מעבר לתוכן

תמונה

GHF / מטריקס קפיטל

• Please log in to reply
41 replies to this topic

#16 אורח - באפט

אורח - באפט
  • אורחים

פורסם 20/01/2011 - 15:07

ביגי אז תשתף אותנו גם קצת בתנאים ... כמה % מהרווח הולך אלייך ? מה משכורת בסיס ? מתי מתחילים לקבל את הרווחים ספר קצת שכולנו נדע

#17 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 20/01/2011 - 18:23

KAYBEN רשם מהי משכורת הבסיס בעמוד הקודם. לגבי מודל הבונוסים הם לא מפרטים במפגש ההסברה הראשוני, אני מאמין שרק בהמשך למועמדים הרלוונטים שמתקדמים בתהליך. מתי מקבלים רווחים? מתי שמתחילים להרוויח, אבל הם אומרים לא לצפות לרווחים בחודשים הראשונים ואפשר גם להבין למה.

אישית אני לא באמת חושב שהתנאים משנים. אתה מקבל פה הזדמנות ששום מקום אחר לא נותן לך, בניגוד למקומות אחרים הם מכשירים אותך על חשובנם (אתה מקבל משכורת בזמן ההכשרה) ולא משלם 10-15 אלף שקל (ואפילו יותר) בשביל לעבור קורס ובסיום אם אתה מספיק טוב אולי גם תקבל עבודה. אני כן מבין למה לרוב הגדול של האנשים זה לא מתאים וכמו ש liquid אמר - הם מבזבזים את זמנם שם.

#18 אורח - באפט

אורח - באפט
  • אורחים

פורסם 24/01/2011 - 15:53

הם מחייבים תואר כלשהו לקבלה לעבודה <?

#19 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 25/01/2011 - 13:50

כן, ועד כמה שידוע לי לא ממכללה.

#20 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 26/01/2011 - 08:58

הם מעדיפים אנשים עם תואר "ריאלי"- מדעים מדוייקים (בעיקר פיסיקה) והנדסה.
שוב- מי שרוצה ללכת- רוב הסיכויים שתבזבז את זמנך, בנוסף כדאי לקרוא טוב טוב את האוניות הקטנות במה שמחתימים אתכם, יש להם הסטוריה של כל מיני סעיפים בעייתיים בחוזי ההעסקה שלהם.

#21 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 26/01/2011 - 17:35

אני לא מבין אותכם..זאת החברה היחידה בארץ (אם לא היחידה בעולם?) שמכשירה אותך להיות סוחר נוסטרו ונותנת לך הזדמנות להפוך לסוחר מצליח, ואתם מדברים על האותיות הקטנות והסעיפיים הבעיתיים? אני מבין שזה לא מתאים לכל אחד (ואגב הם בעצמם יודעים לסנן את מי שלא נראה להם מתאים, זה לא שכל אחד מתקבל שם) אבל זה עדיין לא אומר שההזדמנות שהם מציעים היא לא ענקית.

#22 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 27/01/2011 - 10:18

אני לא מבין אותכם..זאת החברה היחידה בארץ (אם לא היחידה בעולם?) שמכשירה אותך להיות סוחר נוסטרו ונותנת לך הזדמנות להפוך לסוחר מצליח, ואתם מדברים על האותיות הקטנות והסעיפיים הבעיתיים? אני מבין שזה לא מתאים לכל אחד (ואגב הם בעצמם יודעים לסנן את מי שלא נראה להם מתאים, זה לא שכל אחד מתקבל שם) אבל זה עדיין לא אומר שההזדמנות שהם מציעים היא לא ענקית.

קודם כל הם ממש לא החברה היחידה. מעבר לזה, מה הקשר בין ההזדמנות שהם נותנים לך לבין זה שהם נותנים לעובדים החדשים שלהם יחס לא הוגן?
למה להתעלם מהשורות הקטנות, כשמלכתחילה רוב (הגדול מאוד) של הסיכויים שגם ככה זה לא יצליח?
גם הלוטו נותן לך הזדמנות להרוויח כמה מליונים, אז זה עושה את ההגרלה שלהם הוגנת?

#23 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 27/01/2011 - 11:49

איזה עוד חברות מציעות את זה?

לא מבין מאיפה מגיעה ההשוואה ללוטו...בלוטו אין לך שליטה על התוצאה, פה יש לך.

#24 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 27/01/2011 - 16:36

איזה עוד חברות מציעות את זה?

לא מבין מאיפה מגיעה ההשוואה ללוטו...בלוטו אין לך שליטה על התוצאה, פה יש לך.

פה אתה אולי חושב שיש לך, בפועל אין לך שום דרך לדעת מראש- בדיוק כמו בטוטו.
אבל עזוב, זה בכלל לא העניין- מישהו רוצה לראות אם מתאים לו- שיבושם. מה הקשר בין זה שהם נותנים (נניח) הזדמנות נהדרת לזה שהם לא מתייחסים לעובדים החדשים שלהם בצורה הוגנת?
לא סתם הם הלכו והחליפו שם כבר מספר פעמים.
בנוגע לחברות אחרות- צצות כאלו כל הזמן כמו פטריות אחרי הגשם. אני אישית אגב הייתי בראיון לחברה כזו (לא עברתי).

#25 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 27/01/2011 - 18:24

מה זאת אומרת שאין לך שום דבר לדעת מראש? אתה לא חושב שהביצועים שלך ישתפרו עם הידע והניסיון שאתה צובר? אתה לא חושב שזה ישפר את הסיכויים שלך להרוויח ובהמשך להגדיל את הרווחים? - שום דבר פה לא מובטח לך מראש, בדיוק כמו ששום דבר לא מובטח לנו בחיים מלבד המוות. אתה מעדיף עבודה 'בטוחה' שהיא לא תחרותית מאתגרת ונמדדת ע"פ הביצועים שלך כל הזמן? אשרייך, אבל אני לא רואה את המקום להשוות סוחר נוסטרו לאנשים שממלאים טפסי טוטו.

לגבי התנאים הלא הוגנים. על מה בדיוק מדובר? תיהיה יותר ספציפי בבקשה כי נרשמו כל מיני טענות לאורך השרשור. האם מדובר על השכר? השעות? אופן העבודה? להגיד שהם לא מתייחסים לעובדים חדשים בצורה הוגנת זה מאוד כללי.

בנוגע לחברות אחרות - על איזה פטריות אחר גשם אתה מדבר? לפי מה שנראה - התחום הוא לא משגשג בשנים האחרונות אלא הולך בכיוון ההפוך ועובר לידי המכונות. החזקים שורדים ומתאימים את עצמם למצב החדש, החלשים נמחקים ועוברים הלאה. ידוע לך כיום על חברות נוספות? כי ממה שאני ראיתי חברות הנוסטרו הקיימות מגייסות רק סוחרים מאוד מאוד מנוסים שיש להם קבלות.

סתם מתוך סקרנות - למה אתה חושב שלא התקבלת? ובאיזה חברה מדובר? אם אתה לא מרגיש בנוח לרשום על זה בפורום אשמח אם תרשום במסר/פרטי.

#26 r.e.l.

r.e.l.

כסף

• רשומים+
  • 5016 הודעות:

פורסם 28/01/2011 - 03:15

הם מעדיפים אנשים עם תואר "ריאלי"- מדעים מדוייקים (בעיקר פיסיקה) והנדסה.
שוב- מי שרוצה ללכת- רוב הסיכויים שתבזבז את זמנך, בנוסף כדאי לקרוא טוב טוב את האוניות הקטנות במה שמחתימים אתכם, יש להם הסטוריה של כל מיני סעיפים בעייתיים בחוזי ההעסקה שלהם.

כפרה, אוניות זה משהו שקשור לתחום אחר בחייך, לא נראה לי שקריאה של האוניות הקטנות תעזור במקרה זה... :P

הערה: הולכת ומתחזקת אצלי ההערכה שהמשתמש bigimot עוסק (מטעם, יש להניח) בשיפור תדמיתה של החברה בפורום ותו לא. העובדה שהשרשור הזה נפתח על ידו ביום בו נרשם לפורום מדברת בעד עצמה, שלא לדבר על כך שמתוך 11 ההודעות שלו בפורום (כולן בפורום שוק ההון) 10 הן בנושא הזה ועוד אחת בנושא נשכח ובו הודעה בודדת (שלו) בנושא מסחר בנוסטרו, ככל הנראה על מנת "להכשיר את הקרקע". תוכן ההודעות שלו תומך בהשערה הזו, זה אמנם לא גס כמו שעושים כאן כל מיני אינטרסנטים ממפרסמים ועד שתדלנים למיניהם, זה נעשה עם יותר תחכום ועדינות מהרגיל, אבל עדיין אי אפשר להתעלם מה"ראיות". אני קורא לכולם לקחת אותו ואת דבריו בעירבון מוגבל מאד.

אם חשדתי בכשרים - מחילה.
כלבים נובחים עלינו, הדלת סגורה
הבית שגדלנו בו עומד למכירה
ובמקומו יקום בניין
על כביש רועש בתוך עשן
תגיד לי מה שכחנו כאן

שנים הפכו היסטוריה, אל תביט לאחור
כל מי שכבר איננו כאן הלך בלי לחזור
ומי שמת עוד חי בך
לרגע לא עוזב אותך
תגיד לי מה יהיה איתך

#27 coffee

coffee

בריסטולוג בדימוס

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 2543 הודעות:

פורסם 28/01/2011 - 04:55

מי שמעוניין לקרוא עוד קצת על החברה מוזמן לעשות את זה כאן. למען הסר ספקות מדובר באותה חברה ששניתה את השם, ואם מישהו מאד רוצה לדעת למה היא שינתה את השם שיקיש בגוגל "מטריקס ABC" ויבין לבד...

נסה להריץ חיפוש בגוגל על זה, אולי תמצא משהו. בכל מקרה, ממה שהבנתי העבודה ממש ממש לא להיט.

ואת זה הבנת כי ?

קודם כל קרא את מה ש-REL דיבר עליו. שנית, המשכורת הבסיסית האמיתית ממש מחרובנת, ורוב האנשים לא מצליחים להגיע לתוצאות ונושרים אחרי שבזבזו את זמנם. שעות העבודה ארוכות מאוד ויש המון לחץ, קויצר- עבודה קשה שהרוב הגדול לא מצליח בה. מי שכן מצליח יכול להרוויח ממש טוב, אבל אלו המיעוט.

הם מחייבים תואר כלשהו לקבלה לעבודה <?

כן - רצוי תואר עם זיקה ליכולות מתמטיות טובות - פיזיקה כלכלה, מתמטיקה, מדעי המחשב

כפרה, אוניות זה משהו שקשור לתחום אחר בחייך, לא נראה לי שקריאה של האוניות הקטנות תעזור במקרה זה... :P

הערה: הולכת ומתחזקת אצלי ההערכה שהמשתמש bigimot עוסק (מטעם, יש להניח) בשיפור תדמיתה של החברה בפורום ותו לא. העובדה שהשרשור הזה נפתח על ידו ביום בו נרשם לפורום מדברת בעד עצמה, שלא לדבר על כך שמתוך 11 ההודעות שלו בפורום (כולן בפורום שוק ההון) 10 הן בנושא הזה ועוד אחת בנושא נשכח ובו הודעה בודדת (שלו) בנושא מסחר בנוסטרו, ככל הנראה על מנת "להכשיר את הקרקע". תוכן ההודעות שלו תומך בהשערה הזו, זה אמנם לא גס כמו שעושים כאן כל מיני אינטרסנטים ממפרסמים ועד שתדלנים למיניהם, זה נעשה עם יותר תחכום ועדינות מהרגיל, אבל עדיין אי אפשר להתעלם מה"ראיות". אני קורא לכולם לקחת אותו ואת דבריו בעירבון מוגבל מאד.

אם חשדתי בכשרים - מחילה.

אז מה הולך שם באמת ?

ראשית כמו שכבר אמרו כאן יש 4 ריאיונות ממיינים ובהם מבחנים שבודקים את היכולות המתמטיות

אח"כ יש קורס של חודש שבמהחכו מקבלי אי אלו הכשרה ועוברים למסחר מדומה על המערכת - אחרי כמה שבועות עוברים למסחר אמיתי עם הגבלה על סכומים ועם הזמן עוברים לסחור בסכומים גבוהים יותר.

משכורת הבסיס היא אכן 10K ברוטו מה שאומר שאם סביב ה-8 ומשהו נטו לא טוב לכם - אז בעברית לא עדינה - זד...

לגבי התגמולים - יש שם מערכת תגמול יפה וכן לוקח זמן כמט בכל עודה להגיע ליעדים מסויימים שמהם מרוויחם כסף גדול [

הבהרה- לא אני לא עובד שם ומכיר מישהוא שכן
העבודה שם היא דורשנית ( אם יש מילה כזו )והחיים שם לא קלים
בהצלחה
תמונה מצורפת

#28 Berry

Berry

-=42=-

• מנהלי פורום
  • 5162 הודעות:

פורסם 28/01/2011 - 11:34

אם חשדתי בכשרים - מחילה.

זה בודאות לא נכון, דיברתי איתו במסנג'ר. אם הוא ירצה הוא יגיד מה הרקע שלו ולמה הוא שואל, אבל אתה יכול לסמוך על המילה שלי שהוא לא מגיב מטעם גוף כשלהו.
"the best way to predict the future is to create it"
"life is a journey, not a destination"

No credit for you! come back- one year

#29 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 28/01/2011 - 14:33

תודה ברי, אבל כבר הסדרתי איתו את הנושא :)

אני גם מכיר מישהו שעבד שם 3 שנים, בהחלט עבודה לא קלה בכלל.

#30 אורח - yuval

אורח - yuval
  • אורחים

פורסם 31/01/2011 - 18:52

קראתי את מה שREL רשם אבל זה מלפני 6-7 שנים, זה לא מעודכן וגם לא נכון. הייתי ביום מיונים/הסבר שלהם והם דיברו על זה שלוקחים מהבונוסים עמלה, הם לא מסתירים את זה. המשכורת בסיס היא גם גבוה יותר, ככה שלדעתי צריך לעדכן את הדיון ההוא כי הוא לא מעודכן כל כך.

בכל אופן תודה רבה על התגובות שלכם. CHIMP אם איני טועה כבר היום תחום המסחר עובר יותר ויותר להיות ממחושב ועדיין אני נוטה להאמין שתמיד ישאר מקום למסחר אנושי. יש הרבה תחומים שהכניסו לשם מכונות שיחליפו את האדם ויעשו עבודה טובה יותר ועדיין אנשים מתרפנסים מאותן עבודות (וחלק מתפרנסים מאוד טוב). מודה לך על האזהרה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים