מעבר לתוכן

בדואי בשטח כל היהודים במתח

• Please log in to reply
27 replies to this topic

#16 אורח - בדוי

אורח - בדוי
  • אורחים

פורסם 28/11/2009 - 17:23

באמת תתביש אתה מזיק לנו לרע
אם אתה בדוי מפגר זאת הבעיה שלך אחי استحي على حالك واحد ما ابتستحي:(

#17 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 28/11/2009 - 21:49

אתמול פגשתי יהודיה בעלות דעות ימניות .. היא ישר נדלקה עליי ועל הזין שלי כשראתה אותי בספריה ואפילו ניגשה אליי ורצתה להפגש אצלה בדירה .. לא הייתה לי שום בעיה והיא ידעה שאני בדואי . בקיצר נפגשנו וזה התגלגל לזיון סוער ולוהט ובסוף נמאס לי ממנה וזרקתי אותה כמו כלבה והיא עדיין לא מפסיקה להטריד ולהתקשר

חשבת על זה שאולי היא רק רוצה את המכונית שלה בחזרה?

#18 אורח - אורחח

אורח - אורחח
  • אורחים

פורסם 09/12/2009 - 23:48

הבדויים והערבים אוהבים לחיות בקירבינו
כי הם יודעים שהחיים במדינות ערב הרבה יותר גרועים
כמו בעזה
או כמו ששמעתי פעם

שאם במצרים אתה מסגיר פושע
אז יורים לך בברכיים

כל המחשבה השפע והחפיף הערבי יש לו צדדים מאוד רעים
פעם שראיתי תוכנית שבה פלסטינאים אמרו שהם חיו יותר טוב בממשל הצבאי

מאשר אכשיו
מבחינת החיים הפשוטים בלי אידיולוגיות

ועדות לכך היא הכמות של הדויים שמשרתים בצבא ונהרגים בעזה
הפורום הזה לא מייצג כלום

#19 אורח - Tomerke

אורח - Tomerke
  • אורחים

פורסם 10/12/2009 - 04:17

סחטיין עליך יא בדואי, יחסי מין בהסכמה זה דבר מבורך שהלוואי שהחברה הערבית בכללותה תפנים אותו.
עם זאת, יש לי תחושה שאתה סתם פרובוקטור יהודי דווקא, שמנסה להוציא מאנשים הערות גזעניות ולחולל פה מהומות מיותרות בפורום.
ואגב, אם אתה מחפש סקס, לך לשמאל הלא-ציוני, יש שם מספיק כאלה שישכבו איתך ברצון רק כדי לחפר על עוולות ה"כיבוש" וה"נכבה" תמונה מצורפת

#20 אורח - Tomerke

אורח - Tomerke
  • אורחים

פורסם 10/12/2009 - 04:24

סחטיין עליך יא בדואי, יחסי מין בהסכמה זה דבר מבורך שהלוואי שהחברה הערבית בכללותה תפנים אותו.
עם זאת, יש לי תחושה שאתה סתם פרובוקטור יהודי דווקא, שמנסה להוציא מאנשים הערות גזעניות ולחולל פה מהומות מיותרות בפורום.
ואגב, אם אתה מחפש סקס, לך לשמאל הלא-ציוני, יש שם מספיק כאלה שישכבו איתך ברצון רק כדי לחפר על עוולות ה"כיבוש" וה"נכבה" תמונה מצורפת

לכפר*
ואני כנראה חופר תמונה מצורפת

#21 furfur girl

furfur girl

משתמש באימונים

• רשומים
  • 53 הודעות:

פורסם 12/12/2009 - 02:15

[quote name='דו קיום וסקס עם יהודיה' date='21/10/2009 - 11:14' timestamp='1256116483' post='2384461']
אתמול פגשתי יהודיה בעלות דעות ימניות .. היא ישר נדלקה עליי ועל הזין שלי כשראתה אותי בספריה ואפילו ניגשה אליי ורצתה להפגש אצלה בדירה .. לא הייתה לי שום בעיה והיא ידעה שאני בדואי . בקיצר נפגשנו וזה התגלגל לזיון סוער ולוהט ובסוף נמאס לי ממנה וזרקתי אותה כמו כלבה והיא עדיין לא מפסיקה להטריד ולהתקשר בשביל עוד סיבוב חחחח ואמרה לי שאין כמו זין ערבי בדואי ולא כמו של היהודים ובגלל זה בחורים יהודים קנאים בגלל שערבים מזיינים את האחיות והבנות והאמהות שלהם חחח
[/quote

איייייייייייייייייכס! no comment תמונה מצורפת תמונה מצורפת תמונה מצורפת
tricky tricky tricky tricky... but she is pretty pretty pretty pretty... soooo damn pretty

#22 אורח - בום בום

אורח - בום בום
  • אורחים

פורסם 12/12/2009 - 19:53

אני לא מבין למה אנשים בכלל מגיבים??!!
ולמה אני מגיב לכל הרוחות :אוי: :אוי: :אוי:

#23 אורח - בדואי גאה

אורח - בדואי גאה
  • אורחים

פורסם 20/03/2010 - 05:21

חבל שד"ר שיפטן לא מלמד באב"ג ,אפשר להחליפו ולשלוח במקום את אלו החפצים בהשמדת המדינה כמו גורדון ושות' .

#24 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 20/03/2010 - 05:33

כודם כול אחד כמוך אינו מייצגג את הבדואים בטח ןבטח גם לא כמו טלב אל סאנע ואני מדגיש על זה כי מה שנראה לי ששניכם שייכים לאותה קטגורייה ואחד שמדבר ברמה שלך לא נראה לי שיש לו מה לעשות באוניבירסיטה ובטח לא בספרייה אתה סתם ממציא סיפורים כי אחד שמבין קצת עניין בחיים לא ידבר בתת רמה שבה אתה מדבר יהודים אינם עם טיפש ויכולים להבדיל כמו שכבר עשו בין בדואי לבין אדם שקורא לעצמו בדואי נגיד סתם דוגמה שבט אבו רביעה עזאזמה הוזייל תראבין אל עטאונה ועוד המון כאלה הם הבדואים האמיתיים שידעו להרים את השם לאן שהוא הגיע בעיקר בשנות השמונים ואז החלו לעלות כול המשפחות שבעיקר הגיעו ממצריים ושירתן בתור רועי צאן אצל משפחות מקומיות ושבטים גדולים אלו שהזכרתי מקודם נגיד כך תסתובב בבאר שבע או איפה שבא לך בארץ תגיד אני מאבו רביעה תראה איך האנשים ובעיקר היהודים יתייחסו אליך אבל אם תגיד אני מאלעמור או זבארגה או עוברה לא משנה אתה בטח יודע לאן בדיוק אתה שייך ישר הם יחשבו שבאת לקבץ נדבות היבנתה עכשיו למה לצערי היהודים חושבים שאתם או לפחות האנשים שכמוך בדואים זאת אומרת כול הערבים בנגב בדואים ואתם סתם טינופת שהיגעתם מאמצע שום מקום ובאתם לחפש עבודה אצלנו בדואי אמיתי בחיים לא יגיד "זיון ובסוף זרקתי אותה כמו כלבה"אחד כמוך בחיים אבל בחיים לא יקבל אפילו סטוץ אתה פשוט מפנטז לעצמך ובא לפה כדי למשוך תשומת לב לא יותר כדי לפצות את עצמך על החוסר שתמיד היה לך.אז אוליי תמצא את זה באיזה מכון ליווי או משהו כזה אבל אוניבירסיטה?חחח אתה יכול לראות אותה רק מבחוץ עכשיו אחרי שהבהרתי לך מה אתה בדיוק שווה תתחפף מפה כי אתה כבר עושה מעצמך צחוק..

#25 אורח - אייל

אורח - אייל
  • אורחים

פורסם 14/10/2013 - 19:47

אללק הערביות בתולות חחח אני אישית דפקתי בדואית מאחד הכפרים בפזורה הבדואית,הכרנו בתל אביב,ברכבת בהתחלה קצת התביישה אבל בסוף היא זו שהציעה שנבוא אליי לדירה בהרצליה,מה שעשיתי לבדואית הזאת חח ואיי ואיי עדיף האבא הבדואי שלה לא יידע,חוץ ממנה הייתה עוד ערביה מוסלמית מהצפון נשואה עם ילדים,והיא זרמה איתי בכיף,כמובן שזה היה אצלי,נתתי לה בראש כמו יהודי אמיתי !

#26 אורח - HowaAlawl

אורח - HowaAlawl
  • אורחים

פורסם 17/10/2015 - 05:53

treatmentBar or liquid doesnt matter but choose a soap thats specially formulated for dry skin.esotropia Buy ***SPAM*** Several different types of tissue are recognized.I was given assurances for my rst two concerns and told the procedure might take minutes.Various solid organ damage from showered emboli d.Laser treatments Botox Cosmetic puried botulinum toxin injections and injectable llers are used to soften facial lines and wrinkles.This procedure is indicated although only rarely in men with welldocumented bacterial infections in whom medical pharmacotherapy fails for one year. generic ***SPAM*** overnight delivery Calcium Channels.It is NOT used for stable angina.This accounts for of cases of nephrotic syndrome in adults and is more com mon in blacks.The number after each term indicates where it is dened or used in the book so you can easily check your responses.b.in press Wilson A.Goodpastures syndromeBrain damage to nerve cells in the right visual cerebral cortex such as in a stroke causes loss of vision in the left visual eld purple whereas damage in the left cerebral cortex causes loss of vision in the right visual eld gold. Clomid Quick Hit complications of PSc Cholangiocarcinoma in up to to of patients Recurrent bouts of cholangi tis in about of patients Can progress to second ary biliary cirrhosis portal HTN and liver failure depressione.Bells white blood cell count is times higher than normal.Quick Hit key signs of MVP Systolic clicks Midsystolic rumbling mur mur that increases with standing and the Valsalva maneuver and decreases with squatting B.Modern hardwearing metals used include titanium stainless steel and cobalt chrome.kg to elephant kg a factor of in mass.Splenomegaly hepatomegaly lymphadenopathy online pharmacy ***SPAM*** inhibitory or excitatory effects on yawning and penile erection depending on the brain area in which they act.doiEvaluate the patient for possible depression or anxiety.She has no other complaints.Treat the underlying cause e.A large electronic device that produces highenergy xray or photon beams for treatment of deepseated tumors is aanhis acceleration is determined by the resultant of two forces the downward force of gravity which is simply equal to his weight W and the force generated by the feet which he can apply in any direction. venlafaxine xr 37.5 mg online uk After injection of dye or radioisotope its path is visualized and the sentinel rst lymph node is identied.Tumor drug reactions and head injury are some of the possible causes.Other abnormalities may include HowellJolly bodies basophilic stippling nucleated RBCs hypolobulated neutrophilic nuclei and large agranular platelets.Gut activation of vitamin D

#27 אורח - HowaAlawl

אורח - HowaAlawl
  • אורחים

פורסם 17/10/2015 - 05:55

Boys normally have an X and a Y chromosome.Useful for evaluating unexplained syncope and dizziness as well Vardenafil K.BuddChiari syndrome a.Examples of synovial joints are the balland socket type the hip and shoulder joints and the hinge type elbow knee and ankle joints.Their primary or canoni cal function is to catalyze the esterication reactions that conjugate amino acids with cognate tRNAs as part of the protein translation process prezzo del ***SPAM*** originale b When the two atoms are close together the electrons share each others orbit which results in the binding of the two atoms into a molecule.neuroCutaneous synDroMes neurofibromatosis type i von recklinghausens Disease Autosomal dominant disease characterized by cafe au lait spots neurofibromas CNS tumors gliomas meningiomas axillary or inguinal freckling iris hamarto mas Lischs nodules bony lesions Cutaneous neurofibromasmay be disfiguring Complications include scoliosis pheochromocytomas optic nerve gliomas renal artery stenosis and erosive bone defects. ***SPAM*** Also reviewed by David Zieve MD MHA Medical Director A.Bones of the Leg and Foot Femur thigh bone this is the longest bone in the body.Check the lactate level if acute mesenteric ischemia is suspected.Syncope.Situational factors whatever the transgression might have been and the circumstances since thenare also fairly powerful.Classification of dyslipidemia syndromesTypes IIA IIB and IV account for over of all of familial dyslipidemias Table cheap ***SPAM*** S.If you use IV drugs avoid sharing needles.Appendix APPENDIx l It can also be used to treat many types of grampositive cocci. Buy ***SPAM*** xeroderma pigmentosa e.Answer This patient is probably suffering from hypertensive encephalopathy due to a hypertensive emergency which is defined as evidence of severe HTN accompanied by evidence of endorgan damage.

#28 אורח - HowaAlawl

אורח - HowaAlawl
  • אורחים

פורסם 17/10/2015 - 06:10

lung or a portion of a lung is collapsedMicroscopic fungal spores float almost everywhere but the laboratory windows were fixed shut.F ***SPAM*** online This lets your doctors know how your treatment is working.Patients on mechanical ventilation are at risk of developing pneumonia because the normal mucociliary clearance of the respiratory tract is impaired cannot cough.Other extraarticular features are rare but may involve the following systems Cardiac renal pulmonary and nervous systems.Interscapular back pain is more common with distal dissection type B.The short term goal is to reduce LDL levels. commander ***SPAM*** ligne hyaline membrane disease Acute lung disease commonly seen in the premature newborn.Spermatogenesis is formation of sperm.Why the Test is Performed This test can help determine whether your adrenal and pituitary glands are normal.BLOOD SYSTEM hematocrit Hct Percentage of erythrocytes in a volume of blood. Accutane E A R LY M IC RO S COP E S CULPEPER COMPOUND MODEL British instrumentmaker Edward Culpepers microscope used a concave mirror to illuminate samples.If you want to keep your IQ up you have to keep learning.TreatmentComplications Seizures coma brain abscess subdural empyema DIC respiratory arrest Permanent sequelaedeafness brain damage hydrocephalusHigh doses of Lasix may cause irreversible hearing loss.Type of bleeding a. inderal online uk pharmacy Generating Positive Emotions We probably dont need any help generating negative emotions but what if we wanted to increase the percentage or proportion of positive emotions we have Judith Moskowitz at the University of California San Francisco has developed a robust research program.In some cases a skin biopsy may be needed to rule out other causes of pigment loss.Hurt et al. buy ***SPAM*** online g.In a noncontrolled study of men with CPCPPS finasteride use led to significant and durable improvement in symptoms Kaplan Volpe and TeThe two sets of chromosomes can be seen stained red.Other surgical repairs are rhinoplasty and blepharoplasty.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים