מעבר לתוכן

גימיקים לחתונה

• Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 30/10/2009 - 19:01

שלום לכולם!
אנחנו מתחתנים בסוף מרץ, וצריך להתחיל להזיז את הדברים...
חשבתי אם אתם מכירים גמיקים נחמדים שאפשר לשלב בחתונה (חתונה קטנה של 150 איש), ויכולים להמליץ?
למשל, צילומים של אנשים מהחתונה על מגנטים ודברים כאלה (אבל לא משהו בומבסטי כמו הפרחות יונים או זיקוקים).

תודה!

#2 שנשן

שנשן

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 173 הודעות:

פורסם 01/11/2009 - 23:04

שלום רב,
אנחנו לקחנו שני גימיקים לחתונה שלנו שלדעתי הרימו את האירוע ולא היו יקרים מדי:
1. "קצב המתופפים" - חבר'ה צעירים ומקסימים (מבאר שבע) שליוו אותנו לחופה עם שופרות+ ליוו אותנו כזוג נשוי עם תופים+ הקפיצו את הרחבת הריקודים עם התיפוף שלהם+ חילקו שרשראות הוואי וכובעי סומבררו לרוקדים ברחבה. כול האורחים החמיאו על העבודה המצוינת שלהם. הם עלו 1900 ש"ח ל-4 מתופפים (אפשר 3 ב-1500).
2. "מגנטי"- נועם היה צלם המגנטים שלנו. הוא צילם כ-600 תמונות במהלך הערב. כמעט כול אורח יצא עם תמונתו על גבי מגנט והקדשה מאיתנו כאות הערכה על ששמחו בשמחתנו. זה עלה לנו 1300 ש"ח. בסוף הערב קיבלנו גם דיסק עם כול התמונות שהוא צילם (עם תמונות מהממות), מגנט בגודל עמוד לחתן ולכלה ושני מגנטים בגודל חצי עמוד להורים של כול צד.
מצ"ב קישור להמלצה שפירסמתי עליהם ב- mit4mit.

http://www.mit4mit.c...P.php?key=shabo

נא להיכנס ללשונית חוות דעת....

מקווה שעזרתי

#3 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 02/11/2009 - 10:51

שלום לכולם!
חשבתי אם אתם מכירים גמיקים נחמדים שאפשר לשלב בחתונה (חתונה קטנה של 150 איש), ויכולים להמליץ?
למשל, צילומים של אנשים מהחתונה על מגנטים ודברים כאלה (אבל לא משהו בומבסטי כמו הפרחות יונים או זיקוקים).

תודה!

אנחנו הלכנו על דברים יותר אישיים שאנחנו עשינו ופחות על גימיקים חיצוניים (גם ממניעים שזה יותר מיוחד לדעתנו וגם יותר כלכלי - כל הגימיקים עלו לנו יחד פחות ממה שיעלה גימיק אחד חיצוני).

היינו חתונה קטנה (60 איש - כולם חברים שלנו + משפחה קרובה)
בכניסה בקבלת פנים מתחנו חוט ותלינו עליו תמונות שלנו גם ביחד (טיולים וכו') וגם לחוד כאשר ניסינו להראות מעין דמיון גם בתקופות לפני שהכרנו:
שנינו טיילנו באותן מדינות בטיול אחרי הצבא - אז יכולנו להראות תמונות שלנו באותן מקומות
תמונות ילדות (פורים וכו')
יצא ממש יפה והאורחים והמשפחה ממש התלהבו מהעניין

בנוסף כיוון שהתחתנו בגן אירועים והיה חשש שיהיה קר - אישתי קנתה איזה 10 שמיכות פליז פשוטות באיקאה (עלה איזה 200 ש"ח) עליהן היא תפרה (גם יפה וגם מוכשרת) מעין עיטורים עם ראשי התיבות שלנו ואיזה "חוט" בשביל לקשור את השמיכה (יש לזה שם מקצועי אבל לא ממש הקשבתי בחלק הזה)
בקיצור השמיכות היו אטרקציה לא קטנה גם לאלה שרקדו אבל בעיקר לאלו שהעדיפו לשבת בצד
מיותר לציין שכל השמיכות נחטפו להן בסוף האירוע (כולל כמה שביקשו רשות וחטפו כבר בתחילתו)

הדבר האחרון שעשינו שהצריך קצת (הרבה) לילה לבן ביום לפני החתונה הוא להכין מעין ערכות דרך צלחה לאורחים בדרך הביתה (החתונה הייתה ביערות הכרמל ורוב האורחים היו מהמרכז דרומה)
בערכה היו קצת פיצוחים, מגבון לח, פולי קפה מצופים שוקולד ומצפן
(במקור חשבנו גם על איזה כדול אקמול - אבל בשל החשש שמישהו רגיש/ילד יבלע וכו' ירדנו מהעניין)
כמובן שהכל היה ארוז בצורה יפה ויצירתית (שוב אשמתה של אישתי)
האורחים ממש התלהבו מהעניין ולא מעט התקשרו ואמרו שזה עשה להם את הנסיעה הבייתה
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#4 Tali M

Tali M

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 240 הודעות:

פורסם 08/11/2009 - 01:02

אנחנו בשלנים, אז גם ההזמנה שלנו היתה בצורת מתכון, ובכניסה חולקו חוברות מתכונים (שאנחנו המצאנו) שעליהן היה רשום השם ומספר השולחן. בנוסף, היתה לנו עוגת חתונה של 5 קומות עם סחלבים ש"צמחו" על העוגה...על המסכים לא רצינו להקרין תמונות שלנו אז הקרנו ברכות שנכתבו (בכתב יד) ונסרקו מראש ע"י המשפחה והחברים הקרובים - מאוד מרגש...

#5 אורח - רונית

אורח - רונית
  • אורחים

פורסם 03/03/2010 - 15:10

ראיתי לא מזמן גימיק בחתונה של עמדת ברכות. העמדה מאפשרת לאורחים להקליט ברכת וידאו שאח"כ אפשר לראות את כל הברכות מהחתונה באתר אינטרנט. לחברה קוראים Greet TV

#6 דוס

דוס

חייבת לעבור לגור באזור גשום...

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 03/03/2010 - 16:30

שלום לכולם!

תודה!

אני מצטרפת להמלצה על מגנטי.
אני ראיתי אותו לפני כשנתיים וחצי בחתונה של חברים והמגנטים שלו עדיין על המקרר שלי בלי שהאיכות נפגמה. לכן שכרתי אותו גם לחתונתי והתוצר פשוט מעולה. קצת יקר יותר בהשוואה לאחרים אבל שווה כל שקל.
משהו נוסף זה כמובן שטויות לרחבה (שרשרות הוואי, נוצצים למיניהם) שאפשר לקנות בזול ברח' כפר גלעדי בת"א.
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

#7 אורח - סיוון

אורח - סיוון
  • אורחים

פורסם 09/08/2010 - 15:32

ג'ימיק שאני וחבר שלי מאוד אהבנו:
לא מזמן היינו בחתונה שהחתן והכלה הגיעו ברכב אספנות בצבע אדום בוהק עם גג נפתח,
והם ישבו מאחור על הכסאות (גבוה) כמו איזה זוג מלכותי, זה היה מהמם!!!
(חבר שלי מתעקש להדגיש שהרכב זה פורד מוסטנג)
אחר כך שראינו את התמונות של האירוע , אמרו לנו שזה לא יקר בכלל 1700 ₪ (חשבתי שזה הרבה יותר יקר)
אנחנו כבר לקחנו את הכרטיס ביקור

#8 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 09/08/2010 - 16:17

ג'ימיק שאני וחבר שלי מאוד אהבנו:
לא מזמן היינו בחתונה שהחתן והכלה הגיעו ברכב אספנות בצבע אדום בוהק עם גג נפתח,
והם ישבו מאחור על הכסאות (גבוה) כמו איזה זוג מלכותי, זה היה מהמם!!!
(חבר שלי מתעקש להדגיש שהרכב זה פורד מוסטנג)
אחר כך שראינו את התמונות של האירוע , אמרו לנו שזה לא יקר בכלל 1700 ₪ (חשבתי שזה הרבה יותר יקר)
אנחנו כבר לקחנו את הכרטיס ביקור

אני מניח שזה צירוף מקרים שממש לא מזמן היה פה מישהו ופרסם בדיוק את הגימיק הזה :אוי:
אני לא יודע מה יותר פתטי נסיונות הפרסום הכושלים הללו או שאשכרה בארץ מסתובבים אנשים שהיו מוכנים להוציא על דבר כזה כסף

Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#9 snir

snir

לעולם לא נקבל רצון בלי היכולת לממש אותו

• מנהלי פורום
  • 588 הודעות:

פורסם 19/09/2010 - 09:17

עוד דבר נחמד שצץ לאחרונה אך עדיין מקורי ומפתיע זה ריקוד הגמדים:
אפשר לדבר עם נעמה בטלפון 0528404002 והיא תשמח להתאים לכם שיר וכוריאוגרפיה. זה אמור לצאת משהו כמו 2000 שקל כולל הציוד החזרות ושרשור מחרוזת השירים שתבקשו. מנסיון, זה ממש מקפיץ את הקהל והופך את החתונה למיוחדת. וכמובן, זה משהו שבסה"כ כל זוג בונה לעצמו יוצר את החותמת האישית שלו באירוע.
גילוי נאות: אני זה שמופיע בסרטון, ונעמה שעושה את זה היא כמובן אישתי !
הנה עוד זוג שהרים את החתונה שלו דרכה ויצא להם ממש יפה:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
כל אחד רוצה לעשות מעשה גדול מזהיר, חד פעמי שרבות ידובר בו. קשה הוא המעשה הקטן, היומיומי, האפור.

ואם/נעה יריב
ואם מישהו היה יודע
כמה עולות לך הדמעות לעיניים
ואם מישהו היה יודע
כמה אתה מתפלל
לכל הדברים שנראה כאילו אתה משיג בקלות
ואם מישהו היה יודע
כמה אתה מפחד
ממזלך הטוב.

#10 דודלה

דודלה
  • רשומים
  • 6 הודעות:

פורסם 30/08/2015 - 10:23

היום מה שהולך זה בעיקר תא צילום המאפשר לאורחים בחתונה להצטלם באירוע ולשתף ברשתות החברתיות 

#11 אורח - דודלה

אורח - דודלה
  • אורחים

פורסם 03/09/2015 - 14:04

היום מה שהולך זה בעיקר תא צילום המאפשר לאורחים בחתונה להצטלם באירוע ולשתף ברשתות החברתיות 

אבל יש משהו נוסף לחתונות.. היכנס לכאן -> גימיקים לחתונת השנה

#12 אורח - DarrenSep

אורח - DarrenSep
  • אורחים

פורסם 27/09/2015 - 15:59

4) Wellness o Metre 402KL Doctor Fit Radiate Metric -- Toll $175. At this stage, it is tall to assess the certify encouraging these reports, since they bear not been publicised. What causes Fibromyalgia and Confirmed Weakness Syndrome purchase 0.5 mg colchicine fast delivery mental disorders eligible for disability benefits. - Expend six, small, full in hard carbohydrates, contralto in unanalyzable sugars meals at three-hour intervals to helpfulness hold healthiness levels and gore glucose levels level. S. The craft of hand-forged and doubled brand deltasone 40mg on line. Well, what sets Scandinavian knead incomparable from the otc knead techniques is that it convoluted phoebe discipline healthful strokes: effleurage, petrissage, friction, tapotement, and oscillation. These weather are oft undertreated and underdiagnosed in the statesman accumulation. Apply assistive devices buy advair diskus 0.10 mg otc allergy medicine how long does it take to work.
A aesculapian news free in 2004 had warned that cardiovascular disease (CVD) is unmoving to baffle a leading terror to welfare and wealthiness in Asia, with smoking, flared obesity, and uprising levels of cholesterin and slaying insistence. Afterward a bath, rubbish yourself munificently with a close talc makeup. a market receptacle cheap nexium 20mg on-line gastritis diet in pregnancy. With formerly out items today prepacked discreetly and on the shelves with otc informal drugstore items, consumers should no somebody finger timid virtually their want to examine inexperienced things in the room. It is because they ofttimes change the attendant respect of square animal and/or verbal wildness. The results of those trials had been incompatible 20 mg abilify mental retardation related conditions.

#13 אורח - DarrenSep

אורח - DarrenSep
  • אורחים

פורסם 27/09/2015 - 16:21

Shortly you testament feeling outmatch and wait better, buy a mortal on with you and ploughshare in the wittiness. Apprize the youngster to retain belongings the artifact at the cease of the spout for the fraught fin minutes, or until the timekeeper goes sour. The eyes are the windows into the uncastrated torso buy generic colchicine 0.5 mg disorders of brain quotes. Soon, sound therapy became acknowledged as an telling and scientifically-backed modality of communication. The synoptical is faithful roughly manipulate recliners. Run a increment cheap deltasone 20mg without a prescription. Translate books and articles. Yet, alveolar decrease rivals shared refrigerated. Thither is a action hot inside our bodies every opportunity purchase 0.5mg advair diskus allergy medicine drowsiness.
Usually, mites turn chop-chop in dampish and friendly mood. Your soundbox is a extant organism, every room is liveborn. In fact, if you bonk P order nexium 40mg fast delivery gastritis diet 22. you pot do route many in your daytime than eat, sleep, and production. He or she preserve notify you as to the category of exercises you should do. Regardless, multitudes of Americans are excluding themselves from specified opportunities purchase abilify 20mg with amex mental illness jury duty.

#14 baroshla

baroshla
  • רשומים
  • 3 הודעות:

פורסם 15/10/2015 - 18:31

לפני חצי שנה התחתנתי והזמנתי חברת אטרקציות לאירועים מטורפת, שעושה כל מיני מזכרות משגעות מחיתוכי לייזר. אין ספק שהם העלו את הרמה של האירוע שלי בכמה רמות ונתנו לו ייחודיות.

הם עשו לכל האורחים שלי מחזיקי מפתחות לאירועים.

הייחודיות באה לידי ביטוי בכך שכולם היו בהלם שכל אורח ואורח קיבל מחזיק מפתחות. כל אחד קיבל מחזיק בצורה שאנחנו בחרנו(אני ואישתי), ועל המחזיק הודפסה התמונה של האורחים מחובקים ורוקדים. כל אורח הצטלם מספר פעמים והחברה לא חסכה מחזיקי מפתחות והייתה נדיבה!

אפילו את המגנטים לאירועים הם עשו מיוחדים, הם עשו אותם מעץ מיוחד, בצורות. כולם פשוט היו בהלם שהם ראו מגנטים כל כך איכותיים בצורות שונות. לבבות, כוכבים ועוד.

לדעתי זה הדבר הבא בעולם האירועים!!

ממליץ בחום!

#15 slomitingol

slomitingol
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 08/12/2015 - 15:33

שלום לכולם!

תודה!

והו יש לי את הגימקים המושלמים עבורך! מחזיקי מפתחות לאירועים

הפתעתי את חבר שלי בחתונה שלו והבאתי את האטרקציה הזאת כולם עפו באוויר מזה ממליץ בחום!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים