מעבר לתוכן

מה קרה ליוני-קלאס?

אגודת הסטודנטים

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 אורח - דריכלה

אורח - דריכלה
  • אורחים

פורסם 02/05/2014 - 18:38

יכול להיות שהיוני-קלאס שבק חיים? כי נדמה שזה כבר כמה חודשים אין גישה לאתר, שהוא בערך עולם כל הפקולטות למדעי הטבע וההנדסה.
אם זה נכון, יתכן שחומר שעבר בין מחזורים במשך שנים אבד בתוהו!
יש סיכוי שלמישהו יש שביב מידע אודות הנסיבות?

ככל שאני יודע היוני-קלאס נרכש על-ידי אגודת הסטודנטים של בן גוריון לפני לא מעט שנים, ויכול להיות שהם אחראים לסגירת האתר והנושא נמצא בבירור איתם כרגע.

עובדה מעניינת נוספת: האתר הנוכחי לא מאפשר לי לכתוב את שם האתר ומחליף אותו במחרוזת "***SPAM***" (על כן נקטתי בהפרדה על-ידי מקף). אולי כדאי לפנות למחשוב?

אם אתם שותפים לצרתי אנא השמיעו קול. 

הקישור לאתר:
http://uniclass.co.il/

#2 אורח - יוניקלסט

אורח - יוניקלסט
  • אורחים

פורסם 03/05/2014 - 16:26

אני גם חשב שהתשובה אמורה להיות אצל אגודת הסטודנטים. אנא פרסם כאן כשתקבל מהם תשובה כלשהי. פרסמתי שם המון חומר וחבל לי שזה לא ישרת את המחזורים הבאים.

#3 אורח - אתי

אורח - אתי
  • אורחים

פורסם 11/05/2014 - 18:02

גם אני הבחנתי בזה לפני מס ימים ..

חבל מאוד, מקווה שיתוקן במהרה

#4 WebMaster

WebMaster

Can't we all live along?

• מנהלים ראשיים
  • 7657 הודעות:

פורסם 09/06/2014 - 16:15

חבל שלא העליתם במאגר הידע...

#5 אורח - אחד שיודע

אורח - אחד שיודע
  • אורחים

פורסם 10/06/2014 - 19:56

גם אני הבחנתי בזה לפני מס ימים ..

חבל מאוד, מקווה שיתוקן במהרה

לפי מה שידוע לי האתר אכן נרכש ע"י האגודה, אולם כשהאגודה קיבלה בקשה לחדש את הרישיון, היא התעכבה בקבלת אישור תקציבי לכך וכשחזרו לבעלי השרתים לבירור נוסף, אלו לא המתינו ומחקו לחלוטין את כל תוכן האתר ללא אפשרות לשיחזור. בין כה וכה היום כולם משתמשים בדרופבוקס וגוגל דרייב ומיותר שהאגודה תוציא על זה כ"כ הרבה כסף. בנוסף יש את מאגר הידע של האתר הזה (שהוא לא קשור לאגודה), תשתמשו בו.

#6 אורח - יוניקלסט

אורח - יוניקלסט
  • אורחים

פורסם 13/06/2014 - 18:56

לפי מה שידוע לי האתר אכן נרכש ע"י האגודה, אולם כשהאגודה קיבלה בקשה לחדש את הרישיון, היא התעכבה בקבלת אישור תקציבי לכך וכשחזרו לבעלי השרתים לבירור נוסף, אלו לא המתינו ומחקו לחלוטין את כל תוכן האתר ללא אפשרות לשיחזור. בין כה וכה היום כולם משתמשים בדרופבוקס וגוגל דרייב ומיותר שהאגודה תוציא על זה כ"כ הרבה כסף. בנוסף יש את מאגר הידע של האתר הזה (שהוא לא קשור לאגודה), תשתמשו בו.

זה בלתי נתפס כמה רע מנוהלת האגודה הזאת. מצד אחד רוכשת פלטפורמה שכבר הייתה בדעיכה רצינית, וזה כמה שנים אחרי שהשקיעו בעצמם בבניית אתר לקהילות כיתתיות... מהלך שכשל לחלוטין.

מצד שני גורמת לאובדנו המוחלט של הנכס (עיקר הנכס היה באתרים הכיתתים הקיימים)

אגב גם בזמן שהיוניקלאס היה בידי האגודה, זה לא נראה שהיא עשתה איתו משהו... אפילו לא כדי להרויח יחסי ציבור.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים