מעבר לתוכן

תמונה

שאלות ותשובות על מתווה החזרה ללימודים.

• Please log in to reply
194 replies to this topic

#181 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 12/06/2008 - 14:09

שאלות בקשר למועדי ג':

האם נהיה זכאים ל מועדי ג' גם בסמסטר ב'?

כמה זמן מראש צריך להרשם למועד ג' (של סמ' א')?

יש מושג מתי מועדי ג' של סמ' א' יתקיימו? (סוף סמ' ב'/ בקיץ/ שנה הבאה...)

תודה :)

אין זכאות גורפת לכולם למועד ג' לסמסטר ב'. הזכאות למועד ג' במסמטר ב' הינה כמו בכל סמסטר /שנה רגילים.
לפי מה שאני יודעת (זה נכון לפקולטה להנדסה אני לא יודעת אם זה חל על כולם) ההרשמה למועדי ג' של סמסטר א הישן הייתה ונסתיימה ממזמן. לגבי הרשמה למועדי ג' של סמסטר א' החדש אצלנו (שוב בהנדסה..) התאריך האחרון להרשמה היה ב 10.6 כלומר שלשום.. בכל אופן הכי טוב שתברר עם מזכירת המחלקה שלך היא יודעת הכי טוב.
קביעת תאריך למועדי ג' תלוי בכמה דברים :
1. האם הקורס מועבר גם בסמסטר ב', במידה וזה המצב מועד ג' יהיה אחד המועדים א' או ב' (אני לא יודעת איזה מהם) בתקופת הבחינות של סמסטר ב'.
2. אם הקורס לא מועבר בסמסטר ב' מועד ג' יהיה או במהלך סמסטר ב' או שיגרר לקייץ.. לא ידוע בוודאות...
בכל מקרה תתעדכן עם המזכירה לענייני סטודנטים ובקיוסק מידע בתאריכי בחינות שם יפורסמו תאריכי מועדי ג' לכשיקבעו.

דבר נוסף וחשוב שאני לא בטוחה שכולם יודעים זה שאם נרשמים למועד ג' ולא מבטלים את הרישום בזמן ובסוף לא ניגשים למבחן הציון בקורס יהיה 0 אוטומטי (אני לא יודעת מה החוקים לגבי כמה זמן לפני המועד יש לבטל גם את זה צריך לברר עם המזכירה)
בכל אופן מקווה שעזרתי,
שיהיה המון בהצלחה!!!

#182 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 15/06/2008 - 18:19

שאלה בנוגע לעובר בינארי, מה הוחלט בסוף? הציון יופי בגליון ציונים ולא יכלל בממוצע או שבגליון יופיע רק עובר?

#183 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 16/06/2008 - 00:36

יש גם את זה:
ביטול קורסים

#184 DigiSUN

DigiSUN

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 255 הודעות:

פורסם 21/06/2008 - 22:44

כל העבודות (בתוך הסמסטר) והבחנים בסמסטר א' יחושבו כמגן על ציון הבחינה/העבודה המסכמת.

מגן על עבודה מסכמת??

בקורס "תכנות מונחה עצמים", בו יש עבודה מסכמת כתחליף לבוחן, ביקשנו שהבוחן יהיה מגן על עבודה מסכמת, לפי החלטות הוועדה המרכזת.
המחלקה להנדסת חשמל סרבה, בטענה שהיה מספיק זמן ללמוד, ובטענה שמגן יכול להיות רק על מבחן - "והרי זה מובן מאליו לכל איש אקדמיה", אמרו לי שם, בעוד שבנוהל הבחינות והציונים האוניברסיטאי רשום אחרת.

כשפנינו למדור אקדמים ולפקולטה להנדסה, האוניברסיטה פתרה לעצמה את הבעיה באלגנטיות:
שינוי בדיעבד של הנחיות הוועדה המרכזת, כך שמגן יהיה רק בקורסים שבהם מתקיים מבחן. זה כתוב בהערות לסעיף 9.

לצערי, מדור אקדמים לא הציע פתרון.

:no:

#185 gilsho

gilsho

ברונזה

• רשומים+
  • 859 הודעות:

פורסם 22/06/2008 - 05:37

יש לי שאלה לגבי הרשמה למועדי ג' של סיסמטר אלף החדש : במסמך שפירסמה האוגודה רשום במספר מקומות "חובת הרשמה למועד ג' של עשרה ימים מראש"
ואילו בפקולטה לנדסה ההרשמה למועדי ג' נסגרה ב 6.10 . מה אני לא הבנתי כאן ? (או הם ?)
"אל תאמר “הבעיה באינטרנט היא שכל אחד כותב מה שבא לו”. אל תנשל את הספרות הישראלית מבעייתה הייחודית..."

"טיפסתי במדרגות, מלא ברגשות החיוביים שמציפים אותך כשאתה נכנס למקום שבוודאות לא נמצא בבאר-שבע.."

#186 אורח - ..

אורח - ..
  • אורחים

פורסם 25/06/2008 - 19:47

מתי נגמר הסמסטר?

#187 roibar

roibar

משתמש באימונים

• רשומים
  • 69 הודעות:

פורסם 26/06/2008 - 16:46

יש לי שאלה לגבי הרשמה למועדי ג' של סיסמטר אלף החדש : במסמך שפירסמה האוגודה רשום במספר מקומות "חובת הרשמה למועד ג' של עשרה ימים מראש"
ואילו בפקולטה לנדסה ההרשמה למועדי ג' נסגרה ב 6.10 . מה אני לא הבנתי כאן ? (או הם ?)

ההרשמה למועדי ג' מתבצעת במזכירות המחלקה ולכן כל מחלקה/פקולטה קובעת את סדר הזמנים לרישום למועדי ג'. אכן זהו התאריך שקבעה הפקולטה להנדסה והיא אף פירסמה זאת מספיק זמן מראש. במידה ועדיין יש לך בעיה, אני מציע שתפנה למזכירות המחלקה.

#188 roibar

roibar

משתמש באימונים

• רשומים
  • 69 הודעות:

פורסם 26/06/2008 - 16:50

מתי נגמר הסמסטר?

המבחנים יתחילו ב-10 באוגוסט ויסתיימו ב-12 בספטמבר.

#189 אורח - the king of the zone

אורח - the king of the zone
  • אורחים

פורסם 06/07/2008 - 14:49

האם יש מועד של הגשת עבודות בסמסטר ב'?

#190 אורח - שואל

אורח - שואל
  • אורחים

פורסם 14/07/2008 - 14:21

שאלה בנוגע לעובר בינארי, מה הוחלט בסוף? הציון יופי בגליון ציונים ולא יכלל בממוצע או שבגליון יופיע רק עובר?

מצטרף לשאלה....

#191 אורח - חן

אורח - חן
  • אורחים

פורסם 29/07/2014 - 19:57

מה ההגבלות למי שרוצה להחליט לבחור עובר בינארי ..?!

#192 אורח - ggg

אורח - ggg
  • אורחים

פורסם 29/07/2014 - 20:05

מה ההגבלות למי שרוצה להחליט לבחור עובר בינארי ..?!נכשלתי בקורס במועד א .. אני יכולה לגשתת למבחן ולהחליף אותו בעובר בינארי ..?! באיזה תנאי אני יכולה לגיש בקשה לעובר בינארי

#193 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 29/07/2014 - 21:03

מה ההגבלות למי שרוצה להחליט לבחור עובר בינארי ..?!

מה ההגבלות למי שרוצה להחליט לבחור עובר בינארי ..?!נכשלתי בקורס במועד א .. אני יכולה לגשתת למבחן ולהחליף אותו בעובר בינארי ..?! באיזה תנאי אני יכולה לגיש בקשה לעובר בינארי

את יכולה להגיש בקשה כזו בתנאי שחזרת בזמן ל-2008.

או שאולי שוב יש אפשרות כזו. מאיפה לי לדעת. תסבירי את עצמך, אני לא קורא מחשבות...

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#194 אורח - אדוה

אורח - אדוה
  • אורחים

פורסם 31/07/2014 - 03:18

כן, האופציה שוב על הפרק. המלצה שלי -  תתחילי ללמוד - קשה לי לראות שועדות ההוראה יאשרו יותר מידי עוברים כאלה.. בכל מקרה האיגרת הייתה ממש מפורטת, ונראה לי שכדאי לך לפנות לאגודה עם שאלות נוספות

#195 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 01/08/2014 - 02:23

איך מצד אחד זה על הפרק ומצד שני לא סביר שיאשרו זאת?

לשאלתה המקורית של האורחת:

עובר בינארי הינו המצאה המאפשרת לא לשקלל בממוצע הכללי ציון עובר כלשהו.

איך עושים זאת:

זורקים על קורס כלשהו (או לתלמידי ההנדסות, לומדים בטירוף לקורס כלשהו), מוציאים 56 ומגישים אותו כעובר בינארי.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים