מעבר לתוכן

תמונה

אז איפה ניתן לקנות אוכל בקירבת מעונות ד'

• Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 ComputerGuy

ComputerGuy

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• חסומים
  • 168 הודעות:

פורסם 29/10/2011 - 18:49

היי,

מעוניין לדעת על סופר קרוב למעונות ד' שמוכר במחירים סבירים מוצרי יסוד,מוצרי חלב, מאמא עוף וכו' וכו'

תודה מראש

#2 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 29/10/2011 - 19:08

יש מכולת במרכז גילת ומגה בעיר במרכז אורן. לא ידוע לי על מקומות קרובים יותר למעט פיצוציות.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#3 ComputerGuy

ComputerGuy

• חסומים
  • 168 הודעות:

פורסם 29/10/2011 - 19:40

איפה זה מרכז גילת ??

#4 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 29/10/2011 - 20:05

איפה זה מרכז גילת ??

שם.

קבצים מצורפים

• קובץ מצורף  gilat.jpg   125.14K   35 מספר הורדות

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#5 Citizen Y

Citizen Y

ברונזה

• רשומים+
  • 946 הודעות:

פורסם 29/10/2011 - 21:40

במרכז גילת יש את סופר מזוז שם יש מבחר סביר. יש במרכז גילת גם מאפיה וירקן/ים.
במרכז אורן יש מגה בול שעבר שיפוץ במהלך הקיץ אז אולי עכשיו הוא נראה כמו סופר ואולי אפילו יש בו מוצרים לשם שינוי.

בתחום המכולות יש אחת קטנה ברחבה של הפבלו* (פתוחה עד שמונה בערב בדרך כלל, וסגורה בצוהוריים) ואחת קצת יותר גדולה על אלכסנדר ינאי (דרומית למעונות, ליד מספרת הקמפוס) שפתוחה עד מאוחר.

*הרחבה של הפבלו זה המגרש חניה הגדול שצפונית למעונות

#6 ComputerGuy

ComputerGuy

• חסומים
  • 168 הודעות:

פורסם 29/10/2011 - 23:56

הייתי במזוז וסה"כ היה בסדר
תהיתי אם יש משהו יותר קרוב (איפה בדיוק זה מרכז אורן ) ?

#7 Citizen Y

Citizen Y

ברונזה

• רשומים+
  • 946 הודעות:

פורסם 30/10/2011 - 01:00

הייתי במזוז וסה"כ היה בסדר
תהיתי אם יש משהו יותר קרוב (איפה בדיוק זה מרכז אורן ) ?

מרכז אורן זה יותר רחוק: מפה

אז אם אתה רוצה קרוב יותר או שתסתפק במכולות שפה: מפה (לא זוכר את הכתובת המדוייקת אבל זה ליד) ופה: המכולת של פרץ, מימין לאיפה שכתוב מועדון נעורים במפה

יש לך אפשרות גם לקחת אוטובוס (7/8) לשופרסל דיל שליד קרית הממשלה (הסופר בוולפסון 13, תחנת הירידה על רגר)

#8 ComputerGuy

ComputerGuy

• חסומים
  • 168 הודעות:

פורסם 30/10/2011 - 01:29

toda raba

#9 Pintada

Pintada

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 455 הודעות:

פורסם 01/11/2011 - 19:10

ברגע שתתמקם יותר ותמצא חברים עם רכב, או תכיר יותר אנשים.
יהיה משתלם לסוע למחסני השוק, ואם יש מספיק חברים ואנשים, אני חושבת שהזמנת קניות מהאינטרנט משתלמת

#10 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 23/11/2011 - 22:13

הכי קרוב למעונות ד זו המכולת של פרץ, ממש ליד הפאבלו. שבמקרה הצורך גם תוכל למצוא שם ירקות בסיסיים.
חוץ מזה, יש את סופר מזוז במרכז גילת, ששם המחירים באמת סבירים ומאוד דומים לסופרים הגדולים בעיר (שופרסל, מגה וכו'..), וגם שם יש מבצעים לעיתים.
ירקות גם יש במרכז גילת, אבל אם אתה רוצה לקנות הרבה ירקות ובזול - כדאי ליסוע ל"תנובת הנגב", שזו חנות ירקות ענקית קרובה לקניון קרית הממשלה. המחירים שם זולים בכמה שקלים לכל קילו, שזה משמעותי מאוד. אני קונה שם לפחות פי 2 ירקות ופירות מאשר בירקניות בסביבה, ובאותו המחיר. אבל לשם כבר תצטרך לקחת אוטובוס. אני בדר"כ , אם אין רכב באותו רגע, לוקחת קו 7 או 8 עד לתחנה המרכזית ומשם הולכת קצת ברגל. עד שאגלה על קו אחר שמגיע יותר קרוב....
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#11 MaorG

MaorG

• רשומים
  • 180 הודעות:

פורסם 24/11/2011 - 03:18

תודה. בשביל ה-7 עגבניות כנראה שאסתפק ביקרן במרכז גילת.

תודה רבה על העזרה.

#12 valentine

valentine

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 88 הודעות:

פורסם 24/11/2011 - 10:05

יש גם את "קסם הפרי והירק" שזה סופר אמיתי, אבל במחירים דומים לשל מזוז. זה נמצא ממש קרוב לגילת - אם אתה הולך מהרמזור של מרכז גילת לכיוון התחנת דלק (צפונה על אברהם אבינו) אתה מגיע לשם תוך חצי דקה.

אבל האמת שהכי טוב לנסוע לעיר - בירקות ופירות את את "תנובת הנגב" שהיא חנות אדירה ולידה יש את "דור מלך הפירות והירקות" אז יש ביניהם תמיד תחרות על המחירים... הם נמצאים ברחוב של התחנה המרכזית, 3 דקות הליכה מהאוטובוסים.
ובשביל אוכל שהוא לא ירקות קרוב לשם יש חנות של "יש" (ממש על התחנה המרכזית) ואם אתה רוצה מבחר גדול יותר יש לא רחוק "שופרסל דיל אקסטרא" (מישהו יודע מה זה האקסטרא? פעם הם היו סתם שופרסל דיל...)

עכשיו זה עוד יותר זול לנסוע לעיר, שינו את המחירים של הכרטיסיות בתוך ב"ש - 20 נסיעות ב-41 ש"ח. בקיצור אתה משלם הלוך ושוב 4.1 ש"ח בשביל הבדלים די מטורפים במחיר (ובאיכות)... אתה יכול לחסוך ככה המון. ויש יותר מגוון, והאוכל טעים יותר :)

#13 Citizen Y

Citizen Y

ברונזה

• רשומים+
  • 946 הודעות:

פורסם 24/11/2011 - 10:45

יש גם את "קסם הפרי והירק" שזה סופר אמיתי, אבל במחירים דומים לשל מזוז.

מזוז עדיף מבחינת מבחר לדעתי (ובפעם האחרונה שהלכתי ל"קסם" הפרי והירק הקסם היחיד שמצאתי היה שמישהו העלים חלק גדול מהירקות, ועל השאר הטיל כישוף ריקבון)

#14 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 24/11/2011 - 12:16

יש גם את "קסם הפרי והירק" שזה סופר אמיתי, אבל במחירים דומים לשל מזוז. זה נמצא ממש קרוב לגילת - אם אתה הולך מהרמזור של מרכז גילת לכיוון התחנת דלק (צפונה על אברהם אבינו) אתה מגיע לשם תוך חצי דקה.

אבל האמת שהכי טוב לנסוע לעיר - בירקות ופירות את את "תנובת הנגב" שהיא חנות אדירה ולידה יש את "דור מלך הפירות והירקות" אז יש ביניהם תמיד תחרות על המחירים... הם נמצאים ברחוב של התחנה המרכזית, 3 דקות הליכה מהאוטובוסים.
ובשביל אוכל שהוא לא ירקות קרוב לשם יש חנות של "יש" (ממש על התחנה המרכזית) ואם אתה רוצה מבחר גדול יותר יש לא רחוק "שופרסל דיל אקסטרא" (מישהו יודע מה זה האקסטרא? פעם הם היו סתם שופרסל דיל...)

עכשיו זה עוד יותר זול לנסוע לעיר, שינו את המחירים של הכרטיסיות בתוך ב"ש - 20 נסיעות ב-41 ש"ח. בקיצור אתה משלם הלוך ושוב 4.1 ש"ח בשביל הבדלים די מטורפים במחיר (ובאיכות)... אתה יכול לחסוך ככה המון. ויש יותר מגוון, והאוכל טעים יותר :)

מסכימה עם מה שאמרת , חוץ מההערה על "קסם הפרי והירק"....שכבר הגיבו על זה-

מזוז עדיף מבחינת מבחר לדעתי (ובפעם האחרונה שהלכתי ל"קסם" הפרי והירק הקסם היחיד שמצאתי היה שמישהו העלים חלק גדול מהירקות, ועל השאר הטיל כישוף ריקבון)

המחירים שם לא כל כך נמוכים. הדבר היחיד שאולי ניתן למצוא למצוא שם בזול אלו הירקות הקפואים בתפזורת ובמשקל - גרגירי תירס, אפונה וכו...
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#15 אורח - ארכיאולוג

אורח - ארכיאולוג
  • אורחים

פורסם 05/02/2012 - 22:53

תזהר כשאתה קונה במאפיית גילת, חלק מהמאפים יכולים להיות יותר מבוגרים ממך.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים