מעבר לתוכן

תמונה

לוח עד

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Justin Time

Justin Time

כן, הזמן הזה אבוד, אבל לא בשבילי...

• מנהלי פורום
  • 5876 הודעות:

פורסם 24/07/2009 - 12:57

היי לכולם,

אני רוצה להכין "לוח עד" (מעיין לוח שנה רק ללא הימים בשבוע), משהו בסגנון הזה:
[attachment=89140:LA.jpg]

(רק בלי העקמומיות שלי, עם הרבה יותר צבע וסטייל וכו')

חשבתי להכין משהו בסגנון הזה כאשר חודשיים מודפסים על דף A4, ללמנץ ולחתוך לשניים. כך לעשות כעשרה לוחות כאלה ולכרוך אותן בספירלה מלמעלה.

האם יש למישהו רעיון איך לעשות זאת (למשל, תוכנות, ציורי רקע וכו')?

ויש לי עוד שאלה ליצירתיים שבכם - רציתי בנוסף (רק רעיון שחשבתי עליו, אולי לא אבצע אותו) אפשרות להוסיף את הימים בסקוטש (ריץ-רץ סיני) לחלק הימני של החודש כך שיציג את הימים הנכונים של אותו החודש. הבעיה היא שעם הזמן הסקוטש מתבלה ולא יהיה אפשרי לשים את הימים שם (חוץ מזה שזה יכול לתפוס צבע, להיות סיבי ולהתפרק ועוד).
השאלה שלי בעצם היא - האם הייתם ממליצים לי ללכת על הסקוטש, או ללכת על משהו אחר (מגנט? האם אפשרי להדפיס על מגנט?)

תודה!
JT.

#2 אורח - אורח - סיון

אורח - אורח - סיון
  • אורחים

פורסם 24/07/2009 - 15:57

השאלה שלי בעצם היא - האם הייתם ממליצים לי ללכת על הסקוטש, או ללכת על משהו אחר (מגנט? האם אפשרי להדפיס על מגנט?)

תודה!
JT.

אפשר להדפיס על מגנט, כמו כל הפרסומות של הפיצריות ששמים לך מדי פעם על הדלת :)

#3 אורח - אורח - סיון

אורח - אורח - סיון
  • אורחים

פורסם 24/07/2009 - 16:06

בתוספת:
http://www.orproject...p?cId=114&a=144

#4 Justin Time

Justin Time

• מנהלי פורום
  • 5876 הודעות:

פורסם 25/07/2009 - 01:19

http://www.orproject...p?cId=114&a=144

תודה :)
יש לך אולי לרעיונות נוספים? אני לא רוצה שלוח השנה יהיה עבה יותר מדי :)

#5 אורח - אורח - סיון

אורח - אורח - סיון
  • אורחים

פורסם 25/07/2009 - 01:24

תודה :)
יש לך אולי לרעיונות נוספים? אני לא רוצה שלוח השנה יהיה עבה יותר מדי :)

תאמת, לא כל כך הבנתי מה אתה רוצה לעשות... אתה רוצה להוסיף את שמות הימים או את המספרים שלהם? אפשר הסבר קצת יותר מפורט?...

#6 Justin Time

Justin Time

• מנהלי פורום
  • 5876 הודעות:

פורסם 25/07/2009 - 03:02

תאמת, לא כל כך הבנתי מה אתה רוצה לעשות... אתה רוצה להוסיף את שמות הימים או את המספרים שלהם? אפשר הסבר קצת יותר מפורט?...

מספרי הימים כבר ישנם (כמו בתמונה ששמתי). אני רוצה לשים את הימים כך שבכל שנה אוכל להציב אותם בתאריכים המתאימים (למשל אם ביולי 2009 בתאריך 25 היום הוא שבת וב 2010 התאריך באותו היום הוא יום ראשון אז אני רוצה שתהייה לי האפשרות לשים את הימים שבת וראשון בכל שנה בהתאם (לוח השנה יהיה מורכב רק מ 12 חודשים וכשמגיעה שנה חדשה יהיה אפשר להציב את הימים בהתאם)

#7 אורח - אורח - סיון

אורח - אורח - סיון
  • אורחים

פורסם 25/07/2009 - 15:53

מספרי הימים כבר ישנם (כמו בתמונה ששמתי). אני רוצה לשים את הימים כך שבכל שנה אוכל להציב אותם בתאריכים המתאימים (למשל אם ביולי 2009 בתאריך 25 היום הוא שבת וב 2010 התאריך באותו היום הוא יום ראשון אז אני רוצה שתהייה לי האפשרות לשים את הימים שבת וראשון בכל שנה בהתאם (לוח השנה יהיה מורכב רק מ 12 חודשים וכשמגיעה שנה חדשה יהיה אפשר להציב את הימים בהתאם)

זה קצת בעייתי.... גם אם כל החודשים היו באותו אורך היו לך 7 גרסאות. אבל גם האורך משתנה.
מה דעתך על סרט שאתה רושם עליו את כל שמות הימים ברצף, מדביק את הקצוות שלו, ואז אתה יכול "לגלגל" אותו?

#8 Justin Time

Justin Time

• מנהלי פורום
  • 5876 הודעות:

פורסם 25/07/2009 - 16:00

זה קצת בעייתי.... גם אם כל החודשים היו באותו אורך היו לך 7 גרסאות. אבל גם האורך משתנה.
מה דעתך על סרט שאתה רושם עליו את כל שמות הימים ברצף, מדביק את הקצוות שלו, ואז אתה יכול "לגלגל" אותו?

ואוו, רעיון מעולה! תודה :)

#9 אורח - אורח - סיון

אורח - אורח - סיון
  • אורחים

פורסם 25/07/2009 - 16:10

ואוו, רעיון מעולה! תודה :)

מה תודה? תתפשט!
:lol:

בבקשה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים