מעבר לתוכן

תמונה

לא מצליח להתחבר לשרת ftp מהמעונות

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 דימה נ

דימה נ

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 167 הודעות:

פורסם 30/05/2008 - 11:51

מנסה להתחבר לשרת ftp ולא מצליח.
יכול להיות שהprixy חוסם את הגישה, אם כן איך מתגברים על זה?

תודה

For every action, there is an equal & opposite government program

"Always carry a flagon of whiskey in case of snake bite, and furthermore, always carry a small snake."

#2 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 30/05/2008 - 12:48

מנסה להתחבר לשרת ftp ולא מצליח.
יכול להיות שהprixy חוסם את הגישה, אם כן איך מתגברים על זה?

תודה

נסה בלי proxy בכלל.
ודבר שני - אם החיבור מצליח אבל העברות הקבצים נכשלות אז תוודא שאתה משתמש ב-Passive Mode.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#3 דימה נ

דימה נ

• רשומים
  • 167 הודעות:

פורסם 30/05/2008 - 18:40

אני מחובר דרך השרת של האוניברסיטה, הproxy שלהם.
השאלה אם יש דרך לעקוף אותו?

"Always carry a flagon of whiskey in case of snake bite, and furthermore, always carry a small snake."

#4 Inbal Z

Inbal Z

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 81 הודעות:

פורסם 30/05/2008 - 19:47

דימה בטוח שהקלדת :

שם משתמש/user: bgu-users
******** :password

איזה הודעה אתה מקבל?

#5 דימה נ

דימה נ

• רשומים
  • 167 הודעות:

פורסם 30/05/2008 - 19:57

נראה לי שלא הבהרתי את עצמי היטב.
אני מנסה להתחבר לשרת בעזרת ftp , השרת הוא לא של האוניברסיטה אלא שרת חיצוני. אני מתחבר דרך הרשת של האוניברסיטה, הרשת של המעונות. לרשת של האוניברסיטה יש proxy שמונע גישה, ומשהו שמונע סקירה של IP כל אלה הם חלק ממערך "ההגנה" שלהם.
בנוסף ללחסום כל מיני מזיקים הproxy גם חוסם אפשרויות נורמליות כמו גישה לשרתים מחוץ לאוניברסיטה.
השאלה היא איך אם בכלל אפשר להגדיר את הגדרות הproxy בexplorer או כל תוכנת ftp אחרת כך שהוא יעקוף את proxy?

#6 rogi

rogi

כסף

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 1418 הודעות:

פורסם 30/05/2008 - 20:06

נראה לי שלא הבהרתי את עצמי היטב.
אני מנסה להתחבר לשרת בעזרת ftp , השרת הוא לא של האוניברסיטה אלא שרת חיצוני. אני מתחבר דרך הרשת של האוניברסיטה, הרשת של המעונות. לרשת של האוניברסיטה יש proxy שמונע גישה, ומשהו שמונע סקירה של IP כל אלה הם חלק ממערך "ההגנה" שלהם.
בנוסף ללחסום כל מיני מזיקים הproxy גם חוסם אפשרויות נורמליות כמו גישה לשרתים מחוץ לאוניברסיטה.
השאלה היא איך אם בכלל אפשר להגדיר את הגדרות הproxy בexplorer או כל תוכנת ftp אחרת כך שהוא יעקוף את proxy?

אתה לא יכול, כי כל הפורטים חסומים, אם זה למשהו אישי, תוכל לדבר עם מערך המחשוב, ולבקש שיפתחו לך פורט, שמעתי שמשהו שרצה לשחק שח מט באינטנט, נתנו לו. אז אתה מוזמו, ואני מודיע לך אני די בטוח שהם יעקבו אחרי זה, שלא תשתשמש ב P2P
תמונה מצורפת תמונה מצורפת] תמונה מצורפת

#7 hdan

hdan

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 30/05/2008 - 21:09

אתה לא יכול, כי כל הפורטים חסומים, אם זה למשהו אישי, תוכל לדבר עם מערך המחשוב, ולבקש שיפתחו לך פורט, שמעתי שמשהו שרצה לשחק שח מט באינטנט, נתנו לו. אז אתה מוזמו, ואני מודיע לך אני די בטוח שהם יעקבו אחרי זה, שלא תשתשמש ב P2P

הפורט של ה-FTP אמור להיות פתוח. לא צריך הגדרות מיוחדות (למעט שימוש ב-passive mode במקרים מסויימים).
כמובן שאם השרת עובד בפורט לא סטנדרטי (כלומר לא 21) אז זה לא יעבוד. כמו-כן נגזרות מוצפנות של FTP (כמו SFTP ו-FTPS) לא יעבדו.

ואגב, הסיכוי שמערך המחשוב יפתחו לך משהו אם אתה לא איש סגל נמוך יותר מהסיכוי שמחר בין השעות 11:55 ל-12:00 יפגע מטאור בכדור-הארץ וישמיד את כל החיים בעולם. אם אתה לא תלך אליהם ותדבר איתם אישית כנראה שאתה אפילו לא תקבל תגובה לפניות שלך.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#8 דימה נ

דימה נ

• רשומים
  • 167 הודעות:

פורסם 31/05/2008 - 00:33

הFTP הוא לתיפעול אתר אינטרנט שאני מתפעל ( של גדוד המילואים שלי, לא למטרות רווח ), למרות שגם לי לא נראה שהם יתחשבו יותר מדי.
אני לא יודע באיזה פורט עובד השרת, היום ניסיתי להתחבר פעם ראשונה בעזרת explorer ו filezila וזה לא עבד אז כנראה שהפורטים חסומים.
בכל מקרה תודה על הטיפים.

#9 hdan

hdan

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 31/05/2008 - 11:25

הFTP הוא לתיפעול אתר אינטרנט שאני מתפעל ( של גדוד המילואים שלי, לא למטרות רווח ), למרות שגם לי לא נראה שהם יתחשבו יותר מדי.
אני לא יודע באיזה פורט עובד השרת, היום ניסיתי להתחבר פעם ראשונה בעזרת explorer ו filezila וזה לא עבד אז כנראה שהפורטים חסומים.
בכל מקרה תודה על הטיפים.

למעט האפשרות שהם חסמו את זה ספציפית מהמעונות אז זה בלתי אפשרי. אני משתמש ב-FTP מהאוניברסיטה כל הזמן.
במקרה שהם כן חסמו את זה ספציפית מהמעונות - Tunnel דרך Sansana.

#10 דימה נ

דימה נ

• רשומים
  • 167 הודעות:

פורסם 31/05/2008 - 12:09

לא מצליח למצוא הוראות ( מלבד שימוש במדפסות ) תוכל לפרט אם לא קשה לך?
בקשר לחסימה, כנראה באמת חסמו. אתמול כשלא הצלחתי להתחבר הלכתי לחבר ושם הכל עבד מצויין.

#11 planB

planB

מספיק בן אדם

• רשומים+
  • 8750 הודעות:

פורסם 31/05/2008 - 14:39

לא מצליח למצוא הוראות ( מלבד שימוש במדפסות ) תוכל לפרט אם לא קשה לך?
בקשר לחסימה, כנראה באמת חסמו. אתמול כשלא הצלחתי להתחבר הלכתי לחבר ושם הכל עבד מצויין.

הבעיה היא לפחות אצלי
ברגע שאני מנסה להתחבר לFTP הסוויץ כאילו נכבה (המנורות של הכרטיס רשת נכבות)
בקיצור הם זורקים אותי מהרשת
---------------------- http://www.SWengineer.net --------------------
תמונה מצורפתתמונה מצורפת | תמונה מצורפת | תמונה מצורפת

#12 hdan

hdan

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 31/05/2008 - 15:59

הבעיה היא לפחות אצלי
ברגע שאני מנסה להתחבר לFTP הסוויץ כאילו נכבה (המנורות של הכרטיס רשת נכבות)
בקיצור הם זורקים אותי מהרשת

זה קורה רק בשרת הזה או בכל שרת?
לדוגמה, הקישור הזה עובד?

#13 דימה נ

דימה נ

• רשומים
  • 167 הודעות:

פורסם 31/05/2008 - 16:02

כן, הקישור שלך עובד

#14 hdan

hdan

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 31/05/2008 - 16:05

כן, הקישור שלך עובד

אז כנראה חסמו את השרת הספציפי שאתה מנסה להתחבר אליו. לפעמים עושים דברים כאלה (לדוגמה אם היתה פעם התקפה על הרשת אז הרבה פעמים חוסמים לגמרי את ה-IP שהיא הגיעה ממנו).
אגב, אני כרגע מחוץ לאוניברסיטה. תן לי את הכתובת של השרת (לא צריך login או משהו, רק הכתובת) ואני אגיד לך אם זה באמת חסום או שמשום מה סתם השרת לא מגיב.

#15 דימה נ

דימה נ

• רשומים
  • 167 הודעות:

פורסם 31/05/2008 - 16:13

ftp://9227.info

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים