מעבר לתוכן

שיתוף של מרצה נוראי לחדו"א 2

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 אורח - מ-מבית המחלקה למתמטיקה

אורח - מ-מבית המחלקה למתמטיקה
  • אורחים

פורסם 07/08/2013 - 01:33

אני רוצה להעלות ככה לתודעה של כל מי שקורה בפורום הזה ומתכנן ללמוד הנדסה במחלקות חשמל תקשורת או ביורפואית 

אשתף אתכם במקרה שקרה לי ולחבריי למחלקה עם המרצה אסף חסון במקצוע חדוא לחשמל 2. 

אז באופן כללי הקורס היה ממש יעיל מבחינת הוראה אך כשהגענו למבחן שחסון כתב חשכו עינינו... 

מועד א' היה מספר רמות (מטורףףף) מעל הרמה אליה הורגלנו בכיתה ולשמחתי/צערי הצלחתי לעבור בקושי על 56 

אך רבים מחבריי נכשלו. 

לא הייתה להם ברירה כלשהי והם נאלצו לגשת למועד ב' אצל חסון היקר, 

חסון ידע שהניגשים למועד ב' הם אנשים שבקושי הצליחו להתמודד עם מועד א' אך זה לא מנע מבעדו לשחרר מועד ב' קשה 

בהרבה ממועד א' ובכך לשבור סופית את אלו שנכשלו. 

בנוסף דאג לשחרר מייל אזהרה לכולם (במיוחד לאלה שעברו) שלא ייגשו למועד ב' כי במועד הזה הרוב כנראה יעברו וגם זה בקושי. 

כמו כן הוא התגאה באותו מייל שבשנה שעברה 90% מהסטודנטים שניגשו למועד ב' נכשלו. 

ותראו איך האוניברסיטה שלנו דואגת לסטודנטים שלה. 

הרי ידוע שחסון לא אוהב ללמד סטודנטים (בלשון המעטה) וידוע שהוא דואג שהמבחנים שלו לפחות במועד ב' וג' יהיו בלתי עבירים 

אז מה הכי חכם לעשות? לשבץ את חסון להרצות ולכתוב את המבחן גם בסמסטר קיץ!!! 

אני באמת חושבת שכדאי שיכירו את המצב המזעזע בהנדסה, האמת שזה לא הקורס היחיד אך המקרה של חסון באמת מעורר 

חלחלה כמה נמוך מוכנים לרדת באוניברסיטה הזו. 

שלא תבינו לא נכון חסון בתור בנאדם כנראה איש נפלא אך צריכים להרחיק אותו באופן מיידי מלהרצות לסטודנטים! 

#2 אורח - אבי

אורח - אבי
  • אורחים

פורסם 07/08/2013 - 09:44

אני רוצה להעלות ככה לתודעה של כל מי שקורה בפורום הזה ומתכנן ללמוד הנדסה במחלקות חשמל תקשורת או ביורפואית 

אשתף אתכם במקרה שקרה לי ולחבריי למחלקה עם המרצה אסף חסון במקצוע חדוא לחשמל 2. 

אז באופן כללי הקורס היה ממש יעיל מבחינת הוראה אך כשהגענו למבחן שחסון כתב חשכו עינינו... 

מועד א' היה מספר רמות (מטורףףף) מעל הרמה אליה הורגלנו בכיתה ולשמחתי/צערי הצלחתי לעבור בקושי על 56 

אך רבים מחבריי נכשלו. 

לא הייתה להם ברירה כלשהי והם נאלצו לגשת למועד ב' אצל חסון היקר, 

חסון ידע שהניגשים למועד ב' הם אנשים שבקושי הצליחו להתמודד עם מועד א' אך זה לא מנע מבעדו לשחרר מועד ב' קשה 

בהרבה ממועד א' ובכך לשבור סופית את אלו שנכשלו. 

בנוסף דאג לשחרר מייל אזהרה לכולם (במיוחד לאלה שעברו) שלא ייגשו למועד ב' כי במועד הזה הרוב כנראה יעברו וגם זה בקושי. 

כמו כן הוא התגאה באותו מייל שבשנה שעברה 90% מהסטודנטים שניגשו למועד ב' נכשלו. 

ותראו איך האוניברסיטה שלנו דואגת לסטודנטים שלה. 

הרי ידוע שחסון לא אוהב ללמד סטודנטים (בלשון המעטה) וידוע שהוא דואג שהמבחנים שלו לפחות במועד ב' וג' יהיו בלתי עבירים 

אז מה הכי חכם לעשות? לשבץ את חסון להרצות ולכתוב את המבחן גם בסמסטר קיץ!!! 

אני באמת חושבת שכדאי שיכירו את המצב המזעזע בהנדסה, האמת שזה לא הקורס היחיד אך המקרה של חסון באמת מעורר 

חלחלה כמה נמוך מוכנים לרדת באוניברסיטה הזו. 

שלא תבינו לא נכון חסון בתור בנאדם כנראה איש נפלא אך צריכים להרחיק אותו באופן מיידי מלהרצות לסטודנטים! 

במידה ומה שאתה אומר נכון ויש בידך מייל שבו המרצה מצהיר שמועד ב' יהיה קשה יותר ממועד א' אז יש בידך הוכחה וסיבה לפנות למדור אקדמיה. זה לא מקובל לפי התקנון האקדמי.

#3 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 08/08/2013 - 10:33

שום דבר לא חדש תחת השמש

http://forum.bgu.co....howtopic=212612

#4 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 12/08/2013 - 20:08

תפנו לנשיאת האוניברסיטה אולי היא תעזור...

#5 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 12/08/2013 - 20:47

במידה ומה שאתה אומר נכון ויש בידך מייל שבו המרצה מצהיר שמועד ב' יהיה קשה יותר ממועד א' אז יש בידך הוכחה וסיבה לפנות למדור אקדמיה. זה לא מקובל לפי התקנון האקדמי.

תפנו לנשיאת האוניברסיטה אולי היא תעזור...

:rofl:  עזבו אתכם מלימודים, לכו תרימו מופע בידור שניכם...

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#6 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3964 הודעות:

פורסם 14/08/2013 - 01:46

שמח לשמוע שכלום לא השתנה :)

#7 אורח - מאור

אורח - מאור
  • אורחים

פורסם 17/08/2013 - 16:43

גם אצלנו במדעי המחשב יש מרצים עם שריטות מפה עד להודעה חדשה שכנראה מטרתם היא לא ללמד או לבדוק ידע אלא להכשיל. הבעיה היא גם שכל כמה שנים רמת המבחן עולה משמעותית מהמבחנים הקודמים (מבדיקה זה קורה בכל מקום). בזמן שרמת ההוראה נשארת זהה. לא רק שהם נהיים קשים יותר אלא גם עמוסים יותר ויותר. פותח השרשור צודק בזה שהוא אומר שמועדי ב' הרבה יותר קשים ממועדי א' - דבר שניתן לפתור בכך שהמרצה יחויב לכתוב שני מועדים מראש ולתת לאגודת הסטודנטים להגריל איזו גרסא תהיה א' ואיזו ב'.

יגידו מה שיגידו אבל אני בטוח שרוב המרצים שלנו עשו מבחנים הרבה יותר קלים משלנו ואם כבר אז הם למדו במוסדות (רוסיה או ארצות הברית) שבהם לא הייתה מדיניות של להכשיל אלא אשכרה ללמד. ההורים שלי למדו בברית המועצות (כמו המרצים הרוסים אצלנו). שניהם עם תואר שני בהנדסה, ולפי התיאור שלהם, הלימודים שם היו הרבה יותר קלים מבחינת מבחנים והבריאות. ולא, זה לא אומר שמבחן קל (=לא מכשיל) + יחס טוב = סטודנט עם ידע מועט.

תקשיבו, אני בעד רמה גבוהה וכל החרטה שמסביב (כולנו יודעים שרובנו לא צריכים את כל הידע הזה למקום העבודה) אבל כך או כך אף אחד לא יזכור באמת מה הלך בקורס של שנה שעברה.

#8 אורח - מאור

אורח - מאור
  • אורחים

פורסם 21/08/2013 - 02:50

גם שנה שעברה היה אצלו ככה הבנאדם לא משתנה... עשיתי קורס קיץ למרות שלמדתי מלא למבחנים שלו
וגם אצלנו הממוצעים לא היו משהו לפי מה שאני זוכר...
אולי אם הרבה סטודנטים יתלוננו עליו אז משהו השתנה לקורסים הבאים (זה היה בצחוק למי שלא הבין שום דבר לא משתנה באוניברסיטה הזו... מנסיון)

#9 אורח - ירון

אורח - ירון
  • אורחים

פורסם 03/03/2014 - 01:35

הוא לא מלמד בסמסטר הקרוב.. לשמחתם של הדורות הבאים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים