מעבר לתוכן

תמונה

הודעות ההנהלה (:

• Please log in to reply
53 replies to this topic

#46 Lance-allot

Lance-allot

כסף

• רשומים+
  • 6779 הודעות:

פורסם 20/01/2010 - 13:02

וזאת בדיוק הפואנטה - אם וכאשר יחליטו שיאה לפרסם את זהות המשתמשת, זה ממש לא ראוי שזה יהיה בצורת בדיחה.

תודה - מדויק.

ובלי שום קשר, האזהרה הזו ממש מספיקה - ורעיון טוב בפני עצמה בהיכרויות אינטרנט :

להריץ חיפוש על מספר הטלפון שהיא נותנת.

לבקש ממנה פרופיל בפייסבוק או מקושרים או מה שזה לא יהיה, ולשלוח לה הודעה שם.

לנסות לגשש אחר חברים משותפים, או לבסס פרטים שהיא מוסרת.

אם היא מבטלת יותר מפעמיים- שלוש, כנראה שזה לא אמיתי. להנמיך ציפיות באופן מיידי.

זה נשמע פרנוידי, אבל זה יכול לחסוך לכם הרבה תסכול אחר כך.

ושיהיה בהצלחה.

#47 dan_

dan_

באתי, ראיתי, כתבתי

• משתמש השנה
  • 7777 הודעות:

פורסם 20/01/2010 - 13:06

וזאת בדיוק הפואנטה - אם וכאשר יחליטו שיאה לפרסם את זהות המשתמשת, זה ממש לא ראוי שזה יהיה בצורת בדיחה.

מהפוסט הזה ניתן להבין שאת חושבת שהסיבה לצנזור היא העובדה שזה נאמר בתור בדיחה (למרות שברור לי שלא לזה התכוונת)
ובכל מקרה , כיוון שאותה דמות נותנת פרטים בדויים על עצמה אני חושב שפרסום שמה הוא לא יותר מסתם פרט רכילות עסיסי
המרוץ לארנונה- משחק מחשב חדש (בחינם, בעברית, אונליין ומעולה)
http://www.arnona-race.co.il/
תמונה מצורפת

#48 אורח - peerli

אורח - peerli
  • אורחים

פורסם 20/01/2010 - 14:41

את יכולה לקרוא לזה בדיחה.

אני קורא לזה סאטירה! מה גם שמי שלא מכיר את היוזר (שלא כתב פה בפורום חודשים ארוכים) בחיים לא היה יודע ששירבבתי את שמו וכל היתר ממילא יודעים במי מדובר...

ודנקו, מעבר לרכילות מדובר על לחשוף שם של אדם שמטריד פה אנשים "על אמת" ואם ההשלכות הן שאנשים לא ירצו להיות חברים שלו יותר - סו בי איט

#49 nnnetaly

nnnetaly

I ain't lost, just wandering

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 20/01/2010 - 14:46

אני קורא לזה סאטירה!

ודנקו, מעבר לרכילות מדובר על לחשוף שם של אדם שמטריד פה אנשים "על אמת" ואם ההשלכות הן שאנשים לא ירצו להיות חברים שלו יותר - סו בי איט

תקרא לזה מצידי גם יוסי.

כמו שוובי כתב בשרשור המקביל - אין שום סיבה לכתוב את שמות היוזר\ים - כי הם כבר מחוקים ולא קיימים יותר.
שם מלא ואמיתי של בנאדם - גם לא יהיה פה, כמו שאני לא אכתוב כאן את השם המלא שלך, או של כל משתמש אחר כאן - לכולם יש את הזכות לפרטיות הזו, גם אם זה לא מוצא חן בעיני פאר-לי.
האזהרה מבורכת, מומלצת וחשובה ויכולה לקרות גם עם אנשים אחרים.

ועם כל הכבוד, בוא לא נרחיק לכת ונשווה את המקרה לפדופיליה - הדרך מכאן לשם - ארוכה.

תמונה מצורפת

#50 אורח - peerli

אורח - peerli
  • אורחים

פורסם 20/01/2010 - 15:10

תקרא לזה מצידי גם יוסי.

כמו שוובי כתב בשרשור המקביל - אין שום סיבה לכתוב את שמות היוזר\ים - כי הם כבר מחוקים ולא קיימים יותר.
שם מלא ואמיתי של בנאדם - גם לא יהיה פה, כמו שאני לא אכתוב כאן את השם המלא שלך, או של כל משתמש אחר כאן - לכולם יש את הזכות לפרטיות הזו, גם אם זה לא מוצא חן בעיני פאר-לי.
האזהרה מבורכת, מומלצת וחשובה ויכולה לקרות גם עם אנשים אחרים.

ועם כל הכבוד, בוא לא נרחיק לכת ונשווה את המקרה לפדופיליה - הדרך מכאן לשם - ארוכה.

עכשיו ממש עיצבנתם אותי עם הגישה שלכם!

אדם שעושה פעולות שבשורה התחתונה מטרתן לפגוע באדם אחר - אין לו מבחינתי זכות לשום דבר. ספציפית במקרה הזה מדובר על יוזרית שנמחקה כבר מהפורום (פרט מידע שלא ידעתי) ובאמת אין סיבה לחשוף את שמה אבל בכל מקרה שהאדם עדיין מסתובב בקרבנו מבחינתי צריך לתלות אותו בכיכר העיר ואם המנהלים ממשיכים לשמור על כבודו למרות שהוכחה אשמתו אז הם יכולים לסגור את הבסטה - כי לו אין טיפת כבוד למשתמשים אחרים.

ובבקשה אל תקבעי האם המעשה עומד בקנה אחד עם פדופיליה. כל אדם יגיב אחרת לפגיעה בו. יכול להיות שמישהו התאהב וירטואלית בבחורה המקסימה ונשבר לו הלב. אני בכוונה מקצין אבל כבר היו דברים מעולם....

התחזות והונאה אגב באים בדין פלילי.

#51 dan_

dan_

באתי, ראיתי, כתבתי

• משתמש השנה
  • 7777 הודעות:

פורסם 20/01/2010 - 15:18

אני קורא לזה סאטירה! מה גם שמי שלא מכיר את היוזר (שלא כתב פה בפורום חודשים ארוכים) בחיים לא היה יודע ששירבבתי את שמו וכל היתר ממילא יודעים במי מדובר...

לגבי אזהרת משתשמים אחרים- גם ככה שם המשתמש שלה לא קיים והיא בכל מקרה יכלה לעשות זאת משם משתמש אחר
לגבי אנשים שלא ירצו להיות חברים שלה- כמו שאמרת "מי שמכיר את היוזר ממילא יודע במי מדובר" ולכן שהחברים שלה יעשו את השיקול שלהם אם להיות חברים של מטרידנית סידרתית
המרוץ לארנונה- משחק מחשב חדש (בחינם, בעברית, אונליין ומעולה)
http://www.arnona-race.co.il/
תמונה מצורפת

#52 nnnetaly

nnnetaly

I ain't lost, just wandering

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 20/01/2010 - 15:18

עכשיו ממש עיצבנתם אותי עם הגישה שלכם!

אדם שעושה פעולות שבשורה התחתונה מטרתן לפגוע באדם אחר - אין לו מבחינתי זכות לשום דבר. ספציפית במקרה הזה מדובר על יוזרית שנמחקה כבר מהפורום (פרט מידע שלא ידעתי) ובאמת אין סיבה לחשוף את שמה אבל בכל מקרה שהאדם עדיין מסתובב בקרבנו מבחינתי צריך לתלות אותו בכיכר העיר ואם המנהלים ממשיכים לשמור על כבודו למרות שהוכחה אשמתו אז הם יכולים לסגור את הבסטה - כי לו אין טיפת כבוד למשתמשים אחרים.

ובבקשה אל תקבעי האם המעשה עומד בקנה אחד עם פדופיליה. כל אדם יגיב אחרת לפגיעה בו. יכול להיות שמישהו התאהב וירטואלית בבחורה המקסימה ונשבר לו הלב. אני בכוונה מקצין אבל כבר היו דברים מעולם....

התחזות והונאה אגב באים בדין פלילי.

אז תתעצבן.

גם מבחינתי זה מעשה פסול - מאוד, ונעשים מאמצים על מנת למנוע הישנות המקרים, אבל אין פה שום סיבה או כוונה לחשוף את השם האמיתי של אף אחד. באשר לחשיפת שמות היוזרים,
כאמור, היוזרים האלה כבר לא איתנו, אם ייפתחו חדשים או כאלה שחשודים בכך - נשמח (ההנהלה הראשית) לדעת מכך ע"י דווח על היוזר או בה"פ.

בכל מה שקשור לדין פלילי - אם מי שהיוזר יצר איתו קשר ונפגע מכך (ולא יוזר כמו פאר-לי שמתעצבן בשביל אחרים) מעוניין או לא מעוניין להגיש תביעה - זה עניינו בלבד.

ותודה לדןקו על התוספת החשובה:

לגבי אזהרת משתשמים אחרים- גם ככה שם המשתמש שלה לא קיים והיא בכל מקרה יכלה לעשות זאת משם משתמש אחר
לגבי אנשים שלא ירצו להיות חברים שלה- כמו שאמרת "מי שמכיר את היוזר ממילא יודע במי מדובר" ולכן שהחברים שלה יעשו את השיקול שלהם אם להיות חברים של מטרידנית סידרתית

תמונה מצורפת

#53 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 20/01/2010 - 16:40

החלמה מהירה לכל המעורבים בדבר ולמעורבת הראשית.
תם עידן המדע ומתחיל עידן הקסם!

#54 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 27/08/2010 - 16:41

לקחתי יוזמה ופניתי בה"פ/מייל לאנשים שפתחו כאן שרשורי הכרויות בעבר לשאול אותם על דברים שהתפתחו בעקבות השרשור שלהם.

הנה כמה מהתגובות של אלו שהחזירו לי הודעה -

היו לי שני דייטים לא רעים בכלל, אבל בדייט השלישי הבנתי. היא הייתה האחת.
היום, שנתיים אחרי אנחנו גרים ביחד ובקרוב אני מתכוון להציע לה נישואים.
תודה לך ביז'ו!

א. לקוח מרוצה.

תקשיב, הייתי מאוד חששנית לגבי הנושא. הייתי בזמנו יוזרית מאוד מוכרת וחששתי ממה שיגידו.
למרות זאת, קיבלתי כמות פניות מאוד מכובדת והחלטתי לתת לכולם הזדמנות שווה.
היו שני קשרים מאוד יפים שהתפתחו כתוצאה מכך. אחד מהם היה מאוד משמעותי עבורי ולמרות שהוא נגמר הוא תרם לי רבות.
ביז'ו - זה טוב!

ר. יודעת מה טוב לה.

מצחיק שאתה פונה אליי דווקא עכשיו.
מסתבר שמישהי ראתה את מודעת ההכרות הישנה שלי מלפני חצי שנה והחליטה לנסות לשלוח לי מייל.
לפני שבוע היה המפגש הראשון שלנו ואתמול הכנתי לה ארוחת בוקר במיטה.
ביז'ו - הוא לא שוכח אותך.

ג. שף לזמני הבוקר.

להיות גבר נשוי זה בעייתי. ברגע שאני פוזל הצידה האישה ישר מתנפלת לי על עורק הצוואר.
כשרציתי לחפש מאהבת ידעתי, יש רק דרך אחת. כרגע יש לי שתי מאהבות. הכל בזכות ביז'ו.
ביז'ו - דיסקרטיות מובטחת.

ל. ידיו מלאות.

כמובן שהכל פיקטיבי, אבל נסו. מה אכפת לכם?
תכירו אנשים חדשים, תצאו לדייטים.. ואולי, אולי יצא מזה גם מה שאתם מחפשים :)

הודעה זו בקרוב תשמיד את עצמה (תתווסף להודעות הנהלה בנעוצים).
בהצלחה לכל המחפשים והמחפשות.. תזכרו ללבוש חיוך.
תם עידן המדע ומתחיל עידן הקסם!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים