מעבר לתוכן

תמונה

מפגש צילום שלישי, 27.2.2010

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 DonVino

DonVino

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 397 הודעות:

פורסם 09/02/2010 - 01:17

טוב, הפעם אעדכן מספיק זמן מראש, כך שאנשים שצריכים להתכונן לכך נפשית ואולי גם פיזית (להחלים עם יד שבורה וכו', לא עלינו) יספיקו לסדר את העניינים שלהם.
שימו לב, בסוף החודש (פברואר) אמור להתקיים מטס של כדורים פורחים ברוחמה, חבל הבשור.
המטס מתוכנן ליומיים. גם שישי וגם שבת.
ומאחר וחלקנו עוד נהיה בעת מבחנים בשישי (כנראה שבכללם גם אני, מקווה מאד שלא), אז הרעיון הטוב ביותר, יהיה להוציא את המפגש בשבת (מקווה שאין פה יותר מדי אנשים שומרי שבת).
במהלך השבוע אברר את כלל הפרטים הנחוצים אודות המטס, ואשתדל לפרסם בהקדם (מקווה מאד שתהיה אי איזו אפשרות לצילום מהשמיים).
כל מה שאני יודע כרגע זה שאני אהיה שם, וכך גם erano

תאשרו השתתפות, מי שרוצה וחושב כרגע שיוכל להגיע.

כל סוגי המצלמות, וכלל האוהבים טיולים וחברה טובה.
אני מתאר לעצמי שהאירוע לכשעצמו והעובדה שכולנו כבר נהיה אחרי המבחנים (אמן), אמורה לאפשר לכמה שיותר אנשים להגיע.
אם נתארגן על מספיק רכבים ויהיו מקומות גם לחברים שאינם מצלמים, אז ננסה לצרף גם אותם

רוצים לראות את כולכם, תפגינו נוכחות (ולא רק על גבי הפורום)
גלריית הצילומים שלי:
jacob_wainstein.photolight.co.il

#2 erano

erano

כסף

• רשומים+
  • 1467 הודעות:

פורסם 09/02/2010 - 01:32

:וי:

#3 אורח - מורג

אורח - מורג
  • אורחים

פורסם 09/02/2010 - 08:26

בשמחה וברצון, אותי תספרו תמיד בפנים + רכב.

#4 snufkin

snufkin

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 166 הודעות:

פורסם 09/02/2010 - 21:26

טוב, הפעם אעדכן מספיק זמן מראש, כך שאנשים שצריכים להתכונן לכך נפשית ואולי גם פיזית (להחלים עם יד שבורה וכו', לא עלינו) יספיקו לסדר את העניינים שלהם.
שימו לב, בסוף החודש (פברואר) אמור להתקיים מטס של כדורים פורחים ברוחמה, חבל הבשור.
המטס מתוכנן ליומיים. גם שישי וגם שבת.
ומאחר וחלקנו עוד נהיה בעת מבחנים בשישי (כנראה שבכללם גם אני, מקווה מאד שלא), אז הרעיון הטוב ביותר, יהיה להוציא את המפגש בשבת (מקווה שאין פה יותר מדי אנשים שומרי שבת).
במהלך השבוע אברר את כלל הפרטים הנחוצים אודות המטס, ואשתדל לפרסם בהקדם (מקווה מאד שתהיה אי איזו אפשרות לצילום מהשמיים).
כל מה שאני יודע כרגע זה שאני אהיה שם, וכך גם erano

תאשרו השתתפות, מי שרוצה וחושב כרגע שיוכל להגיע.

כל סוגי המצלמות, וכלל האוהבים טיולים וחברה טובה.
אני מתאר לעצמי שהאירוע לכשעצמו והעובדה שכולנו כבר נהיה אחרי המבחנים (אמן), אמורה לאפשר לכמה שיותר אנשים להגיע.
אם נתארגן על מספיק רכבים ויהיו מקומות גם לחברים שאינם מצלמים, אז ננסה לצרף גם אותם

רוצים לראות את כולכם, תפגינו נוכחות (ולא רק על גבי הפורום)

:וי: +רכב
הצילומים שלי

Religion is a tool made to turn unanswerable questions to unquestionable answers

#5 stt0002

stt0002

משתמש טרי

• רשומים
  • 23 הודעות:

פורסם 09/02/2010 - 21:29

I'm in!!

(אם לא אהיה בטיול אחר O_O)

Was ich besitze, seh ich wie im Weiten

Und was verschwand, wird mir zu Wirklichkeiten

Johann Wolfgang von Goethe

0 משתמשים קוראים נושא זה