מעבר לתוכן

תמונה

שינוי בדף הצעות הטרמפים

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 אלון

אלון

זה קשה שכל כך חם!

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 1447 הודעות:

פורסם 07/03/2011 - 11:46

מאז שאני משתמש בלוח הטרמפים של האתר, השיחות שלי עם הנוהגים או שלהם איתי כשאני מסיע
זה 1."יש לך עוד מקום?" 2."מאיפה בעיר אתה יוצא"\ לאן בעיר אתה מגיע?" 3."יש מקום לציוד?"
ו 4."מעשנים באוטו?"

השאלה אם מעשנים באוטו היא מאוד חשובה, וקצת חבל שעשינו את כל השיחה רק כדי לגלות שאני לא הולך להצטרף לנסיעה.
גם קרה לי ששכחתי לשאול כי הייתי בלחץ של למצוא טרמפ
או שהייתי במכוניות שמישהו מהנוסעים רצה להדליק סיגריה ולא תמיד הייתה הסכמה בין כל היושבים באוטו.
"בוא נעשה עצירה בדרך" - לא תמיד מתאים לכולם
"תפתח חלון" - ואז האפר מסתובב במערבולות באוטו ונדבק לאנשים לבגדים

בקיצור,
אני חושב שזה יהיה רעיון טוב לשים אפשרות במעמד פרסום הטרמפ לסמן אם מעשנים באוטו, או לא מענשים.
בדיוק כמו שזה בלוח חיפוש שותפים...

דבר אחר לגמרי,
האפשרות סימון לאחר הפרסום של טרמפ ל-"מלא"
אופציה חדשה שחוסכת להרבה אנשים טלפונים מיותרים
אבל בתור מחפש טרמפ, למה אני צריך לראות את המודעות האלה בכלל?
ביום שבת האחרון עשיתי חיפוש וראיתי מתוך 30 נסיעות המון המון המון קווים אדומים.
שזה סתם מיותר, טרמפ מלא מבחינתי לא קיים. לא ברור למה הוא צריך להיות שם מול העיניים
גם ככה אף אחד לא קורא את זה שזה כבר מלא.
אולי עדיף לעשות אפשרות הסתרה של הצעת הנסיעה, כאשר מפרסם מחליף את הסטטוס ל"מלא"
פשוט מחפשים לא יראו את הנסיעה יותר ומבחינה ויזואלית זה יקל על החיפוש משמעותית.

מקווה שאם חושבים כמוני,
ואם לא, תרשמו למה...

מוזיקה עושה לך צבע בחיים

אוי עברית את שפה יפה...
תיסלם - אחרי ככלות הכל והתמונה "מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו?"
אביב גפן - לבכות לך "אני הולך לבכות לך תהיה חזק למעלה, געגועי כמו דלתות שנפתחות בלילה".
יהונתן גפן - שיר לשירה "עולם חדש וטוב אני אתן לך, כבר במבט כחול את מגלה"

נעמי שמר - אהבת פועלי בנין "את אולי קטנה אבל כתפינו איתנה וכל חיוך שלך אצלנו חג".
דיויד ברוזה - סיגליות "שלוש שנים שהיא מקבל מגבר זר מתחת דלת, מכתבי שירה אליה, הם מעירים את עלומיה."
יהודית רביץ - שיר ללא שם "אולי, אולי, אולי. אתה בא והולך אלי."
אריאל זילבר - ואיך שלא "מילים מילים ואת משמעותן, יבוא לו גל לשטוף אותן".
שוטי הנבואה - קול גלגל "קול נעימות עולה ויורד, הולך ומשוטט בעולם".
שוטי הנבואה - משתולללים בכפר "אז... הוא אמר לי בואי הנה ונתן לי נשיקה מתוקה, הוא הצמיד אותי והמיטה הייתה כל כך רכה"

גידי גוב ומזי כהן - ולס להגנת הצומח - "הסתכלו מה שקורה לי בדרך, כל אחד עובר - חוטף - קוטף - קולע לו זר"
הכבש השישה עשר - הכבש השישה עשר "נו כבש, תזוז"

!I'm not so bad either
."Queen - Crazy Little Thing Called Love"I kinda like it, crazy little thing called love
."Beatles - Let It Be "When I find myself in times of trouble, mother Mary comes to me, speaking words of wisdom, let it be
."Weezer - Buddy Holly "...Oh no! what do we do? don't look know but I lost my shoe
."The Fray - How To Save A Life "He walks you say sit down it's just a talk, He smiles politely back at you, You stare politely right on through
."Pink Floyd - The Great Gig In The Sky "You've gotta go sometime
."Spice Girls - Wannabe"I wanna, I wanna, I wanna, I wanna, I wanna really really really wanna zigazig ha
."Joe Cocker - With a Little Help From My Friends "What would you do if I sang out of tune, would you stand up and walk out on me
."Blind Melon - No Rain "I just want someone to say to me, oh oh oh oh
"...Underworld - Born Slippy "Drive boy dog boy dirty numb angel boy in the doorway boy she was a lipstick boy
."Norah Jones - Don't Know Why "...I waited 'til I saw the sun, don't know why I didn't come
."Faith No More - Easy "I wanna be free to know the things I do are right. I wanna be free, Just me, Ohhhh babe
"...The Pink Panther - Theme Song "Too doom too doom, too deem
"Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream "Just saying this: Sweet dreams till sunbeams find you, Sweet dreams that leave all worries behind you

#2 WebMaster

WebMaster

Can't we all live along?

• מנהלים ראשיים
  • 7659 הודעות:

פורסם 07/03/2011 - 12:33

לגבי מעשנים,
האמת שלא חשבתי שלמעשנים כל כך קריטי לעשן בנסיעה של שעה שעתיים.
כלומר אני לא חושב שמישהו יסנן טרמפ שיוצא בעשה המתאימה ולוקח אותו קרוב לבית בגלל שהוא יוכל או לא לעשן. סך הכל הגיוני לא לעשן באוטו בנסיעה.

לגבי - מלא
זה משהו שנוצר בגלל אופן השימוש בלוח.
עקרונית כל אחד יכול למחוק טרמפ אחרי שהוא מלא. וזה מה שחשבתי שכולם יעשו ברגע שהטרמפ מלא. הרי למה להציג אותו ?
אבל התברר לי במרוצת הזמן, שאנשים לא מוחקים טרמפים, אלא כותבים שהם מלאים. כלומר הם מעדיפים לא למחוק אותם.
לכן על מנת שהסימון יהיה בולט (ושלא יהיה צורך לקרוא את כל הפרטים כדי להבין, הוספתי גם את האופציה הזו)

#3 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 07/03/2011 - 12:42

דבר אחר לגמרי,
האפשרות סימון לאחר הפרסום של טרמפ ל-"מלא"
אופציה חדשה שחוסכת להרבה אנשים טלפונים מיותרים
אבל בתור מחפש טרמפ, למה אני צריך לראות את המודעות האלה בכלל?
ביום שבת האחרון עשיתי חיפוש וראיתי מתוך 30 נסיעות המון המון המון קווים אדומים.
שזה סתם מיותר, טרמפ מלא מבחינתי לא קיים. לא ברור למה הוא צריך להיות שם מול העיניים
גם ככה אף אחד לא קורא את זה שזה כבר מלא.
אולי עדיף לעשות אפשרות הסתרה של הצעת הנסיעה, כאשר מפרסם מחליף את הסטטוס ל"מלא"
פשוט מחפשים לא יראו את הנסיעה יותר ומבחינה ויזואלית זה יקל על החיפוש משמעותית.

מקווה שאם חושבים כמוני,
ואם לא, תרשמו למה...

אין לי רכב, ככה שאני לא מפרסמת בלוח טרמפים ואין לי מושג אם מה שאני כותבת נכון, אבל אני מעלה פה השערה: במידה ואפשר בלחיצת כפתור להוריד את הסימון של "טרמפ מלא", עדיף שהטרמפ ימשיך להופיע ברשימה. ככה במקרה שיתפנו מקומות עקב ביטולים, מפרסם הטרמפ יוכל פשוט למחוק את הסימון, במקום לפרסם את הטרמפ מחדש.

*אם ברגע שהטרמפ מסומן כמלא אין אפשרות לשנות זאת-שכחו ממה שאמרתי...
תמונה מצורפת

#4 dan_

dan_

באתי, ראיתי, כתבתי

• משתמש השנה
  • 7777 הודעות:

פורסם 07/03/2011 - 14:10

עקרונית כל אחד יכול למחוק טרמפ אחרי שהוא מלא. וזה מה שחשבתי שכולם יעשו ברגע שהטרמפ מלא. הרי למה להציג אותו ?
אבל התברר לי במרוצת הזמן, שאנשים לא מוחקים טרמפים, אלא כותבים שהם מלאים. כלומר הם מעדיפים לא למחוק אותם.

בתור אחד שהיה רושם על הטרמפ מלא אני אענה לתהיה זאת.
אנשים נוסעים בדרך כלל באותו מסלול בזמנים קבועים ולכן במקום ליצור טרמפ מחדש (מאיפה,לאן וכו) פשוט עורכים את התאריך לטרמפ הישן ומורידים את המילה מלא
כמו כן אנשים מבטלים מדי פעם טרמפים ולכן אפשר במחיקת מילה להפוך את הטרמפ לרלוונטי מחדש
אלא מה, הופתעתי לגלות שאנשים היו ממשיכים להתקשר גם אם הייתי רושם את המילה מלא, מה שהוביל אותי לשנות גישה ופשוט לערוך את הטרמפ לתאריך כלשהו בעבר כך שהוא לא יוצג
ובמידה והטרמפ חוזר להיות רלוונטי או שהגיע שבוע חדש אפשר להחזירו לחיים על ידי שינוי תאריך
בכל מקרה אני מברך על ההוספה של כפתור מלא, כי אולי עכשיו אנשים כן ישימו לב אליו
המרוץ לארנונה- משחק מחשב חדש (בחינם, בעברית, אונליין ומעולה)
http://www.arnona-race.co.il/
תמונה מצורפת

#5 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 07/03/2011 - 14:17

עוד סיבה שאנשים מעדיפים להשאיר את ההודעה למרות שהטרמפ התמלא היא שאם מסירים אותה, תמיד יהיה את זה ששכח את המספר של המסיע ועכשיו הוא לא יכול למצוא אותו כי המודעה הוסרה ואז הטרמפ כבר לא מלא.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#6 אלון

אלון

זה קשה שכל כך חם!

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 1447 הודעות:

פורסם 08/03/2011 - 23:43

לגבי מעשנים,
האמת שלא חשבתי שלמעשנים כל כך קריטי לעשן בנסיעה של שעה שעתיים.
כלומר אני לא חושב שמישהו יסנן טרמפ שיוצא בעשה המתאימה ולוקח אותו קרוב לבית בגלל שהוא יוכל או לא לעשן. סך הכל הגיוני לא לעשן באוטו בנסיעה.

לגבי - מלא
זה משהו שנוצר בגלל אופן השימוש בלוח.
לכן על מנת שהסימון יהיה בולט (ושלא יהיה צורך לקרוא את כל הפרטים כדי להבין, הוספתי גם את האופציה הזו)

אני חושב שדפוסי התנהגות מסוימים קשה לשנות,
ואם בנאדם רגיל לעשן את הסיגריה שלו באוטו בדרך למרכז בסוף שבוע, הוא יעשה את זה.
כמו שהוא רגיל לעשן אחרי האוכל או בבוקר עם הקפה או כל דבר אחר.
זה לא קשור לאיפוק של שעה שעתיים אלא פשוט מנהג.
אני בתור נהג לא רוצה שיעשנו לי באוטו, לא רוצה להיכנס לוויכוחים מיותרים וגם אני לא תמיד זוכר לומר לאנשים שמתקשרים..
מצד שני, כשאני מחפש טרמפ אני לא אצטרף לאוטו שמעשנים בו כי אני לא צריך לסבול בדרך הביתה ולהגיע בריח מאפרה.
כבר עדיף להידחק באוטובוסים עם חיילים, לפחות נושמים..
אם זה לא סיבוך גדול, אפשר להוסיף מקום לסימון העישון למפרסם הודעה שזה לא סימון חובה.
ז"א שהוא יוכל להתעלם מנושא העישון במודעה.

לגבי ה"מלא"
קיבלתי את מה שאמרת
אז הנה הצעה. במקום שסימון מלא יהפוך את ההודעה לאדומה מאוד ומודגשת שתופסת את העין ממש,
אפשר שסימון המלא יעשה בהפיכת צבע הפונט לגוון של אפור וככה הטרמפים המלאים לא יגרמו לטרמפים שעדיין מחפשים נוסעים להחוויר לידם.
(זה גם בתגובה למה שאימדי רשם)

בתור אחד שהיה רושם על הטרמפ מלא אני אענה לתהיה זאת.
אנשים נוסעים בדרך כלל באותו מסלול בזמנים קבועים ולכן במקום ליצור טרמפ מחדש (מאיפה,לאן וכו) פשוט עורכים את התאריך לטרמפ הישן ומורידים את המילה מלא
כמו כן אנשים מבטלים מדי פעם טרמפים ולכן אפשר במחיקת מילה להפוך את הטרמפ לרלוונטי מחדש
אלא מה, הופתעתי לגלות שאנשים היו ממשיכים להתקשר גם אם הייתי רושם את המילה מלא, מה שהוביל אותי לשנות גישה ופשוט לערוך את הטרמפ לתאריך כלשהו בעבר כך שהוא לא יוצג
ובמידה והטרמפ חוזר להיות רלוונטי או שהגיע שבוע חדש אפשר להחזירו לחיים על ידי שינוי תאריך
בכל מקרה אני מברך על ההוספה של כפתור מלא, כי אולי עכשיו אנשים כן ישימו לב אליו

אגב בדיוק בשביל מפרסמי טרמפ כמוך,
שחוזרים ומפרסמים את אותה מודעה רק בתאריך שונה
אולי עדיף שיהיה כפתור "לא אקטיבי", כדי שלא תצטרך כל פעם להזין תאריך בעבר כדי להעלים את הטרמפ.
לפי דעתי הרבה אנשים יבחרו לסמן את הטרמפ כלא אקטיבי כשאפשר להחיות אותו בכל פעם מחדש..

מוזיקה עושה לך צבע בחיים

אוי עברית את שפה יפה...
אביב גפן - לבכות לך "אני הולך לבכות לך תהיה חזק למעלה, געגועי כמו דלתות שנפתחות בלילה".

נעמי שמר - אהבת פועלי בנין "את אולי קטנה אבל כתפינו איתנה וכל חיוך שלך אצלנו חג".
דיויד ברוזה - סיגליות "שלוש שנים שהיא מקבל מגבר זר מתחת דלת, מכתבי שירה אליה, הם מעירים את עלומיה."
שוטי הנבואה - משתולללים בכפר "אז... הוא אמר לי בואי הנה ונתן לי נשיקה מתוקה, הוא הצמיד אותי והמיטה הייתה כל כך רכה"

גידי גוב ומזי כהן - ולס להגנת הצומח - "הסתכלו מה שקורה לי בדרך, כל אחד עובר - חוטף - קוטף - קולע לו זר"

!I'm not so bad either
."Queen - Crazy Little Thing Called Love"I kinda like it, crazy little thing called love
."Beatles - Let It Be "When I find myself in times of trouble, mother Mary comes to me, speaking words of wisdom, let it be
."Weezer - Buddy Holly "...Oh no! what do we do? don't look know but I lost my shoe
."The Fray - How To Save A Life "He walks you say sit down it's just a talk, He smiles politely back at you, You stare politely right on through
."Spice Girls - Wannabe"I wanna, I wanna, I wanna, I wanna, I wanna really really really wanna zigazig ha
."Joe Cocker - With a Little Help From My Friends "What would you do if I sang out of tune, would you stand up and walk out on me
"...Underworld - Born Slippy "Drive boy dog boy dirty numb angel boy in the doorway boy she was a lipstick boy
."Norah Jones - Don't Know Why "...I waited 'til I saw the sun, don't know why I didn't come
."Faith No More - Easy "I wanna be free to know the things I do are right. I wanna be free, Just me, Ohhhh babe
"Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream "Just saying this: Sweet dreams till sunbeams find you, Sweet dreams that leave all worries behind you

#7 אלון

אלון

זה קשה שכל כך חם!

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 1447 הודעות:

פורסם 30/03/2011 - 12:56

מקפיץ כדי שהנושא אולי יקבל התייחסות.

#8 אלון

אלון

זה קשה שכל כך חם!

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 1447 הודעות:

פורסם 23/04/2012 - 14:30

1. ברכות על הוספת האפשרות למלא את מספר הנוסעים.
לצערי בכמה מקרים גיליתי שזה עדיין לא מספיק ברור.
יצא לי לנסוע בשתי נסיעות משותפות שבנסיעה שפורסמה היה רשום "מקומות פנויים: 3 מתוך 3"
אבל ישבנו שלושה אנשים מאחורה.
אותו אדם שפרסם את הנסיעה, חשב ש"מספר נוסעים מקסימלי" זה מספר האנשים שהוא מקבל לטרמפ
ו.. מה לעשות כבר היה לו חבר או חברה שהיה אמור לנסוע איתו בלי קשר למודעה.

אם יש לי את האפשרות לא להידחס כמו סרדין ולשבת 3 אנשים מאחורה, אני לא עושה את זה.
וכלקח, אני עכשיו כל פעם שואל כמה אנשים יישבו מאחורה.

אולי אפשר לתקן את הניסוח בעת פרסום הנסיעה מ"מספר נוסעים מקסימלי" ל-"מספר נוסעים במושב האחורי"
גם ככה זה ברור כמה נוסעים יושבים במושב ליד הנהג.

2. הצעה להחליף את השם מ"טרמפים" ל"נסיעות משותפות".
מה לעשות, הדלק יקר ובעלי מכוניות מעמיסים בהן אנשים זרים ועולים (לדוגמא) את העליות לי-ם לא בשביל לקחת חלק במאמץ הלאומי, או בשביל לסייע לזולת ולהיות השומרוני הטוב. אלא בשביל ההשתתפות בעלות הדלק. השתתפות כספית.
אבל באמת אחת ל.. נתקלים בנסיעה שלא מבקשים עבורה תשלום, אז אולי אפשר לקרוא למנוע חיפוש: "טרמפים ונסיעות משותפות".

מה אתם אומרים?

מוזיקה עושה לך צבע בחיים

אוי עברית את שפה יפה...

!I'm not so bad either

#9 netaliv

netaliv

משתמש טרי

• רשומים
  • 11 הודעות:

פורסם 15/10/2012 - 13:36

הצעה:
להוסיף מקום בו מסמן הנהג שמפרסם את הטרמפ האם הוא מוריד/אוסף מהדירה או מנק' מרכזיות בב"ש, ולדאוג שיהיה חובה לענות על כך בעודו מפרסם את המודעה.

יש כאלה שזה נראה להם ברור מאליו שהאיסוף/פיזור בתוך ב"ש הוא מהבית, ויש כאלה שההיפך. אף אחד לא זוכר לשאול על זה כשמתאמים את הטרמפ, וכשהן קורות, אי ההבנות האלה מסתיימות לרוב באי נעימות ועצבים למישהו - או לטרמפיסט שהשתתף בעלות הנסיעה וצריך ללכת ברגל עם כל פקלאותיו לפעמים 20 או 30 דקות (מה לעשות, לא כולם גרים ליד שער רגר או המנגה) או לנהג שמוצא את עצמו בנסיעה ארוכה בכמה דקות מכפי שתכנן.

תודה!

#10 dan_

dan_

באתי, ראיתי, כתבתי

• משתמש השנה
  • 7777 הודעות:

פורסם 22/10/2012 - 21:14

אפרופו טרמפים יש איזה בוט שסורק את האתר ושולח לי הצעות להצטרף לאתר הטרמפים שלו
(ולדעתי יש גם בוט שסורק ומציע נופש בקלאב הוטל כי הוא שלח לי כבר כמה פעמים ותמיד זה היה לאחר פרסום טרמפ)
המרוץ לארנונה- משחק מחשב חדש (בחינם, בעברית, אונליין ומעולה)
http://www.arnona-race.co.il/
תמונה מצורפת

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים