מעבר לתוכן

תמונה

מה התחביב שלכם?

• Please log in to reply
45 replies to this topic

#31 קושקושית

קושקושית

הקושקושית של הפורום

• רשומים+
  • 478 הודעות:

פורסם 12/05/2007 - 15:27

תחביב חדש שאימצתי זה להכין תכשיטים :)

#32 אורח - @Elichka@

אורח - @Elichka@
  • אורחים

פורסם 20/05/2007 - 13:10

1. אני אוהבת לצייר, מאז ומעולם ציירתי ואפילו למדתי ציור 6 שנים במהלך היסודי.
2. אני מכורה לפוטושופ ולעיצוב גרפי על כל גווניו. << בקרו בפורום עיצוב וגרפיקה* יש המון דברים מעניינים לחובבי עיצוב, למתחילים ולמתקדמים כאחד!
3. אני מאוד אוהבת לבשל למשפחה ולחברים, להמציא מתכונים חדשים ולשחק עם התבלינים.
4. אני אוהבת לקרוא בעיקר ספרים הדומים לסגנונם של דיימון ראניון, לורנס סנדרס וכו' (עכשיו אני בעיקר קוראת ספרי פסיכולוגיה, העכשווי שלי זה "חרדה ופאניקה" של פרופ' יואל גולדברג. מי אמר חננת על ולא קיבל?)
5. טיולים- רגליים ארוכים כל ערב, זה משחרר את העצמות.
6. חבר'ה - לנסוע לטיולים, לבלות, להרגע ולנוח.

למוזיקה אין סעיף, היא נמצאת בין לבין. אמנם אני לא יודעת לנגן על שום דבר מלבד העצבים, אני אוהבת להקשיב למטאל, רוק כבד ו- Pאנק ואני מרשה לעצמי לחשוב שאני יודעת לשיר (אין לדעת היום אם אתה באמת יודע לשיר אחרי כל ההזויים שבאים לאמריקן איידול/כוכבד נולד).

*לא מדובר בפרסומת סמויה. מדובר בפרסומת גלויה.

#33 Devils_Lady

Devils_Lady

is real and she's spectacular

• רשומים+
  • 3641 הודעות:

פורסם 09/06/2007 - 09:01

1. ביולוגיה מולקולרית :no:
2. DNA :unsure:

חחחח
אתה תמיד קורע אותי מצחוק

וואי, הרשימה שלי תהיה כ"כ ארוכה...
טוב קודם כל, אני חייבת לפתוח בספורט-
מגיל קטן מאוד אבא שלי תמיד שלח אותי לחוגי ספורט:
הייתי בקראטה(החזיק מעמד עד כיתה ג')
כדורסל אליצור (החזיק מעמד שנה- הייתי מתעצבנת על השחקנים האחרים בקבצ'.... כנראה שאני לא יודעת לשחק עם אחרים).
טניס (התחיל בגיל צעיר ועד היום, פעמיים בשבוע באוני', זה משחק יותר בשבילי- אני משחקת לבד ואין לי למי לבוא בטענות... זה טוב, כי אני מאוד תחרותית)
כדוריד- שיחקתי בנבחרת של התיכון ובנבחרת המדינה- זה היה כיף. משחק אגרסיבי, הרבה אנרגיות, נוסעים הרבה למשחקים בחו"ל... אני אוהבת את המשחק

ספורט תחביבי-
סקי (רק באוסטריה, טירול) התחלתי בגיל 6
סנובורד(כנ"ל) התחלתי בגיל 17
רולרבליידס( כבר קרוב ל14 שנים.... האמת, אני מחפשת שותף רציני שהתלווה אליי בשבתות לספורטק בירקון)

והכי חשוב-
קונג פו שאולין

זהו
לא היו לי חיים בתור ילדה או מתבגרת
זה היה לימודים וספורט.
תכלס- היה שווה את זה- אני נהניתי מכל רגע

תחביבים שפיתחתי אבל לא בצורה מקצועית:
ציור (בייחוד פורטרטים של אנשים, מציירת עם עפרונות או פחם)
מוזיקה (מנגנת על באס חשמלית)
עיצוב אתרים HTML JAVA
פוטושופ

ואני עדיין מתפלאת על עצמי איך ישנם רגעים מסוימים שאני אומרת "אוף משעמם לי, אין לי מה לעשות"
חחח
פעם הבאה שאני אחשוב כך אני אחזור לרשימה הזו

I don't buy fat-free milk because I don't want to encourage cows with body image issues

#34 omerle

omerle

בתיאוריה אין הבדל בין תאוריה ומעשה, אבל למעשה יש

• רשומים+
  • 4387 הודעות:

פורסם 10/06/2007 - 00:02

ג'אגלינג - מת על זה, תמיד יש איתי איזה זוג פויז/שלושה כדורים/כדור קונטקט שמחכה לחצי דקת שעמום או סתם כי בא לי, אני מתעסק בזה כבר איזה 8 שנים וזה גם עזר לי כמה פעמים להתפרנס דיי יפה (סדנאות,הופעות אש,אירועים גדולים) אני גם עוזר להעביר את החוג במעונות ג'
קפוארה-עושה את זה כבר כמעט 6 שנים, כיום אני גם עוזר לאמן קבוצות ילדים בב"ש,ניר משה,תאשור,ברור חיל ונתיבות.
טיולים - אוהב לטייל והאמת שהיום חזרתי מטיול במסגרת הפורום טיולים, גם מדי פעם אני משתדל לארגן טיולים בעצמי
סרטים- משתדל לראות וללמוד עליהם גם קצת מעבר, לכן אני גם קצת כותב בפורום קולנוע וטלויזיה ואחד האנשים היחסית קבועים במרתונים של הפורום הזה.
לקרוא- כמעט כל מה שבא ליד, אני בכוונה לא ממש מגביל את עצמי ויש לי ידידה טובה שעובדת בחנות ספרים והיא כל פעם ממליצה לי וכמעט תמיד פוגעת.
אינטרנט- סתם לרפרף פה ושם, לפעמים לנסות לעלות על איזה תחנת רדיו אינטרנטית נחמדה וכו'
מוזיקה- לשמוע, אני דיי עילג-מוזיקלית בשביל לנגן על משהו. אבל פה ושם ללכת להופעה זה נחמד.

מבחינת אוספים- יש לי אוסף בבית של ההורים של כלי נשק מכל העולם שאני ואח שלי התחלנו לאסוף ויש שם דברים דיי רציניים כמו חרבות פולניות או איזה חרב סיוף ספרדית
מתישהו זה קצת ירד לי הקטע

דברים שהייתי עושה בעבר ואם היה לי זמן הייתי חוזר אליהם:
כדוריד- שיחקתי 9 שנים ואני שמאלי שזה נחשב יתרון דיי רציני, אבל כשניסיתי לחזור שנה שעברה פשוט ראיתי שאני לא מייחס לזה מספיק חשיבות ואין לי מספיק זמן לזה.
שחמט- פעם בכמה זמן יש לי תקופה שאני יכול לשבת יומיים שלמים על המחשב ולהרביץ משחקי 8 דקות ב yahoo chess אבל כבר דיי הרבה זמן לא יצא לי
לכתוב- שירים וסיפורים. כבר מלא זמן לא יצא לי לכתוב דברים חדשים. אני מניח שפעם זה היה בא לי יותר בקלות כי הייתי מסתובב יותר בערבי במה וזה נתן לי השראה או משהו.
אני עוד זוכר שראיתי את יוני בלוך מופיע שם באחת ההופעות הראשונות שלו יחד עם אפרת גוש. ואיך אסף גברון היה מקריא סיפורים קצרים שלו.

דברים שאני אוהב אבל לא יוצא לי לעשות כמעט בכלל:
סקי מים
רולרבליידס
החלקה על הקרח
תאטרון - ללכת לראות פה ושם
סנוקר/פול
באולינג

דברים שהם בתוכניות שלי לעשות/ללמוד מתישהו:
-אולי איזה אמנות לחימה כמו אייקידו אחרי שהייתי בקרב מגע,ג'ודו וקפוארה, אולי גם קנפו, שזאת אמנות לחימה עם מקל
-קייט סרפינג, גלישת מצנחים בים, אני מתכנן למתישהו הקיץ, מישהו מצטרף?
-אולי לנסות ללמוד לנגן על גיטרה או לתופף בצורה קצת יותר מקצועית, אבל אני צריך לראות מתי יהיה לי זמן לזה
-למצוא מסגרת התנדבותית שתתאים לי, כי אני מאמין שעם כ"כ הרבה תחביבים צריך לתרום גם בחזרה לאחרים...
"your mother was a hamster and your father smelled of elderberries"

דעותיי אמנם יכולות להשתנות אך לא העובדה שאני צודק

מוות הוא הדרך של החיים להגיד לך שאתה מפוטר

כך הפכתי ל trademark

המקום: ההפגנה
הזמן: היום אחה"צ, די תחילת ההפגנה
המשתתפים: אנוכי והרוקח
אנחנו מסתובבים לנו, ועל אחד הפסלים עומדת בחורה ועושה פויז (בלי אש). אני לרוקח: "תראה, היא עושה עומרלה!"
הרוקח: "אבל זה בלי אש. אולי נזרוק עליה בקבוקי תבערה?"
אני: "לא, זו לא הפגנה מהסוג הזה".

הג'אדגט שפיתחתי ל BGU Favorites :iGoogle

להספיק עד 2010...

#35 ארז הרשע

ארז הרשע

Nullus Anxietas

• רשומים+
  • 18926 הודעות:

פורסם 10/06/2007 - 14:21

מבחינת אוספים- יש לי אוסף בבית של ההורים של כלי נשק מכל העולם שאני ואח שלי התחלנו לאסוף ויש שם דברים דיי רציניים כמו חרבות פולניות או איזה חרב סיוף ספרדית
מתישהו זה קצת ירד לי הקטע

WTF?!?!?!
חרבות בהירות עד סינוור ושמפיצות קור?!?! :blink:

Evil Erez
It's Good to be Bad

When I'm good - I'm very good
but when I'm bad - I'm even better

O.M.E.

Because you can call me Erez

כי יש לי כמה תחביבים... ויש לי ה-ר-ב-ה פנאי...

#36 omerle

omerle

בתיאוריה אין הבדל בין תאוריה ומעשה, אבל למעשה יש

• רשומים+
  • 4387 הודעות:

פורסם 10/06/2007 - 16:49

WTF?!?!?!
חרבות בהירות עד סינוור ושמפיצות קור?!?! :blink:

לא, הן יודעות לחתוך רק לימונים וגם זה כשמכבים את האור ויושבים בפינה... :אוי:
חרבות גדולות, כמעט דו-ידניות,מעוגלות קצת
"your mother was a hamster and your father smelled of elderberries"

דעותיי אמנם יכולות להשתנות אך לא העובדה שאני צודק

מוות הוא הדרך של החיים להגיד לך שאתה מפוטר

כך הפכתי ל trademark

המקום: ההפגנה
הזמן: היום אחה"צ, די תחילת ההפגנה
המשתתפים: אנוכי והרוקח
אנחנו מסתובבים לנו, ועל אחד הפסלים עומדת בחורה ועושה פויז (בלי אש). אני לרוקח: "תראה, היא עושה עומרלה!"
הרוקח: "אבל זה בלי אש. אולי נזרוק עליה בקבוקי תבערה?"
אני: "לא, זו לא הפגנה מהסוג הזה".

הג'אדגט שפיתחתי ל BGU Favorites :iGoogle

להספיק עד 2010...

#37 אורח - אורח_סטודנטית_*

אורח - אורח_סטודנטית_*
  • אורחים

פורסם 20/07/2007 - 19:41

וואי את ממש מגניבה.
אולי את מחפשת חברה במקרה?:)

#38 אורח - the D

אורח - the D
  • אורחים

פורסם 06/01/2009 - 19:27

לצייר, לנגן, לשתות תה עם ג'ינג'ר.
סתם ציור:
http://www.compactec...cember_2005.jpg

#39 אורח - Mommsen

אורח - Mommsen
  • אורחים

פורסם 07/01/2009 - 01:25

יש לי כמה תחביבים ששנים אני משקיע בהם:
איסוף מזכרות של אלוויס פרסלי מכל סוג שהוא,
איסוף אלבומים של בוב דילן בפורמטים שונים. יש לי את כל האלבומים בפורמט דיסק, ובסביבות 20 תקליטי ויניל,
אני מעריץ נלהב של נהג מירוצי הפורמולה 1 נלסון פיקה מברזיל, אז אני אוסף דגמי מכוניות של המכוניות שאיתן הוא התחרה בקריירה שלו. רוב הדגמים הם בקנ"מ 1:43, אבל יש לי גם בקנ"מ 1:18,
אני אוסף מהדורות של ספר השיאים של גינס. (בעברית). יש לי כבר 19 כרכים שונים, החל משנת 1981 ועד 2009,

ומתחומי הלימוד: התחלתי להרכיב לי אוסף של מקראות ביוונית ובלאטינית, יחד עם אוסף קטנטן של ספרי דקדוק בלאטינית בכל מני שפות.

#40 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 13/01/2009 - 13:51

שירה- מגיל צעיר וגם עניין משפחתי אצלנו. חזרתי לשיר בכל מיני מסגרות לפני שנתיים, אחרי 10 שנים ללא מסגרת (היום בפיתוח קול, בקריוקי וכו').
מוסיקה והרבה.
אופנה- ייעוץ והתאמת צבעים, שופינג וסטיילינג וכל מה שקשור בזה (על גבי הפורום, למשפחה ולחברים/ות). יש לי כל מיני אוספים של אקססוריס. יש פריטים מיוחדים בני 30 שנה ויותר שהם טובים ושימושיים עד היום.
בישול
בתחום הלימודים- אפשר להגיד שיש לי "ספריה סוציולוגית-אנתרופולוגית" די מכובדת- גם ספרים, גם כתבות מהאינטרנט ומהעתונות.
קריאה וכתיבה. תשבצים, חידות- הייתי מתעסקת בזה המון.
שפות- למדתי פרסית למתחילים בשנה שעברה, יש לי ידע מועט בערבית, הייתי רוצה ללמוד עוד שפות.
יש לי אוסף בולים בן 18 שנה משערת שמכיל כ-4000 בולים.
בילויים, ריקודים (בעיקר ג'ז, לאחרונה למדתי ריקודי בטן).
לשון ובלשנות- אוהבת את כל מה שקשור בחקר השפה. יש לי אוסף מכובד של ספרים בתחום, מתעניינת בעיקר באטימולוגיה של שמות משפחה.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#41 יתוש יבשוש

יתוש יבשוש

מזדקן...

• רשומים+
  • 2427 הודעות:

פורסם 20/01/2009 - 22:30

טיפוס צוקים, אמנם בב"ש אין מקום לטפס indoor אבל אני מנסה לטפס כמה שאני יכול כשאני בירושלים, זה אחד הדברים הכי כיפיים בעולם, ועוד לא התחלתי לדבר על outdoor ...
[/right]

I have found the inner light!
it was hiding in the fridge

...

#42 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 22/04/2009 - 10:36

לקרוא... משתדלת לקרוא לפחות ספר אחד בשבוע (בתקופת בחינות הכותרים מתחלפים ל mulecular cell biology ו heat transfer ). חוץ מפרוזה אני אוהבת מאוד לקרוא ספרים של מדע פופולרי, בעיקר בתחומים שאני לא לומדת (כרגע אני קוראת פסיכולוגיה וכל מני דברים שקשורים לצרכנות).
לסרוג, ולעשות כל מני עבודות יצירה קטנות.
פאזלים... זו אהבה משפחתית אצלנו. אני ואמא שלי יכולות להעביר שעות על גבי שעות בפאזלים מרובי חלקים.
ג'אגלינג! לא כמו עומרלה, אבל בכל זאת.
אני אוהבת ספורט, אבל לא משהו ספיציפי- אוהבת להיות בתנועה באופן כללי- ספינינג, שחייה, חד"כ... מנסה לגוון שלא ישעמם. (אתמול היה לי שיעור טניס ראשון, והיום בלילה חלמתי עליו... עושה רושם שיש לי אהבה חדשה :מסמיק: )
לטייל- מאוד מאוד. ולצלול (למרות שכבר הרבה זמן זה לא קרה).

תחביבים שהייתי רוצה להתחיל לפתח (כשיהיה לי יותר זמן וכסף)- הייתי מאוד רוצה ללמוד נגרות ופרזול. זה תחום שמאוד מושך אותי. גילוף בעץ. שפות.
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#43 nevet

nevet

כותרת המשתמש שלך מוצגת ליד הודעותיך

• רשומים+
  • 614 הודעות:

פורסם 30/04/2009 - 12:05

אני עוסקת בשעות הפנאי בפרצ'מנט, זו אומנות שמקורה באזורים נידחים בדרום אמריקה, ומאז הגיעה להולנד וליפן והשתכללה ביותר....
הכרתי את האמנות הזו דרך אבא שלי, שגר ביפן תקופה וכשחזר החליט לייבא את מוצרי הפרצ'מנט הייחודיים לארץ.
טכניקות פרצ'מנט - קישור

זו אומנות מאוד מדוייקת, וצריך הרבה סבלנות, אבל איזה ניחוח של גאווה יש באוויר כשמסיימים פרוייקט.
אלבום של חלק מהיצירות שלי-(הקישור תוקן)

תמונה מצורפת

יצאה מהמגירה:
http://stage.co.il/Authors/76729

#44 Aenima

Aenima

מנשק את החיים

• מנהלי פורום
  • 9092 הודעות:

פורסם 30/04/2009 - 12:31

אני אוהב לשחק כדורסל, לקרוא ספרים, ללכת לים, לשחק סנוקר...
אההה כן... ולהיות בפורום (מסתבר...) :lol:
מאמץ את הנשימה. מוציא הכל בנשיפה. מועך את הכל בשקיקה. מחבל בהכל באי ידיעה. מעריץ אותך- היחידה.
ואני עדיין מחפש את ה...

מאחל לכם שתמצאו אותה.
קחו את זה למחשבה-

#45 spring spirit

spring spirit

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 358 הודעות:

פורסם 30/04/2009 - 16:05

אההממממ.... בואו נראה מה יש לנו:

ילדות:

כשהייתי ילדה אספתי בולים, מכתביות, עטיפות שוקולד, טלכארדים.

הקמתי מוזיאון טבע שכונתי בגיל 10 (בתקופה שרציתי להיות וטרינרית), הוא שכן בארון הגדול בחצר, ואיכלסתי בו קינים של ציפורים, שלדים של לטאות, נשלים של נחשים, עלים יבשים בכל הצבעים (סידרתי אותם באלבום תמונות וקיטלגתי לפי סוגי עצים), איצטרובלים וכו'.

יבשתי פרחים (עד היום אפשר למצוא עלי כותרת של חמציצים וורדים כשפותחים ספרים ישנים אצלנו בבית).

גידלתי תוכי (שברח), ברווז (שמת), כלב (שנעלם) ודגים (שהתאבדו).

קראתי, המון.

תיכון:

התחלתי ללמוד לנגן על גיטרה בצורה אוטודידקטית.
לצערי עד היום אני תקועה עם הידע מהתיכון (הוא לא התפתח מאז).

הלחנתי את השיר שלי בגיל 16 והרגשתי כמו איזה אמנית מיוסרת.

כתבתי יומן אישי סודי ורגיש שתיכננתי שיהפוך להיות רב מכר אחרי שאמות (השמדתי אותו מאז).

ערכתי כל שנה עיתון פורים בית ספרי הזוי ומטורף.

הייתה לי תקופה בה די התעניינתי בספרות שעוסקת מבדע פופולארי (פיזיקה\מתמטיקה).

אחרי תיכון:

כתבתי טור אישי קליל למקומון שאפ'חד לא מכיר, והרגשתי מיני-סלב.

הכרתי את האינטרנט, והתמכרתי.

התחלתי לצלם המון ולגלות שאני די טובה בזה, ואוהבת את זה נורא.

התחלתי להתעניין ברפואה אלטרנטיבית וא"כ גם ללמוד קורסים מעמיקים ולעסוק בזה באופן מקצועי.

בכללי:

מוזיקה, על כל גווניה כמעט.

קולנוע איכותי ואפילו קצת תיאטרון.

שירה, כתיבה וקריאה.

יהדות, מחשבת ישראל ופילוסופיה יהודית.

בתי קפה, ושיחות עומק.

בטח יש עוד,
זה מה שכרגע עולה לי...
אנושית, אנושית מדי

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים