מעבר לתוכן

תמונה

GHF / מטריקס קפיטל

• Please log in to reply
41 replies to this topic

#31 אורח - yuva

אורח - yuva
  • אורחים

פורסם 31/01/2011 - 18:54

שלום
אני גם הולך ליום הכרות שלהם
איזה סוג של מבחנים עברת שם?
תודה

#32 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 01/02/2011 - 10:11

מה זאת אומרת שאין לך שום דבר לדעת מראש? אתה לא חושב שהביצועים שלך ישתפרו עם הידע והניסיון שאתה צובר? אתה לא חושב שזה ישפר את הסיכויים שלך להרוויח ובהמשך להגדיל את הרווחים? - שום דבר פה לא מובטח לך מראש, בדיוק כמו ששום דבר לא מובטח לנו בחיים מלבד המוות. אתה מעדיף עבודה 'בטוחה' שהיא לא תחרותית מאתגרת ונמדדת ע"פ הביצועים שלך כל הזמן? אשרייך, אבל אני לא רואה את המקום להשוות סוחר נוסטרו לאנשים שממלאים טפסי טוטו.

ברור שזה שני דברים שונים, הכוונה היתה שבשני המקרים אתה לא יכול לדעת מראש, וזה בא כתגובה למה שאתה כתבת, כאילו כן אפשר לדעת מראש. לאמשנה, לא עקרוני.

לגבי התנאים הלא הוגנים. על מה בדיוק מדובר? תיהיה יותר ספציפי בבקשה כי נרשמו כל מיני טענות לאורך השרשור. האם מדובר על השכר? השעות? אופן העבודה? להגיד שהם לא מתייחסים לעובדים חדשים בצורה הוגנת זה מאוד כללי.

הכוונה לכל מיני דברים כמו זה שצריך לשלם על מערכת המסחר- ממתי עובד בחברה צריך לשלם על הכלים שהו משתמש בהם כדי ליצור רווח לחברה?
הבסיס של 10K נשמע לא רע, אבל בפועל יש כל מיני הפחתות. גם יכול להיות שהתנאים השתנו, המידע שלי נכון ללפני כמה שנים כשבדקתי את זה.

בנוגע לחברות אחרות - על איזה פטריות אחר גשם אתה מדבר? לפי מה שנראה - התחום הוא לא משגשג בשנים האחרונות אלא הולך בכיוון ההפוך ועובר לידי המכונות. החזקים שורדים ומתאימים את עצמם למצב החדש, החלשים נמחקים ועוברים הלאה. ידוע לך כיום על חברות נוספות? כי ממה שאני ראיתי חברות הנוסטרו הקיימות מגייסות רק סוחרים מאוד מאוד מנוסים שיש להם קבלות.

יש היום ים של חברות למסחר, חברות לקרנות גידור וחברות למסחר אלגוריתמי. הרוב הן די קטנות וגם פושטות את הרגל תוך זמן קצר. בנוסף, יש גם את בתי ההשקעות שרובם מחזיקים סוחרי נוסטרו משלהם, כמו גם חלק מהבנקים, חברות הביטוח וחברות אחרות שמתעסקות עם כמויות גדולות של סחורות (למשל בתי הזיקוק). כמובן שיש כל מיני תחומים על ספקטרום די רחב- מגידור פרופר ועד ספקולציות מופרעות. בתכלס, יש לא מעט כאלו שעוסקים בזה בצורה זו או אחרת.

סתם מתוך סקרנות - למה אתה חושב שלא התקבלת? ובאיזה חברה מדובר? אם אתה לא מרגיש בנוח לרשום על זה בפורום אשמח אם תרשום במסר/פרטי.

אני אפילו לא זוכר את שם החברה, זה היה משהו קטן בנתניה. אין לי מושג למה לא התקבלתי, בכל מקרה הלכתי לזה "על הדרך" ולא כי באמת רציתי לעבוד בזה, אז גם לא טרחתי לנסות לבדוק.

#33 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 01/02/2011 - 13:39

כן אחרי קצת חיפושים הגעתי למסקנה שיש לא מעט חברות שקיימות, מצאתי בעיקר בחו"ל אבל, ברחבי ארה"ב וסין. למה אתה חושב שהרוב פושטות את הרגל תוך זמן קצר? אין כסף בתחום הזה יותר? לפי מה שהבנתי גם הנוסטרו של בתי השקעות מאוד נפגע.

בשביל להגיע לסחור בנוסטרו של הבנקים בתי השקעות וכו' צריך ניסיון רב, ידוע לך איפה מקבלים (חוץ ממטריקס) ללא ניסיון? החברה הזאת בנתניה לדעתך עדיין קיימת? אתה זוכר איפה היא נמצאת?

#34 bigimot

bigimot

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 01/02/2011 - 13:42

שלום
אני גם הולך ליום הכרות שלהם
איזה סוג של מבחנים עברת שם?
תודה

איפה אתה הולך ליום הכרות שלהם? איזה סניף?

#35 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 02/02/2011 - 13:56

כן אחרי קצת חיפושים הגעתי למסקנה שיש לא מעט חברות שקיימות, מצאתי בעיקר בחו"ל אבל, ברחבי ארה"ב וסין. למה אתה חושב שהרוב פושטות את הרגל תוך זמן קצר? אין כסף בתחום הזה יותר? לפי מה שהבנתי גם הנוסטרו של בתי השקעות מאוד נפגע.

בגלל שזה תחום מאוד קשה. צריך גב חזק כדי להצליח בזה לאורך זמן, וחברות שאין להן את זה יכולות ליפול בקלות. בנוסף, יש גם לא מעט כאלו שחושבים שגילו את אמריקה עם רעיון חדש למסחר, רצים להקים חברה ואז מגלים בדרך הקשה שמה שהם גילו לא כל כך פנטסטי.

בשביל להגיע לסחור בנוסטרו של הבנקים בתי השקעות וכו' צריך ניסיון רב, ידוע לך איפה מקבלים (חוץ ממטריקס) ללא ניסיון? החברה הזאת בנתניה לדעתך עדיין קיימת? אתה זוכר איפה היא נמצאת?

לדעתי הדרך מתחילה הרבה פעמים בחדר העסקאות של הברוקרים, בתור ברוקר שכיר. עם הזמן והוותק כשמכירים אותך, נהיה קל יותר להכנס. בנוסף, מקומות שמתעסקים יותר בגידור מאפשרים לאנשים להכנס גם בלי נסיון נוסטרו, כשבמקום זה יש פשוט תקופת חניכה ארוכה, ומשם אפשר להמשיך הלאה אחר כך

#36 Bauer

Bauer

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 386 הודעות:

פורסם 21/02/2011 - 01:11

מטריקס סוחרים גם בארץ או רק בחו"ל ?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#37 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 21/02/2011 - 10:28

לדעתי רק בחול, אבל זה לא מידע "פנימי".

#38 אורח - יניב

אורח - יניב
  • אורחים

פורסם 26/06/2011 - 00:35

מי שמעוניין לקרוא עוד קצת על החברה מוזמן לעשות את זה כאן. למען הסר ספקות מדובר באותה חברה ששניתה את השם, ואם מישהו מאד רוצה לדעת למה היא שינתה את השם שיקיש בגוגל "מטריקס ABC" ויבין לבד...

#39 אורח - עבדתי שם

אורח - עבדתי שם
  • אורחים

פורסם 08/11/2011 - 17:32

אני עבדתי בGHF ממש עד לאחרונה, יש 4 ראיונות שבראשון יש מבחן חשבון פשוט ושאלות היגיון באנגלית.
בעודה היא 11-12 שעות, שני עד שישי, שישי עובדים מלא אבל יש התחשבות בשומרי שבת. המשכורת היא מהיום הראשון 10000 ש"ח, בלי טריקים והורדות מוזרת (כמו שכתבו כאן)ואם אתה מרוויח אז יש גם בונוסים. לא קל להחזיק שם מעמד, אם אתה בהפסדים אתה לא נשאר, הם מאוד ברורים בקשר לזה, הכל "על השולחן" לא מסתירים ממך את זה. בקשר לעמלה או תשלום על התוכנה (השרשור הישן), דבר ראשון זה מאוד מקובל במסחר נוטרו, דבר שני, זה יורד מהחשבון מסחר, כך שזה לא פוגע במשכורת, אך יכול להרחיק אותך מהבונוס (לא משהו משמעותי).
אני היית מאוד מרוצה שם: 1)העבודה מעניינת, לא משעמם בכלל 2) הסביבה היא חברה צעירים לרוב שנה שנתיים לאחר סיום התואר 3) היחס טוב מאוד, מנסים לדחוף אותך קדימה אבל מאוד תומכים, באופן כללי אין הרגשה של מקום עבודה נוקשה 4) המשכורת מצויינת למי שרק סיים את התואר
החסרונות הם בעיקר שלא קל להרוויח ולהשאר רווחי לאורך זמן ושעובדים הרבה שעות(ולא כל כך גמישים בקשר לזה)
אני הייתי ממלי לכל מי מהתחום מעניין אותו, אם הרווחת - אז לקחת בונוס וגם אם תפסיד אחרי זה עשית סכום יפה בנתיים. אם הפסדת, עשית 10000 שח בחודש, בזמן שמלמדים אותך מקצוע חדש.
מקווה שעזרתי

#40 אורח - עבדתי שם

אורח - עבדתי שם
  • אורחים

פורסם 08/11/2011 - 17:32

אני עבדתי בGHF ממש עד לאחרונה, יש 4 ראיונות שבראשון יש מבחן חשבון פשוט ושאלות היגיון באנגלית.
בעודה היא 11-12 שעות, שני עד שישי, שישי עובדים מלא אבל יש התחשבות בשומרי שבת. המשכורת היא מהיום הראשון 10000 ש"ח, בלי טריקים והורדות מוזרת (כמו שכתבו כאן)ואם אתה מרוויח אז יש גם בונוסים. לא קל להחזיק שם מעמד, אם אתה בהפסדים אתה לא נשאר, הם מאוד ברורים בקשר לזה, הכל "על השולחן" לא מסתירים ממך את זה. בקשר לעמלה או תשלום על התוכנה (השרשור הישן), דבר ראשון זה מאוד מקובל במסחר נוטרו, דבר שני, זה יורד מהחשבון מסחר, כך שזה לא פוגע במשכורת, אך יכול להרחיק אותך מהבונוס (לא משהו משמעותי).
אני היית מאוד מרוצה שם: 1)העבודה מעניינת, לא משעמם בכלל 2) הסביבה היא חברה צעירים לרוב שנה שנתיים לאחר סיום התואר 3) היחס טוב מאוד, מנסים לדחוף אותך קדימה אבל מאוד תומכים, באופן כללי אין הרגשה של מקום עבודה נוקשה 4) המשכורת מצויינת למי שרק סיים את התואר
החסרונות הם בעיקר שלא קל להרוויח ולהשאר רווחי לאורך זמן ושעובדים הרבה שעות(ולא כל כך גמישים בקשר לזה)
אני הייתי ממלי לכל מי מהתחום מעניין אותו, אם הרווחת - אז לקחת בונוס וגם אם תפסיד אחרי זה עשית סכום יפה בנתיים. אם הפסדת, עשית 10000 שח בחודש, בזמן שמלמדים אותך מקצוע חדש.
מקווה שעזרתי

#41 אורח - דן שלומברג

אורח - דן שלומברג
  • אורחים

פורסם 26/06/2012 - 13:06

לבחור/ה שעבד/ה ב-GHF שלום שלום. יש מצב קצת לפרט על שלבי המיון? עברתי כבר את השלב הראשון ואני בגדול יודע מה יש בשלב השני שקוראים לך לראיון... אשמח אם תוכל/י לתת לי בבקשה עוד קצת פרטים לגבי ההמשך.

#42 אורח - דן שלומברג

אורח - דן שלומברג
  • אורחים

פורסם 26/06/2012 - 13:08

פרטים בדבר המשחק שהולכים לשחק בו ושאלת המחקר בסיום יתקבלו בברכה (:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים