Jump to content

שרשור פרסום סדנאות/מתקשרים/קורסים/ארועים - מפרסמים יקרים : הודעות שיפורסמו בפורום ולא באשכול זה, יימחקו.

• Please log in to reply
134 replies to this topic

#16 אורח - מרכז האור

אורח - מרכז האור
  • אורחים

Posted 01/12/2007 - 23:58

ערב טיפולים יייחודי ב10/12 בשעה 20:00 המשלב מגוון טיפולים אלטרנטיביים באווירה אישית
הילינג, רייקי, רפלקסולוגיה, ריפוי באור, שיקוף רואות, רפואה סינית, פלדנקרייז ועוד...

מרכז האור, רח' הדסה 96 עיר עתיקה

לפרטים: גלי: 050-3833489 מעוז: 052-5014534
כניסה: 20 ש"ח, המחיר כולל טיפול הוליסטי/ שיקוף אצל רואה.

ערב רייקי ב24/10 ב20:00

חיבור להרמוניה, בריאות, שלווה ואיזון טבעי...

בתוכנית סדנת העשרה בנושא הריפוי ההוליסטי

מדיטציה מודרכת ומרחב טיפולים
מנחים: דינאי ותדהר רונה

כניסה20 ₪

מרכז האור, רח' הדסה 96 עיר עתיקה

לפרטים: דינאי: 050-3833494 תדהר: 052-5015435
www.***SPAM***

#17 נוצה

נוצה

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 78 posts

Posted 02/12/2007 - 00:38

הילה,

לאן נעלם השרשור של הסדנאות והקורסים ?!

#18 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 posts

Posted 02/12/2007 - 05:43

הילה,
לאן נעלם השרשור של הסדנאות והקורסים ?!

אין לי מושג
אבל
הנה הזדמנות נהדרת לפתוח אחד חדש......
אמא אדמה אוהבת גם אותך

פורום מיסטיקה - למאמינים בקסם ולחולמים ריפוי

#19 NPR

NPR

משתמש חדש

• רשומים
  • 41 posts

Posted 04/12/2007 - 14:20

MORENO

נפתח סניף חדש של רשת "מורנו" בבאר שבע (במרכז ONE PLAZA החדש)

הנכם מוזמנים לפתיחה החגיגית

שתערך בתאריך 6/12/07 יום חמישי, בין השעות 18:00- 20:00

ולהנות משפע של הנחות חגיגיות לרגל הפתיחה ופינות מיסטיקה וייעוץ חינם!!

*****האירוע נערך במקום סגור ומחומם*****

בחנות תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי פנג שואי , אבני חן וקריסטלים , תכשיטי כסף ומחרוזות מאבנים טבעיות , ספרים , קלפי טארוט , מובילים , פעמונים אנרגטיים , פעמוני רוח , מוצרי נוי ומיסטיקה ועוד.

לפרטים נוספים: 6298081 -08

#20 פלוציף הפנתר

פלוציף הפנתר

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 168 posts

Posted 22/12/2007 - 15:28

לכל המעונין, האסטרולוגית והכירולוגית נאוה אל-יגון גוטמן פותחת בקרוב בב"ש קורסים ל- אסטרולגיה/כירולוגיה וטארות.

המפגשים יתקיימו אחת לשבוע, כל מפגש שלוש שעות אקדמיות.

לפרטים: נאוה אל-יגון גוטמן טל' - 089493585
תמונה מצורפת
let the sun shine your way

#21 אורח - קרן ברס בוגנים

אורח - קרן ברס בוגנים
  • אורחים

Posted 27/12/2007 - 06:35

"בחזרה אל הלב" - סדנת ריברסינג ומדיטציה עם קרן ברס
בסופ"ש 17-19/1/08 באשרם במדבר

"בחזרה אל הלב" היא סדנת ריברסינג ומדיטציה. תהליך חווייתי ומעורר, המכוון אותנו אל ריפוי ופתיחת הלב, ומבוסס על הטכניקה המופלאה ועוצמתית מכולן- עבודת הנשימה הטרנס-אנרגטית (ריברסינג). אלו סשנים מיוחדים בעומקם המאפשרים לנו לשחרר חסימות עתיקות שנצברו לאורך חיינו, ולפתוח את ליבנו אל החיים באופן שופע וספונטני.

נשלב עם עבודת הנשימה גם מדיטציה, ביו-אנרגיה, תנועה, מגע, ריקוד, תקשורת, שיתוף ועוד. כל זאת בסופ"ש אינטנסיבי, בקבוצה אינטימית ובאווירה המיוחדת של האשרם.

מנחה: קרן ברס-בוגנים, מנחה מנוסה לקבוצות ריברסינג ונשימה, מדיטציה אקטיבית ותרפיה
מחיר: 840 ₪ כולל כלכלה מלאה בחדר

פרטים : קרן 052-4422540

http://www.desertash...asp?catItem=165

#22 אורח - יוספה

אורח - יוספה
  • אורחים

Posted 14/01/2008 - 16:14

סופשבוע חוויתי לנשים, בים המלח

סופשבוע של אהבה ללא תנאי עם עצמי ולעצמי - לאישה, לאם ולבת שבתוכי

סדנא חוויתית
המאפשרת לנו להתבונן בדרך בה אנו תופסים את הנשיות והמיניות, להכיר את הדפוסים שאימצנו במהלך חיינו, לשחרר מטענים וחסימות, לפגוש את העוצמה הכוח והרכות הטמונים בנו ולאפשר לנו ליצור חשיבה חדשה, מקבלת ואוהבת את האישה שבנו.

דמיון מודרך, חשיבה יוצרת מציאות, ריברסינג (נשימה מעגלית) ותהליכי עוצמה חווייתיים - הינם הכלים בעזרתם נתבונן, נחווה, נרגיש, נכיר, ניצור ונאהב.

מנחות:
עירית קריסטיאנפולר מטפלת בריברסינג
גלית שראל מטפלת בהילינג ודמיון מודרך

פרטים נוספים בטלפון 052-3051117
או באתר www.metaplim.co.il/sarel

#23 veeren

veeren

משתמש טרי

• רשומים
  • 20 posts

Posted 18/01/2008 - 13:38

סדנת קונסטלציה משפחתית – תנודות הנשמה

בהנחיית קטרינה פרקש

סופ"ש 6-8/3/08 באשרם במדבר

מחזירים את האיזון, הזרימה והאהבה לחיינו

'קונסטלציה משפחתית' היא סדנא חווייתית ועוצמתית שדרכה כל אחד מאיתנו יכול לעבוד ולחשוף
דינמיקות משפחתיות נסתרות, אשר מועברות במשפחה באופן לא מודע במשך דורות רבים;

לזהות ולשחרר סוגיות אישיות לא-פתורות, סיבות לקשיים שמעכבים אותנו בחיינו, דפוסים רגשיים,
מעצורים לא מוגדרים, מחלות פיזיות ועוד- וכך להביא סדר אל האהבה ואל מערכות היחסים שלנו.

ברט היילינגר, מייסד השיטה, פיתח כלי מרתק ומדויק אשר הולך ותופס תאוצה ברחבי העולם אצל
מטפלים ומטופלים גם יחד: העמדות של "קונסטלציה משפחתית", שהן כעין פיסול משפחתי דינאמי
בעזרת משתתפי הקבוצה. בעזרת 'ראיית' הסיטואציה הרחבה – נוצרת הבנה שמחלחלת פנימה
ובכוחה ליצור שינוי גדול במציאות של המשתתף בה.

"קונסטלציה משפחתית

היא עבודה המגיעה לרבדים העמוקים ביותר, לנשמה.

זוהי תנועתה של הנשמה אל פתרון טבעי

שמתרחש מתוך אהבה."

מנחה: קטרינה פרקש, מנחה בחסד, מטפלת גוף-נפש בוגרת ביה"ס של ברט היילנגר. בעלת ניסיון רב שנים בהנחיית סדנאות "קונסטלציה משפחתית". הסדנא תקרה באשרם במדבר, בית הארחה רוחני ומרכז למדיטציות, בתנאי כלכלה מלאה ובאווירה קסומה

לשאלות, בירורים והרשמה- התקשרו 050-8113383 וירן (VEEREN)

http://www.desertash...asp?catItem=174

Attached Files

#24 אורח - אורח_גיא_*

אורח - אורח_גיא_*
  • אורחים

Posted 23/01/2008 - 12:42

בס"ד

מענה שאלות בכל תחומי החיים ופירוש חלומות בקשר ישיר לתיקון החולם על ידי רבי גל טופז לבית איפרגן{הרגלא"ט]נכד המקובל החכם האלוקי העניו הגדול רבי שלמה איפרגן{זצוק"ל}

מענה לשאלות בכל תחומי החיים ופירוש חלומות על ידי רבי גל טופז לבית איפרגן{הרגלא"ט] אשר נרתם לסייע ליהודים יקרים שביקשו להפנות שאלות ולהיוועץ ,אנשים יקרים אשר להם בעיות בכל תחומי החיים , קלה כבחמורה, על מנת לסייע להם בפתרון למצבם מוזמנים לפנות , בשל כך ניתן להפנות שאלות לאימייל: Guy5584@gmail.com ,השאלות יועברו באמצעותי לרבי גל טופז למתן תשובה , שיהיו בשורות טובות לכל עם ישראל.
יום טוב,
גיא

#25 אורח - אורח_מיטל_*

אורח - אורח_מיטל_*
  • אורחים

Posted 26/01/2008 - 04:19

שלום לכלם
שמי מיטל אלבז לביא ויש לי משהו ייחודישאין להרבה אנשים את הידע הזה וזה שאני מתקשרת ע"פ תווי הפנים של האדם.
דרך תווי הפנים אפשר לראות מה מצבו של האדם בחייו מבחינת פרנסה, זוגיות, אופי ,מה היכולות שלו איזו זוגיות תתאים לו ואיזה מקצוע יתאים לו
מהי השקפת עולמו ומה חוסם אותו מלממש את יכולותיו ואם יש לאדם עין הרע.

אני רוצה להזמין אתכם לאתר הבית שלי שם תוכלו לקרוא כתבות על הנושא ועוד נושאים נוספים שקשורים לתחומים של מיסטיקה ומודעות עצמית וגם תוכלו להשתתף בפורום שבו אני מזמינה אתכם לספר על חוויות מיסטיות שחוויתם ולהשתתף בפורום יייעוץ בקלפים.

אני עורכת ערבים חווייתיים ומעגלי נשים שבהם אני מדברת על נושא שקשור למיסטיקה ואחרי זה על תקשור בתווי פנים ואז אני עורכת הדגמה על המשתתפות. עלות לכל משתתפת 50 ש"ח כאשר היוזמת לא משלמת.

WWW.METAPLIM.CO.IL/MEITAL
מספר הטלפון שלי הישיר לקביעת פגישת ייעוץ ע"פ תקשור בתווי הפנים או הסרת עין הרע וחסימות בשיטה עתיקה 0522-584232
עלות פגישת ייעוץ 200 ש"ח עלות הסרת עין הרע 200 ש"ח.

שיהיה לכלנו אור ואהבה

#26 אורח - אורח_מאמנת אישית ומאבחנת בניצן_*

אורח - אורח_מאמנת אישית ומאבחנת בניצן_*
  • אורחים

Posted 25/02/2008 - 22:11

משקיע רבות בלימודים אך ללא תוצאות כפי שקיווית?

מתקשה להתארגן ללמידה?

לא ממצה את יכולותך?

מרגיש לחוץ?

רוצה לשנות את תחום הלימודים?

אני פה לאמן אותך לפריצת דרך!
ענת יהב
0522-629369
yahavant@netvision.net.il

#27 דרומית

דרומית
  • רשומים
  • 1 posts

Posted 26/02/2008 - 15:01

שלום אני חדשה כאן ומקווה שזה המקום לבדוק,אני מחפשת יעוץ רוחני אצל מתקשר/ת רק עם המלצות חמות,לאחר ניסיונות מועטים אך כושלים אצל שרלטנים למיניהם,רציתי לפנות למישהי מפורסמת אבל התורים אצלה רק בעוד חצי שנה!!בבקשה מי שהיה אצל מישהו/י טובים,מדייקים,אמינים ופנויים (לא מידי...),אני מאוד אודה תודה!!!

#28 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

Posted 26/02/2008 - 15:15

שלום אני חדשה כאן ומקווה שזה המקום לבדוק,אני מחפשת יעוץ רוחני אצל מתקשר/ת רק עם המלצות חמות,לאחר ניסיונות מועטים אך כושלים אצל שרלטנים למיניהם,רציתי לפנות למישהי מפורסמת אבל התורים אצלה רק בעוד חצי שנה!!בבקשה מי שהיה אצל מישהו/י טובים,מדייקים,אמינים ופנויים (לא מידי...),אני מאוד אודה תודה!!!

אני אוכל אולי להפנות אותך למישהיא,
תיצרי איתי קשר
0523368234

#29 veeren

veeren

משתמש טרי

• רשומים
  • 20 posts

Posted 11/03/2008 - 11:32

נשימה טנטרית עם שרדהה וקרן

סדנת ריברסינג ומדיטציה טנטרית
עם שרדהה וקרן ברס

סופ"ש 13-15/3/08 באשרם במדבר

דרך 3 ימים חווייתיים של נשימה ומדיטציה, נעורר זרימה מחודשת של אנרגיה בגופינו. נזכר איך לגלוש על גלי אנרגיית החיים השופעת שלנו דרך טכניקות נשימה ומדיטציה מיוחדות. דרך הזרימה המרעננת שתיווצר- נגלה חיבור מחודש לגוף, לעוצמה ולחיוניות מופלאה, וליצירת בסיס איתן להתפתחותנו הרגשית והרוחנית.

בסדנת "נשימה טנטרית" נשלב ריברסינג, מדיטציות טנטריות עדינות, סשנים מעולם התרפיה האקטיבית, ביו-אנרגיה (בשיטת רייך) , תנועה, מגע, דינמיקות תקשורת ושיתוף- כדי לגשת באהבה, ברגישות (לעיתים גם בקריצה) לאותם מקומות מהותיים, ולפתוח מרחב חדש לשינוי.

אווירת האשרם והמדבר יאפשרו קשב לעצמנו והפוגה מהטייס אוטומטי של היומיום, כך שנוכל לשוב הביתה רעננים, מחודשים, מרגישים "בבית" בתוך עצמנו, ומצוידים בתובנות משמעותיות וכלים להמשך המסע.

סדנת "נשימה טנטרית" מונחית על ידי:
שרדהה - מדריך מדיטציה ומנחה קבוצות לתרפיה, טנטרה ומדיטציה, מטפל בנשימה ביו-אנרגטית (Pulsation), הנחיית קבוצות (Counselling), , מדיטציות אקטיביות
קרן ברס-בוגנים- תרפיסטית ומנחת קבוצות מנוסה לעבודת נשימה מעגלית –ריברסינג (Osho Diamond Breath, Rebirthing) ומדיטציה אקטיבית. מלווה באופן קבוצתי ופרטני תהליכי התפתחות ומודעות.

התקשרו לפרטים ולהרשמה: קרן: 052-4422540 שרדהה: 052-5999755

#30 אורח - מעברים קסומים

אורח - מעברים קסומים
  • אורחים

Posted 13/03/2008 - 22:43

הזמנה להרצאה ופעילות מיוחדת ביום השוויון 21/03/08, לסנכרון עם האנרגיה המגיעה לקראת שלושת החודשים הקרבים.

בעזרת הכלים של אמנות הצייד העוסקת בדרכים לצוד אנרגיה ולשמור על הכוחות שלנו; ובתרגול המעברים הקסומים - אמנות התנועה השאמאנית העתיקה; ניתן יחד להביא לחיבור של עוצמה ולסנכרון מדויק עם האקלים האנרגטי סביבנו.

בימי השער, היום הארוך והקצר, ושני ימי השוויון, מתרחש מערך פלאנטרי ביחס בין כדור הארץ והשמש ואלו הם גם ראשי השנה של העונות. בזמנים אלו חל שינוי במערך האנרגטי הכללי ואנו מושפעים ממנו.

ביום שישי ה 21/3/08 נערוך פעילות מיוחדת לסנכרון עם האנרגיה המגיעה, לקראת שלושת החודשים הקרבים. במפגש נכיר את המערך האנרגטי הקיים והמשתנה ונתרגל מעברים קסומים להתאמת תדרים.
סידור מחודש של האנרגיה האישית פועל כרפואה מונעת ומכייל את המערך הפנימי שלנו באופן נכון ומדויק יותר עם השינויים הקרבים.

פרטים מלאים באתר מעברים קסומים בעמוד סדנאות
http://www.magicalpasses.co.il

אין צורך בניסיון קודם.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users