מעבר לתוכן

תמונה

פרויקט לימודי ערבית בחינם

• Please log in to reply
30 replies to this topic

#16 אורח - Coffee, Tea and Sympathy

אורח - Coffee, Tea and Sympathy
  • אורחים

פורסם 11/03/2010 - 00:22

זה אפשרי ללמוד מהחוברת והדיסק בלבד? אם כן, איך הם נקראים?

#17 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 13/03/2010 - 15:33

לפני שהדיון הזה ממשיך, בבקשה תשימו-לב שהשרשור הזה נפתח לפני כמעט שנה, וכמו-כן שהמשתמש שפתח אותו לא עוד לפורום מאז.
בקיצור, הסבירות שתקבלו תשובה עניינית לשאלות שלכם נמוכה מאוד.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#18 אורח - לו

אורח - לו
  • אורחים

פורסם 30/03/2010 - 22:34

אם מישהו כאן יודע להגיד לי על קבוצה כזו בת"א - אשמח לדעת.
תודה

lou_ben_ari@yahoo.com

#19 אורח - חירות

אורח - חירות
  • אורחים

פורסם 31/03/2010 - 16:05

למי שעוד מעוניין ,אפשר גם במולתקא- מפגש בבאר שבע
או בלינק הזה http://www.win-peace.org/events.html

#20 אורח - אור

אורח - אור
  • אורחים

פורסם 06/05/2010 - 19:25

לפני שהדיון הזה ממשיך, בבקשה תשימו-לב שהשרשור הזה נפתח לפני כמעט שנה, וכמו-כן שהמשתמש שפתח אותו לא עוד לפורום מאז.

#21 אורח - אור

אורח - אור
  • אורחים

פורסם 06/05/2010 - 19:31

הי חברים, הפרוייקט קיים ופעיל בתל אביב, ירושלים באר שבע, בעופר, ואיפה שאתם תחליטו
לפרטים וקשר נא לפנות במייל
jammingforpeace@gmail.com
יום טוב!

#22 אורח - עדיאל

אורח - עדיאל
  • אורחים

פורסם 17/07/2010 - 13:23

אאהיה יותר משמח להצטרף כתלמיד לפרוייקט וזה מהסיבה שגם אני מאמין בחשיבות הבנת ודיבור השפה בחיים במזרח התיכון. אני גם מוכן להרים את הכפפה ולסייע בארגון באיזור אילת. אפשר ליצור איתי קשר בadielsharaby@gmail.com

#23 אורח - renata

אורח - renata
  • אורחים

פורסם 26/03/2011 - 23:21

שלום,

שמי אסף כץ, לאחרונה התחלתי פרויקט אשר מטרתו לימוד ערבית בחינם. בתל אביב כבר התחלנו את הפרויקט ויש לנו קבוצה אחת, וכנראה שקבוצה נוספת תפתח בעוד זמן קצר. אנחנו מעוניינים לקיים את הפרויקט בכל רחבי הארץ.
לדעתנו, למידת ערבית הינה דבר חשוב מאוד כדי לקדם את יחסי הערבים יהודים בארץ וכיון שאין זה חובה ללמוד ערבית ברוב בתי הספר היהודים, מעטים הם היודעים לדבר ערבית. בנוסף, לרוב קורסים בערבית הם דבר לא זול במיוחד וגם לא נגיש כל כך ולכן רוב האנשים מוותרים על הרעיון די בקלות. העובדה שהלימודים נעשים בחינם יוצרת מעורבות התחלתית של אנשים לנושא היהודי ערבי ועוזרת ליצירת קבוצות היכולות ליצור דברים ביחד.
בנוסף, המורים הם בעלי מוטיביה גבוהה, שכן, הם לא מקבלים תשלום אלא עושים זאת מרצון אמיתי לקדם מעורבות יהודית ערבית.
המורים אינם חייבים להיות מורים מוסמכים כיון שהלימודים נעשים בעזרת ספר לימוד פשוט מאוד הכולל גם דיסק ובו ניתן להאזין לשיעורים. התשלום היחיד הוא למעשה בשביל לקנות את הספר (70 ש"ח, המורים לא משלמים).
הדבר דורש שעתיים בשבוע למשך מספר חודשים וכמובן שזהו תהליך דינמי בין התלמידים והמורה ולכן אין זוהי מחוייבות קשה מדי.
עיקר החיפוש שלנו הוא אחר מורים היודעים ערבית ועברית ברמה טובה, אם אתם לא בטוחים, תרימו טלפון או מייל ואפשר לבדוק את זה.
אם אתם מעוניינים להשתתף בתור מורים או תלמידים בבקשה צרו עמי קשר, לא דרך הפורום אלא בטלפון 0547582253 או עדיף במייל

שיהיה יום מצוין לכולנו,

אסף

#24 אורח - renata

אורח - renata
  • אורחים

פורסם 26/03/2011 - 23:23

אני מאילת וגם רוצה לילמוד

#25 אורח - נועם קרני

אורח - נועם קרני
  • אורחים

פורסם 18/09/2011 - 12:18

שלום,

שמי אסף כץ, לאחרונה התחלתי פרויקט אשר מטרתו לימוד ערבית בחינם. בתל אביב כבר התחלנו את הפרויקט ויש לנו קבוצה אחת, וכנראה שקבוצה נוספת תפתח בעוד זמן קצר. אנחנו מעוניינים לקיים את הפרויקט בכל רחבי הארץ.
לדעתנו, למידת ערבית הינה דבר חשוב מאוד כדי לקדם את יחסי הערבים יהודים בארץ וכיון שאין זה חובה ללמוד ערבית ברוב בתי הספר היהודים, מעטים הם היודעים לדבר ערבית. בנוסף, לרוב קורסים בערבית הם דבר לא זול במיוחד וגם לא נגיש כל כך ולכן רוב האנשים מוותרים על הרעיון די בקלות. העובדה שהלימודים נעשים בחינם יוצרת מעורבות התחלתית של אנשים לנושא היהודי ערבי ועוזרת ליצירת קבוצות היכולות ליצור דברים ביחד.
בנוסף, המורים הם בעלי מוטיביה גבוהה, שכן, הם לא מקבלים תשלום אלא עושים זאת מרצון אמיתי לקדם מעורבות יהודית ערבית.
המורים אינם חייבים להיות מורים מוסמכים כיון שהלימודים נעשים בעזרת ספר לימוד פשוט מאוד הכולל גם דיסק ובו ניתן להאזין לשיעורים. התשלום היחיד הוא למעשה בשביל לקנות את הספר (70 ש"ח, המורים לא משלמים).
הדבר דורש שעתיים בשבוע למשך מספר חודשים וכמובן שזהו תהליך דינמי בין התלמידים והמורה ולכן אין זוהי מחוייבות קשה מדי.
עיקר החיפוש שלנו הוא אחר מורים היודעים ערבית ועברית ברמה טובה, אם אתם לא בטוחים, תרימו טלפון או מייל ואפשר לבדוק את זה.
אם אתם מעוניינים להשתתף בתור מורים או תלמידים בבקשה צרו עמי קשר, לא דרך הפורום אלא בטלפון 0547582253 או עדיף במייל

שיהיה יום מצוין לכולנו,

אסף

#26 אורח - ליאון

אורח - ליאון
  • אורחים

פורסם 30/09/2011 - 17:59

אני יוצאת עם ערבי שנה כמעט והוא בן אדם מקסים באמת שהוא מכבדנואוהב ונותן כבוד כמו שאף יהודי לא נותן , הלוואי שכול הבנים היהודים הייו מכבדים ככה ...
אני רוצה ללמוד ערבית כדי לדבר איתי בערבית איפה אני יכולה ללמוד ?
פשוט אנחנו מאורסים , ואני צריכה לדעת תשפה שלו חחח ..
ושאלה אחרונה איך אני יכולה לספר להורים שלי שאני מאורסת לערבי ?

#27 אורח - אורי

אורח - אורי
  • אורחים

פורסם 24/02/2012 - 20:43

שלום.
כחובב לימוד שפות אני מודע גם כן לחשיבות פיתוח התקשורת בינינו לכל מדינה.
בטוח גם שתומכי ההסברה בישראל נמנים על כל גווני הקשת הפולטית. האם צריך להסביר את עצמנו רק באנגלית ?
אולי גם בספרדית ?, כדי שדרום אמריקה תסביר את דעתנו לשכינינו ?, הלכתי רחוק מידי.
יש קיצור דרך והוא לימוד ערבית. ניסיתי לתרום את חלקי באתר שבניתי, אספתי שם הרבה סרטוני יוטיוב ללימוד ערבית,
ביחד עם חומר אינפורמטיבי על מצרים. יש עוד הרבה לשפר, אבל זו תרומתי הקטנה לנושא.
http://www.מצרים.co.il/w

בהצלחה

אורי

#28 darwiche

darwiche

משתמש חדש

• מנהלי פורום
  • 34 הודעות:

פורסם 06/03/2012 - 11:04

תודה אורי, הקישור עובד ומוצלח ...
"יאה וגם צריך להרוס אפילו את הקרוב לליבנו כדי להציל את האמת"

#29 אורח - נאדר

אורח - נאדר
  • אורחים

פורסם 28/03/2013 - 12:27

שלום,

שיהיה יום מצוין לכולנו,

אסף

היי אסף

מאוד שמח לשמוע על פרוייקט כזה , ומאוד מעניין להשתתף בו , 

אני מורה למדעי מחשב , עובד בפרויקט כזה בחברת גוגל ישראל , בחור בדואי שישמח להשתתף בפרויקט הזה 

#30 אורח - נאדר

אורח - נאדר
  • אורחים

פורסם 28/03/2013 - 12:32

שלום רב

יש לי הצעה , אם יש כבר קבוצה של מוריים לערבית וקבוצה של תלמידים שרוצים ללמןוד ערבית , אסף יכול לחלק אותנו לקבוצות של 8 או 10 תלמידים עם מורה אחד או פחות אפילו ואז אנחנו יכולים לעשות מפגשי האנגאוט עם מצלמה ומיקרופון בגוגל פלוס , מאוד פשוט , אני עובד עם חברת גוגל בפרויקט דומה אבל עם תלמידי בית ספר ,

עכשיו אני ישלח לאסף אימיל מהפרטי שלי ונדבר על הכל

אני ישמח להיות שותף בפרויקט הזה

אסף דבר איתי

נאדר

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים