מעבר לתוכן

תמונה

במה שובבה

• Please log in to reply
40 replies to this topic

#1 One Of A Kind

One Of A Kind

מטפל מיני, זוגי ומשפחתי בהכשרה.

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 30/08/2008 - 05:57

אם כתבתם סיפור אירוטי, שיר או יצירה כלשהי שקשורה לתחום המיניות ואתם רוצים לחלוק אותו, זה המקום לחלוק אותו עם כולם. לא חובה שיהיה מדובר ביצירה שלכם, אלא זה גם יכול להיות משהו יפה שראיתם באיזשהו מקום וחשבתם שאנשים ירצו לראות את זה, אבל בבקשה לא להתחיל לעשות Copy Paste ללא הבחנה מאתרי פורנו זולים. ;)

אני דוקא מת על ציצים קטנים.
יש משהו נורא שובב ומזמין בהם.
גם האיכות שלהם נשמרת לאורך זמן יותר מהגדולים.
התלהבות מחזה גדול עברה לי מזמן.
ואם לסכם במשפט אחד:
ציצים גדולים מזמינים עיניים, אך ציצים קטנים מזמינים את הידיים...

#2 אורח - shaiavr

אורח - shaiavr
  • אורחים

פורסם 23/04/2009 - 18:16

זה נעוץ, בן חצי שנה, 691 צופים, ולמרות זאת, זאת התגובה הראשונה....
סטטיסטיקה היא סוג של שקר.

#3 One Of A Kind

One Of A Kind

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 14/05/2009 - 23:53

דבר ראשון רציתי להעלות בעיה שלי לפחות יש לעיתים. זה נוגע לפתיחות מינית בכל הנוגע לבחורות איתן אני יוצא. הבעיה היא שלרוב כשאני בקשר עם מישהי זה נראה לא הכי במקום לבקש ממנה לעשות דברים קצת "חריגים". אני מחפש בנרות מישהי שנהיה כל כך פתוחים אחד עם השנייה (כן, גם תרתי משמע :) )שנוכל להציע ולממש את כל סטיותינו ואת כל פנטזיותינו. דווקא יצא לי להתנסות בכל מיני דברים, כולל כמה "חריגים", אבל לרוב זה קרה עם סטוצים או יזיזות (לא שאני בא להתלונן או משהו :) ). דבר שני, קראתי את הנושא "משחקים אנאליים" ואני חייב לציין שמה שמתואר שם זו אחת הפנטזיות היחידות שלא יצא לי לממש עדיין ודווקא אחת שאני מפנטז עליה המון זמן.
אז להנאת גולשי הפורום (וגם עקב קצת מוחצנות שלי) אני מפרט קצת יותר על הפנטזיה שלי, והיא הולכת משהו כזה - תסלחו לי על האורך:

אני ואת בחדר. את בהירה וגבוהה והעור שלך רך ומתוק. השיער השחור הארוך שלך, נופל על השדיים העגולים, הגדולים והרכים שלך.
אני נצמד אליך ומחבק אותך אלי. השדיים שלך צמודים לחזה שלי ואני מרגיש את הלב שלך פועם. את גם מרגישה את שלי. הריח שלך משכר, אני לוקח שאיפה עמוקה עמוקה. השפתיים הבשרניות שלך ורדרדות ופועמות , מתות לטעום אותי כמו שאני רוצה לטעום אותן. אני מצמיד את שפתי לשפתייך מתחיל למצוץ את שפתיך, הן מתוקות ונהדרות. אני שולח את ידי ותופס בפלחי התחת שלך, גדולים ורכים. תופס בהם ומצמיד אותך חזק אלי. מוצץ את שפתיך יותר חזק ונושך אותן, הטעם המתוק מתערבב לפתע במליחות של טיפות דם שיורדות משפתיך, אני מוצץ אותן ואותך בתאווה.
אנחנו ממשיכים בשלנו, הקול של טום וויטס לוחש בצרידות מהמערכת ואת מתנתקת ממני ודוחפת\זורקת אותי על המיטה. אני שוכב ערום, מרגיש ברוח מלטפת מהחלון, קרירה ומסמרת שיער. את שולחת יד ומביאה את הסטראפאון שלך, זה שהבטחת שתלמדי אותי לקבל אותו. את מסתכלת עלי ואומרת לי שעוד לא הגיע הזמן. את מטפסת עלי, נעמדת על הברכיים שלך כשאת מעל ראשי. המחזה מדהים, הגוף הלבן, השופע והמדהים שלך מתנשא מעלי, כמו איזו אלילת פריון קדמונית. השיער שלך מתנופף מהרוח שבאה מהחלון, אני מסתכל למעלה ורואה את יצירתו המפוארת ביותר של אלוהים מול עיני, גוף נשי מושלם. אני משתוקק לאחוז בשדיים המפוארים שלך אך את מורידה את ידי מטה. קודם כל אתה צריך לעשות משהו בשבילי את לוחשת לי ומתיישבת על פניי. הריח תוקף אותי ישר, ריח של סקס, של חיה, של עונג עילאי. אני לוקח שאיפה עמוקה ומתחיל לעשות את מה שאני יודע שכה רצית, מוציא את לשוני ומתחיל ללקק. הכוס שלך מדהים, הרטיבות כבר ניכרת בו, אני מוסיף על הרטיבות הזו עם הרוק שנוטף מפי. הטעם מדהים ומסחרר, תמצית מרוכזת ומדוייקת של סקס, תמצית מרוכזת ומדוייקת שלך. אם הייתי יכול הייתי לוקח את תמצית הריח הזה והטעם הזה איתי לכל מקום, שאוכל להיזכר בסקס המדהים הזה בכל רגע נתון. אני מלקק ומלקק ולא יכול להפסיק לגמוע מהנקטר הזה שאת מפיקה. לאחר דקות ארוכות, אולי אף יותר משעה של ליקוק בלתי פוסק אני מתחיל להרגיש את הרעידות המוכרות בגופך. הטעם שלך משתנה, הוא תמיד משתנה בשעת מוות קטן שכזה. אני לא מפסיק מלחפש וללקק את הנקודה הזו, הנקודה הזו שמטריפה אותך, אני מתחיל למצוץ אותה והאנחות שלך הופכות לגניחות. תמיד זה מעלה בי חיוך לחשוב על מה השכנים חושבים בשעה שאת צורחת כך. אני אוהב כשאת צורחת, אני אוהב כשאת קוראת בשמי, אני אוהב כשאת משתמשת במילים המלוכלכות האלו שלך. אני בולע כל מה שיש לך לתת לי, את תופסת תוך כדי השיא את הראש שלי ומתמוטטת עלי. השפתיים שלנו שוב נצמדות ואת טועמת את עצמך, מלקקת קצת אורגזמה משפתיי. הפעם השיניים שלך נושכות את השפתיים שלי. את לוחשת לי אם אני רוצה שאת תזייני אותי אותי עכשיו, אני עונה שזה הדבר שאני משתוקק לו עכשיו יותר מכל. את משתמשת בשפה המלוכלכת שלך שוב, זאת שאני כל כך אוהב. זה בהרבה יותר משחרר ומגרה כשאנחנו מלוכלכים ביחד, אני אוהב אותך מלוכלכת ואפלה. את מתרוממת מהמיטה ונעמדת מולי, מחזיקה את הסטראפאון בידך. את מבקשת ממני לבוא ולרכוס לך אותו. אני מתיישב על המיטה ורוכס אותו סביב מותנייך, אני מרגיש את ההתרגשות שפועמת בגוף שלי כשאני עושה את זה. הזין שלי עומד לו זקוף ומתוח כשאני קושר זין שחור מגומי אל הגוף הנשי המדהים שלך. אני מסיים ואת הודפת אותי לאחור, מעיפה אותי על המיטה. תפסק רגלים את אומרת לי ואני מביט בך ומפסק. המראה שלך עוצר נשימה, הסטראפאון השחור והמבהיק על רקע הגוף הלבן המדהים שלך פשוט מהפנט אותי. את מביאה את הקרם ומתחילה לעסות אותי איתו. אני מרגיש את האצבע האחת שלך מגששת דרכה פנימה, ונכנסת. כבר שיחקנו באצבעות בעבר, להרגיל את האיזור, אמרת שזה חשוב ושזה יכאב פחות כך. אבל באותו רגע לא היה אכפת לי מהכאב, רציתי רק לראות ולהרגיש כיצד את חודרת אלי. עובר זמן, ואצבעות רבות כבר עוברות להן אי שם. את עומדת על המיטה, על ברכיך. את מציבה את ראש הסטראפאון על גופי ומתחילה להיכנס אלי. ההרגשה מטורפת, לוחצת וממלאת וקצת כואבת. את מכניסה עוד ועוד אז שהכל בפנים, הכל בתוכי. את מתחילה לצאת, לאט לאט, וכשהכל כמעט בחוץ את חוזרת פנימה. את אוחזת בירכי ומתחילה לזיין אותי בקצב אחיד, את מסתכלת לי הישר בעיניים ולא מפנה את המבט ולו לרגע. השדיים המפוארים שלך מתנועעים בקצב הגוף שלך. אני בוהה בך, לא יכול לנתק את המבט שלי ממך. לראות אותך כך, להביט לך עמוק בעיניים בזמן שאת חודרת אלי, קשה לתאר זאת. את לוחשת לי כמה מהמילים המלוכלכות שלך, וההרגשה עילאית. אני מתחיל להבין את העונג שאת שאבת מכל אותן הפעמים שהמצב היה הפוך ואני הייתי בתוכך, חודר אליך, נכנס וממלא אותך, הופך אותך לגוף אחד יחד איתי, ולוחש לך את המילים המלוכלכות שכל כך אהבת לשמוע. אנחנו ממשיכים עד שאני לא יכול יותר והאורגזמה באה בשיא שלא ידעתי בעבר. את לא מתנתקת ממני ונשכבת עלי כך כשאת בתוכי. אנחנו שוכבים כך דקה ואת מנשקת אותי ומתנתקת. את מתרוממת ומורידה את הסטראפאון מעליך . את נשכבת על המיטה ואני מחבק אותך חזק. אנחנו כבר לא אוהבים את המילים המלוכלכות בשלב הזה, עכשיו הזמן למילים העדינות ולמגע הרך. אני נשכב כשראשי בין שדיך ואת מחבקת אותי כך. אני לוקח אחד משדיך ומתחיל למצוץ אותו. תמיד אני אוהב למצוץ את שדיך, אך אפילו אוהב במיוחד לאחר הסיומים המפוארים שלנו. אני יונק מהשד בעדינות ואצבעותי מנגנות על שאר גופך בינתיים. אנחנו נרדמים כך, מחובקים וצמודים, והשד שלך עוד בפי.

דרך אגב אם יש תגובות, הערות וכן גם הצעות מפתות ומלוכלכות, אז המייל שלי הוא - תודו שהוא מקורי - strapme@walla.co.il

הועתק מפה. :)

ואם לסכם במשפט אחד:

#4 דראקולה

דראקולה

כסף

• רשומים+
  • 1507 הודעות:

פורסם 16/08/2009 - 19:41

הועתק מפה. :)

נחמד מאוד לקרוא סיפור מהסוג הזה בעיברית לשם שינוי :מרייר:
מכירה רק אתרים באנגלית.. :(
הגלרייה שלי :
http://neomiad.deviantart.com/gallery/

כולם מוזמנים להעיף מבט!

#5 אורח - פנטזיה מסוכנת

אורח - פנטזיה מסוכנת
  • אורחים

פורסם 03/02/2010 - 11:05

את מגיעה אלי, נרעשת, מעורערת, אולי כמעט בוכיה.
בחוץ חשוך וקר ואני מזמין אותך מייד להכנס. אני - מבולבל, מופתע, חושש, מקווה...
אנחנו יושבים על הספה ואת כבר עם כוס תה חמה ומרגיעה. אני עם האוזן הכי קשובה...
את מספרת מה המצב ואני מקשיב ומאזין. ומתעצבן.
יותר מדוייק: תסכול אוחז בי כמו שכבר אחז פעמים רבות כשראיתי איך, בכל הלצה, את אינך זוכה לסגידה לה את ראויה.
דבר מוביל לדבר וכמו שרשרת גרירות לוגית בלתי נמנעת המתחילה בנתון ונגמרת במש"ל, אנחנו זו בזרועות זה, שפתותינו נוגעות, חזי הנוקשה נוחת את תוך הרכות של שדייך הנפלאים ואני, כהרגלי, מכווץ את השרירים שלי במחווה גברית טיפוסית...
הכל מאוד מסורבל, לא מוצלח במיוחד - אבל מרגש מאוד. איננו מסונכרנים בנשיקות, בציפיות בהרגלים...
"די." אני אומר, "לא ככה.".
אני לוקח אותך למיטה שלי, התנור כבר חימם את החדר, אור נרות בודדים שופך אווירה חושנית.
אני מפשיט אותך באיטיות, במיומנות. אולי בשביל למשוך את הרגע ולהתענג על כל שבריר של חוויה ואולי בשביל לא להרתיע אותך בחיפזון מיותר.
לוחש לך מילים מתוקות וכנות באוזן אותן כ"כ רציתי להגיד:
"מיכל.. את יפיפיה... "כ"כ נעימה.. כ"כ סקסית... את ראויה להערצה. לסגיה. תני לעבוד אותך, היי אלה שלי. תרשי לי לענג אותך..."
ואת, כמו המתנה המושלמת, מחוץ לעטיפת בגדייך, במלוא הדרך.
אור הנרות מדגיש את כל העיקולים שלך. את האגן הנשי שלך, את ישבנך העגלגל והמושלך, את שדייך הלא-גדולים-מידי-לא-קטנים-מידי והכי חשוב - את הניצוץ שבעינייך.
אני לא משוכנע מה מסתתר מאחוריה, הניצוץ הזה, מעבר ליישותך המדהימה... רעב? חשש? היסוס?
אבל אני יודע מה אני רוצה שהוא יכיל, מה אני הולך להתאמץ ולתת את כל כולי בשביל להשיג שם. עונג.
את עומדת שם, ערומה, צועקת נשיות.
אני משכיב אותך על המיטה, במרכז. לוחש לך להרגע, לנשום עמוק. מלטף את שיערך הגולש, את פנייך, את שפתייך.
מלטף את כתפך, את זרועך, את אצבעותייך. לוקח את ידך בידי ונותן לחיצה עדינה. מלטף את בטנך ואת ירכייך. את רגלייך. מפק אותן במעט.
אני חצי-מתיישב-חצי-נשכב לצידך, רוכן מעלייך, מתקרב.
כאשר אני במרחק אפסילון מהשגת המגע לו אני מייחל כ"כ, אני עוצר.
לוקח נשימה עמוקה ממך, ממלא את ריאותי באוויר שנשמת, בהבל פיך המתוק, ומרגיש איך מייד הגבריות שלי מתעוררת..
עולה מעט ומנשק את האף החמוד הזה. פונה לרכן לכוון אוזנך, מקרב את שפתי שתוכלי להרגיש את החום שאת מעוררת בי בנשימתי:
"תגידי לי. תכווני אותי. תני לי פידבק חיובי כשנעים לך והסבירי לי מה לשפר כשצריך. תכוויני אותי עם הידיים שלך, עם המילים שלך, עם קולות ההנאה שלך. לני לי לענג אותך. התרכזי בתחושה והרפי. עכשיו, את הדבר היחיד שקיים בעולם הזה.".
ואני ניגש למלאכה.
אני מרטיב מעט את שפתי כדי שיהיו רכות בנוסף לחמות ומנשק אותך בעדינות. מהמצח, מטה ללחיים, לסנטר. מקיף לך את השפתיים, את האף. שוב ושוב בתבניות משתנות. מנשק את דרכי לכוון עין אחת ושוב דרך האף לעין השניה.
מנשק לך את הפתיים, אבל לא נכנס לנשיקה איתך... עדיין לא.
מנשק לך את כל הפנים. ברוך, בעדינות, עם שפתיים לחות וחמות ורעבות.
מתקרב את תנוך אוזנך. לוחש לך "מיכל, את נפלאה.." באוזן ומתכוון לכך כ"כ, נותן לנשימתי הבוערת לעטוף אותך ולחדד את המסר.
מעביר את לשוני ממש ברפרוף לאורך אוזנך.
חוזר לנשיקות ויורד מטה אל עבר הצוואר.. משתהה שם. מחפש את הרעידות של ההנאה, את הגניחות הקטנות. מצד אחד לצד שני..
לא מעז לשכוח את האוזן השניה. שוב לוחש לך כמה שאת מדהימה וכמה שאני מודה על הזכות הזאת..
שוב מנשק לך את הפנים והשפתיים. מרשה לעצמי לטעום אותך אך מעט כשאת מנשקת בחזרה.
הנשיקות מתחילות אט-אט להיות קצת פחות עדינות, קצת יותר רטובות.
אני עושה דרכי לכתף אחת ומידי פעם משלב נשיכות אהבה קטנטנות ועדינות. משם יורד לאורך זרועך ומנשק את כל כולה, שתי וערב. מתערב בפרק כך היד, בקפל המרפק הרגישים.
עולה חזרה לכתף ומהכתף לצווא ודרך השפתיים שלך שוב חוזר לצוואר במעין "וי" ומשם לכתף השניה וליד השניה - ממטיר מבול של נשיקות מגוונות.
אני מלטף אותך תוך כדי. בבטן, בפנים, בירך. נזהר שלא לגעת איפה שמוקדם מידי..
אני מתקרב לחזה שלך.. מקיף שד אחד בנישוקים קטנטנים וליקוק מזדמן, מגוון במציצה ונשיכה עדינה. שבעה פעמים, במעגלים, שהולכים ומתכנסים מהקפל של השד ועד לפטמה הענוגה שלך..
אני משתהה שם קצת, אבל לא יותר מידי, גובה את מכסת הגניחות שלי ממנה.
ובצד השני... סימטריה זה חשוב.
הליטופים שלי מתגברים בקצב, בחושניות. דואגים שלא תהיה פיסת עור מיותמת, אף קצה עצב מקופח.
הם הולכים ומתקרבים אל בין רגלייך... אל העונג שמצפה לנו שם...
אני נאבק בעצמי לא לטרוף אותך, מעביר ברפרוף יד על שיח השערות הרכות שלך שם, מבלי לגעת ממש... מרגיש את החום שלך.
אני עולה בחזרה את שפתיים ומשם לאוזנך ואני לוחש, קולי גדוש בהתרגשות ששוטפת אותי, שואל: "מיכל, אין דבר שאני רוצה בעולם הזה יותר מלרדת לך. אני רעב אלייך, לטעם שלך. התרשי לי??"
את מרכינה קצת את ראשך - וזה מספיק.
לאט לאט, במה שמרגיש לי כמו נצח אבל לא יכול להיות יותר מדקה, אני מנשק את דרכי סנטימטר-אחר-סנטימטר מטה, דרך כל הטופולגיה המושלמת של הגוף שלך, אל בין רגלייך.
אני מפסק אותן בידי תוך כדי שאני עושה את דרכי ולבסוף ממקם את עצמי בין רגליים בנוחות.
אני מתחיל מהפופיק שלך ויורד מטה. מאגף את דרכי אל הצד הפנימי של ירכך. מנשק ומלקק שם, קצת מוצץ..
וצד שני..
אני מתקרב שוב מעלה עד לשערות שלך ומני את האף שלי עלייך, עד למגע הנרמז ביותר, לוקח ממך נשימה עמוקה עמוקה..
ומתמוגג.
אני מתחיל לנשק אותך, רק עם השפתיים, בכל מקום שם.
מרטיב בלשוני את השפתיים שלי שמרטיבות את השפתיים שלך.
כאת, אני פותח את שפתי אך במעט תוך-כדי-נישוק ומאפשר לאוויר החם של נשימתי ללטף אותך.
כשאני מרגיש ששנינו לא יכולים עוד עם הטיזריות הזאת - אני מוציא את הלשון.. וטועם אותך... לראשונה.
...
..
.
בשביל זה אלוהים נתן לי חוש-טעם. בשביל הרגע הנפלא הזה.
אני מתענק ומתמוגג כשהמיצים שלך ממלאים אותי בזמן שהלשון שלי מפליגה ברכות נפלאותייך...
וחלק קטן בתוכי מצחקק ושר:
"Yummy Yummy Yummy I've got love in my Tummy..."

אני אוחז בעדינות בכפות הידיים שלך ומניח אותן על ראשי, קובר אותן בשיערי ולוחץ אותן. מסמן לך לקחת את המושכות, לתפוס, לכוון..
אני סוגר את כל המודעות שלי וכל המחשבות, כל החושים, מצטמצמים לכדי מיקוד לא-יאמן:
כל מה שנשאר מהגוף שלי זה לשון ושפתיים.
כל מה שנשאר מהיישות שלי זה הרצון הבלתי נדלה, הרעב האימתני - אלייך. לענג אותך.
חוש המגע שלי הצטמצם לכדי הידיים שלך שמכוונות אותי בדרכי הנפלאה, לרעידות הקטנות ביותר שעולות ממך ומספקות לי רמזים ותובנות למה נכון לעשות.
אוזני קשובות רק לגניחות שלך, לקצב הנשימה שלך.
אני חווה אותך.
אני מענג אותך.
אני כולי, כולי - שלך.
ובשבילך.

#6 אורח - יין

אורח - יין
  • אורחים

פורסם 03/02/2010 - 13:34

את מגיעה אלי, נרעשת, מעורערת, אולי כמעט בוכיה.
בחוץ חשוך וקר ואני מזמין אותך מייד להכנס. אני - מבולבל, מופתע, חושש, מקווה...
אנחנו יושבים על הספה ואת כבר עם כוס תה חמה ומרגיעה. אני עם האוזן הכי קשובה...
את מספרת מה המצב ואני מקשיב ומאזין. ומתעצבן.
יותר מדוייק: תסכול אוחז בי כמו שכבר אחז פעמים רבות כשראיתי איך, בכל הלצה, את אינך זוכה לסגידה לה את ראויה.
דבר מוביל לדבר וכמו שרשרת גרירות לוגית בלתי נמנעת המתחילה בנתון ונגמרת במש"ל, אנחנו זו בזרועות זה, שפתותינו נוגעות, חזי הנוקשה נוחת את תוך הרכות של שדייך הנפלאים ואני, כהרגלי, מכווץ את השרירים שלי במחווה גברית טיפוסית...
הכל מאוד מסורבל, לא מוצלח במיוחד - אבל מרגש מאוד. איננו מסונכרנים בנשיקות, בציפיות בהרגלים...
"די." אני אומר, "לא ככה.".
אני לוקח אותך למיטה שלי, התנור כבר חימם את החדר, אור נרות בודדים שופך אווירה חושנית.
אני מפשיט אותך באיטיות, במיומנות. אולי בשביל למשוך את הרגע ולהתענג על כל שבריר של חוויה ואולי בשביל לא להרתיע אותך בחיפזון מיותר.
לוחש לך מילים מתוקות וכנות באוזן אותן כ"כ רציתי להגיד:
"מיכל.. את יפיפיה... "כ"כ נעימה.. כ"כ סקסית... את ראויה להערצה. לסגיה. תני לעבוד אותך, היי אלה שלי. תרשי לי לענג אותך..."
ואת, כמו המתנה המושלמת, מחוץ לעטיפת בגדייך, במלוא הדרך.
אור הנרות מדגיש את כל העיקולים שלך. את האגן הנשי שלך, את ישבנך העגלגל והמושלך, את שדייך הלא-גדולים-מידי-לא-קטנים-מידי והכי חשוב - את הניצוץ שבעינייך.
אני לא משוכנע מה מסתתר מאחוריה, הניצוץ הזה, מעבר ליישותך המדהימה... רעב? חשש? היסוס?
אבל אני יודע מה אני רוצה שהוא יכיל, מה אני הולך להתאמץ ולתת את כל כולי בשביל להשיג שם. עונג.
את עומדת שם, ערומה, צועקת נשיות.
אני משכיב אותך על המיטה, במרכז. לוחש לך להרגע, לנשום עמוק. מלטף את שיערך הגולש, את פנייך, את שפתייך.
מלטף את כתפך, את זרועך, את אצבעותייך. לוקח את ידך בידי ונותן לחיצה עדינה. מלטף את בטנך ואת ירכייך. את רגלייך. מפק אותן במעט.
אני חצי-מתיישב-חצי-נשכב לצידך, רוכן מעלייך, מתקרב.
כאשר אני במרחק אפסילון מהשגת המגע לו אני מייחל כ"כ, אני עוצר.
לוקח נשימה עמוקה ממך, ממלא את ריאותי באוויר שנשמת, בהבל פיך המתוק, ומרגיש איך מייד הגבריות שלי מתעוררת..
עולה מעט ומנשק את האף החמוד הזה. פונה לרכן לכוון אוזנך, מקרב את שפתי שתוכלי להרגיש את החום שאת מעוררת בי בנשימתי:
"תגידי לי. תכווני אותי. תני לי פידבק חיובי כשנעים לך והסבירי לי מה לשפר כשצריך. תכוויני אותי עם הידיים שלך, עם המילים שלך, עם קולות ההנאה שלך. לני לי לענג אותך. התרכזי בתחושה והרפי. עכשיו, את הדבר היחיד שקיים בעולם הזה.".
ואני ניגש למלאכה.
אני מרטיב מעט את שפתי כדי שיהיו רכות בנוסף לחמות ומנשק אותך בעדינות. מהמצח, מטה ללחיים, לסנטר. מקיף לך את השפתיים, את האף. שוב ושוב בתבניות משתנות. מנשק את דרכי לכוון עין אחת ושוב דרך האף לעין השניה.
מנשק לך את הפתיים, אבל לא נכנס לנשיקה איתך... עדיין לא.
מנשק לך את כל הפנים. ברוך, בעדינות, עם שפתיים לחות וחמות ורעבות.
מתקרב את תנוך אוזנך. לוחש לך "מיכל, את נפלאה.." באוזן ומתכוון לכך כ"כ, נותן לנשימתי הבוערת לעטוף אותך ולחדד את המסר.
מעביר את לשוני ממש ברפרוף לאורך אוזנך.
חוזר לנשיקות ויורד מטה אל עבר הצוואר.. משתהה שם. מחפש את הרעידות של ההנאה, את הגניחות הקטנות. מצד אחד לצד שני..
לא מעז לשכוח את האוזן השניה. שוב לוחש לך כמה שאת מדהימה וכמה שאני מודה על הזכות הזאת..
שוב מנשק לך את הפנים והשפתיים. מרשה לעצמי לטעום אותך אך מעט כשאת מנשקת בחזרה.
הנשיקות מתחילות אט-אט להיות קצת פחות עדינות, קצת יותר רטובות.
אני עושה דרכי לכתף אחת ומידי פעם משלב נשיכות אהבה קטנטנות ועדינות. משם יורד לאורך זרועך ומנשק את כל כולה, שתי וערב. מתערב בפרק כך היד, בקפל המרפק הרגישים.
עולה חזרה לכתף ומהכתף לצווא ודרך השפתיים שלך שוב חוזר לצוואר במעין "וי" ומשם לכתף השניה וליד השניה - ממטיר מבול של נשיקות מגוונות.
אני מלטף אותך תוך כדי. בבטן, בפנים, בירך. נזהר שלא לגעת איפה שמוקדם מידי..
אני מתקרב לחזה שלך.. מקיף שד אחד בנישוקים קטנטנים וליקוק מזדמן, מגוון במציצה ונשיכה עדינה. שבעה פעמים, במעגלים, שהולכים ומתכנסים מהקפל של השד ועד לפטמה הענוגה שלך..
אני משתהה שם קצת, אבל לא יותר מידי, גובה את מכסת הגניחות שלי ממנה.
ובצד השני... סימטריה זה חשוב.
הליטופים שלי מתגברים בקצב, בחושניות. דואגים שלא תהיה פיסת עור מיותמת, אף קצה עצב מקופח.
הם הולכים ומתקרבים אל בין רגלייך... אל העונג שמצפה לנו שם...
אני נאבק בעצמי לא לטרוף אותך, מעביר ברפרוף יד על שיח השערות הרכות שלך שם, מבלי לגעת ממש... מרגיש את החום שלך.
אני עולה בחזרה את שפתיים ומשם לאוזנך ואני לוחש, קולי גדוש בהתרגשות ששוטפת אותי, שואל: "מיכל, אין דבר שאני רוצה בעולם הזה יותר מלרדת לך. אני רעב אלייך, לטעם שלך. התרשי לי??"
את מרכינה קצת את ראשך - וזה מספיק.
לאט לאט, במה שמרגיש לי כמו נצח אבל לא יכול להיות יותר מדקה, אני מנשק את דרכי סנטימטר-אחר-סנטימטר מטה, דרך כל הטופולגיה המושלמת של הגוף שלך, אל בין רגלייך.
אני מפסק אותן בידי תוך כדי שאני עושה את דרכי ולבסוף ממקם את עצמי בין רגליים בנוחות.
אני מתחיל מהפופיק שלך ויורד מטה. מאגף את דרכי אל הצד הפנימי של ירכך. מנשק ומלקק שם, קצת מוצץ..
וצד שני..
אני מתקרב שוב מעלה עד לשערות שלך ומני את האף שלי עלייך, עד למגע הנרמז ביותר, לוקח ממך נשימה עמוקה עמוקה..
ומתמוגג.
אני מתחיל לנשק אותך, רק עם השפתיים, בכל מקום שם.
מרטיב בלשוני את השפתיים שלי שמרטיבות את השפתיים שלך.
כאת, אני פותח את שפתי אך במעט תוך-כדי-נישוק ומאפשר לאוויר החם של נשימתי ללטף אותך.
כשאני מרגיש ששנינו לא יכולים עוד עם הטיזריות הזאת - אני מוציא את הלשון.. וטועם אותך... לראשונה.
...
..
.
בשביל זה אלוהים נתן לי חוש-טעם. בשביל הרגע הנפלא הזה.
אני מתענק ומתמוגג כשהמיצים שלך ממלאים אותי בזמן שהלשון שלי מפליגה ברכות נפלאותייך...
וחלק קטן בתוכי מצחקק ושר:
"Yummy Yummy Yummy I've got love in my Tummy..."

אני אוחז בעדינות בכפות הידיים שלך ומניח אותן על ראשי, קובר אותן בשיערי ולוחץ אותן. מסמן לך לקחת את המושכות, לתפוס, לכוון..
אני סוגר את כל המודעות שלי וכל המחשבות, כל החושים, מצטמצמים לכדי מיקוד לא-יאמן:
כל מה שנשאר מהגוף שלי זה לשון ושפתיים.
כל מה שנשאר מהיישות שלי זה הרצון הבלתי נדלה, הרעב האימתני - אלייך. לענג אותך.
חוש המגע שלי הצטמצם לכדי הידיים שלך שמכוונות אותי בדרכי הנפלאה, לרעידות הקטנות ביותר שעולות ממך ומספקות לי רמזים ותובנות למה נכון לעשות.
אוזני קשובות רק לגניחות שלך, לקצב הנשימה שלך.
אני חווה אותך.
אני מענג אותך.
אני כולי, כולי - שלך.
ובשבילך.

"פנטזיה מסוכנת"?

מסוכנת כמו דובון אכפת-לי

#7 FULL ON THE HILL

FULL ON THE HILL

כסף

• חסומים
  • 2211 הודעות:

פורסם 03/02/2010 - 13:40

"פנטזיה מסוכנת"?

מסוכנת כמו דובון אכפת-לי

תמונה מצורפת וגם כן אמר : " שדייך הלא-גדולים-מידי-לא-קטנים-מידי "

אני קורא מכאן לעולם : תמונה מצורפת שדיים גדולים וגוף פרופורציונלי !!
Until the philosophy which hold one race Superior and another inferior Is finally and permanently discredited and abandoned . Everywhere is war, me say war.That until there are no longer first class And second class citizens of any nation.Until the colour of a man's skin Is of no more significance than the colour of his eyes. Me say war .That until the basic human rights are equally Guaranteed to all, without regard to race Dis a war

BOB MARLEY-WAR

#8 nomEs

nomEs
  • רשומים
  • 7 הודעות:

פורסם 19/02/2010 - 10:59

היא הייתה כמו השיר ההוא "לא דומה לאף אחת אחרת". בדיוק ככה. היו לה פני ילדה ופה קטן שידע בעת הצורך להמתח לחיוך ענק וכובש. היה לה את הניצוץ הממזרי הזה בעיניה, כזה שיכול היה להעביר כל גבר על דעתו תוך שניה. למעשה, כל כולה הייתה שיר הלל לאקסצנטריות ופסיכוזה וכל דבר שהיה גורם למישהו אחר להפלט מהחברה ואילו אותה הוא דווקא הידק והפך למושא תאוותו של כל גבר שעינו נפלה עליה.
למעשה, אף אחד לא ידע אותה באמת. את נפשה. מה היא רצתה ומה המשיך להניע אותה במציאות שהייתה סודקת כל נפש אחרת. איכשהו, אף אחד לא יכול היה לצייר את אישיותה באמת היות והיא תמיד שמרה עליה בקו צלול, שיטחי וידידותי למשתמש. היא הרי לא תלך ותספר למה היא תמיד תיסוג שניה לפני שהמחזר התורן ישלח את ידו. לעולם לא תתן שמישהו יראה בעיניה דמעה או תסכול. את ההלקאה העצמית היא תעשה לבד. בחדרי חדרים, היכן שאף אחד לא ישמע את זעקתה.

דווקא בשלב שבו כולן בגילה כבר היו מנוסות בכל הקשור לגברים ומיטה, היא עדיין הייתה מוטלת בספק. תמיד נראתה בתולית וטהורה ולחלוטין בילתי נגועה. גם אם כבר היו כאלה שידעו את גופה, זה לא ניכר עליה. מבחינתו של כל גבר, להכניס אותה למיטה יהיה הישג לא פחות מבוטל מביתוק בתולה. איכשהו נוצר דיסוננס בין פני הילדה האלה לבין גוף האישה שנשא אותה. ואולם יד אומנת תדע לאן לכוון ליטופה כי אם רק תגע בנקודה הנכונה פתאום העיניים יעצמו לאט, החזה הנערי יתחיל לעלות ולרדת בקצב עולה ומהפה המלאכי יתחילו לבקוע גניחות ואנחות ושלל קולות שבבת אחת יקרעו את מעטה הילדה הטובה למען אמת בזויה יותר.

וכך היא הייתה גם במסיבה ההיא. הוא הביט בה מהעבר השני של החדר. יותר נכון, שבריריי חזותה שנראו מבעד לסדקים שהיו בין הגברים שהקיפו אותה וידו התהדקה סביב הכוס שבידו. לא שוב! בצעד בוטח הוא חצה את החדר. היו לו לא מעט שורות ומשפטים מחוכמים שהוא הכין מבעוד מועד, אחרי ששמע שהיא תהיה במסיבה, אבל כולם התמסמסו וכל שנותר בראשו היה מחשבה מזוקקת אחת: "אני רוצה אותה".

אז מזל שהיא לא סנובית והסטנדרטים נמוכים, כפי שהוא גילה להפתעתו, אז גם הבדיחות הדלוחות והניסיון הפתטי להיות שרמנטי הספיקו. הוא ראה אותה לאט הופכת ממנומסת לשם נימוס למעוניינת ומרותקת לחלוטין מסיפוריו. בשעת הכושר, אותו רגע שחלף בראשו אינספור פעמים, ידו נשלחה אל ראשה והחלה תווה שבילים בשיערה. כל שנותר עכשיו הוא להמתין שכוס היין שהיא שתתה קודם תשפיע והיא תהפוך לרגועה וקלה להשפעה. הוא החל מנשק קלות את צווארה וראה אותה לאט נכנעת ומתמסרת לתחושה. משם כל שנותר הוא לגרור אותה לאט אך בתקיפות לחדר השינה שהוא קלט בקצה המסדרון.

הוא הפיל אותה על המיטה ועט ישר עליה. לשונו חקרה את צווארה ובו הגרון שעוד ניסה לפלוט זעקות מחאה. ואולם דעתה הייתה מעורפלת ותגובות גופה מעוכבות עכב האלכוהול שזרם בדמה ודיכא כל סיכוי ליציאה מהוגנת מהמצב. לבסוף נכנעה ונתנה לו להפשיט אותה בלי התנגדות.

היא החלה להתפתל, ספק באי נוחות, ספק בהנאה, אפילו היא לא ידעה. היא הביטה בו מתנשם מעליה, עיניו בורקות בחשיכה, והוא באופוריה חופר בשיערה, למעשה מכאיב לה לא מעט, וידעה שכעת כל שנותר הוא הספירה לאחור, אז לפחות שתנסה להנות קצת בדרך. היא החלה להתנשם בכבדות וקולה חוקר את כל סקלת הצלילים שהיו באמתחתה. כל גניחה סוחטת ממנה עוד טיפת כוח ואותו מטריפה לחלוטין. לאחר שהוריד את חולצתו בתנועה חדה ונצמד אליה היא חשה את ליבו דוהר. כמעט פורץ מחזו ועף ישר עליה. היא הרחיבה את אחיזתה בו ולפתה את שכמותיו. ציפורניה מתחפרות בבשר. הכאב הטריף אותו ודמו רתח. הוא שלח יד בוטחת, הפריד את רגליה והחל ממשש, לראות אם כבר רטובה הייתה. למעשה לו היה לו אכפת, זה רק לשם הפרוטוקול. בשלב זה כל שרצה היה לפרוק את יצרו לראות אותה מתפרקת כליל.

בתנועת אגן גסה חדר לתוכה והיא חשה כאב מפלח אותה. דמעות כאב החלו לזלוג וכל דעתה הייתה כעת מוסחת לניסיון להדחיק אותן. הוא נצמד אליה, לוהט וספוג זיעה, והיא נשכה את כתפו כדי להחניק את אנקת הכאב שבפיה. הוא בתגובה התרומם ובהה בה בחיוך ממזרי. הוא תפס את כתפיה והפך אותה בתנועה חדה והחל עושה את מלאכתו באיטנסיביות. היא הייתה כבר מותשת. היא הקשיבה לנשימותיו האחרונות והספיגה את דמעותיה בכרית שהייתה נעוצה תחת גרונה והקשתה עליה לנשום, אבל הסוף קרוב.

הוא גמר בקול בס ואז נותר כשהיה, בלי לצאת. ידו מלטפת את גבה. היא נעה באי נוחות והיא זז כדי לתת לה להתהפך ולהתמקם לצידו. הוא הביט בה, עדיין מנסה להסדיר את נשימתו ועם הטיפה הראשונה שצנחה ממצחו על חזה היא חייכה והוא צנח לצידה.

את שאר הלילה היא העבירה בשינה טרופה. מדי פעם הייתה מרגישה את ידו עליה, מגששת על חזה או בערוותה, ונשימתה הייתה נעתקת. הייתה ממשיכה לשכב בחוסר תנועה כדי שיחשוב שהיא ישנה וכך עד הבוקר.

כשפקחה את עיניה בבוקר ראתה אותו שעון על מרפקיו לידה, מביט איך קרני השמש משתעשעות בשיערה. היא ניסתה למקד את דעתה מתוך הערפל שעדיין אפף את מוחה אך ללא הועיל. "רוצה קפה?" הוא שאל והיא הנהנה.

בזמן שחיפש את מבוקשו במטבח לא מוכר, ניסה לחשוב על הצעד הבא. תהה אם אכן תשאר ומה יגיד לה כשיחזור לחדר משפט שלא יהיה בנאלי, אבל עוד לפני שהמים רתחו הוא יכול היה לשמוע את טפיפות הרגליים וטריקת הדלת החפוזה. זה נגמר. הוא פלט אנחת השלמה וסיים להכין את הקפה. מבעד לחלון המרפסת יכול היה לראות אותה מועדת על מעבר החציה לאחר שאחת מרצועות סנדליה נקרעה. אי אפשר היה לראות, אבל הוא היה בטוח שהיא לא יצאה מזה בשלום וקרוב לוודאי שמחר שלמות רגליה תופר על ידי גזה בחבישה גסה.

הוא חזר לחדר השינה והביט במיטה המבולגנת. קימורי גופה עדיין ניכרו במזרן ועגיל נשכח היה זרוק על השידה ליד. הוא העביר את ידו על השקעים, שואף לריאותיו את שאריות ריחה וצמרמורות חלפה לאורך גבו. כמה חיכה לרגע הזה. מאז הפעם הראשונה שראה אותה טובעת בים ניירות שעפו ברוח, מנסה לשווא לאגד את כולם ולבסוף צונחת על הדשא ביאוש. כמה פעמים ניסה לדבר איתה באירועים חברתיים אבל גברים שרמנטיים ממנו, בולטים ממנו, אנשים עם מרפקים, חטפו אותה מתחתיו והוא נותר שם עם כוס רועדת בידו, המשפט הכובש תלוי על קצה לשונו. 3 שנים. 3 שנים של המתנה סבלנית סוף סוף השתלמו. נכון שהוא זכה רק בגופה. נפשה עדיין לא הייתה בכפו, אבל זה בסדר. הוא חיכה 3 שנים אז הוא יחכה עוד קצת. בסוף היא תתעשת ותבין שאף אחד לא יאהב אותה כמוהו. בסוף גם ליבה ידהר למענו. בסוף היא תחזור. בטוח. היא תחזור...

#9 אורח - אמאלה

אורח - אמאלה
  • אורחים

פורסם 27/04/2010 - 00:09

היא הייתה כמו השיר ההוא "לא דומה לאף אחת אחרת"...
.
.
.
.
... בסוף גם ליבה ידהר למענו. בסוף היא תחזור. בטוח. היא תחזור...

אוי ואבוי,
אני ממש מקווה שזאת פנטזיה שלעולם לעולם לא תוגשם.
חביבי, אם לא הבנת אז זאת נקראת פנטזית אונס.
ולא היא לא תחזור ואף אחת לא תחזור, אל אלוהים, לא ברור אם זה משעשע אותך או מה
אני לא מאמינה שאף אחד לא הגיב לזה עדיין, ויותר מזה שלא העיפו את זה מפה, חופש הביטוי והכל אבל זה ממש מזעזע.
תתבייש

#10 One Of A Kind

One Of A Kind

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 27/04/2010 - 02:05

אוי ואבוי,
אני ממש מקווה שזאת פנטזיה שלעולם לעולם לא תוגשם.
חביבי, אם לא הבנת אז זאת נקראת פנטזית אונס.
ולא היא לא תחזור ואף אחת לא תחזור, אל אלוהים, לא ברור אם זה משעשע אותך או מה
אני לא מאמינה שאף אחד לא הגיב לזה עדיין, ויותר מזה שלא העיפו את זה מפה, חופש הביטוי והכל אבל זה ממש מזעזע.
תתבייש

חבל שאת תוקפת מבלי לדעת את הפרטים הקטנים, כמו לדוגמה העובדה ש-nomEs היא בחורה ולא בחור, מה שאולי אפילו יכול לשים את הסיפור הזה באור אחר לגמרי, אם בכלל אנחנו יוצאים מנק' ההנחה שמדובר במשהו אמיתי. לא כל מה שאנחנו כותבים כאן חייב לבוא לביטוי בעולם האמיתי או להסתמך על אירועים מהעולם האמיתי, ואין שום סיבה שאני "אעיף" את זה מכאן, גם אם גבר היה כותב את זה. סתם לידע הכללי שלך, פנטזיית אונס היא אחת משלושת הפנטזיות הכי נפוצות בקרב נשים, ואני לא מוצא בעיה בכך שמישהו, ללא קשר למינו, יכתוב על כך. לא כל דבר שכותבים כאן תואם לטעם האישי שלי אבל כל עוד הדבר נשאר בגדר הכתיבה, מצידי שהסיפור הבא יהיה גם על סקס שמערב השתנה ועשיית צרכים. :ph34r:

ואם לסכם במשפט אחד:

#11 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 27/04/2010 - 02:10

חבל שאת תוקפת מבלי לדעת את הפרטים הקטנים, כמו לדוגמה העובדה ש-nomEs היא בחורה ולא בחור, מה שאולי אפילו יכול לשים את הסיפור הזה באור אחר לגמרי, אם בכלל אנחנו יוצאים מנק' ההנחה שמדובר במשהו אמיתי. לא כל מה שאנחנו כותבים כאן חייב לבוא לביטוי בעולם האמיתי או להסתמך על אירועים מהעולם האמיתי, ואין שום סיבה שאני "אעיף" את זה מכאן, גם אם גבר היה כותב את זה. סתם לידע הכללי שלך, פנטזיית אונס היא אחת משלושת הפנטזיות הכי נפוצות בקרב נשים, ואני לא מוצא בעיה בכך שמישהו, ללא קשר למינו, יכתוב על כך. לא כל דבר שכותבים כאן תואם לטעם האישי שלי אבל כל עוד הדבר נשאר בגדר הכתיבה, מצידי שהסיפור הבא יהיה גם על סקס שמערב השתנה ועשיית צרכים. :ph34r:

אגב, אם לנשים מותר, למה לגברים אסור? אין בזה שום הגיון.
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#12 tatatete

tatatete
  • רשומים
  • 3 הודעות:

פורסם 04/05/2010 - 20:13

חחח אני אהבתי לאללה את הבנות האלה עם הבירות , נראות כמו מלאכיות חבל"ז!!!
הסיפורים האלה אגב יכולים להעמיד תוך שניה , עדיף שלא תספרו את זה למישהו שנמצא בבסיס כבר 21 יום כמעט :0

------------------------------------------------

http://www.ulam4u.com/

#13 One Of A Kind

One Of A Kind

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 05/05/2010 - 03:32

אגב, אם לנשים מותר, למה לגברים אסור? אין בזה שום הגיון.

יש הגיון מועט, כמו לדוגמה איך שאנחנו בתור יהודים מרשים לעצמנו להיות אנטישמים כלפי עצמנו, אבל ברגע שמישהו מחוץ לקבוצה שלנו עושה את זה, אנחנו זועקים לשמיים. כל עוד מישהו מתוך הקבוצה רושם על הקבוצה, זה עוד נחשב כנסבל, אבל ברגע שזה מישהו מבחוץ, זה נתפס כחריג ולא מתאים. אני לא מסכים עם ההיגיון הזה ובגלל זה כתבתי:

...ואין שום סיבה שאני "אעיף" את זה מכאן, גם אם גבר היה כותב את זה...

ואם לסכם במשפט אחד:

#14 unusual_student_m

unusual_student_m

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 75 הודעות:

פורסם 06/05/2010 - 17:23

משמרת יום שישי. תמיד משמרת מבעסת. עד שיש זמן לשבת בבית בשקט, בלי לימודים, בלי שטויות, צריך ללכת לעבוד. הבעיה גם שאין עבודה והזמן לא עובר, ואז שוקעים לתוך מחשבות מציקות כאלו. מהסוג של "למה עזבתי אותה", ו"איזה בעסה זה יהיה לחזור לבית ריק בסוף המשמרת".

מיכל שעבדה איתי נראתה מוטרדת לא פחות ממני. אם מישהו היה עובר שם הוא היה חוטף דיכאון רק מלהסתכל עלינו. המחשבות ריחפו מעלינו כמו להקת עורבים מבשרי רע. ידעתי שגם מיכל נפרדה מחבר שלה לא מזמן. ספרנו את הדקות לשעה שתיים עשרה ושקענו במחשבות, אני על ליאת, היא על נמרוד.

לקראת אחת עשרה התחלנו לקשקש קצת. פרקתי מעלי את המחשבות המעיקות שלי, היא גילתה לי קצת ממה שמטריד אותה. אמרתי לה שיש לי בקבוק של אייריש קרים חדש בבית, ושאני מתכנן שיישאר ממנו הרבה פחות כשיהיה בוקר. אמרתי שאני ארגיש ככה הרבה יותר, ואולי אפילו אצליח להירדם בדירה הריקה והקרה שלי. זה הצחיק אותה, ופתאום המחשבות הסתלקו. והשיחה זרמה.

אנחנו גרים קרוב, אז נסענו ביחד הביתה. שתי דקות לפני שהגענו לדירה שלה, היא שאלה אם יש לי בעיה שהיא תבוא אלי הביתה. הופתעתי מאוד. השיחה שלנו היתה קרובה ואינטימית, אבל לא עד כדי כך. לא יכולתי לסרב לה. עצרתי ליד הבית שלה, והיא התארגנה על כמה דברים. בינתיים הרהרתי בסיכוי שיקרה משהו. סיכמתי עם עצמי שהסיכוי נמוך.

הגענו אלי לדירה. כפי שהבטחתי, פתחתי את הבקבוק, ומזגתי שתי כוסות. הכוסות התרוקנו מהר מאוד, ורק אז היא נזכרה לספר לי על השנה שהיא בילתה בגרמניה, ושהיא היתה מתחילה את הערב שם בשני ליטר בירה. האלכוהול זרם לתוך הדם, ושנינו השתחררנו סופית מהמועקה. היא קמה להסתובב בדירה שלי, לבחון אותה. אני ליוויתי אותה, מדי פעם גוף נוגע בגוף. כאילו בלי כוונה, אבל מה זה מגרה.

אני הרגשתי את החרמנות גואה בי ומציפה אותי. זה היה נורא מוזר. אני מכיר אותה הרבה זמן. אף פעם לא מצאתי שהיא מושכת במיוחד. נכון, היה לה חזה גדול ועיניים כחולות. אבל העיניים הסתתרו תמיד מאחרי משקפיים, ותמיד חשבתי שהחזה הגדול שלה זה כי היא שמנה. כל זה לא הפריע לי לרצות אותה כאילו היתה דוגמנית על.

חזרנו לשבת ליד הבקבוק, לגמנו עוד כוסית אחת. המרחק בינינו הצטמצם. הנגיעות המשיכו. זה היה כיף. נגיעות קלות כאלו, אקראיות, של יד ביד, רגל ברגל. פעם היא נשענת אלי, פעם אני מניח יד על כתפה. מאוד נחמד. בשלב הזה המתח הלך וגאה, ויכולתי לזהות מין תשוקה בעיניים שלה. ליטפתי את היד שלה כשהיא דיברה איתי. היא לא כל כך מצאה את המילים.

הפטפוט שלנו נפסק. מעכשיו רק הגוף דיבר. ליטפתי את השיער שלה, מקרב אותה אלי. היינו צמודים, מסתכלים אחד בעיניים של השניה. רגע מדהים כזה של לפני נשיקה. שפתיים נפגשו. לשון עשתה היכרות עם לשון. יד רכה הונחה על העורף שלי, משכה אותי אליה. הזין שלי עמד בטירוף, והרגשתי שגם היא מגורה כמוני.

הושטתי יד מתחת לחולצה שלה ללטף את העור החם והענוג שלה. בשתי ידיים היא אחזה בטי שירט שלי. והעיפה אותה מעל לראש שלי. האצבעות שלה טיילו על החזה שלי. זה היה כמו יריית זינוק למירוץ. בשניות הורדתי לה את החולצה, ושלפתי את השדיים הכבדים שלה מהחזייה שעטפה אותם. באותו זמן משכתי אותה לעמידה, לכיוון חדר השינה.

הדרך לשם סומנה לפי הסדר בחזייה שלה, בנעליים של שנינו, במכנסיים שלה ומיד אחר כך במכנסיים שלי. עצרתי קצת להתחכך בה. אני נורא אוהב להרגיש את הזין שלי בתוך התחתונים כשהוא נוגע בגוף ממולו. עשה רושם שגם מיכל לא סבלה מזה. היא הצמידה את האגן שלה אלי, ויכולתי להרגיש את החום של הכוס שלה דרך התחתונים.

התחתונים של שנינו מצאו את דרכם לרצפה. השכבתי אותה על המיטה, רגליה מפוסקות. צללתי לעבר הכוס שלה, ונתתי ללשון שלי לטייל. לגלות איך היא אוהבת שמלקקים לה. הלשון עלתה וירדה על הדגדגן, מחפשת את הנקודה המדויקת שסחטה ממנה אנחות קולניות. הנחתי את האצבע בפתח של הכוס שלה, בלי לזוז. זה שיגע אותה. האגן שלה זז קדימה, כאילו בניסיון לדחוף אותה פנימה. אבל אני הייתי מוכן לזה, והמשכתי ללקק, ולברוח עם האצבע. אוי אתה מטריף אותי, המלים הסתננו מבין השפתיים החשוקות שלה.

המשכתי ללקק, האגן שלה המשיך לרקוד, ואז בשנייה אחת, החדרתי את האצבע שלי עמוק. העיניים שלה נפערו בהפתעה, גניחה חזקה בקעה, והאגן שלה המשיך לנוע על האצבע שלי ועל הלשון שלי. הרגשתי אותה מתחילה להתכווץ ואז היא התרחקה. לא רוצה ככה. רוצה שתהיה בתוכי.

הידיים שלה משכו אותי למיטה, כיוונו אותי לשכב על הגב. היא החזיקה את הזין שלי באצבעות רכות. הלשון שלה נגעה בקצה הזין וגרמה לו לקפוץ קלות. היא המשיכה ללקק, בעדינות, ברפרוף. כמעט בלי לגעת. יד אחת שלה נסגרה סביב הביצים שלי, והיד השנייה עלתה וירדה על הזין שלי. חיוך רחב נפרש על הפנים שלה. אני חושבת לעשות לך את מה שעשית לי. היא פתחה את פיה. הניחה את שפתותיה על הזין. רק על הקצה. כאילו רק לתת נשיקה.

לא היה דבר שרציתי יותר מזה שהזין שלי יחדור לפה שלה. אבל לא היו לה כוונות לעשות את זה, לפחות לא בשלב הזה. הזדקפתי כדי לראות, והיא ניצלה את זה להשתעשע איתו יותר. מקרבת לפה ומרחיקה, מניחה שפתיים ועוזבת. נטרפתי לחלוטין. כבר עמדתי לתפוס לה את הראש ולתקוע לה את הזין לתוך הגרון, ובדיוק בשנייה הזאת היא העלימה אותו בין השפתיים שלה. הרבה זמן לא הייתי קרוב ככה למלאכים.

אחרי שהיא מצצה קצת, היא התיישבה על הבטן שלי. הזין שלי היה מתחת לכוס הרטוב שלה, שלא היה חלק לחלוטין אבל מסופר יפה. היא התחככה בזין הקשה שלי מעט, ואז התיישבה עליו. החזקתי בשדיים שלה, הפטמה שלה לכודה בין שתי אצבעות שלי. הזדקפתי ללקק קצת, להרגיש פיטמה קשה בתוך הפה שלי.

כששכבתי בחזרה ראיתי שהיא רוכבת עלי עם עיניים עצומות. הידיים שלה מונחות על החזה שלי, והיא בעולם משל עצמה. היא נשענה מעט אחורה, הפנים שלה מרוכזות במין מאמץ. היא כאילו שיפדה את עצמה על הזין שלי בזווית מסויימת, ואז התחילה לעלות ולרדת. הגניחות שלה התגברו והפכו לחצי צעקות, התנועות שלה הפכו להיות חזקות יותר ויותר, האחיזה שלה בי כמעט תלשה לי את העור. זה היה מראה מדהים.

כן, כן היא גנחה, זה כל כך טוב, ואז פתאום פרץ זרם של נוזל מהכוס שלה. מכסה את הבטן שלי, מציף את המיטה. הסתכלתי עליה נדהם. לא ראיתי מחזה מגרה מזה בחיים שלי. הריח של הכוס שלה התפזר בכול החדר, והרגשתי כאילו אני יורד למישהי ומזיין בו זמנית. הלחיים שלה היו סמוקות, והחזה שלה עלה וירד עם הנשימות הכבדות שלה.

בפרץ של תשוקה קמתי. הפכתי אותה על גבה. השדיים לחוצים על המיטה. התחת שלה מעט באוויר. הזין שלי פילס את דרכו לכוס הלוהט שלה. דפקתי אותה כאילו אין מחר, וכל הזמן הזה ראיתי את התמונה של ליאת מול העיניים. ממש שמעתי את הקול שלה. מיכל גנחה ונאנחה, האצבעות שלה נסגרו סביב הסדין הרטוב, התחת שלה הוגבה אלי יותר ויותר גבוה. גמרתי בצרחה כמעט. כאילו הגוף שלי התפרק לגמרי.

הצטופפנו לנו בחלק יבש של המיטה. אני חשבתי על ליאת, ואני יודע שהיא חשבה על נמרוד. באותה שנייה חדרה אלי ההכרה. היינו תחליף אחד בשביל השני. היא רצתה את נמרוד אבל הסתפקה בי, ולהיפך. פשוט היינו צמאים למגע אנושי, ולמרות שרצינו שזה יהיה מישהו אחר, הסתפקנו במה שהיה. ידעתי שבבוקר העולם יחזור לקדמותו, והלילה הזה יישאר בגדר זיכרון מתוק.

זה הזכיר לי מלים יפות, שנכתבו בהקשר אחר לגמרי, אבל התאימו לי לגמרי לסיטואציה הזאת.

How I wish, how I wish you were here.
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year,
Running over the same old ground.
What have we found? The same old fears.
Wish you were here.

#15 SpiderGoat

SpiderGoat

סופר-גיבור בהזמנה. בעת הצורך נא להתקשר לקו החם!

• רשומים+
  • 8026 הודעות:

פורסם 07/05/2010 - 13:58

פרשנות יפה לשיר... בחיים לא חשבתי כך על השיר.
ואכן לפעמים, התקופה הראשונה מייד עם העדר הקשר יוצרת ריק כזה, שרק מגע אנושי יכול למלא.
לפעמים כל מה שצריך זה גוף עירום שיחבק ויקרין חום.
וסקס זה דרך מצויינת לייצר המוווון חום. ;)
"is it a bird?! an airplane?! no - it's the SpiderGoat..."
אז מה... את באה לפה הרבה? :סמיילי קורץ בשרמנטיות:
חדל עיזים..
אני לא בזול - אני בחינם!
באהבה ובמלחמה אין חוקים - בדיוק כמו בתור בסופר...!
סופר גיבור-
כשאני לא טובע!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים