מעבר לתוכן

תמונה

אתרים להורדת ספרים בחינם

• Please log in to reply
42 replies to this topic

#16 אורח - the king of the zone

אורח - the king of the zone
  • אורחים

פורסם 12/10/2008 - 05:04

זה קצת חבל שאתם משחקים אותה ככה, כי בישראל ספרי קריאה הם יקרים מאוד ואין מה לעשות פושע ממישהו שרק שאל.
לקנות ספר, באיכות גבוהה (מבחינת החומרממנו יוצר כמובן) ככל שיהיה, ב-70-90 ש"ח זה ממש לא מוצדק.
למה מה קרה?
אם מתיימרים פה להיות עם כזה חכם ומפותח אז למה אי אפשר להוריד קצת את המחירים? גם על דיסקים. על סרטי די.וי.די
אין מה לדבר בכלל כי אני לא מתעסק בהם אישית אף פעם.
א"כ אומנים שונים מתפלאים.

אתה צריך להבין שאם נפרסם כאן קישורים לא חוקיים אנחנו ניצור צרות פוטנציאליות לבעל האתר...

אני לא מבין איך אפשר לקרוא ספר בצורה כזאת אבל אם אתה רוצה להוריד ספרים יש אינספור אתרים לא חוקיים. לא צריך להפוך גם את הפורום הזה לפורום הורדות ישירות...

#17 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10910 הודעות:

פורסם 12/10/2008 - 09:17

זה קצת חבל שאתם משחקים אותה ככה, כי בישראל ספרי קריאה הם יקרים מאוד ואין מה לעשות פושע ממישהו שרק שאל.
לקנות ספר, באיכות גבוהה (מבחינת החומרממנו יוצר כמובן) ככל שיהיה, ב-70-90 ש"ח זה ממש לא מוצדק.
למה מה קרה?
אם מתיימרים פה להיות עם כזה חכם ומפותח אז למה אי אפשר להוריד קצת את המחירים? גם על דיסקים. על סרטי די.וי.די

יש לי כבר ניסיון בלקרוא ספרים מהמסך של המחשב (לא בעברית, מצטער). לי אישית אין בעיה עם זה אבל המון אנשים אמרו שזה ממש לא נוח. אתה צריך לקחת גם את זה בחשבון. נראה לי שהפתרון הכי טוב בשבילך הוא פשוט מנוי לספריה.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#18 Bart'Melius

Bart'Melius

.We are what we repeatedly do

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 5313 הודעות:

פורסם 12/10/2008 - 21:10

אתה צריך להבין שאם נפרסם כאן קישורים לא חוקיים אנחנו ניצור צרות פוטנציאליות לבעל האתר...

אני לא מבין איך אפשר לקרוא ספר בצורה כזאת אבל אם אתה רוצה להוריד ספרים יש אינספור אתרים לא חוקיים. לא צריך להפוך גם את הפורום הזה לפורום הורדות ישירות...

אפשר להוריד PDFים שנפוצים באימיול, ולהדפיס במכון הדפסות שבבית הסטודנט ב 10 אג' לעמוד, זה יוצא די זול. הרבה סופרים כבר מתו לפני די הרבה זמן, אז זה לא שגונבים להם כסף או משהו.
חלופה אחרת היא חנויות יש שניה, כמו מיני בוק שבעיר העתיקה, שיש להם מבחר גדול מאוד וזול.
--------

פמיניזם - הדרך של נשים לא מושכות למצוא את דרכן למרכז החברה.

למה זה לא עובד?

#19 PdLrAaTgIoNnUM

PdLrAaTgIoNnUM

אני פה כי השכן שלי לא ישן...

• רשומים+
  • 5732 הודעות:

פורסם 13/10/2008 - 02:37

אפשר לקנות EBOOK READER של סוני או זה של אמאזון. דיי נוח לקרוא עליהם ספרים.
חוצמזה, יש את הקטע של AUDIO BOOKS לנסיעות או בזמן נהיגה. יש את AUDIBLE שעושה ספרים ממש איכותים,עם קריינים מקצועיים באיזה 10 דולר לספר
סקירת הופעות בתמונות
Music Through Your Eyes

המדריך השלם לצלם המתחיל
כל מה שאי פעם רצית לדעת על צילום, ולא העזת לשאול, בעברית!

פורטפוליו אישי:
www.omerzohar.com

מדריך למטייל בדרום אמריקה:

www.omerzohar.com/guide

#20 אורח - mo

אורח - mo
  • אורחים

פורסם 21/12/2008 - 12:57

למה מה קרה?

ניתן להיכנס לאתרים של ספרים יד שנייה ולקנות שם בחצי מחיר, בהרבה מקרים הספרים שנמכרים כמעט חדשים.

#21 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 21/12/2008 - 13:03

אגב, נגיד הורדתי ספר כזה. איך לעזאזל אני מדפיס אותו בצורה חסכונית?
הרי להדפיס ספר של 400 עמודים זה הוצאה לא מבוטלת.

#22 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 21/12/2008 - 13:04

יש לי כבר ניסיון בלקרוא ספרים מהמסך של המחשב (לא בעברית, מצטער). לי אישית אין בעיה עם זה אבל המון אנשים אמרו שזה ממש לא נוח. אתה צריך לקחת גם את זה בחשבון. נראה לי שהפתרון הכי טוב בשבילך הוא פשוט מנוי לספריה.

אני מאלו שלא אוהבים את זה. אני אוהב שתהיה לי האפשרות לקרוא את הספר בכל מקום, אפילו אם זה ספר מחשבים, אני מעדיף את האפשרות לשים אותו על השולחן ולהשאיר אצבע במקום מסויים על פני לקרוא ממסך (ואני עובד עם שני מסכים בכל מקרה).

#23 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 21/12/2008 - 13:05

גם הורדת סרטים / מוזיקה זה דבר לא חוקי...
ואם תחפש תמצא איזה אתר אחד או שניים ;)

השאלה היא האם אפשר להוריד ספרים שלמים דרך אימיול / טורנטים.. ? לא נראה לי.

באימיול יש אינסוף ספרים, לפחות באנגלית. בעברית לא חיפשתי שם עדיין.

#24 Berry

Berry

-=42=-

• מנהלי פורום
  • 5162 הודעות:

פורסם 23/12/2008 - 13:41

אגב, נגיד הורדתי ספר כזה. איך לעזאזל אני מדפיס אותו בצורה חסכונית?
הרי להדפיס ספר של 400 עמודים זה הוצאה לא מבוטלת.

באוניברסיטה, 10 אג' לדף. אין יותר זול מזה.
"the best way to predict the future is to create it"
"life is a journey, not a destination"

No credit for you! come back- one year

#25 אורח - אורח - יוליה

אורח - אורח - יוליה
  • אורחים

פורסם 15/04/2009 - 22:16

אני מסכימה איתך לגמרי
למרות שאני אומרת שלא חייב ללכת לקנות את הספרים אשר את אוהבת את יכולה גם ללכת נגיד לאיזה חברה או לשאול אותה עם יש לה את הספר שאת רוצה ובכך לחסוך לעצמך כמה שקלים שאיתם את תוכלי לקנות משהו אחר אולי
;)

#26 אורח - סטודנטית

אורח - סטודנטית
  • אורחים

פורסם 03/05/2010 - 23:43

תודה,אני מכירה את זה.יש שם מאגר מאד מאד מצומצם ורוב הספרים לא פופלריים..

#27 אורח - סטודנטית

אורח - סטודנטית
  • אורחים

פורסם 04/05/2010 - 01:47

יפה נפש גאוותן/נית שכמוך!

יש המון ספרים שפגו עליהם זכויות היוצרים ממזמן, כמו שייקספיר, דנטה, אוסטין ועוד הרבה. רב רשימת הקריאה של תלמידי הספרות אינה מוגנת עוד בזכויות יוצרים.

איכס.

#28 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10910 הודעות:

פורסם 04/05/2010 - 02:06

יפה נפש גאוותן/נית שכמוך!

יש המון ספרים שפגו עליהם זכויות היוצרים ממזמן, כמו שייקספיר, דנטה, אוסטין ועוד הרבה. רב רשימת הקריאה של תלמידי הספרות אינה מוגנת עוד בזכויות יוצרים.

איכס.

ושוב אני צריך להזכיר שהשרשור הזה הוא מלפני שנה וחצי!
לא סביר שמי שהתייחסת אליו בכלל יקרא את מה שכתבת, וגם אם כן, זה כנראה ממש לא אקטואלי.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#29 אורח - אפק

אורח - אפק
  • אורחים

פורסם 02/07/2010 - 23:09

רציתי לדעת אם תוכלו לספר לי איפה אני יכולה למצוא ספרי לימוד למחשב.
תודדדה,אפק.

#30 andrewz

andrewz

In the end, everything is a gag. Charlie Chaplin

• רשומים+
  • 1306 הודעות:

פורסם 03/07/2010 - 11:18

עוד תוספ יש היום קוראי ספרים (BOOK READERS) שזה הרבה יותר נוח מלשבת מול המחשב ולקרוא... ולהדפיס ספר של 400 עמודים 0דו צדדי או חד צדדי) עדיי יוצא זול יותר ממלכת ולקנות אותו כי החנות גם רוצה את הרווח של העובד שיש והספיס והידק וכו ואז גם רווח של המנהל שלו.

ואפשר להוסיף את זה:
http://he.wikibooks..../wiki/עמוד_ראשי

http://he.wikibooks.org/wiki/C%2B%2B
Ad maiorem Dei gloriam inque hominum salutem
תמונה מצורפת

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים