מעבר לתוכן

ראיון עם הרכז ואישור לימודים

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 אורח - חונכת טריה (עוד מעט)

אורח - חונכת טריה (עוד מעט)
  • אורחים

פורסם 09/10/2008 - 19:17

אהלן, זומנתי לראיון עם הרכזת של פר"ח...
לא כל כך דואגת ממנו (למרות שמעניין מה בד"כ שואלים שם, אז אם בא לכם לענות, אשמח),
מה שכן- התבקשתי להביא איתי אישור לימודים. ממה שראיתי באינטרנט האישור בהזמנה ובתשלום (והם בפגרהנ עד אחרי החגים). הבנתי נכון? יש אישור אחר שאפשר להשיג?

תודה מראש

#2 natalie214

natalie214

מנסה להשתלט על העולם

• רשומים+
  • 702 הודעות:

פורסם 09/10/2008 - 19:50

http://bgu4u.bgu.ac..../personal_info/
האישור שהם מבקשיםה וא אל אישור בתשלום
תיכנסי ללינק הזה ותוכלי להפיק אישור כזה בחינם

#3 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 09/10/2008 - 23:02

לא כל כך דואגת ממנו (למרות שמעניין מה בד"כ שואלים שם, אז אם בא לכם לענות, אשמח),
מה שכן- התבקשתי להביא איתי אישור לימודים. ממה שראיתי באינטרנט האישור בהזמנה ובתשלום (והם בפגרהנ עד אחרי החגים). הבנתי נכון? יש אישור אחר שאפשר להשיג?

תודה מראש

טוב, קודם כל מזל שאת לא דואגת מהראיון כי באמת אין מה לדאוג, בראיונות שעשו לי (אני כבר שנה שלישית בפר"ח) אז בדר"כ שואלים אותך לגבי כל מני סיטואציות שיכולות להתרחש עם הילד/ה, למשל- אם לקחת אותו למקום מסויים והזמן עומד להגמר והוא לא רוצה לחזור, או אם הוא משתמש באלימות- איך תגיבי. בדר"כ שואלים גם איזה סוג ילד את מעדיפה- בן או בת (לא רלוונטי לבנים), רגוע או פעלתן, אותי שאלו אם מפריע לי בית מוזנח מאוד, דברים כאלה (אני מניחה שאת לא הולכת להיות בחונכות קבוצתית, כי הראיונות שם שונים).
בכל מקרה ולגבי השאלה- מכיוון שהשנה ההרשמה ותחילת שנת הלימודים מאוד מאוחרות, למיטב ידיעתי זה בסדר להביא את אישור הלימודים ומערכת השעות בשלב יותר מאוחר (ככה לפחות זה אצלנו בפרוייקט). מה שכן חשוב שתביאי זה מערכת שעות משוערת שלך, כדי שהרכזת שלך תדע באילו ימים (בערך) את יכולה לחנוך וכמה "משחקים" יש לך עם המערכת. אבל גם אם המערכת שלך עמוסה מאוד (כמו שלי הייתה בשנה א', ובשנה ב'...) זה לא מוריד מהסיכויים שלך להתקבל.
בהצלחה!
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#4 אורח - רכזת פר"ח

אורח - רכזת פר"ח
  • אורחים

פורסם 10/10/2008 - 10:42

תודה מראש

היי,
אם אין לך אישור לימודים (כי עדיין לא עשית רישום לקורסים) את בכל זאת חייבת להביא מסמך שמאשר את זה שאת אכן סטודנטית במוסד הלימודים אותו כתבת בטופס ההרשמה של פר"ח. לכן את יכולה להביא לראיון אפילו את הקבלה ששלימת את החלק הראשון של התשלום אוניברסיטה, וברגע שכן תוכלי להדפיס אישור לימודים מסודר אז תביאי אותו.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים