במה שובבה - עמוד 2 - מין ומיניות - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

תמונה

במה שובבה

• Please log in to reply
40 replies to this topic

#16 Beri-Beri

Beri-Beri

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 561 הודעות:

פורסם 07/05/2010 - 21:37

אהבתי. כתוב יפה. והפרשנות של השיר באמת מרעננת. הבא לנו עוד מסיפורייך! תמונה מצורפת
אם בא לך לצחוק תצחקי, אם בא לך לבכות תחכי תמונה מצורפת

#17 FULL ON THE HILL

FULL ON THE HILL

כסף

• חסומים
  • 2211 הודעות:

פורסם 08/05/2010 - 00:26

פרשנות יפה לשיר... בחיים לא חשבתי כך על השיר.

אהבתי. כתוב יפה. והפרשנות של השיר באמת מרעננת. הבא לנו עוד מסיפורייך! תמונה מצורפת

תגידו מה נהייה לכם?כתב פורנו סביר,ציטט בסוף איזה שיר מעאפן וכולם : "פרשנותך לשיר האירה את עיניינו"..."לא הבנו את השיר ככה עד עכשיו".... יאללה יאללה !!
Until the philosophy which hold one race Superior and another inferior Is finally and permanently discredited and abandoned . Everywhere is war, me say war.That until there are no longer first class And second class citizens of any nation.Until the colour of a man's skin Is of no more significance than the colour of his eyes. Me say war .That until the basic human rights are equally Guaranteed to all, without regard to race Dis a war

BOB MARLEY-WAR

#18 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 08/05/2010 - 02:16

יש הגיון מועט, כמו לדוגמה איך שאנחנו בתור יהודים מרשים לעצמנו להיות אנטישמים כלפי עצמנו, אבל ברגע שמישהו מחוץ לקבוצה שלנו עושה את זה, אנחנו זועקים לשמיים. כל עוד מישהו מתוך הקבוצה רושם על הקבוצה, זה עוד נחשב כנסבל, אבל ברגע שזה מישהו מבחוץ, זה נתפס כחריג ולא מתאים. אני לא מסכים עם ההיגיון הזה ובגלל זה כתבתי:

אכן הגיון מעוות. אם זו פנטזיה בשבילן, זו פנטזיה בשבילנו.
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#19 nomEs

nomEs
  • רשומים
  • 7 הודעות:

פורסם 08/05/2010 - 07:10

אוי ואבוי,
אני ממש מקווה שזאת פנטזיה שלעולם לעולם לא תוגשם.
חביבי, אם לא הבנת אז זאת נקראת פנטזית אונס.
ולא היא לא תחזור ואף אחת לא תחזור, אל אלוהים, לא ברור אם זה משעשע אותך או מה
אני לא מאמינה שאף אחד לא הגיב לזה עדיין, ויותר מזה שלא העיפו את זה מפה, חופש הביטוי והכל אבל זה ממש מזעזע.
תתבייש

טוב, נו, כל פרסום הוא פרסום טוב ועל כן כל תגובה היא תגובה טובה ואם הצלחתי לגרום לכזו תרומת מצידך, כנראה שעשיתי משהו נכון...

וכמו שנאמר לפני, אני בחורה. עם זאת אני עדיין רואה את המוסר הכפול שיש לחברה בנושאים שונים.

#20 One Of A Kind

One Of A Kind

מטפל מיני, זוגי ומשפחתי בהכשרה.

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 02/08/2010 - 23:12

מצד אחד זאת לא המציאות, מצד שני זאת גם לא ה-פנטזיה. משהו (טוב?) באמצע.

מקווה שתהנו:

ועל זה נאמר, שלא ירבו כמותם... לא הבנתי איך כן אפשר לפרש את זה כפנטזיה או כמשהו טוב, מלבד החלק המאוד נחמד של הסקס על הבוקר.

אני דוקא מת על ציצים קטנים.
יש משהו נורא שובב ומזמין בהם.
גם האיכות שלהם נשמרת לאורך זמן יותר מהגדולים.
התלהבות מחזה גדול עברה לי מזמן.
ואם לסכם במשפט אחד:
ציצים גדולים מזמינים עיניים, אך ציצים קטנים מזמינים את הידיים...

#21 פחות ועדיין

פחות ועדיין

משתמש טרי

• רשומים
  • 29 הודעות:

פורסם 28/08/2010 - 19:45

במהלך הרצאה ארוכה על יסודות החברה המחשבות שלי גלשו למקומות טובים עד שהחלטתי שאת זה כדאי שתדע, אז זה מתחיל ככה..יחי האנונימיות!

אנחנו נכנסים אלייך הבייתה ואני מבקשת שתעמוד מול המראה בכניסה. אתה נעמד מול המראה ואני יורדת על בירכיי ופותחת לך את המכנסיים ומתבוננת בזין שלך שכולו עומד קשיח וחלק. אני מתחילה ללקק את כולו וכשכולו רטוב אני מתחילה להכניס אותו לפה ולמצוץ אותו מציצות עמוקות ורטובות.

הזין שלך כולו בתוך הפה שלי,אני מלטפת לך את הביצים וממשיכה לינוק את הזין שלך בהנאה, נהנית מכל רגע שבו הזין הקשה שלך בתוך הפה שלי.

לאחר מספר דקות אני כבר כל כך רטובה עד שאני לא מצליחה להתאפק ואני מתחילה לגעת בעצמי ביד אחת וביד השניה ממשיכה לאחוז בזין שלך שלא יחליק לי מהפה. אני מסתכלת במראה ורואה את כל הזין שלך בפה שלי ,מרגישה שאתה נהנה שאני מוצצת אותו, מכניסה אותו עמוק יותר, מוצצת אותו רטוב יותר ומקווה שלא תגמור לעולם.

מהר מאוד אני כבר לא מסוגלת להתאפק ואני מתחננת שתלקק לי את הכוס. הכוס שלי כבר רטוב, הדגדגן כולו נפוח ומחכה ללשון שלך. אני לא רוצה להפסיק למצוץ לך את הזין ולכן אנחנו עוברים למיטה.אתה מלקק לי את הכוס כמו שאני אוהבת, מתחיל עם ליקוקים רחבים בכל האזור ואז מתחיל ללקק בעדינות ולמצוץ את קצה הדגדגן. אני רוצה להאנח בקולי קולות מרוב עונג אבל הפה שלי מלא כולו בזין שלך.

אני מחליטה שהגיע היום לומר לך בדיוק איך אני אוהבת שמזיינים אותי ואני מבקשת שתתחיל לפתוח לי את התחת. אני מביאה ג'ל סיכוך ואתה מתחיל להרחיב לי את התחת עם האצבע ולאט לאט מזיין לי את התחת עם האצבע. אני ממשיכה למצוץ ,עוברת ללקק את הביצים, התחת שלי לפנייך ואני מבקשת שתפתח אותו טוב יותר, שיהיה מוכן לזיון תחת אמיתי. אתה מכניס עוד אצבע ומתחיל לפתוח לי את התחת לקראת הזין שלך ומזיין לי את התחת עם שתי אצבעות.

בשלב הזה אני כבר לא יכולה להתאפק ואני מפסיקה למצוץ ומתחילה להאנח מעונג. אני מסתובבת אלייך ומקרבת את הכוס הרטוב שלי לפה שלך ומבקשת שתלקק אותו תוך כדי שאתה מזיין לי את התחת עם האצבעות. הלשון שלך מגרה לי את הדגדגן ובמקביל האצבעות שלך פותחות לי את התחת ואני מרגישה שאני כבר גומרת, אני מתחילה לרעוד ולהאנח עד שתוך דקות אני כבר גומרת.

אני גומרת כשהאצבעות שלך עדיין בתחת שלי , התחת שלי כבר כולו פתוח ואני כבר רוצה את הזין שלך כולו בתוכו. אני מתחילה למצוץ את הזין שלך שוב עד שהוא גדול וקשה שוב כי בתחת אני אוהבת זין גדול וקשה. כשהזין שלך כבר קשה אני מורחת אותו בג'ל שיהיה חלק ויזיין טוב . אני נעמדת על ארבע בדוגי ואתה נעמד מאחורי ומצמיד את הזין לתחת שלי.

התחת שלי כולו פתוח ואני מחכה שתזיין אותו, אני עדיין מרגישה את הזין שלך עומד ולא מבינה למה אתה לא מתחיל כבר לזיין אותי. אני מתחילה לאבד סבלנות, דוחפת את התחת לאחור ומתחילה להכניס את הזין לתחת שלי. אתה מבקש ממני לומר לך בדיוק מה אני רוצה שתעשה ואני אומרת שאני רוצה שתזיין לי את התחת, שתכניס את כל הזין לתחת שלי ותדפוק לי את התחת, שאני רוצה להרגיש את הזין שלך קורע לי את הצורה.

לפני שאני מספיקה לסיים את המשפט אני מרגישה אותך דוחף את כל הזין לתוך התחת שלי ומתחיל לזיין אותו. התחת שלי מתחיל להתרגל לזין שלך , אני מרגישה את הביצים שלך צמודות לי לתחת ומבינה שכול הזין שלך עמוק בתחת שלי. אתה ממשיך לדפוק לי את התחת ואני מרגישה אותך נכנס ויוצא, נכנס ויוצא ... התחת שלי כולו פתוח לרווחה והזין שלך כולו בתוכי קשה. אני מרגישה שאתה כבר ממש קרוב ורק עוד קצת ואתה גומר לי בתחת. אתה ממשיך לזיין לי את התחת חזק,שנינו כבר מזיעים ואתה שולח יד לפטמות שלי, מלטף לי את החזה בעדינות ואז אני מרגישה פתאום את הזין שלך קורע לי את התחת ואתה גומר. אני מתהפכת מהר ואתה משפריץ וגומר לי על החזה ועל הפנים.

#22 SpiderGoat

SpiderGoat

סופר-גיבור בהזמנה. בעת הצורך נא להתקשר לקו החם!

• רשומים+
  • 8026 הודעות:

פורסם 28/08/2010 - 20:04

:D
אם הוא הפתיע אותך, קוראים לזה "ההודיני"...
אבל אם כיוונת למקלחת הזרע הזו, אז זה לא הטעם שלי.
אני מעדיף לגמור בפנים, ולתת לבת זוגי ולי להנות מהפולסים החזקים של האורגזמה.
אבל זה אני... לא חסרים המתגרים מהספרם-דוש. :)
"is it a bird?! an airplane?! no - it's the SpiderGoat..."
אז מה... את באה לפה הרבה? :סמיילי קורץ בשרמנטיות:
חדל עיזים..
אני לא בזול - אני בחינם!
באהבה ובמלחמה אין חוקים - בדיוק כמו בתור בסופר...!
סופר גיבור-
כשאני לא טובע!

#23 פחות ועדיין

פחות ועדיין

משתמש טרי

• רשומים
  • 29 הודעות:

פורסם 28/08/2010 - 21:13

אני איתך, לא בעד שום "ספרם דוש".
כתבתי את זה פעם בשביל מישהו, זה לא מבוסס על מקרה אמיתי.

אבל זה כייף לכתוב פורנו, תנסה ותראה.

#24 SpiderGoat

SpiderGoat

• רשומים+
  • 8026 הודעות:

פורסם 28/08/2010 - 23:03

מי אמר שלא ניסיתי? :P
חדל עיזים..
אני לא בזול - אני בחינם!
סופר גיבור-
כשאני לא טובע!

#25 פחות ועדיין

פחות ועדיין

משתמש טרי

• רשומים
  • 29 הודעות:

פורסם 28/08/2010 - 23:07

תוכיח

anything you can do i can do better

#26 SpiderGoat

SpiderGoat

• רשומים+
  • 8026 הודעות:

פורסם 28/08/2010 - 23:17

anything i can do better than you... :zabot:

i accept the challenge!
אני אחפש על המחשב אצל ההורים מה נשאר לי שם בטעות, ואפרסם :וי:
חדל עיזים..
אני לא בזול - אני בחינם!
סופר גיבור-
כשאני לא טובע!

#27 פחות ועדיין

פחות ועדיין

משתמש טרי

• רשומים
  • 29 הודעות:

פורסם 29/08/2010 - 00:10

אלוהים ישמור! מה עושה חומר פורנו טהור אצל ההורים!
אני בוחרת להאמין לך שזה שם ולא שאתה יושב עכשיו עם נוצה, דיו, מבט רציני, צופה בפורנו וכותב.

בכל אופן,התחרות יוצאת לדרך.

#28 SpiderGoat

SpiderGoat

• רשומים+
  • 8026 הודעות:

פורסם 29/08/2010 - 06:16

:מתגלגל:
יש לי מחשב נייד ישן שם.
כזה שבקושי זז, והכריח אותי לקנות אחר לפני שנים.
לא מחשב בשימוש ההורים, זה בסדר!
חדל עיזים..
אני לא בזול - אני בחינם!
סופר גיבור-
כשאני לא טובע!

#29 SpiderGoat

SpiderGoat

• רשומים+
  • 8026 הודעות:

פורסם 29/08/2010 - 20:21

ישבתי על ברכי, ונשיקתי לה. ברכות.
חזה כבר האדים מכבר, ועלה וירד בקצב איטי.
היא לא היתה זוגתי...
זוגתי מזה 3 שנים ישבה לה מאחורי, חבקה את גופי העירום ביד אחת, ועם היד השניה סייעה לי ללוש במעגלים את חזה העגול והיפה של הצלע השלישית שלנו.
נקרא לה ורד...
נשימתה של מיה, זוגתי, נעתקה לרגע, לכשעלה בידי לפשק את שפתיה הלחות, ולתור אחר אותה נקודה חוספסת ונעימה, אשר נחה לה בקצה נרתיקה, תוך שאצבעי מחככת על הדרך את דגדגנה בעדינות.
ורד החניקה חיוך בנשיכת שפתיים, וכחלק מאחוות נשים רצתה להחזיר לי כגמולי, ושלחה את שתי ידיה לפיני הזקור, תוך שהיא רוכנת לנשיקה אירוטית קצרה עם מיה.
עיניה צרו במבט ממזרי ושובב, ונראה כי היא זוממת משהו.
לא עבר רגע קט, והיא עצרה נשימתה, וירדה לתוך מי האמבט, לתוך איזור חלצי.
את מגע המים החמימים החליף מגע חמים אחר, של פיה ולשונה אשר רקדו ברפרוף על הזקפה שלי, שרק המשיכה לתפוח מרגע לרגע.
אנחה כבדה נפלטה מפי, וראשי הסתובב כאילו מעצמו לגנוב נשיקה ארוכה וחושנית ממיה, ששרטה את חזי בציפורניה הארוכות בתשוקה.
ורד עלתה עם אותו מבט שובב, שהתחלף למבוכה קלה כשמי האמבט דגדגו באפה וסחטו ממנה עיטוש במפתיע.
מיה ואני חייכנו אליה בחום, וסייענו לה לשנות מקומה אל בין שנינו.
מיה עלתה והתיישבה על שפת האמבט, ומשכה אליה את ורד, שלקקה שפתיה לרגע, והתפנתה ללקק את שפתיה של מיה.. אלו שנחו בין רגליה ונצצו מאור נרות שפגע באגלי מי האמבט.
לשונה חדרה רגע לנרתיקה של מיה, ואז עלו וכאילו ביקשו לחדור אל פנים המעיל הורוד והרך שעטף את דגדגנה לש זוגתי. חזה של מיה עלה בנשימה עמוקה, וכאילו שכח לרדת. פטמותיה הזקורות רעדו בשאיפה להגיע מעלה ככל שתוכלנה.
נשקתי לגבה של ורד, נשכתי ישבנה בחוצפה, ותוך שידי שורטת-תופסת בעור גבה המתוח, חדרתי לנרתיקה הרטוב לאט, עד הייתי כולי בתוכה.
עיני צדו את עיניה של מיה, ובמבט משתוקק נשמנו יחד, בתיאום שהחל בתנועת אגני מאחורי ישבנה של ורד, ונסתיים בתנועות לשונה של ורד, ואצבעה שעסתה את נקודת הג'י שלה.
הגברתי את קצב ועומק החדירה, וגהרתי לכיוונה של מיה, מתבונן מקרוב יותר בעיניה. ורד בינינו גשרה בין הכמיהות שלנו.
שלחתי את ידי סביב מתניה, והחלתי ללטף את דגדגנה במעגלים עדינים ומרחפים שכאלה, מקלקל קצת למיה בשל גניחות שנפלטו מפיה של ורד מידי פעם והפריעו לקצב הסדיר.
מיה בכל זאת גמרה לפני כולנו.
נשימותיה נעשו כבדות יותר ויותר, וקולה החל להפציע בו בעוצמה מתגברת.
ירכיה לפתו את רשאה של ורד עת שאורגזמה חזקה הציפה את גופה, וחיוך מאושר ונבוך עלה על פניה. בטנה לא הפסיקה הפסיקה לרטוט עם התכווצויות שרירי רחמה ונרתיקה.
ורד הפסיקה אט-אט, הוציאה אצבעה בזהירות, ועלתה להתיישב על מיה כשגבה אליה.
פיני נשלף עם התרחקותה של ורד ממני.
מיה חבקה אותה בחום, חפנה את שדיה, והחלה נושקת-נושכת לצווארה של ורד.
מפשעתה החלקה של ורד נחה מפושקת מולי, אז זחלתי קדימה וטעמתי אותה.
טעם הצוף הנשי שלי היה מהול במימי האמבט, אך עדיין ערב ללשוני המחוספסת.
ידי ירדו אל בין רגליה, ולבסוף חבקו את רגלי שתיהן, מלטפות ירך של זו מכאן, וירך של רעותה משם.
ורד ניסתה לתפוס בשערות ראשי הקצוצות ללא תועלת, ולבסוף תפשה באוזני בחרמנות מטורפת. עיניה העצומות פספסו את המבט המבודח שמיה ואני החלפנו, והמשכתי במלאכת הקודש, תוך שמיה מלטפת את כל גופה, עד שנכנעה לאוירת החרמנות בחדר, שלחה יד למרווח ביניהן, והחלה ללטף גם את דגדגנה שלה בכף יד רכה.
ראשי לא הפסיק לנוע בין רגליהן, והקצב עלה עם השינוי בהבעות פניה של ורד, שחזה החל להאדים, ודגדגנה לתפוח.
ההתפוצצות לא אחרה לבוא, ולאחר האטה הדרגתית בקצב לשוני משכתי קלות את שפתי נרתיקה, תוך ששפתי לופתות אותן ברכות, מוצצות ומלקקות אותן בעדינות.
"אני רוצה אותך בתוכי עכשיו", לחשה לי מיה מאחורי גבה של ורד, והקימה אותה בעדינות.
ורד רעדה קלות כשאחת מפטמותיה הזקורות פגשה בקיר הקר, אך לא הפריעה לתנועתה של מיה לכיווני. ורד התיישבה במקום שתפשה מיה עד כה, נהנית מהחרסינה שהתחממה בינתיים, ואילו מיה נשקה קלות לפיה, והתיישבה עלי כשגבה אלי, לופתת את הזין הנוקשה שלי ומכוונת אותו לתוכה. לקקתי אוזנה, מתנשם בכבדות עם תנועת ישבנה עלי, עד ששמתי לב כי מלוא תשומת ליבה דוקא מופנת לורד אשר נהנתה מכרטיס השורה הראשונה שקיבלה, ושתיים מאצבעותיה חדרו לנרתיקה.
ראו עליה כי היא מתגרה מהתנועות הסקס של הזוג מולה, מה שחירמן גם אותנו עוד יותר.
ידי שאחזו בעופרים המוצקים של מיה, הניעו את כל כולה, ויצרו קצב חדירה, איטי אך עמוק וחזק.
התחלתי להרגיש את אותה תחושה מתגברת מתחזקת בכל גופי, וגופי התכווץ כולו.
הדפתי את מיה קדימה על ברכיה של ורד שרק הגבירה את קצב האוננות, וחדרתי אליה בדוגי, מגביר קצב מרגע לרגע.
זרעי פרץ דרכו לחלל נרתיקה של מיה בליווי של תנועות אגן חזקות שהיכו בישבנה בעוצה, בעוד היא צועקת מעונג תחת חזה של ורד, גוררת גם אותה לתאונת השרשרת המופלאה הזו באורגזמה מרטיטה משלה.
נשקתי לכתפה של מיה, וזו העבירה את הנשיקה לורד.
שקט מחויך נפל על כולנו.
אחד הנרות כבה...
חדל עיזים..
אני לא בזול - אני בחינם!
סופר גיבור-
כשאני לא טובע!

#30 אורח - fUme

אורח - fUme
  • אורחים

פורסם 29/08/2010 - 21:02

ישבתי על ברכי, ונשיקתי לה. ברכות.
חזה כבר האדים מכבר, ועלה וירד בקצב איטי.
היא לא היתה זוגתי...
זוגתי מזה 3 שנים ישבה לה מאחורי, חבקה את גופי העירום ביד אחת, ועם היד השניה סייעה לי ללוש במעגלים את חזה העגול והיפה של הצלע השלישית שלנו.
נקרא לה ורד...
נשימתה של מיה, זוגתי, נעתקה לרגע, לכשעלה בידי לפשק את שפתיה הלחות, ולתור אחר אותה נקודה חוספסת ונעימה, אשר נחה לה בקצה נרתיקה, תוך שאצבעי מחככת על הדרך את דגדגנה בעדינות.
ורד החניקה חיוך בנשיכת שפתיים, וכחלק מאחוות נשים רצתה להחזיר לי כגמולי, ושלחה את שתי ידיה לפיני הזקור, תוך שהיא רוכנת לנשיקה אירוטית קצרה עם מיה.
עיניה צרו במבט ממזרי ושובב, ונראה כי היא זוממת משהו.
לא עבר רגע קט, והיא עצרה נשימתה, וירדה לתוך מי האמבט, לתוך איזור חלצי.
את מגע המים החמימים החליף מגע חמים אחר, של פיה ולשונה אשר רקדו ברפרוף על הזקפה שלי, שרק המשיכה לתפוח מרגע לרגע.
אנחה כבדה נפלטה מפי, וראשי הסתובב כאילו מעצמו לגנוב נשיקה ארוכה וחושנית ממיה, ששרטה את חזי בציפורניה הארוכות בתשוקה.
ורד עלתה עם אותו מבט שובב, שהתחלף למבוכה קלה כשמי האמבט דגדגו באפה וסחטו ממנה עיטוש במפתיע.
מיה ואני חייכנו אליה בחום, וסייענו לה לשנות מקומה אל בין שנינו.
מיה עלתה והתיישבה על שפת האמבט, ומשכה אליה את ורד, שלקקה שפתיה לרגע, והתפנתה ללקק את שפתיה של מיה.. אלו שנחו בין רגליה ונצצו מאור נרות שפגע באגלי מי האמבט.
לשונה חדרה רגע לנרתיקה של מיה, ואז עלו וכאילו ביקשו לחדור אל פנים המעיל הורוד והרך שעטף את דגדגנה לש זוגתי. חזה של מיה עלה בנשימה עמוקה, וכאילו שכח לרדת. פטמותיה הזקורות רעדו בשאיפה להגיע מעלה ככל שתוכלנה.
נשקתי לגבה של ורד, נשכתי ישבנה בחוצפה, ותוך שידי שורטת-תופסת בעור גבה המתוח, חדרתי לנרתיקה הרטוב לאט, עד הייתי כולי בתוכה.
עיני צדו את עיניה של מיה, ובמבט משתוקק נשמנו יחד, בתיאום שהחל בתנועת אגני מאחורי ישבנה של ורד, ונסתיים בתנועות לשונה של ורד, ואצבעה שעסתה את נקודת הג'י שלה.
הגברתי את קצב ועומק החדירה, וגהרתי לכיוונה של מיה, מתבונן מקרוב יותר בעיניה. ורד בינינו גשרה בין הכמיהות שלנו.
שלחתי את ידי סביב מתניה, והחלתי ללטף את דגדגנה במעגלים עדינים ומרחפים שכאלה, מקלקל קצת למיה בשל גניחות שנפלטו מפיה של ורד מידי פעם והפריעו לקצב הסדיר.
מיה בכל זאת גמרה לפני כולנו.
נשימותיה נעשו כבדות יותר ויותר, וקולה החל להפציע בו בעוצמה מתגברת.
ירכיה לפתו את רשאה של ורד עת שאורגזמה חזקה הציפה את גופה, וחיוך מאושר ונבוך עלה על פניה. בטנה לא הפסיקה הפסיקה לרטוט עם התכווצויות שרירי רחמה ונרתיקה.
ורד הפסיקה אט-אט, הוציאה אצבעה בזהירות, ועלתה להתיישב על מיה כשגבה אליה.
פיני נשלף עם התרחקותה של ורד ממני.
מיה חבקה אותה בחום, חפנה את שדיה, והחלה נושקת-נושכת לצווארה של ורד.
מפשעתה החלקה של ורד נחה מפושקת מולי, אז זחלתי קדימה וטעמתי אותה.
טעם הצוף הנשי שלי היה מהול במימי האמבט, אך עדיין ערב ללשוני המחוספסת.
ידי ירדו אל בין רגליה, ולבסוף חבקו את רגלי שתיהן, מלטפות ירך של זו מכאן, וירך של רעותה משם.
ורד ניסתה לתפוס בשערות ראשי הקצוצות ללא תועלת, ולבסוף תפשה באוזני בחרמנות מטורפת. עיניה העצומות פספסו את המבט המבודח שמיה ואני החלפנו, והמשכתי במלאכת הקודש, תוך שמיה מלטפת את כל גופה, עד שנכנעה לאוירת החרמנות בחדר, שלחה יד למרווח ביניהן, והחלה ללטף גם את דגדגנה שלה בכף יד רכה.
ראשי לא הפסיק לנוע בין רגליהן, והקצב עלה עם השינוי בהבעות פניה של ורד, שחזה החל להאדים, ודגדגנה לתפוח.
ההתפוצצות לא אחרה לבוא, ולאחר האטה הדרגתית בקצב לשוני משכתי קלות את שפתי נרתיקה, תוך ששפתי לופתות אותן ברכות, מוצצות ומלקקות אותן בעדינות.
"אני רוצה אותך בתוכי עכשיו", לחשה לי מיה מאחורי גבה של ורד, והקימה אותה בעדינות.
ורד רעדה קלות כשאחת מפטמותיה הזקורות פגשה בקיר הקר, אך לא הפריעה לתנועתה של מיה לכיווני. ורד התיישבה במקום שתפשה מיה עד כה, נהנית מהחרסינה שהתחממה בינתיים, ואילו מיה נשקה קלות לפיה, והתיישבה עלי כשגבה אלי, לופתת את הזין הנוקשה שלי ומכוונת אותו לתוכה. לקקתי אוזנה, מתנשם בכבדות עם תנועת ישבנה עלי, עד ששמתי לב כי מלוא תשומת ליבה דוקא מופנת לורד אשר נהנתה מכרטיס השורה הראשונה שקיבלה, ושתיים מאצבעותיה חדרו לנרתיקה.
ראו עליה כי היא מתגרה מהתנועות הסקס של הזוג מולה, מה שחירמן גם אותנו עוד יותר.
ידי שאחזו בעופרים המוצקים של מיה, הניעו את כל כולה, ויצרו קצב חדירה, איטי אך עמוק וחזק.
התחלתי להרגיש את אותה תחושה מתגברת מתחזקת בכל גופי, וגופי התכווץ כולו.
הדפתי את מיה קדימה על ברכיה של ורד שרק הגבירה את קצב האוננות, וחדרתי אליה בדוגי, מגביר קצב מרגע לרגע.
זרעי פרץ דרכו לחלל נרתיקה של מיה בליווי של תנועות אגן חזקות שהיכו בישבנה בעוצה, בעוד היא צועקת מעונג תחת חזה של ורד, גוררת גם אותה לתאונת השרשרת המופלאה הזו באורגזמה מרטיטה משלה.
נשקתי לכתפה של מיה, וזו העבירה את הנשיקה לורד.
שקט מחויך נפל על כולנו.
אחד הנרות כבה...

אתה מסוגל ליותר קינקי מזה בייב ;)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים