מעבר לתוכן

- - - - -

הולכים למחוק אותי מהפורום...

• נושא נעול נושא זה נעול
1075 replies to this topic

#31 אורח - השף ישראל אהרוני

אורח - השף ישראל אהרוני
  • אורחים

פורסם 02/01/2009 - 01:15

למישהו יש קישור לחביתה מהמיקרו? :הממ:

#32 אורח - nnnoashon

אורח - nnnoashon
  • אורחים

פורסם 02/01/2009 - 01:16

תראו, זה שהשרשור הזה נשאר זו רק הוכחה למה שטענתי: הפור נפל, והוחלט למחוק אותי סופית. המנהלים הראשיים מחכים פה להזדמנות, איזה מוצא פה שלי שאומר אמת על אחד המשתמשים בפורום, ויטענו כמובן שהעלבתי אותם. השאלה היא לא האם. השאלה היא מתי. אני לא מתכוון לנסות לדחות את הקץ ע"י ליקוקי תחת למנהלים ראשיים. נננואשון לא בוחש עם הלשון שלו בשוקו, והמבין יבין.

#33 דרדסבא

דרדסבא

אבל עכברים לא מבינים שיש הבדל בין בגדים חדשים לישנים :(

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 02/01/2009 - 01:24

למישהו יש קישור לחביתה מהמיקרו? :הממ:

בבקשה: http://forum.bgu.co....h...t&p=2033950

ודרך אגב: אבא שלי מכין כך חביתות כדי לחסוך בשמן (אין לנו מחבת טפלון). פעם אחת אפילו העזתי לטעום ויצא לא רע בכלל.
כמובן שאם שמים שתי ביצים גדולות מאבדים קצת מהאפקט הבריאותי המיוחל...

#34 אורח - BlueLabel

אורח - BlueLabel
  • אורחים

פורסם 02/01/2009 - 01:28

איזה מצחיק...
כל השרשורים על המלחמה ובניהם שרשור על נואשון...
נואשון תרגע לא יזרקו אותך כל כך מהר.
זריקת נואשון= היכנעות...

#35 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 02/01/2009 - 01:29

ודרך אגב: אבא שלי מכין כך חביתות כדי לחסוך בשמן (אין לנו מחבת טפלון). פעם אחת אפילו העזתי לטעום ויצא לא רע בכלל.
כמובן שאם שמים שתי ביצים גדולות מאבדים קצת מהאפקט הבריאותי המיוחל...

:הממ: אתה מתכוון כמו של נושי....

#36 אורח - BlueLabel

אורח - BlueLabel
  • אורחים

פורסם 02/01/2009 - 01:32

:הממ: אתה מתכוון כמו של נושי....

בדקת לו ת'בייצים??

#37 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 02/01/2009 - 01:39

בדקת לו ת'בייצים??

הוא תמיד מתפאר בגודל של הביצים שלו ;)
אני בוחרת להאמין לו ;) אתה חושב שאני טועה?

#38 PsychoKiller

PsychoKiller

משתמש באימונים

• רשומים
  • 52 הודעות:

פורסם 02/01/2009 - 01:42

מהיכרות הראשונית והקצרה שיש לי עם ההודעה של נואשון אני תומך נחרצות דווקא בלהשאיר אותו. איזו מן חברה זו שמנדה אנשים צבעוניים? :)
בהצלחה!
אגב נואשון, לקראת השעה 3 המנגה כל כך ריקה שרק השבורות נשארות שם. יש לך שם סיכוי לא רע :סוגד:

#39 אורח - carpe_diem

אורח - carpe_diem
  • אורחים

פורסם 02/01/2009 - 01:44

נננואשון לא בוחש עם הלשון שלו בשוקו, והמבין יבין.

יחי הרמז הדק :מתגלגל::מתגלגל:

#40 gilad_I

gilad_I

כסף

• רשומים+
  • 2931 הודעות:

פורסם 02/01/2009 - 01:48

יחי הרמז הדק :מתגלגל::מתגלגל:

את רומזת שחיים יבין מנסה למחוק את נואשון מהפורום ?!! :שוק:

#41 PdLrAaTgIoNnUM

PdLrAaTgIoNnUM

אני פה כי השכן שלי לא ישן...

• רשומים+
  • 5732 הודעות:

פורסם 02/01/2009 - 01:48

תגידו רק אני רואה את האנלוגיה הבלתי נמנעת בין מצבו הפואטי לכאורה של נואשון ומנהלי הפורום, כנגד המבצע המתחולל בימים אלו בעזה?
מהו לדעתכם הפתרון הנכון למקרה של נואשון?
האם על נואשון להסכים למה שהמנהלים מבקשים ממנו ולקבל את חוקי הפורום (על החמאס להפסיק לירות קאסמים? )
אם נואשון לא יפסיק להתנהג כמו ילד קטן ומעצבן, האם על המנהלים לממש את האיומים שלהם? (האם ישראל צריכה לפלוש קרקעית לעזה?)
האם נואשון משתמש נכון בכלי התעמולה על ידי פתיחת שרשורי זעקה לשאר ציבור משתמשי הפורום ובכך מוציא שם רע למנהלים "הרשעים" שמתנכלים לו? ואיפה המנהלים? מדוע אין אנו שומעים את גירסאתם? ואיך מוטית דעת הקהל בעקבות זאת? (החמאס מראה תמונות של גופות של ילדים בכל רשתות הטלוויזיה, שנהרגו במהלך השואה שמבצעת ישראל בעזה, בעוד שמהצד השני רואים את אהוד ברק מנסה להסביר באנגלית הקלוקלת למה פצצה של טון אחד נחשבת "חיסול ממוקד"?)

אולי אם נמצא את הנוסחא ליישב את הסכסוך בין נואשון למנהלים, יש לנו סיכוי לעשות משהו עם חמאס... :הממ:
סקירת הופעות בתמונות
Music Through Your Eyes

המדריך השלם לצלם המתחיל
כל מה שאי פעם רצית לדעת על צילום, ולא העזת לשאול, בעברית!

פורטפוליו אישי:
www.omerzohar.com

מדריך למטייל בדרום אמריקה:

www.omerzohar.com/guide

#42 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 02/01/2009 - 01:54

תגידו רק אני רואה את האנלוגיה הבלתי נמנעת בין מצבו הפואטי לכאורה של נואשון ומנהלי הפורום, כנגד המבצע המתחולל בימים אלו בעזה?
האם על נואשון להסכים למה שהמנהלים מבקשים ממנו ולקבל את חוקי הפורום (על החמאס להפסיק לירות קאסמים? )
אם נואשון לא יפסיק להתנהג כמו ילד קטן ומעצבן, האם על המנהלים לממש את האיומים שלהם? (האם ישראל צריכה לפלוש קרקעית לעזה?)
האם נואשון משתמש נכון בכלי התעמולה על ידי פתיחת שרשורי זעקה לשאר ציבור משתמשי הפורום ובכך מוציא שם רע למנהלים "הרשעים" שמתנכלים לו? ואיפה המנהלים? מדוע אין אנו שומעים את גירסאתם? ואיך מוטית דעת הקהל בעקבות זאת? (החמאס מראה תמונות של גופות של ילדים בכל רשתות הטלוויזיה, שנהרגו במהלך השואה שמבצעת ישראל בעזה, בעוד שמהצד השני רואים את אהוד ברק מנסה להסביר באנגלית הקלוקלת למה פצצה של טון אחד נחשבת "חיסול ממוקד"?)

אולי אם נמצא את הנוסחא ליישב את הסכסוך בין נואשון למנהלים, יש לנו סיכוי לעשות משהו עם חמאס... :הממ:

וואוו, גדול אתה. :P
ממש הגישה האנתרופולוגית הפרשנית. (אני מושפעת מהלימודים, תסלחו לי..).
איך עלית על זה. סחתיין.
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#43 אורח - nnnoashon

אורח - nnnoashon
  • אורחים

פורסם 02/01/2009 - 01:56

מי יתן וזה יעלה לכם חיוך על הפנים בימים קשים אלה...

#44 PsychoKiller

PsychoKiller

משתמש באימונים

• רשומים
  • 52 הודעות:

פורסם 02/01/2009 - 01:56

אנאלוגיה מעניינת. אני בעד שנואשון יכריז על הודנה חד-צדדית ויחמש את עצמו לעימות הבא :הממ:

#45 אורח - BlueLabel

אורח - BlueLabel
  • אורחים

פורסם 02/01/2009 - 01:57

הוא תמיד מתפאר בגודל של הביצים שלו ;)
אני בוחרת להאמין לו ;) אתה חושב שאני טועה?

רק המחשבה על זה מפחידה אותי....

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים