מעבר לתוכן

תמונה

שאלה בנוגע למסגרת מחול/ ריקוד ...

• Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 ANE- SAN

ANE- SAN

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 100 הודעות:

פורסם 17/07/2006 - 11:35

שלום לכולם,
שנה הבאה תיהיה שנתי הראשונה בב"ש ורציתי לשאול אם יש כאן מישהו שמכיר מסגרת שרוקדים בה בסביבה. לשם ההבהרה אני לא מחפשת ריקודי סלסה או ג'אז או לרקוד במועדון.. אלא משהו בסגנון מחול/ בלט מודרני או משהו בסגנון קב' גאגא של אוהד נהרין (למי שמכיר). אני מקווה שלמישהו יש מושג.. :unsure:

תודה רבה רבה :)

אגב, ההתעניינות שלי היא ברמת חוג.. זו הרמה פחות או יותר

#2 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 17/07/2006 - 12:32

שלום לכולם,
שנה הבאה תיהיה שנתי הראשונה בב"ש ורציתי לשאול אם יש כאן מישהו שמכיר מסגרת שרוקדים בה בסביבה. לשם ההבהרה אני לא מחפשת ריקודי סלסה או ג'אז או לרקוד במועדון.. אלא משהו בסגנון מחול/ בלט מודרני או משהו בסגנון קב' גאגא של אוהד נהרין (למי שמכיר). אני מקווה שלמישהו יש מושג.. :unsure:
תודה רבה רבה :)

אגב, ההתעניינות שלי היא ברמת חוג.. זו הרמה פחות או יותר

אם את ברמה גבוהה, יש את "בת דור" ולהקות הבת שלה ברחוב השלום (שכונה ג'). תבררי אם יש להם גם סתם חוגים.

#3 ANE- SAN

ANE- SAN

• רשומים
  • 100 הודעות:

פורסם 17/07/2006 - 16:44

תודה רבה!

:וי:

#4 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 22/07/2006 - 15:07

תודה רבה!

:וי:

יש את להקת המחול העירונית אם אינני טועה

יש בקיבוץ חצרים אולפנה למחול שמעתי דברים טובים עליהם

הזכירו כאן מקודם את להקת בת - דור [ קרוב יחסית לאוניברסיטה ]

#5 lemmings

lemmings

"אם אין משהו חכם להגיד עדיף לשתוק" כן. בטח! (@;

• רשומים+
  • 2738 הודעות:

פורסם 06/08/2006 - 17:53

אם את רצינית בתחום ומחפשת מסגרת מקצועית וטובה אז האופצייה העיקרית והיחידה שלך היא בת דור באר שבע, הבעיה איתם שהם בד"כ מקבלים רק צעירות (התלמידות הכי מבוגרות שלהם בנות 19 20) אבל זו המסגרת הכי שווה בב"ש. מעבר לזה יש כל מיני להקות כמו צעירי ב"ש מחול מדברי, וכל מיני חוגים חובבניים נוספים. בהצלחה.
תמונה מצורפת
Where there's a ying there's a yang

כמה בלונדינית בברונטית אחת??? (בלונדיניות טבעיות - no offence)

"...יש לי חולשה לרקדנים, גם אני רוקדת את הריקוד שלי.
יש לי חולשה לרקדנים, האדמה תחתיי רועדת, רוצה אותו רק בשבילי..."

lemmings lemmings what the fuck is lemmings? (עיין ערך "נמלה מגרגרת" )

Lemmings the game!!!!

דרושה: דירה בת"א. החל מ2 חדרים, מינימום 65 מטר מרובע, מטבח גדול (או לפחות בינוני) ומזגן, עדיפות למרכז ת"א. מיועד לזוג
מישהו מכיר חיה כזאת?

#6 mor

mor

אלק בתולה.. !

• רשומים+
  • 17520 הודעות:

פורסם 07/08/2006 - 00:02

נסי ליצור קשר עם הכוריאוגרפים הבאים.
מוטי אלקיס.
חיים וקנין.
איציק מעיין.
הם יעזרו לך.

Mor is less

מורפייס מורפייס מורפייס מורפייס . . .

אלק בתולה מאמסטרדם
דוריצ'י-יש פרסום רע

"יש ישות רעה שממשיכה לגדול ולהתפשט, והיא עושה שורה ועוד שורה.
כן, רבותי, האף שלה כואב והיא יושבת ומתנפחת וחושבת שהיא מספר אחת במדינה. ואני לא מדבר על שחקנים ולא על זונות - אני מדבר על המערכת הבנקאית, שמזיינת אותנו בתחת" / כהנא צדק

#7 ANE- SAN

ANE- SAN

• רשומים
  • 100 הודעות:

פורסם 10/08/2006 - 02:43

תודה מקרב לב על כל התשובות!

איך אני פונה לכוראוגרפים הנ"ל?... והאם נלקח בחשבון העניין שאני באמת רצינית מאוד אך הרמה שלי הינה- רמת תחביב (דהיינו-אני לא רקדנית מקצועית)?..

חיממתם לי את הלב :) :) :)

#8 mor

mor

אלק בתולה.. !

• רשומים+
  • 17520 הודעות:

פורסם 10/08/2006 - 07:57

תודה מקרב לב על כל התשובות!

איך אני פונה לכוראוגרפים הנ"ל?... והאם נלקח בחשבון העניין שאני באמת רצינית מאוד אך הרמה שלי הינה- רמת תחביב (דהיינו-אני לא רקדנית מקצועית)?..

חיממתם לי את הלב :) :) :)

מאתרת את הטלפון שלהם ב-144.
מגיעה לחזרות.
הופכת למקצועית.
האמיני לי.
נתתי לך את הרשימה של המשובחים.

Mor is less

אלק בתולה מאמסטרדם
דוריצ'י-יש פרסום רע

כן, רבותי, האף שלה כואב והיא יושבת ומתנפחת וחושבת שהיא מספר אחת במדינה. ואני לא מדבר על שחקנים ולא על זונות - אני מדבר על המערכת הבנקאית, שמזיינת אותנו בתחת" / כהנא צדק

#9 ANE- SAN

ANE- SAN

• רשומים
  • 100 הודעות:

פורסם 10/08/2006 - 11:40

מאתרת את הטלפון שלהם ב-144.
מגיעה לחזרות.
הופכת למקצועית.
האמיני לי.
נתתי לך את הרשימה של המשובחים.

תודה!!

#10 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 10/08/2006 - 16:06

נסי ליצור קשר עם הכוריאוגרפים הבאים.
מוטי אלקיס.
חיים וקנין.
איציק מעיין.
הם יעזרו לך.

מוטי אלקיס - כוריאוגרף ומנהל להקת המחול "איילות הנגב "
אחלה מסגרת לריקוד ,ייצוג בחול והמון פסטיבלים

צריך המון סבלנות לאדם הזה ,אוהב לצעוק .......

#11 kollwir

kollwir

פינת החי של הפורום

• רשומים+
  • 677 הודעות:

פורסם 11/08/2006 - 15:48

הי לך,

שמי ברק.
התחלתי להתעסק עם בלט ומודרני לפני שנתיים. אבל בבאר כמעט ולא היתה לי מסגרת.
כל האופציות שהעלו לעיל הן אופציות בעייתיות למי שמתחיל אבל באמת רוצה לרקוד, כי כדי להיות באמת בכושר ולהתקדם צריך הרי כמות מינימלית של שעות בשבוע.

מוטי אלמקייס - איילות הנגב ניסו כמה פעמים להקים להקת סטודנטים, אבל זה היה בעייתי כי סטודנטים לפעמים לא באו, וחצי מהזמן שלו היה מוקדש לצעקות על החברה הצעירים יותר. מבחינתי זה לא היה רלוונטי כי העיסוק הוא בעיקר במחול ארץ ישראלי - ואין את הדיוק והשימוש בגוף ככלי כמו שיש בבלט, מודרני וג'אז.

בת דור הוא בית ספר רציני אבל צריך רמה התחלתית גבוהה. הסיכוי היחיד שלי היה להיכנס לסטודיו עם ילדות ממש קטנות.

חוגים של האגודה מצומצמים ולפעמים לא נפתחים אם בגלל תקופת בחינות או שאין אנשים - כך שאי אפשר לקבל יותר משני שיעורים במקרה הטוב ביותר. וזו לא מסגרת יציבה.

להקת האגודה לא בונה רקדנים אלא מחפשת מן המוכן - ומאחר וזוהי מסגרת שאין לה מסורת אז יש שנים שבהן היא פעילה ויש שלא - תלוי בפוליטיקה הארגונית של אותה שנה. בכל מקרה אי אפשר באמת ללמוד שם בלט או טכניקה כי מחפשים כאלה שכבר יודעים.

לאחר שהתייאשתי מלנסוע לתל אביב לסטודיו B פעמיים בשבוע, חשבתי לשנה הקרובה לשכור מורה פרטית לבלט ומודרני למסגרת של 4-5 שעות קבועות בשבוע למשך שנה שלמה. הבנתי שאם אני רוצה מסגרת קבועה שתהיה עבורי בית ותקדם אותי - אני חייב ליצור אותה בעצמי.

אם את מעוניינת - צרי איתי קשר ואז אולי ניתן יהיה להוזיל העלויות עם שניים או שלושה תלמידים ובלבד שתהיה המחויבות לשנה שלמה.
"ואהבת לרעך כמוך"

#12 mor

mor

אלק בתולה.. !

• רשומים+
  • 17520 הודעות:

פורסם 12/08/2006 - 11:24

מוטי אלקיס - כוריאוגרף ומנהל להקת המחול "איילות הנגב "
אחלה מסגרת לריקוד ,ייצוג בחול והמון פסטיבלים

צריך המון סבלנות לאדם הזה ,אוהב לצעוק .......

בהחלט.
קצת התמתן עם השנים, אבל עדיין..

מוטי אלמקייס - איילות הנגב ניסו כמה פעמים להקים להקת סטודנטים, אבל זה היה בעייתי כי סטודנטים לפעמים לא באו, וחצי מהזמן שלו היה מוקדש לצעקות על החברה הצעירים יותר. מבחינתי זה לא היה רלוונטי כי העיסוק הוא בעיקר במחול ארץ ישראלי - ואין את הדיוק והשימוש בגוף ככלי כמו שיש בבלט, מודרני וג'אז.

אלקיס.
פעם אחת היתה איילות הנגב באוניברסיטה.
בשנה הזאת גם אני הייתי חלק בה.
סטודנטים באו.
תקופת המבחנים היתה בעייתית.
הרמנו מופע רציני מול חבר הנאמנים.
:punk:

Mor is less

אלק בתולה מאמסטרדם
דוריצ'י-יש פרסום רע

#13 kollwir

kollwir

פינת החי של הפורום

• רשומים+
  • 677 הודעות:

פורסם 12/08/2006 - 12:11

בהחלט.

אלקיס.
סטודנטים באו.

לא התכוונתי לרגע להמעיט בערכו - מוטי הוא אדם רציני ויש לו לב טוב ואיילות הנגב הוא מוסד שפועל המון שנים עם כל הגילאים והרבה רקדנים בבאר שבע התחילו שם.
אבל זה פשוט לא מה שאני רוצה לעסוק בו.
לגבי הקשר לסטודנטים - אני יודע מה היה בשנתיים האחרונות והנסיונות האלה פשוט מוצו מבחינתי.
"ואהבת לרעך כמוך"

#14 lemmings

lemmings

"אם אין משהו חכם להגיד עדיף לשתוק" כן. בטח! (@;

• רשומים+
  • 2738 הודעות:

פורסם 12/08/2006 - 14:04

הי לך,

שמי ברק.
התחלתי להתעסק עם בלט ומודרני לפני שנתיים. אבל בבאר כמעט ולא היתה לי מסגרת.
כל האופציות שהעלו לעיל הן אופציות בעייתיות למי שמתחיל אבל באמת רוצה לרקוד, כי כדי להיות באמת בכושר ולהתקדם צריך הרי כמות מינימלית של שעות בשבוע.

בת דור הוא בית ספר רציני אבל צריך רמה התחלתית גבוהה. הסיכוי היחיד שלי היה להיכנס לסטודיו עם ילדות ממש קטנות.

חוגים של האגודה מצומצמים ולפעמים לא נפתחים אם בגלל תקופת בחינות או שאין אנשים - כך שאי אפשר לקבל יותר משני שיעורים במקרה הטוב ביותר. וזו לא מסגרת יציבה.

להקת האגודה לא בונה רקדנים אלא מחפשת מן המוכן - ומאחר וזוהי מסגרת שאין לה מסורת אז יש שנים שבהן היא פעילה ויש שלא - תלוי בפוליטיקה הארגונית של אותה שנה. בכל מקרה אי אפשר באמת ללמוד שם בלט או טכניקה כי מחפשים כאלה שכבר יודעים.

לאחר שהתייאשתי מלנסוע לתל אביב לסטודיו B פעמיים בשבוע, חשבתי לשנה הקרובה לשכור מורה פרטית לבלט ומודרני למסגרת של 4-5 שעות קבועות בשבוע למשך שנה שלמה. הבנתי שאם אני רוצה מסגרת קבועה שתהיה עבורי בית ותקדם אותי - אני חייב ליצור אותה בעצמי.

אם את מעוניינת - צרי איתי קשר ואז אולי ניתן יהיה להוזיל העלויות עם שניים או שלושה תלמידים ובלבד שתהיה המחויבות לשנה שלמה.

יו איזה רעיון גאוני. אני כבר חודשים מחפשת מסגרת שלא תאלץ אותי לרקוד באותו הסטודיו עם ילדות בנות 12 (שזה מה שאני עושה עכשיו בבת דור).
אפשר גם! פליז!
תמונה מצורפת
Where there's a ying there's a yang

כמה בלונדינית בברונטית אחת??? (בלונדיניות טבעיות - no offence)

"...יש לי חולשה לרקדנים, גם אני רוקדת את הריקוד שלי.
יש לי חולשה לרקדנים, האדמה תחתיי רועדת, רוצה אותו רק בשבילי..."

lemmings lemmings what the fuck is lemmings? (עיין ערך "נמלה מגרגרת" )

Lemmings the game!!!!

דרושה: דירה בת"א. החל מ2 חדרים, מינימום 65 מטר מרובע, מטבח גדול (או לפחות בינוני) ומזגן, עדיפות למרכז ת"א. מיועד לזוג
מישהו מכיר חיה כזאת?

#15 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 12/08/2006 - 15:57

בהחלט.

אלקיס.
סטודנטים באו.

אין ספק ביכולת שלו להרים מופעים גדולים ורציניים
אך הוא בן אדם עם אופי קצת קשה וגם חסר סבלנות ,רקדתי אצלו בימי התיכון באיילות הנגב -אישית לא סבלתי ממנו אך הייתי עדה לצעקות שלו כלפי רקדנים אחרים וחוסר הסבלנות שלו כלפי אלו שלא היו רציניים - לא אהב שהבריזו לו
הייתי עדה לצעקות שלו כלפי "האפרוחים" -הרקדנים הצעירים וגם כלפי אנשי הצוות שעבדו איתו

סה"כ מאוד נהניתי בשנים שרקדתי אצלו ,זה אפשר לי להכיר המון אנשים ולהכיר מקומות חדשים
יכול להיות שהשנים עשו את שלהם ושהוא התמתן ,סה"כ אם מתנהגים אליו בכבוד הוא מחזיר כבוד בחזרה
הוא יודע להעריך כל מי שמשקיע

בקשר ללהקת סטודנטים - מאוד קשה להתמיד בתקופת הלימודים ולשלב את כל ימי ושעות החזרות שהמחוייבות ללהקה דורשת
מה גם שאינו אוהב שמבריזים לו ואנו כסטודנטים לא תמיד יכולים להתמיד וקורה שצריך להחסיר לחזרה זו או אחרת ....

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים