כל פעם שנפרדתי ממנו בשביל ללכת לבית ספר (זה מסביר הרבה דברים, בעצם). בישוב שבו גרתי היה סבב של תורנויות ביני, שהיה לי מגאסון לבין ידידה שלי שהיה לה סגה (סוניק אוכל את מריו בלי מלח, 'צטער). היו גם צבי הנינג'ה, וכל מיני משחקים הזויים ביפנית שחצי מהכיף היה להבין מה לעזאזל רוצים ממך. והיה גם משחק פשוט מדהים עם הברווז העשיר ההוא של וולט דיסני. איזה עולמות, איזו מוזיקה. אחחח. יום אחד הדלקתי את הקונסולה וראיתי את מסך הפתיחה של המשחק ואז... שחור. *כאן נכנסת פאניקה, הרבה דמעות וכו' וכו'*. דוד שלי ניסה לתקן אך המאמצים כשלו.
ומאז אני כזה.

וואו, ממש מזכיר את הסיפור שלי ושל אחי עם הדכאון. הפרידה אכן היתה קשה והיינו מכורים לזה ברמות קשות. כשעברנו דירה ובי"ס איכשהו נגמלנו שכחנו ממנו והוא שכב בבוידעם עד לפני כמה שנים- עד ששבק חיים.

אז... בפעם האחרונה שאני ראיתי (לפני... 4 חודשים בערך) היה מגאסון בחנות הצעצועים שבקניון הנגב (מול סטימצקי וטאוור רקורדס).

ייבדק כשיהיו לי חיים (שזה אומר באוקטובר). תודה!! :וי:

קודם כל

וגם את "דיון" ....
B)

בהחלט!! B)

אבל יש לי Wii עם רזידנט איוול 4, ואני מפחד לשחק לבד.

:blink:
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#28 אורח - מריו

אורח - מריו
  • אורחים

פורסם 28/08/2009 - 22:57

[quote name='אירוס' date='27/8/09 , 22:13' post='2338890']

חברים יקרים שלום,בעודי מנסה לחדש את מלאי משחקי המגסון שלי דרך גוגל.. הגעתי לצאט שלכם
יש לי מגאסון חדש עוד מוכרים כאלו,קנו לי ליומולדת 23 כזה חדש מגניב כזה
כמובן שעשיתי מערוף לכל החברים ועכשיו יש לי איזה 40 משחקים בערך,
מי שרוצה מוזמן לשחק...יש לי די הרבה משחקים טובים..
אם למישהו במקרה יש גולדן אקס או משהו מדליק ..אני מסכים לשלם הרבה בירות עליו

בברכות חמות,
סופר מריו 2009

#29 אורח - Aleister C.

אורח - Aleister C.
  • אורחים

פורסם 30/08/2009 - 12:39

וואו, ממש מזכיר את הסיפור שלי ושל אחי עם הדכאון. הפרידה אכן היתה קשה והיינו מכורים לזה ברמות קשות. כשעברנו דירה ובי"ס איכשהו נגמלנו שכחנו ממנו והוא שכב בבוידעם עד לפני כמה שנים- עד ששבק חיים.

ייבדק כשיהיו לי חיים (שזה אומר באוקטובר). תודה!! :וי:

בהחלט!! B)

:blink:

גברת פרח מוגן,
אם את היית משחקת רזידנט איוול היית מבינה.

אחרי שעשיתי כל כך הרבה מאמצים לברוח מהכפר הספרדי המלא בזומבים עם מסורים, הם הבריחו אותי לטירה, ששם אין זומבים אבל יש כל מיני כמרים של כת שטנית ומסתורית. אני לא שיחקתי במשחק כבר חודש מהפחד.

#30 IdoWido

IdoWido

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 340 הודעות:

פורסם 03/09/2009 - 20:41

איריס, יקירתי
אנחנו כבר בשנת 2007 ויש בימינו קונסולות מתקדמות יותר כגון סוני פלייסטיישן, אקס בוקס, PSP ומחשב.
מה שאני ממליץ לך לעשות זה לחסוך 3,000 ש''ח ולקנות פלייסטיישן 3 ואז לקחת אותו למעבדה ושם ירכיבו לך צי'פ. הצי'פ מאפשר לך לשחק עם דיסקים צרובים, כלומר, אין צורך לקנות משחקים, רק תורידי ותצרבי (בנושא הזה אני יכול לעזור לך מאוד :) )

שלך, מחמד.

אתה בטוח לגבי הצ'יפ והמשחקים הצרובים :unsure: ? יש לי PS3 ולפי מה שהנתי אין על מה לדבר בכלל על משהו לא חוקי שזה נוגע לקונסולה הזאת. משחקים צרובים לא עובדים עליה (ניסיתי) ועל צ'יפ שפותח את זה לא שמעתי בכלל. איפה זה קיים הסידור הזה??

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים