מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

איפור - כל מה שרצית לדעת!! שאלות ומידע שימושי

• Please log in to reply
172 replies to this topic

#31 שחר גפני מגזין יופי!

שחר גפני מגזין יופי!

ברונזה

• רשומים+
  • 675 הודעות:

פורסם 24/03/2007 - 22:29

שחר, תודה על ההשקעה. וכמה שאלות בנוגע למברשת המייק אפ, ולהנחת מייק אפ בכלל.
אני משתמשת במייק אפ כל יום, ומניחה אותו בשיטה הפרימיטיבית ביותר- עם האצבעות. חשוב לציין שאין שום סימני מריחה, אצבעות וכו' והכיסוי הוא אחיד. כשניסיתי להשתמש בספוגית לעומת זאת, קיבלתי דווקא מראה של מסכה. אז מהם בעצם היתרונות של הספוגית או המברשת? האם הנחה בעזרתן תגרום למייק אפ להיות עמיד יותר (מה שחשוב לי מאוד)?
ובכלל, איך לגרום למייק אפ להשאר לאורך זמן? אני מפדרת אותו, אך בכל זאת, אחרי כמה שעות הוא כאילו נספג בעור.
בדיוק הולכת לקנות מייק אפ חדש היום... טיפים לפני הקנייה יתקבלו בברכה. :)

קודם כל תודה לכולם על הפרגון , אני נהנית ועצם העובדה שאני יכולה לשתף עוד אנשים במה שאני אוהבת נותן לי המון סיפוק אז בכיף :)
לגבי הנחת מייקאפ , אין נכון לא נכון, את יכולה להשתמש באצבעות , בספוגיות או במברשת כל עוד מתקבל מרקם אחיד ונקי אין שום בעיה
לגבי הטכניקה בה את משתמשת.
ייתכן ובמקרה שתארת לגבי הספוגיות או שלא הרטבת אותן קודם במים או שהספוגיות לא איכותיות
מומלץ להשתמש בספוגיות סילקון (ניתן למצא אצל מאדינה מילאנו , רשת אפריל , איל מקיאג' , ירין , בועז שטיין וכו' )
מחיר מומלץ בין 23-25 ש"ח לחבילה של 8 משולשים. את הספוגיות יש להרטיב ולסחוט על מנת שיהיו לחות
ספוגיות לא איכותיות משאירות סימנים וסופגות את כל המייקאפ וג לא נעימות על העור.
החיסרון של הספוגיות הוא שהן מתבלות בשלב כלשהו ותמיד צריך לקנות עוד ספוגיות ועוד - חשוב להקפיד לשתוף אותן לאחר כל שימוש במים וסבון.
המברשת היא רב פעמים אך לוקח זמן עד שמתרגלים לעבוד איתה וכל מברשת מייקאפ שונה מהשנייה ודרך העבודה איתה משתנה גם כן כמו שציינתי במאמר.

בנוגע לעמידות המייקאפ : קודם כל חשוב להתאים את סוג המייקאפ לסוג העור . בנוסף יש לפדר את המייקאפ בנגיעות בעזרת כרית פודרה (פאף) גם את הפאף חשוב לשתוף במים וסבון מידי פעם
ייתכן בהחלט שאת לא מפדרת מספיק אבל קשה לי להגיד לך בלי לראות
בגדול מייקאפ נכון ופודרה אמורים להחזיק בין 9 ל 12 שעות ומהנסיון שלי גם יותר
אם אני מתאפרת בבוק אני לא צריכה לגעת באיפור יותר אלא אם כן אני יוצאת בערב ורצה לשנות למראה דרמטי יותר אז אני עושה קצת תיקונים ושינויים.
בנוגע לטיפים הייתי ממליצה לך לקרוא את "מהו הבסיס הנכון וכיצד נבחר אותו"
הכתבה הראשונה שפרסמתי בשרשור זה.
זו כתבה שעושה קצת סדר וממליצה בדיוק מה לחפש לפני קנייה

מקווה שעזרתי קצת :)

#32 little_b

little_b

addicted to life

• רשומים+
  • 6275 הודעות:

פורסם 24/03/2007 - 23:01

קודם כל תודה לכולם על הפרגון , אני נהנית ועצם העובדה שאני יכולה לשתף עוד אנשים במה שאני אוהבת נותן לי המון סיפוק אז בכיף :)
לגבי הנחת מייקאפ , אין נכון לא נכון, את יכולה להשתמש באצבעות , בספוגיות או במברשת כל עוד מתקבל מרקם אחיד ונקי אין שום בעיה
לגבי הטכניקה בה את משתמשת.
ייתכן ובמקרה שתארת לגבי הספוגיות או שלא הרטבת אותן קודם במים או שהספוגיות לא איכותיות
מומלץ להשתמש בספוגיות סילקון (ניתן למצא אצל מאדינה מילאנו , רשת אפריל , איל מקיאג' , ירין , בועז שטיין וכו' )
מחיר מומלץ בין 23-25 ש"ח לחבילה של 8 משולשים. את הספוגיות יש להרטיב ולסחוט על מנת שיהיו לחות
ספוגיות לא איכותיות משאירות סימנים וסופגות את כל המייקאפ וג לא נעימות על העור.
החיסרון של הספוגיות הוא שהן מתבלות בשלב כלשהו ותמיד צריך לקנות עוד ספוגיות ועוד - חשוב להקפיד לשתוף אותן לאחר כל שימוש במים וסבון.
המברשת היא רב פעמים אך לוקח זמן עד שמתרגלים לעבוד איתה וכל מברשת מייקאפ שונה מהשנייה ודרך העבודה איתה משתנה גם כן כמו שציינתי במאמר.

בנוגע לעמידות המייקאפ : קודם כל חשוב להתאים את סוג המייקאפ לסוג העור . בנוסף יש לפדר את המייקאפ בנגיעות בעזרת כרית פודרה (פאף) גם את הפאף חשוב לשתוף במים וסבון מידי פעם
ייתכן בהחלט שאת לא מפדרת מספיק אבל קשה לי להגיד לך בלי לראות
בגדול מייקאפ נכון ופודרה אמורים להחזיק בין 9 ל 12 שעות ומהנסיון שלי גם יותר
אם אני מתאפרת בבוק אני לא צריכה לגעת באיפור יותר אלא אם כן אני יוצאת בערב ורצה לשנות למראה דרמטי יותר אז אני עושה קצת תיקונים ושינויים.
בנוגע לטיפים הייתי ממליצה לך לקרוא את "מהו הבסיס הנכון וכיצד נבחר אותו"
הכתבה הראשונה שפרסמתי בשרשור זה.
זו כתבה שעושה קצת סדר וממליצה בדיוק מה לחפש לפני קנייה

מקווה שעזרתי קצת :)

אז בעצם אם אני מניחה עם האצבעות ויוצא אחיד עדיף אולי באמת להמשיך ככה במקום להסתבך עם מברשות וספוגיות... :)

לגבי עמידות- יש לי עור שומני, אני משתמשת במייק אפ נטול שומן ושמה די הרבה פודרה מעל (אם אשים יותר זה יבלוט לעין ולא יראה טוב).
בתנאים אופטימליים זה מחזיק את ה-6 שעות בערך, אבל בהתחשב בעובדה שאני לא חיה בתנאי מעבדה, לרב זה מחזיק פחות.
:(
Enjoy your body, use it every way you can
don't be afraid of it
or what other people think of it
its the greatest instrument
you'll ever own

Dance

הבלוג

אין על החיים האלה :) ותודה לפריק!

#33 שחר גפני מגזין יופי!

שחר גפני מגזין יופי!

ברונזה

• רשומים+
  • 675 הודעות:

פורסם 25/03/2007 - 01:10

אז בעצם אם אני מניחה עם האצבעות ויוצא אחיד עדיף אולי באמת להמשיך ככה במקום להסתבך עם מברשות וספוגיות... :)

לגבי עמידות- יש לי עור שומני, אני משתמשת במייק אפ נטול שומן ושמה די הרבה פודרה מעל (אם אשים יותר זה יבלוט לעין ולא יראה טוב).
בתנאים אופטימליים זה מחזיק את ה-6 שעות בערך, אבל בהתחשב בעובדה שאני לא חיה בתנאי מעבדה, לרב זה מחזיק פחות.
:(
[/quote]

לא יודעת אם את שמה קרם לחות לפני המייקאפ אם כן הייתי ממליצה לך לחכות בין 10 ל 15 דקות לאחר קרם הלחות
לפעמים אם שמים את המייקאפ קרוב מידי לזמן הנחת קרם הלחות זה פוגע בעמידות.
בנוסף אני מאמינה שאת משתמשת במייקאפ נוזלי כמו רוב הנשים אבל ייתכן שדווקא מייקאפ מוצק יחזיק עלייך מעמד קצת יותר
הייתרון במייקאפ מוצק הוא שניתן להתאים אותו לפי רמת הכיסוי הרצוייה.
כל מה שצריך הוא לתת מס' נגיעות מקרם הלחות והמייקאפ על מנת לשנות את מרקמו ועדיין להגיע לכיסוי יפה ואחיד.
ודווקא במקרה שלך הייתי ממליצה על פודרה בתפזורת כלומר במצב של אבקה ולא פודרה דחוסה כלומר במצב של אבן
היא נספגת יותר טוב במייקאפ ומעניקה לו עמידות.
למי שיש עור יבש הייתי ממליצה על פודרה דחוסה מכיוון שהיא פחות מייבשת את העור.

בהצלחה לך :) ספרי לי מה ניסית ואיך הלך :)

#34 little_b

little_b

addicted to life

• רשומים+
  • 6275 הודעות:

פורסם 26/03/2007 - 02:09

טוב, בסוף קניתי מייק אפ של מדינה מילאנו- משהו עם סיליקון או איזו שטות כזאת.
אני גאה לומר שלא התעצלתי- ניסיתי סוג אחד, לא אהבתי, הורדתי, ניקיתי את הפנים, ניסיתי סוג אחר, ואפילו הסכמתי שיעשו לי איזה פילינג בסנתר (אני חייבת לעשות לך משהו מהמם!)
אני גם חייבת לציין לטובה שהמוכרות היו ממש חמודות (אפריל בביג) ולא דחפו שומדבר (טוב, זה לא חוכמה, דחפתי לעצמי :אוי:).
בקיצור, נזק כבד לכיס אבל סה"כ נדמה לי שעשיתי קנייה טובה. :)
Enjoy your body, use it every way you can
don't be afraid of it
or what other people think of it
its the greatest instrument
you'll ever own

Dance

הבלוג

אין על החיים האלה :) ותודה לפריק!

#35 שחר גפני מגזין יופי!

שחר גפני מגזין יופי!

ברונזה

• רשומים+
  • 675 הודעות:

פורסם 26/03/2007 - 13:58

טוב, בסוף קניתי מייק אפ של מדינה מילאנו- משהו עם סיליקון או איזו שטות כזאת.
אני גאה לומר שלא התעצלתי- ניסיתי סוג אחד, לא אהבתי, הורדתי, ניקיתי את הפנים, ניסיתי סוג אחר, ואפילו הסכמתי שיעשו לי איזה פילינג בסנתר (אני חייבת לעשות לך משהו מהמם!)
אני גם חייבת לציין לטובה שהמוכרות היו ממש חמודות (אפריל בביג) ולא דחפו שומדבר (טוב, זה לא חוכמה, דחפתי לעצמי :אוי:).
בקיצור, נזק כבד לכיס אבל סה"כ נדמה לי שעשיתי קנייה טובה. :)

קנייה מאד טובה , המייקאפ של מדינה מילאנו מאד מוצלח ויושב טוב
אל תתיחסי לזה בתור נזק לכיס אלא בתור השקעה מצויינת.
זה מדהים שיש אנשים שיוצאיו 500 שקל על זוג נעליים או על חצאית
אבל להשקיע בעור שלהם שאתות לא ניתן להחליף או לכבס
הן לא משקיעות.
תהני מהקנייה הזו אום את צריכה אותי אני כאן :)

#36 פקל"ש

פקל"ש

פעם קראו לי שירלי

• רשומים+
  • 3158 הודעות:

פורסם 26/03/2007 - 23:24

היי

יש לי ספוגית למייק אפ של איל מקיאג' (סיליקון) או במילים אחרות - ספוגית איכותית. אני כמעט ולא משתמשת במייק אפ וכשאני כן, אני מרטיבה אותה לפני כן. בכל אופן, בגלל שאני לא משתמשת במייק אפ הרבה, אותה ספוגית כבר נמצאת אצלי בשימוש הרבה זמן. השאלה היא כל כמה זמן צריך להחליף ספוגית או שכל עוד היא לא נקרעת זה בסדר? (מבחינת הסיליקון, למשל..)

תודה
"..בחיי אגן עלייך ואשמור את צעדייך, שתמיד תהיה בטוח... כל הזמן..."

#37 פקל"ש

פקל"ש

פעם קראו לי שירלי

• רשומים+
  • 3158 הודעות:

פורסם 26/03/2007 - 23:25

הי שחר,
תמיד רציתי לנסות להשתמש במעגל ריסים אבל אני פוחדת.. איך אפשר להשתמש בזה נכון מבלי לגרום נזק? האם קיימת מסקרה שעושה את אותו אפקט? תודה :)

ההודעה כבר מלפני מעל חודש, אז אני לא יודעת אם זה רלוונטי עדיין. בכל אופן, בדיוק אתמול קניתי מעגל ריסים. אם בא לך לנסות, דברי איתי בה"פ...
"..בחיי אגן עלייך ואשמור את צעדייך, שתמיד תהיה בטוח... כל הזמן..."

#38 שחר גפני מגזין יופי!

שחר גפני מגזין יופי!

ברונזה

• רשומים+
  • 675 הודעות:

פורסם 27/03/2007 - 04:36

היי

יש לי ספוגית למייק אפ של איל מקיאג' (סיליקון) או במילים אחרות - ספוגית איכותית. אני כמעט ולא משתמשת במייק אפ וכשאני כן, אני מרטיבה אותה לפני כן. בכל אופן, בגלל שאני לא משתמשת במייק אפ הרבה, אותה ספוגית כבר נמצאת אצלי בשימוש הרבה זמן. השאלה היא כל כמה זמן צריך להחליף ספוגית או שכל עוד היא לא נקרעת זה בסדר? (מבחינת הסיליקון, למשל..)

תודה

בגדול אם היא מתחילה להתפורר זה הזמן לזרוק אותה אבל לפעמים קורה שאני לא מצליחה להוריד לגמרי את המייקאפ מהספוגית ובמקרה הזה אני גם מעיפה אותה
וזאת משום שהמייקאפ נרקב בתוך הספוגית וסליחה אם אני מגעילה אותך אבל הספוגיות האלה אם לא מנקים אותן טוב טוב הופכות למדגרת חיידקים מטורפת
וכל זה אחרי זה הולך יש לעור הפנים שלנו.

#39 אורח - אורח_אלה_*

אורח - אורח_אלה_*
  • אורחים

פורסם 06/04/2007 - 23:58

היי שחר!
רציתי לשאול אותך מה דעתך על חמצון שפם. אני שואלת מהבחינה האם זה יכול להזיק לעור או לגרום לפיגמנטציה עם הזמן.
יש לי גוון עור בהיר וממש מעט שער דק ועדין שאני מחמצנת בערך פעם בשלוש שבועות.
תודה מראש :)

#40 שחר גפני מגזין יופי!

שחר גפני מגזין יופי!

ברונזה

• רשומים+
  • 675 הודעות:

פורסם 07/04/2007 - 20:34

היי שחר!
רציתי לשאול אותך מה דעתך על חמצון שפם. אני שואלת מהבחינה האם זה יכול להזיק לעור או לגרום לפיגמנטציה עם הזמן.
יש לי גוון עור בהיר וממש מעט שער דק ועדין שאני מחמצנת בערך פעם בשלוש שבועות.
תודה מראש :)

את האמת קשה לי לענות לך מכיוון שאני מאפרת ולא קוסמטיקאית ושני התחומים מאד שונים זה מזה.
הייתי ממליצה לך להתייעץ עם קוסמטיקאית מורשית, מצטערת שאני לא יכולה לעזור.
אבל עדיף לא לתת תשובה מקצועית מאשר לגרום נזק .. מקווה שאת מבינה :)

#41 שחר גפני מגזין יופי!

שחר גפני מגזין יופי!

ברונזה

• רשומים+
  • 675 הודעות:

פורסם 10/04/2007 - 00:46

טוב , היה לי קצת זמן היום אז ארגנתי לכם מאמר חדש
קצת טיפים לפני קניות.

מקווה שהם יעזרו קצת.

שימו לב , הקובץ שונה עקב טעות , נא לקרוא את האזהרה שבמאמר.

קבצים מצורפים

#42 מקופלת

מקופלת

ברונזה

• רשומים+
  • 721 הודעות:

פורסם 10/04/2007 - 10:55

הי שחר :)
קראתי את הכתבה האחרונה, מעניינת - תודה! רק שאלה אחת... כתבת בסוף על שימוש בשמן תינוקות כשימר. זה לא מסוכן למרוח שמן על הפנים? ואם לא מסוכן אז סתם לא בריא או מחצ'קן? :unsure:
תודה רבה
חייכו - הכל לטובה! :)

#43 שחר גפני מגזין יופי!

שחר גפני מגזין יופי!

ברונזה

• רשומים+
  • 675 הודעות:

פורסם 10/04/2007 - 15:09

הי שחר :)
קראתי את הכתבה האחרונה, מעניינת - תודה! רק שאלה אחת... כתבת בסוף על שימוש בשמן תינוקות כשימר. זה לא מסוכן למרוח שמן על הפנים? ואם לא מסוכן אז סתם לא בריא או מחצ'קן? :unsure:
תודה רבה

טוב את האמת שסיקרנת אותי והחלטתי לבדוק ולמדתי כמה דברים חדשים.
שמן תינוקות מיוצר משמן מינרלי תוצר של נפט ועשוי מתערובת של פחממנים נוזלים שהופרדו מנפט.
שמן זה יוצר קרום דק על פני העור ומונע אובדן לחות העור.
העור הוא איבר חי ונושם, הזקוק לחמצן וקרום שנוצר כתוצאה מפעילות השמן המינרלי מזיק לו כי כאשר מצטברים רעלים וחמצן אינו מגיע העור.
ולכן לא מומלץ לשימוש על בסיס קבוע.
הרבה פעמים מאפרים משתמשים בו לצורכי צילומים כי הברק שמתקבל ממנו טבעי ויפה אך לאחר הצילום מסירים אותו.

תודה על פנייתך ואני אתקן את הקובץ עם ההערה ששמתי פה.

******מה שכן ניתן להשתמש ב שמן נבט חיטה
השמן מופק מנבטי החיטה. מכיל הרבה מהחומצות השומניות החיוניות לגוף, מכיל ויטמין E המונע חמצון. לכן משמש כאנטי אוקסידנט וכמשמר לשמנים שבא אתם בשילוב. משמש: להזנת העור ושמירה על לחותו, לטיפול בשיער יבש ופגום, להזנת העור סביב העיניים, לשפתיים סדוקות ולהגנה על עור הידיים.השמן ניתן לשימוש ללא הגבלה. עירוב של כף שמן נבט החיטה עם 15 טיפות לבנדר ו- 2 טיפות שמן עץ התה ו-2 טיפות קמומיל יעיל ביותר לעור מגורה ורגיש.
שמן חוחובה
שמן החוחובה מהווה מרכיב חשוב בקוסמטיקה הטבעית. יעיל בעיקר בטיפול בשיער ושומר על גמישות ורעננות עו הגוף. החוחובה הינו שמן ייחודי שחודר בנקל אל תוך האפידרמיס ולכן טוב כשמן נשא להחדרת שמנים היעילים יותר. שמן החוחובה אסור לחלוטין למאכל או לשימוש פנימי.

#44 שחר גפני מגזין יופי!

שחר גפני מגזין יופי!

ברונזה

• רשומים+
  • 675 הודעות:

פורסם 10/04/2007 - 22:05

טוב הנה עוד כמה קישורים שיעזרו

סומק : כיצד להניח ולאיזה מבנה פנים

הצללות : בהתאם למבנה הפנים

סרטוני הסבר מבית DIOR (עיניים ,בסיס, שפתיים )

טיירה בנקס המדהימה מדגימה איפור מהיר וקל לבוקר

טיירה בנקס מכה שנית ! מדגימה איך שמים בסיס (מייקאפ קונסילר פודרה וסומק) ב5 דקות

#45 lily

lily

resistance is useless

• רשומים+
  • 1576 הודעות:

פורסם 11/04/2007 - 10:01

היי שחר... :)

בשרשור מידע שימושי יש סרטון על הנחת צללית של דיור בגוונים מסויימים מאד, שיוצרים מראה נפלא...

רציתי לדעת בכלל מה סדר הנחת הצללית, כשיש לי סט של 4 צלליות מאותה קשת גוונים (גוונים של חום או גוונים של סגול) איפה מניחים מה...
לרוב אני מניחה שתי צלליות, גוון בהיר על כל העפעף והגוון הכהה יותר על הקצה החיצוני של העין, הייתי רוצה לדעת יותר לגבי הנחת צלליות.

תודה !
I don't know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve

במה נישתמש למלא את החללים הריקים,
איפה שהיינו מדברים?...
איך אני ממלא את המקומות הסופיים? איך אני משלים את החומה???

לאן החבר'ה הרעים הולכים כשהם מתים? הם לא הולכים לגן עדן איפה שהמלאכים עפים

הביאו את הבנים חזרה הבייתה!
אל תעזבו את הילדים לבדם!
הביאו את הבנים חזרה הבייתה!

חוות סוסים הרי יהודהתמונה מצורפת

איזה יופי!!!תמונה מצורפת

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים