מעבר לתוכן

תמונה

שאפו ליוזר אלגנט

• Please log in to reply
282 replies to this topic

#31 Lady Marmalade

Lady Marmalade

I didn't know I was looking for love until I found YOU

• רשומים+
  • 6424 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 12:51

מרמלדה, אמרתי לך כבר, ברור שהיית רוצה גבר כמוני שמבין בבחורות, ולא איזה אחד שמסתפק בג'חנון תימני מיובש.

יש גברים שאוהבים לרוץ, אוהבים לאכול אוכל איכותי וטעים, מחפשים פרות איכותיות כמו אלו שיש ברמת הגולן שאוכלות טוב ועושות כושר בחוץ, ויש גברים שמסתפקים באיזה עוף מיובש ושחור מן החמין הצבאי של שבת תמונה מצורפת

Here we go again...

אלגנט, לפחות תגוון שיהיה לי מעניין...

עכשיו הבהרה קטנה - ברור לך שהודעות בפרופיל שלך נועדו להעביר את המסר: "אני בחיים לא הייתי יוצאת עם בחור כל כך מטומטם וחלול מוח כמוך...", נכון? או שהייתי צריך לכתוב את זה במפורש?

אני חושבת שאתה צריך להודות לי - ייעצתי לך לא לכתוב כדי שלא יורידו לך מוניטין, ולשתוק בדייטים ראשונים כדי שלפחות יצא מזה דייט אחד נוסף לפני שאתה נזרק, ואולי אפילו תקבל נשיקה מבחורה אמיתית...

למה אתה לא מקשיב לי?

חשוב יותר מכל שרשור צומי ומתוך דאגה כנה לפרטיותכן, תקראו:

אני ממליצה לכל אחד פה בפורום לנהוג ביתר זהירות.
יש כאן אנשים, שבשם "הסקרנות" שלהם מסוגלים לזחול על דמותכם הוירטואלית ולחפש נקודות תורפה כדי להגיע אליכם. יש גם מי שלא יהסס לנפנף זאת בפניכם ואף שלא בפניכם ויוכל תמיד להגיד שעשה הכל בתום לב. הייאוש יכול לגרום לכל אחד לשקר קצת, גם לעצמו.

#32 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 13:01

מרמלדה
מתי לאחרונה איזה שהוא בחור שנראה לא כמו הצרות של הרבה אנשים פה יצא איתך?
על מי את עובדת בכלל?

אני אפילו לא אתחיל עם זה שאני אשווה את הבנות שיצאתי איתן לבנים שיצאת איתן מבחינת יופי, אבל מי בכלל מסתכל עלייך?

תביאי לי אחד שיצאת איתו לאחרונה שנראה בכלל בגדר של "סביר".

יאללה, כולך משחקים, אבל בפועל היית מתה שאני או נואשון או רדיקל או כל אחד אחר פה בפורום היה מסתכל בכלל לכיוון שלך.

Champions Train Losers Complain

#33 Bla-Bla

Bla-Bla

Me voy muy lejos:)

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 13:37

מרמלדה, אמרתי לך כבר, ברור שהיית רוצה גבר כמוני שמבין בבחורות, ולא איזה אחד שמסתפק בג'חנון תימני מיובש.

יש גברים שאוהבים לרוץ, אוהבים לאכול אוכל איכותי וטעים, מחפשים פרות איכותיות כמו אלו שיש ברמת הגולן שאוכלות טוב ועושות כושר בחוץ, ויש גברים שמסתפקים באיזה עוף מיובש ושחור מן החמין הצבאי של שבת תמונה מצורפת

הפעם לכלכת. למה לרדת לפסים אישיים וכתוב דברים שעלולים להתפרש כגזעניים.
האליטזם האשכנזי הזה פשוט מגעיל וההתנשאות על עדות אחרות כבר מזמן הייתה צריכה לעבור מהעולם.
הרשה לי להגיד לך, אבל מכל הדיון הזה, אתה לא יוצא במיטבך ובטח שלא מצדיק את הניק ניים שלך.חבל.

נ.ב. לא מכירה את מרמלדה, אבל לא חושבת שהיא עונה להגדרה של "פרה שברחה מהרפת". מההתבטאויות שלה בפורום מצטיירת תמונה של אחלה בחורה (לא מתחנפת ולא כלום, פשוט מביעה את דעתי האישית) שנונה וחריפה.

בלה, אמרו לך פעם שיש לך משהו עצוב בעיניים של האווטר?

אני לא בלה-בלה. אבל אם אתה מרגיש צורך להתיחס אלי כאל בלה-בלה, אראה זאת לכבוד גדול.

רק לידע כללי, בלי שום קשר...
מזה זמן מה אני מחשיב את בלה בלה,
כיוזרית הכי חמה בקהילה הוירטואלית של ביג'ו&מי.
יכול להיות שיש עוד, אבל היא פשוט ביססה את עצמה בתור הבחורה הכי שפויה, עם הגישה הכי בריאה ומעניינת לחיים.
הקיצור בלה בלה לא סתם טריומף מנהל איתך כאן את הרומן הוירטואלי שלו.

נ.ב.
by far

"Blablita, Ebola of my life, plague of my loins. My shoe, my sole. Bla-bli-ta: the full of the lips curl inside to build pressure - an explosion of breath. Bla. Bli. Ta. She was Bela, plain Bela, in the morning, kneeling in one black sock. She was Bli leather slacks. She was a Bully at school. She was Bal-bel-let on the phone line. But in my arms she was always Blablita." — hood (Blablita)

#34 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 13:40

בלה-בלה אני תמיד צוחק על הקטע של עוף חמין מיובש ושחור במקרה של מרמלדה.

אבל אין פה שום כוונה לפגוע במובן גזעני, ומי שמכיר אותי יודע שאני רחוק מאוד מזה.

אם מישהו חושב אחרת, אז מבקש סליחה מראש!

ולגבי מה שהשרשור הזה עושה או לא עליי, מדוע חושבת שאיכפת לי באמת?
מצידי שאנשים יחשבו מה שרוצים, לא הפריע בעבר, ולא חושב שיתחיל להפריע לי עכשו, אני מעדיף שאנשים יחשבו שאני הכי "זבל" שבעולם, ואני לא אהיה כזה, מאשר יחשבו שאני "בסדר" בגלל כל מיני "חרטוטים" שארשום (כמו הרבה אנשים "צבועים" פה בפורום).

#35 נננושי בפנסיה

נננושי בפנסיה

כסף

• רשומים+
  • 2054 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 13:41

האליטזם האשכנזי הזה פשוט מגעיל וההתנשאות על עדות אחרות כבר מזמן הייתה צריכה לעבור מהעולם.
הרשה לי להגיד לך, אבל מכל הדיון הזה, אתה לא יוצא במיטבך ובטח שלא מצדיק את הניק ניים שלך.חבל.

נ.ב. לא מכירה את מרמלדה, אבל לא חושבת שהיא עונה להגדרה של "פרה שברחה מהרפת". מההתבטאויות שלה בפורום מצטיירת תמונה של אחלה בחורה (לא מתחנפת ולא כלום, פשוט מביעה את דעתי האישית) שנונה וחריפה.

את, מאידך, דווקא ממש מצדיקה את הניק שלך בדיון הזה.

#36 predator

predator

עדיין צעיר בפורום

• רשומים+
  • 1773 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 13:41

מרמלדה היא האדם הכי מריר שהכרתי.

בלה בלה בלה

#37 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 13:42

נואשון תראה את התגובה האחרונה שלי, כפי שרשמתי, לא ממש מזיז לי מה אנשים חושבים או לא פה.

כל אחד ואחת פה כאלו "מצטדקים" וכל זה, אני ואתה אנשים שאומרים מה שחושבים וחושבים מה שאומרים ולא מנסים ל"ייפות" דברים.

מי שלא מוצא חן בעיינו, לא צריך, נכון?

זאת זכות ולא חובה להיות חברים שלנו :)

#38 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 07/11/2009 - 13:47

התגובה שלך פאתטית ומעידה יותר על עצמך מאשר על הנפשות הפועלות בשרשור הזה. יצאת ילדותית וקטנה באופן כללי.

מצטערת שאתה מרגיש ככה.אבל זה הכל.

#39 Bla-Bla

Bla-Bla

Me voy muy lejos:)

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 13:52

נואשון תראה את התגובה האחרונה שלי, כפי שרשמתי, לא ממש מזיז לי מה אנשים חושבים או לא פה.

כל אחד ואחת פה כאלו "מצטדקים" וכל זה, אני ואתה אנשים שאומרים מה שחושבים וחושבים מה שאומרים ולא מנסים ל"ייפות" דברים.

מי שלא מוצא חן בעיינו, לא צריך, נכון?

זאת זכות ולא חובה להיות חברים שלנו תמונה מצורפת

אם לא מזיז לך ,אז אל תגיב וזהו. את "הבדיחה" על העוף המיובש אני לא מכירה, אבל עצם זה שאתה מתבטא בכזה חוסר כבוד כלפי נשים מסויימות (בין אם הן אמיתיתו ווירטואליות) לא ממש תורם לך, אלא להפך אומר משהו עליך.

בלה, אמרו לך פעם שיש לך משהו עצוב בעיניים של האווטר?

אני לא בלה-בלה. אבל אם אתה מרגיש צורך להתיחס אלי כאל בלה-בלה, אראה זאת לכבוד גדול.

רק לידע כללי, בלי שום קשר...
מזה זמן מה אני מחשיב את בלה בלה,
כיוזרית הכי חמה בקהילה הוירטואלית של ביג'ו&מי.
יכול להיות שיש עוד, אבל היא פשוט ביססה את עצמה בתור הבחורה הכי שפויה, עם הגישה הכי בריאה ומעניינת לחיים.
הקיצור בלה בלה לא סתם טריומף מנהל איתך כאן את הרומן הוירטואלי שלו.

נ.ב.
by far

"Blablita, Ebola of my life, plague of my loins. My shoe, my sole. Bla-bli-ta: the full of the lips curl inside to build pressure - an explosion of breath. Bla. Bli. Ta. She was Bela, plain Bela, in the morning, kneeling in one black sock. She was Bli leather slacks. She was a Bully at school. She was Bal-bel-let on the phone line. But in my arms she was always Blablita." — hood (Blablita)

#40 Lady Marmalade

Lady Marmalade

• רשומים+
  • 6424 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 13:53

מרמלדה
מתי לאחרונה איזה שהוא בחור שנראה לא כמו הצרות של הרבה אנשים פה יצא איתך?
על מי את עובדת בכלל?

אני אפילו לא אתחיל עם זה שאני אשווה את הבנות שיצאתי איתן לבנים שיצאת איתן מבחינת יופי, אבל מי בכלל מסתכל עלייך?

תביאי לי אחד שיצאת איתו לאחרונה שנראה בכלל בגדר של "סביר".

יאללה, כולך משחקים, אבל בפועל היית מתה שאני או נואשון או רדיקל או כל אחד אחר פה בפורום היה מסתכל בכלל לכיוון שלך.

ברור לך שאני לא אפרט כאן מי היו החברים שלי (כי לא תכיר אותם גם ככה), מי הסטוצים שלי ועם מי יצאתי ועד כמה כל אחד מהם עונה על דרישות האידיאל הגברי לטעמי.

די ברור לכולם שהבנות שיצאת איתן תפסו אותך כאידיוט המושלם שאפשר לנצל ולזרוק ולא גבר חלומותיהן, אז למה אתה מיתמם?

וכמובן שאנחנו לא יכולים להשוות - לעומתך, אני מעולם לא הייתי צריכה לנפח את הגבר שלי...

תתעלמי יקירתי, אלגנט הוא מקרה אבוד ומצער.

ולגבי ה- נ.ב. תמונה מצורפת

מרמלדה היא האדם הכי מריר שהכרתי.

ואתה האדם הכי לוזר שאני הכרתי, אז איך זה עוזר לנו?

יש כאן אנשים, שבשם "הסקרנות" שלהם מסוגלים לזחול על דמותכם הוירטואלית ולחפש נקודות תורפה כדי להגיע אליכם. יש גם מי שלא יהסס לנפנף זאת בפניכם ואף שלא בפניכם ויוכל תמיד להגיד שעשה הכל בתום לב. הייאוש יכול לגרום לכל אחד לשקר קצת, גם לעצמו.

#41 predator

predator

עדיין צעיר בפורום

• רשומים+
  • 1773 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 13:58

אולי אם היית פחות מרירה מרמלדה, אז היו לך חיים יותר יפים, ואולי גם יותר חברים.

בלה בלה בלה

#42 Lady Marmalade

Lady Marmalade

• רשומים+
  • 6424 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 14:00

אולי אם היית פחות מרירה מרמלדה, אז היו לך חיים יותר יפים, ואולי גם יותר חברים.

אולי אם היית פחות לוזר היית מחליף בחורות אמיתיות ולא רק תמונות באווטר.

#43 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 14:00

מה זה, שרשור עלבונות מס' 2?
תם עידן המדע ומתחיל עידן הקסם!

#44 predator

predator

עדיין צעיר בפורום

• רשומים+
  • 1773 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 14:01

אולי אם היית פחות לוזר היית מחליף בחורות אמיתיות ולא רק תמונות באווטר.

חבל שאת מרגישה שאת צריכה לתקוף אותי.

די מעורר רחמים.

בלה בלה בלה

#45 predator

predator

עדיין צעיר בפורום

• רשומים+
  • 1773 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 14:02

מה זה, שרשור עלבונות מס' 2?

:lol:

אולי 2,000,000