מעבר לתוכן

ועדת משמעת על מבחן

• Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 22/07/2012 - 13:00

אם הבוחנות מחליטות שאתה עולה לועדת משמעת בגלל מבחן העתקה/חומר עזר אסור)
אז לא בודקים את המבחן בכלל?
מה אמור להופיע בגיליון ציונים? עיכוב ציון? ריק?

#2 Vamos

Vamos

כסף

• רשומים+
  • 1193 הודעות:

פורסם 22/07/2012 - 13:21

אני מדבר לפי ההיגיון:

אתה עולה לועדת משמעת. באופן תיאורטי אתה יכול לצאת בה זכאי ואז לקבל ציון כמו כולם ככה שאני מניח שהמבחן צריך להיבדק בצורה רגילה, אך יהיה לך עיכוב ציון עד לועדה. מפסקי דין ב99.9% מהמקרים במקרה של תפיסת חומר אסור תקבל ציון 0 ותצטרך לעשות את הקורס עוד פעם, וכמובן ישללו ממך זכויות לפרסים כאלה או אחרים.

#3 Cynic

Cynic

בא והולך.

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 3729 הודעות:

פורסם 22/07/2012 - 14:16

אני מדבר לפי ההיגיון:

אתה עולה לועדת משמעת. באופן תיאורטי אתה יכול לצאת בה זכאי ואז לקבל ציון כמו כולם ככה שאני מניח שהמבחן צריך להיבדק בצורה רגילה, אך יהיה לך עיכוב ציון עד לועדה. מפסקי דין ב99.9% מהמקרים במקרה של תפיסת חומר אסור תקבל ציון 0 ותצטרך לעשות את הקורס עוד פעם, וכמובן ישללו ממך זכויות לפרסים כאלה או אחרים.

יש חותמת "חשש להעתקה" (או משהו בסגנון), אבל המתרגלים מקבלים את כל המבחנים כרגיל.

נדמה לי שאח"כ המרצה עושה מעבר על כל החריגים למיניהם.

Utinam barbari spatioum proprium tuum invadant

http://goantigreen.com/

#4 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 22/07/2012 - 14:24

מדובר בטלפון בכיס, כבוי (שכחתי להכניס אותו לתיק בגלל בלאגן בתחילת המבחן, העבירו כיתות וכו')
שמו לב לטלפון כשיצאתי לשירותים, הראתי לבוחנת שהוא כבוי והמשכתי את המבחן (אחרי שהוא הוכנס לתיק)

הבעיה שבגיליון ציונים לא מופיע כלום ליד הת.ז שלי, לא וי שהגשתי את המבחן ולא ציון או כיתוב שמראה על עיכוב ציון...

מישהו נתקל בזה?
זה קרה לפני שבועיים ולא פנו אליי משום מקום, פניתי למזכירות האקדמית לפני שבוע ושם נאמר לי שלא קיבלו שום תלונה

#5 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 22/07/2012 - 15:17

מדובר בטלפון בכיס, כבוי (שכחתי להכניס אותו לתיק בגלל בלאגן בתחילת המבחן, העבירו כיתות וכו')
שמו לב לטלפון כשיצאתי לשירותים, הראתי לבוחנת שהוא כבוי והמשכתי את המבחן (אחרי שהוא הוכנס לתיק)

הבעיה שבגיליון ציונים לא מופיע כלום ליד הת.ז שלי, לא וי שהגשתי את המבחן ולא ציון או כיתוב שמראה על עיכוב ציון...

מישהו נתקל בזה?
זה קרה לפני שבועיים ולא פנו אליי משום מקום, פניתי למזכירות האקדמית לפני שבוע ושם נאמר לי שלא קיבלו שום תלונה

שטויות. קשה לי להאמין שיעכבו בגלל משהו כזה.

#6 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 22/07/2012 - 16:55

שטויות. קשה לי להאמין שיעכבו בגלל משהו כזה.

אז נכון לעכשיו, אין ציון

#7 vitalik.t

vitalik.t

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 168 הודעות:

פורסם 22/07/2012 - 19:06

אז נכון לעכשיו, אין ציון

ומה עם מחברת בחינה סרוקה?

#8 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 22/07/2012 - 21:46

ומה עם מחברת בחינה סרוקה?

לא נסרקה.

#9 vitalik.t

vitalik.t

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 168 הודעות:

פורסם 23/07/2012 - 15:57

לא נסרקה.

זה אומר, שהמחברת הלכה לאיבוד. מבחינתם אתה בכלל לא ניגשת למבחן. אני מקווה ששמרת את ספח השתתפות בבחינה.

#10 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/07/2012 - 16:51

זה אומר, שהמחברת הלכה לאיבוד. מבחינתם אתה בכלל לא ניגשת למבחן. אני מקווה ששמרת את ספח השתתפות בבחינה.

לא היא לא.
מסתבר שמדור בחינות הוא מדור יעיל, הם החליטו מראש לא להעביר את המחברת לבדיקה, היום אחרי שפניתי למזכירות המחלקה
פתאום נזכרו שם באיחור של שבועיים, הם מעבירים תלונה לועדת משמעת, ואת המחברת יעבירו לבדיקה.
גם המזכירה אמרה בהתחלה שכנראה שזה הלך לאיבוד או שלא ניגשתי בכלל (כי הם לא מסרו את המחברת), ורק אחרי פנייה שלה אל מדור בחינות
נזכרו שיש נהלים שצריך לעבוד לפיהם...

לא משנה מה יקרה בסוף, בזכות עינוי הדין הזה, שאר המבחנים שהיו לי הלכו הרבה פחות טוב ממה שהייתי מסוגל באמת.

#11 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/07/2012 - 19:36

אבסורד לגמרי, בהנחה שהסיפור הוא בדיוק כפי שאתה מספר אותו.

#12 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/07/2012 - 21:21

לגמרי... אם לא היית לבד עם הטלפון הכבוי שהיה בכיס שלך לפני שגילו אותו כבוי בכיס שלך נפלת על חרא של דודה :גרוע:

קרה לי פעמיים להתחיל בחינה עם טלפון בכיס, אפילו לא כבוי. למזלי נזכרתי בשני המקרים כמה דקות אחרי תחילת הבחינה, ואפילו ישבתי דיי מקדימה, אז פשוט הצבעתי, קראתי למשגיחה, הסברתי לה שנזכרתי שיש לי טלפון בכיס ונתתי לה אותו
בזה זה נגמר...

#13 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 10/10/2012 - 16:45

סתם כדי לעדכן, 3 חודשים אחרי המבחן
התקיימה ועדת המשמעת, העונש הוא נזיפה ומניעת קבלת פרסים ותעודות הצטיינות עתידיות על הישגים.
גם לי וגם לאלו שהיו לפני ואחריי באותו יום של ועדות הקשיבו והענישו בצורה הוגנת.

#14 אורח - romanplo

אורח - romanplo
  • אורחים

פורסם 08/06/2014 - 16:44

האם פסלו לך את המבחן?

#15 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3964 הודעות:

פורסם 09/06/2014 - 00:52

האם פסלו לך את המבחן?

עכשיו שזה כבר שנתיים אחרי, לא אכפת לי לכתוב תחת שמי :)

המבחן לא נפסל, כי בועדה, המרצה האחראית של הקורס באה והסבירה בצורה מאוד הגיונית שבקורס כזה אי אפשר להעתיק, בטח לא עם טלפון

במבחן עצמו קיבלתי כ90, בקורס שהממוצע בו 48, ובהתחשב שבבוחן קיבלתי 100 (ממוצע של 43) הוחלט שאסיים את הקורס עם הציון שקיבלתי וזהו.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים