מעבר לתוכן

תמונה

אתרים להורדת ספרים בחינם

• Please log in to reply
42 replies to this topic

#31 אורח - אילן

אורח - אילן
  • אורחים

פורסם 17/06/2011 - 00:27

ומה עם אלו שמתגוררים בחו"ל וסיימו לקרוא את כל מה שהביאו איתם בטיסה ? מה , לא מגיע להם קצת תרבות עברית בגולה ?
בתכלס לא איכפת לי גם לשלם ממיטב כספי על ספר טוב אבל אין כזה מצב משום מה גם בעידן האינטרנת .

#32 אורח - אדג

אורח - אדג
  • אורחים

פורסם 15/11/2011 - 04:10

אין חדש, אם כך בנושא? מה אעשה, נוי יורקי שכמותי המשתוקק למעט תרבות עברית (חוץ מכמות הספרים המועטת בעברית בספריה המרכזית)?
רעיונות, רבותי, רעיונות!

#33 אורח - אחת שאוהבת לקרוא

אורח - אחת שאוהבת לקרוא
  • אורחים

פורסם 14/08/2013 - 16:06

שיציעו ספרים אלקטרוניים באיכות טובה להורדה ב- 10 ש"ח לספר, אני ראשונה שאקנה.

היום, כאשר כולם מסתובבים עם מכשירים ניידים משוכללים עד אינסוף, מורידים משחקים בכמויות ולא רק בחינם, הגיע זמן לעשות צעד רציני ולאפשר להוריד ספרים לניידים במחיר הגיוני.

הרווח יהיה של כולם, גם לקורא וגם וכותב/מתרגם. ייתכן גם הילדים יקראו יותר.

דרך אגב, בתי הגדולה ניסתה הרבה פעמים למצוא ספרים להורדה לנייד, אבל פשוט אין!!! ח-ב-ל!!!

הגיע זמן לספריות אלקטרוניות של ממש. הייתי עושה מנוי בכייף לי ולכל המשפחה (במחיר הגיוני, כמובן)!!!

#34 אורח - אלון

אורח - אלון
  • אורחים

פורסם 27/08/2014 - 18:17

שיציעו ספרים אלקטרוניים באיכות טובה להורדה ב- 10 ש"ח לספר, אני ראשונה שאקנה.
היום, כאשר כולם מסתובבים עם מכשירים ניידים משוכללים עד אינסוף, מורידים משחקים בכמויות ולא רק בחינם, הגיע זמן לעשות צעד רציני ולאפשר להוריד ספרים לניידים במחיר הגיוני.
הרווח יהיה של כולם, גם לקורא וגם וכותב/מתרגם. ייתכן גם הילדים יקראו יותר.
דרך אגב, בתי הגדולה ניסתה הרבה פעמים למצוא ספרים להורדה לנייד, אבל פשוט אין!!! ח-ב-ל!!!

הגיע זמן לספריות אלקטרוניות של ממש. הייתי עושה מנוי בכייף לי ולכל המשפחה (במחיר הגיוני, כמובן)!!!
לא!!! צריך!!!!! מיליון!!!! סימני!!!! קריאה!!!!!

#35 אורח - החכם

אורח - החכם
  • אורחים

פורסם 18/05/2015 - 08:29

יש לי חבר ששומע ספרים בנגן שלו והוא לא משלם על זה אז יש אתרים שהם לגמרי בחינם אבל אין לי מושג איך הוא עושה זאת 

#36 אורח - רינו

אורח - רינו
  • אורחים

פורסם 11/09/2015 - 17:45

עצה שלי: רוצה להחכים, אולי את יכולה לפנות לנישה של פתרון תשבצים.

זה גורם לראש לעבוד על התאים האפורים (מחקרים מחול). וכיום יש גם אתרי מילונים ופתרונות שיכולים לסייע לך.

אני מקדיש לזה חצי שעה בבוקר פעמיים בשבוע.

#37 אורח - נתי

אורח - נתי
  • אורחים

פורסם 11/01/2016 - 19:11

זה קצת חבל שאתם משחקים אותה ככה, כי בישראל ספרי קריאה הם יקרים מאוד ואין מה לעשות פושע ממישהו שרק שאל.
לקנות ספר, באיכות גבוהה (מבחינת החומרממנו יוצר כמובן) ככל שיהיה, ב-70-90 ש"ח זה ממש לא מוצדק.
למה מה קרה?
אם מתיימרים פה להיות עם כזה חכם ומפותח אז למה אי אפשר להוריד קצת את המחירים? גם על דיסקים. על סרטי די.וי.די
אין מה לדבר בכלל כי אני לא מתעסק בהם אישית אף פעם.
א"כ אומנים שונים מתפלאים.

למי שמעוניין בספר מתח בעברית, "בדרך לחיפוש - מסע בעקבות עשרת השבטים האבודים" יכול להוריד אותו מדף הפייסבוק שלו :

https://www.facebook...571193/?fref=ts

או ישירות מהקישור : www.mat.co.il/2gX  (פחות מעודכן)

#38 אורח - נתי

אורח - נתי
  • אורחים

פורסם 11/01/2016 - 19:12

זה קצת חבל שאתם משחקים אותה ככה, כי בישראל ספרי קריאה הם יקרים מאוד ואין מה לעשות פושע ממישהו שרק שאל.
לקנות ספר, באיכות גבוהה (מבחינת החומרממנו יוצר כמובן) ככל שיהיה, ב-70-90 ש"ח זה ממש לא מוצדק.
למה מה קרה?
אם מתיימרים פה להיות עם כזה חכם ומפותח אז למה אי אפשר להוריד קצת את המחירים? גם על דיסקים. על סרטי די.וי.די

למי שמעוניין בספר מתח בעברית, "בדרך לחיפוש - מסע בעקבות עשרת השבטים האבודים" יכול להוריד אותו מדף הפייסבוק שלו :

או ישירות מהקישור : www.mat.co.il/2gX  (פחות מעודכן)

#39 אורח - נתי

אורח - נתי
  • אורחים

פורסם 11/01/2016 - 19:13

למה מה קרה?

#40 אורח - נתי

אורח - נתי
  • אורחים

פורסם 11/01/2016 - 19:15

למה מה קרה?

למי שמעוניין בספר מתח בעברית, "בדרך לחיפוש - מסע בעקבות עשרת השבטים האבודים" יכול להוריד אותו מהקישור : www.mat.co.il/2gX  (או באימייל את הקובץ המעודכן יותר. )

#41 אורח - נתי

אורח - נתי
  • אורחים

פורסם 11/01/2016 - 19:17

למה מה קרה?

למי שמעוניין בספר מתח בעברית, "בדרך לחיפוש - מסע בעקבות עשרת השבטים האבודים" יכול לקבל באימייל את הקובץ the10lostTribs@gmail.com

#42 אורח - natiRabin

אורח - natiRabin
  • אורחים

פורסם 11/01/2016 - 19:17

למה מה קרה?

למי שמעוניין בספר מתח בעברית, "בדרך לחיפוש - מסע בעקבות עשרת השבטים האבודים" יכול לקבל באימייל את הקובץ the10lostTribs@gmail.com

#43 אורח - natiRabin

אורח - natiRabin
  • אורחים

פורסם 11/01/2016 - 19:20

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים