מעבר לתוכן

HackerU

• Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 אורח - דסי

אורח - דסי
  • אורחים

פורסם 13/03/2011 - 11:14

היי,
מישהו מכיר את החברה הזו?
אני רוצה לעשות אצלם קורס בסיס ואז אולי אחר כך קורס מקצועי יותר.
אני גם מתלבטת בין קורס בסיס בתכנות בשפת ה-#C ובין קורס בסיס בבניית אתרים בשפת ה HTML.
מה כדאי? הקורסים עולים המון כסף - בין 12,000 ל-20,000. הם מבטיחים עבודה לבוגרים והחזר כספי לנכשלים.

אני מצרפת לינק לאתר החברה:
הקישור שלי

#2 nir

nir

כסף

• רשומים+
  • 8305 הודעות:

פורסם 13/03/2011 - 12:51

החברות בסגנון הזה היו פופלאריות בימי הבועה העליזים, שכנראה חזרו אם יש להן ביקוש.
ככל אצבע, שום חברה לא יכולה ללמד מה שלא תלמדי לבד עם קצת משמעת.
אם את מחפשת נסיון הצטרפי לפרוייקט תוכנה חופשית, תאמיני לי שזה הרבה יותר מרשים מהתעודה המסכנה שהם מנפיקים.

#3 אורח - דסי

אורח - דסי
  • אורחים

פורסם 13/03/2011 - 12:53

החברות בסגנון הזה היו פופלאריות בימי הבועה העליזים, שכנראה חזרו אם יש להן ביקוש.
ככל אצבע, שום חברה לא יכולה ללמד מה שלא תלמדי לבד עם קצת משמעת.
אם את מחפשת נסיון הצטרפי לפרוייקט תוכנה חופשית, תאמיני לי שזה הרבה יותר מרשים מהתעודה המסכנה שהם מנפיקים.

אין לי ידע בשביל לצבור ניסיון :מסמיק:

#4 אורח - פונגי

אורח - פונגי
  • אורחים

פורסם 22/03/2011 - 10:57

באמת יש היום כל מיני תוכניות ומסלולים וחברות, אבל אני חושב שבנוסף למשמעת עצמית חשוב לפעמים שמישהו ידריך אותך.
עם קצת השקעה כספית, אפשר לחסוך זמן והרבה מפחי נפש.
כמו שאמרתי יש הרבה בתי ספר למחשבים, האקר יו הוא בהחלט אחד מהם.
אני מניח שהרמה בכולם היא אותו דבר, הבנתי שהם מציעים דברים נוספים.
לסיכום הייתי אומר, שווה לבדוק מה בדיוק הם מציעים ואם כן אז ללכת על זה.

#5 דרדסבא

דרדסבא

אבל עכברים לא מבינים שיש הבדל בין בגדים חדשים לישנים :(

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 23/03/2011 - 02:13

היי, מישהו מכיר את החברה הזו? אני רוצה לעשות אצלם קורס בסיס ואז אולי אחר כך קורס מקצועי יותר. אני גם מתלבטת בין קורס בסיס בתכנות בשפת ה-#C ובין קורס בסיס בבניית אתרים בשפת ה HTML. מה כדאי? הקורסים עולים המון כסף - בין 12,000 ל-20,000. הם מבטיחים עבודה לבוגרים והחזר כספי לנכשלים. אני מצרפת לינק לאתר החברה: הקישור שלי

מי שמציע לך "קורס בסיסי בבניית אתרים בשפת HTML" ועוד ב 12,000 שקל, הוא לא אמין במיוחד (אגב, באתר שלהם לא ראיתי הבטחה כזו).

עריכה:

עכשיו ראיתי שלא נימקתי וזה לא בסדר. בסה"כ זרקתי לאויר משהו שאת לא מבינה אותו וקבעתי עובדה נחרצת בסגנון של "תסמכי עלי".

אז ככה: אתרים לא "בונים ב HTML " HTML הוא כלי שכבר המון המון זמן לא משמש "לבניית אתרים" אלא בשילוב של כלים רבים אחרים. ללמוד "בניית אתרים ב HTML" מקביל למורה לנהיגה שיבוא אלייך עם סוס וכרכרה.
זה לא שקר- בשני המקרים תדעי לנהוג, אבל לא בכלי שביקשת.

מקוה שהייתי יותר מובן.

ההודעה נערכה על ידי דרדסבא: 23/03/2011 - 15:33
נימוק

#6 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 23/03/2011 - 16:14

דסי- מצטרף לדעת דרדסבא.
שימי לב גם שקורס אחד אצלם עולה כמו שנה אקדמית, ואחריו תצטרכי גם קורס מתקדם שבטח עולה לא פחות, ככה שסביר שעדיף לך כבר ללמוד תואר נורמלי במקום הקורסים האלו.
מה המטרה שלך בלימודים האלו?
אם המטרה היא מקצועית, ספק אם התעודה שלהם תעזור, אם המטרה היא עניין, סביר להניח שתצליחי לבד עם קצת השקעה של זמן ואולי עזרה מחברים שיעזרו לך להתקין את התוכנות וסביבות העבודה המתאימות.

#7 Webworm

Webworm

The Truth Shall Set You Free

• מנהלי פורום
  • 2340 הודעות:

פורסם 24/03/2011 - 00:06

בעיקרון, הבעייה בכניסה לשוק ההיי טק היא לא רק רכישת המיומנויות הדרושות, אלא גם להוכיח למעסיקים שיש לך ייכולת.

מבחינת רכישת ייכולת ייכול להיות שקורס כזה יעזור לך. למרות שהבעיה בקורסים כאלה היא שהרמה הנלמדת לא מספיק גבוהה בשביל להפיק תוכנה ברמה מקצועית ( אני מניח שיש אינטרס לדאוג שהרמה של הקורסים תהיה נמוכה כדי שכל אחד יוכל לעשות אותם ולשלם על הקורס). היתרון הרציני בלמידה עצמאית (ללא קורס) הוא שאתה לומד ללמוד לבד וזה ייכולת שכדאי לפתח (במיוחד בהיי טק).

מבחינת הוכחת היכולת, אני בעיקר שמעתי שהמעסיקים שמים "חלק מהאנטומיה של גוף האדם שנמצא רק אצל זכרים" על הקורסים האלו. למרות שאני יודע לפחות על מקרה אחד שבו כאשר מישהו עושה קורס כזה מתחייבים למצוא לו עבודה אבל קשה להתקבל אליו וברגע שמוצאים עבודה השכר שניתן הוא נמוך מהממוצע (מדובר בחברה הזאת).

מהתבוננות בסרט התדמית המגוחך שלהם הבנתי שהם מציעים להחזיר את עלות הקורס אם הם לא מוצאים לך עבודה (או משהו כזה ).

אם אני הייתי במקומך (בוגר מדה"ר), היתי מסכים ללכת לקורס כזה רק אם יש התחייבות למציאת עבודה (או להחזיר את השכר לימוד אם אתה לא מוצא עבודה).

מי שמציע לך "קורס בסיסי בבניית אתרים בשפת HTML" ועוד ב 12,000 שקל, הוא לא אמין במיוחד (אגב, באתר שלהם לא ראיתי הבטחה כזו).

עריכה:

עכשיו ראיתי שלא נימקתי וזה לא בסדר. בסה"כ זרקתי לאויר משהו שאת לא מבינה אותו וקבעתי עובדה נחרצת בסגנון של "תסמכי עלי".

אז ככה: אתרים לא "בונים ב HTML " HTML הוא כלי שכבר המון המון זמן לא משמש "לבניית אתרים" אלא בשילוב של כלים רבים אחרים. ללמוד "בניית אתרים ב HTML" מקביל למורה לנהיגה שיבוא אלייך עם סוס וכרכרה.
זה לא שקר- בשני המקרים תדעי לנהוג, אבל לא בכלי שביקשת.

מקוה שהייתי יותר מובן.

אתה צודק. אבל האנלוגיה שלך קצת לא מתאימה. זה כמו שבמקום קורס נהיגה מישהו יציע לך "קורס לחיצה על גז".
בינוני זה הכי,אחי

נגע הסיינטולוגיה הגיע לבאר שבע,לחצו פה כדי ללמוד על הכת המסוכנת הזאת

האמת הלא מצחיקה על סיינטולוגיה,לחצו פה לסרטון (לא לבעלי לב חלש)

סטודנטים בוחרים:סוגיות עקרוניות בארץ ובעולם (בבניה...)

חברים מספרים על webworm

רק פחדן שקרן עושה כאלה דברים. אבל אתה תשלם על זה אני מבטיח לך. יבוא יום וחארות כמוך כבר לא יהוו מחסום ודיכוי לאנשים שרוצים לפרוח ולשגשג וימחצו אותך כמו מקק.

הערה: החבר הוא סיינטולוג

Everything you read in the newspaper is absolutely true except for the rare story of which you happen to have first-hand knowlege

Erwin Knoll

#8 אורח - אורח יעקב

אורח - אורח יעקב
  • אורחים

פורסם 24/03/2011 - 03:25

הערה: אני לא מכיר את HACKERU ואין לי מושג אם הם נחשבים למכללה טובה ביחס לשאר המכללות הטכנולוגיות.

ועכשיו לעניין -

אני לא מסכים עם הנאמר ע"י רוב האנשים כאן.

ראשית - אני בטוח שלא מדובר בקורס HTML בלבד. קפצתי עכשיו לאתר שלהם וראיתי גם PHP בסילבוס.

שנית - הרוב המוחלט של תפקידי התוכנה בהייטק (אני מדבר על למעלה מ90%), לא דורשים ידע אקדמי תיאורתי עמוק. הם דורשים יכולת טכנית, ידע בתכנות וקצת שכל. אלה בהחלט דברים שאפשר לרכוש באמצעות קורס כזה בשילוב עם למידה עצמית אינטנסיבית. כך שמבחינת יכולת לעבוד בענף אחרי קורס כזה ולמידה עצמית מאוד אינטנסיבית, אין לך מה לדאוג.

המכשול הבסיסי והגדול הוא כמובן הניסיון הראשוני. אם תצליחי לעבור את המשוכה הזאת אז הכל יהיה בסדר. אבל מה את מסכנת כאן? שנה של לימודים ו12 אלף שקל? הלוואי וכל הסיכונים שהיינו לוקחים בחיים היו כאלו מדודים ומוגבלים.

גם אם לא תמצאי עבודה בפיתוח, קורס כזה זה יכניס אותך לעניינים בתחום המחשבים ותוכלי למצוא משרה לא תכנותית עם שכר לא רע. כך שאפילו תסריט ה"כשלון" (במרכאות כי יש המון משרות יפות ומאתגרות גם בלי תכנות) את תשפרי את מצבך הכלכלי לעומת עבודה במדעי הרוח (אם יש דבר כזה).

הסיכוי שלך להשתכר ממדעי הרוח קטן לאין שיעור מהסיכוי שלך למצוא עבודה בהייטק. אפילו אם את בוגרת מדעי הרוח.

אז יללא - להפשיל שרוולים, להוריד VISUAL STUDIO ולצאת להרפתקאה.

#9 דרדסבא

דרדסבא

אבל עכברים לא מבינים שיש הבדל בין בגדים חדשים לישנים :(

• רשומים+
  • 6267 הודעות:

פורסם 24/03/2011 - 15:08

דסי, כמו שכתבו לך כאן: לא כתבת מה המטרה של הקורס.

אם את מחפשת הסבה מקצועית כדאי שתפני למכללה גדולה ומוכרת ותבקשי המלצות ספציפיות, יחד עם ביקור פיסי במכללה ושיחה עם תלמידים שתפגשי שם.

אם יש לך סכום כסף קטן בצד ואת רוצה ללמוד משהו בשביל הנפש למדי לבד ואת הנושאים שקשים לך תתחזקי בשיעורים פרטיים. אפילו 100 שקל לשעה לשיעור ממוקד שווה לך יותר מלשבת מול המסך ולשמוע את המרצה משהו שהיית יכולה לקרוא בבית בכמה דקות. שלא לדבר על כך ששיעור הוא רק השלב הראשוני, את צריכה לתרגל.

אם את מחפשת את הקורסים בשביל לפתח אתר/תוכניות לעסק פרטי שכבר קיים שקלי לשלם לאיש מקצוע שיעשה את זה.

מבחינת הוכחת היכולת, אני בעיקר שמעתי שהמעסיקים שמים "חלק מהאנטומיה של גוף האדם שנמצא רק אצל זכרים" על הקורסים האלו.

לא הבנתי מה הקשר לפרוסטטה. אתה טוען שהקורסים הללו מענגים?

#10 אורח - דסי

אורח - דסי
  • אורחים

פורסם 24/03/2011 - 17:18

רציתי את הקורס הבסיסי בשביל לקבל טעימה על מה מדובר
ואח"כ אם אוהב את מה שאלמד אז להמשיך הלאה.

אני לא מתכוונת להקים אתר, או ישר להתחיל לפתח אפליקציות לפלאפון
רק לדעת אם בכלל כדאי לי להתחיל ללמוד ולהשקיע עוד זמן וכסף

#11 אורח - ויקטור

אורח - ויקטור
  • אורחים

פורסם 07/07/2014 - 23:32

ניר, אני אשמח ליצור איתך קשר.
אני חייב להגיד שה היתי צעד לפני רישום להאקריו עד שקראתי את התגובה שלך.
אני יודע שזה נשמע הזוי שהחלטה כזאת שונה בגלל פוסט אבל מבחינתי ישבתי ממש על הגדר בין ללמוד לבד את החומרים חלקית החלטה ללמוד את העניינים בצורה מקצועית בקורס.
אני בא עם ראש קצת יזמי לכן היה לי מצפון על התמסדות והליכה בתלם של "הקורס הנכון שנדרש".
אני אשמח אם תכוון אותי לפרויקט תכנה חופשית בC#

#12 אורח - מוטי

אורח - מוטי
  • אורחים

פורסם 02/11/2014 - 14:20

מצטער אבל רק עצלנים הולכים ללמוד במכללה. הייתי שם הספיקו לי שני שיעורים כדי להבין איזו חובבנות. הפסדתי 14,000 שקל ועזבתי אחרי שני שיעורים. מדובר במדריכים שלמדו מערכי שיעור יבשים ולא יותר מזה. מי שבאמת מעוניין ללמוד ארכיטקטורות  חדשות ועדכניות לבניית אתרים כדוגמת MVC יכול לומד בבית. רוב המכללות משקיעות בעלונים יפים ומושקעים עם סיליבוס ותמונות יפות, אף אחד לא יכול להבטיח לך עבודה, ומה אם אתה דביל?!

עם ספר דיגיטלי טוב, אנגלית טובה מאוד חשוב, תוכל לרכוש ידע וניסיון עדכני. יש הכל ואני מתכוון לכל מילה הכל הכל באינטרנט. מקורס לא תלמדו כלום רק עם תתחבטו בחומר ותשקיעו תדעו. אין סוף פורמים למתכנתים כדוגמת Stack Overflow  אין קיצורי דרך אף אחד לא ילעס בשבילך את החומר.

למי שבכל זאת מתקשה עדיף לקחת מתכנת פרטי מישהו מהענף למספר שיעורים כדי ללמוד להתחיל לשחות  ולהבין עם התחום מתאים לך. מדובר בתחום מאוד מאוד רחב וכדי להתמקד ולהתמקצע.

מניסיון אישי חבל על הכסף ,

#13 אורח - ירון

אורח - ירון
  • אורחים

פורסם 06/07/2015 - 15:57

היי,
מישהו מכיר את החברה הזו?
אני גם מתלבטת בין קורס בסיס בתכנות בשפת ה-#C ובין קורס בסיס בבניית אתרים בשפת ה HTML.
מה כדאי? הקורסים עולים המון כסף - בין 12,000 ל-20,000. הם מבטיחים עבודה לבוגרים והחזר כספי לנכשלים.

הקישור שלי

מדובר בחברה לא מומלצת.

לא להתקרב.

למשל - 

באתר שלהם מצוין שהם מכללה מורשית של מיקרוסופט. זה שקר. אפשר להיכנס לאתר של מיקרוסופט ולראות 

שהם לא מופיעים ברשימת המכללות.

הם גם לא מוכרים לפיקדון לחיילים משוחררים. למרות שמופיע לוגו של התמת באתר שלהם

הם גם לא מוכרים לוואוצ'רים של משרד התעסוקה.

אני ממליץ ללכת ללמוד בחברה מוכרת שלא פשטה את הרגל בעבר 

זה יכול להיות במכללת ג'ון ברייס או מכללת נס או בסלע 

#14 אורח - ירון

אורח - ירון
  • אורחים

פורסם 06/07/2015 - 15:57

היי,
מישהו מכיר את החברה הזו?

הקישור שלי

מדובר בחברה לא מומלצת.

לא להתקרב.

למשל - 

באתר שלהם מצוין שהם מכללה מורשית של מיקרוסופט. זה שקר. אפשר להיכנס לאתר של מיקרוסופט ולראות 

#15 אורח - נעמה

אורח - נעמה
  • אורחים

פורסם 02/02/2016 - 02:43

לא מצאתי שום מקום שרשום שהם פשטו רגל...

מה היית ממליץ למישהו שרוצה ללמוד אנימציה לתואר?

כי הם הציעו לי מסלול שבסופו אוכל לקל תעודת תואר לכל דבר ועניין.

(מסלול שבו אעשה קורס באנימציה 620 שעות אקדמאיות, בנוסף לקורס עיצוב גרפי וקופירייטינג 550 שעות- שיקנו לי 123 "נקודות" אקדמאיות) ובסופו של הקורס, אעשה השלמה "עבודת מחקר" דרך "מרסי קולג'- mery college" בניו יורק, ואקבל תואר BA לכל דבר.

אני אשמח לשמוע את דעתך,

ולקבל את עזרתך.

תודה רבה

נעמה

(הפייסבוק שלי na'ama rachel cohen(

מדובר בחברה לא מומלצת.

לא להתקרב.

למשל - 

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים