מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

מישהי שמעה על ד"ר אילן זמיר?

• Please log in to reply
162 replies to this topic

#31 Wika

Wika

כסף

• רשומים+
  • 1079 הודעות:

פורסם 07/06/2009 - 02:37

לפני כחודש הייתי אצל ד"ר אילן זמיר, בין היתר, בעקבות קריאת הפוסט הזה.
היה נורא!

אמרתי לו שאני רוצה לנסות לראות איך הגוף שלי מגיב לחומר, ולהוריד נקודה אחת. זה כבר לא מצא חן בעיניו, כי הוא דחף להוריד עוד נקודות.
הוא הסתכל על הנקודה שרציתי להוריד, ופסק - 600 ש"ח. בשלב הזה פערתי את הפה. כשהסתכלתי באתר שלו, המחירים להורדת נקודות, אמנם נראו לי כמו טבלת מחירים ברמי לוי (מבצע! עשר נקודות ב**** ש"ח!) אבל אמרתי לעצמי שבשביל להיפטר מתסביכים, צריך להיפטר גם מהרבה כסף. מה שכתוב מאוד מאוד מאוד בקטן הוא שהמחירים הם לנקודות בגודל מילימטר! כל מילימטר מוסיף 100-150 ש"ח!

אמרתי לו שאני לא בטוחה שאני מעוניינת לעבור את התהליך, כי לא תיארתי לעצמי שזה יהיה כל כך יקר. או אז הוא התחיל לשלוף לי תמונות זוועה של אנשים אומללים באמת עם נקודות נוראיות שהוא טיפל בהם, וכמובן שהראה גם תמונות של מה שיקרה לי אם אבחר לנתח (תמונות נוראיות של אנשים עם צלקות נוראיות). סה"כ הייתי אצלו בחדר 5 דקות, אבל הופעל עלי מכבש לחצים להוציא כסף עכשיו ומיד, כאילו מדובר בהליך מציל חיים שאני חייבת לעבור. יצאתי משם מזועזעת, כי הייתה לי תחושה שהוא מזנה את המקצוע שלו, ומוליך שולל אנשים תמימים. יום לאחר מכן, התקשר אלי "משמר הלקוחות של ד"ר זמיר" ורצה לשאול אותי איך היה. כשהתחלתי להסביר לו שהד"ר עובד בצורה שגם אם היא כשרה, היא עדיין מסריחה, הוא ביקש לנתק את השיחה.

לפני שבוע הלכתי לרופא אחר, פרופ' שלווה מרדי, הוא מטפל באותה שיטה עם החומצה, היה מקסים! (אפילו נתן לי ספר על תולדות חייו), טיפל בשתי נקודות יותר גדולות מזו שהראיתי לזמיר, וזה עלה 400 ש"ח. לא היה צריך לחזור אליו, הוא היה נעים, מקצועי והסביר על כל פרט ופרט של הטיפול בסבלנות ולבביות. מכיוון שאלו נקודות שטוחות, ייקח להן חודש וחצי להיעלם, אבל בינתיים, אני שבעת רצון!

מוזר.. אולי הוא היה עמוס או משהו..
לי הוא דווקא הסביר הכל בניחותא, היה נחמד והסביר לי איך זה עובד.
נכון, יקר.. אבל הוא לא ניסה לשכנע לעשות כמה והיה מאוד נחמד.

למרות שאני מודה שפעם אחת הייתי אצלו והיו המוווון אנשים אז הוא די זירז את כולם בלחץ כזה, אבל האמת אני יכולה להבין, זה כבר היה שעה אחרי שהוא היה אמור לסיים.. יום שישי.. אדם דתי..

בכל מקרה, יש לי בקשה.
נקודת החן שלי שטוחה וזמיר אמר שלכן לא תיעלם לחלוטין.(ואכן עדיין נשאר לי כתם בהיר)
במידה והנקודות שלך באמת יעלמו לגמרי אשמח אם תכתבי זאת כאן כשזה יקרה, או שתתני לי את המייל שלך ואני אשאל אותך בעוד חודשיים מה המצב.
תודה :)

...don't waste your time, or time will waste you

#32 אורח - אורח - רונית

אורח - אורח - רונית
  • אורחים

פורסם 16/06/2009 - 10:30

אני טופלתי אצל ד"ר אילן זמיר מנסיון שלי הטיפול לוקח מספר שבועות עד שהנקודות נופלות סופית ויש לציין שאני מאוד מרוצה מהתוצאות
בהתחלה יש צריבה קטנה לאחר מכן הנקודה משחירה ותוך מספר ימים היא נופלת.
יש לציין שגם אני חששתי בהתחלה ולכן שהגעתי למרפאה ישבתי ושאלתי מספר לקוות שחיכו בתור וכולם מנסיונם
היו מרוצים מהתוצאות ואמרו לי שכבר הנקודות שירדו להם היו ללא סימן וללא צלקת מה שנתן לי בטחון להתחיל את הטיפול
יש לציין שאחרי שעברתי את הטיפול אני מרוצה מאוד באמת תוצאות נפלאות.
הד"ר הייה אדיב למרות כל הלחץ במרפאה שלו. אני אישית הגעתי אליו דרך אתר
WWW.DR-HEN.CO.IL
שם בררתי את כל הפרטים

#33 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 16/06/2009 - 10:32

היי, יש לי נקודת חן שאני רוצה להסיר, וחשוב לי שזה יהיה ללא צלקת...
מצאתי באינטרנט מרפאה של הד"ר המדובר, ונאמר שהטיפול לא משאיר צלקות.

הנקודה "תמימה", ז"א נבדקתי אצל רופא עור והיא לא נראית בעייתית.
קראתי שרופאי עור לא מתלהבים מהשיטה הזו...

רציתי לשאול האם מישהי/מישהו עבר (או מכיר אישית מישהו שעבר) טיפול כזה ויוכל לחוות דעה.

#34 אורח - אורח - קרן

אורח - אורח - קרן
  • אורחים

פורסם 21/06/2009 - 15:38

כן.
אז ככה, זה אכן עובד, אבל במיוחד על נקודות חן בולטות.
החומר מסיר לאט לאט שכבות של עור, לכן אם הנקודה שטוחה תמיד ישאר כתם כלשהו (אם יסירו לגמרי ישאר שקע בעור כי נקודות שטוחות עמוקות יותר).
אני טיפלתי בשטוחה ועדיין יש לי כתם בהיר, וגם בסוף הטיפול ישאר כתם ממש בהיר.
אם הנקודה בולטת ניתן להסיר לחלוטין.

הד"ר מאוד נחמד, והתהליך לוקח כמה שניות אך צריך לחזור עליו מספר פעמים עד שמגיעים לתוצאה הרצויה. (התשלום חד פעמי)

בהצלחה :)

#35 אורח - אורח - חלי

אורח - אורח - חלי
  • אורחים

פורסם 01/07/2009 - 14:59

אני רואה פה את כל התגובות המנוגדות זו לזו ואני פשוט לא יודעת מה לעשות..
אני מאד רוצה להסיר נקודות חן אבל בלי שישאר סימן..הלכתי לפרופסור שמתמחה בכירוגיה פלסטית והוא אמר שאין דבר כזה
להוריד נקודה בלי שישאר צלקת..ומצד שני ויקה את אומרת שנשאר סימן בהיר שבטח אפשר לכסות אותו באיפור..
אני רוצה ללכת לדר אילן אבל מאד מאד מפחדת שאולי הוא יהרוס את הפנים שלי..
אי אפשר לדעת אם הוא אמין כי זה אינטרנט..יכול להיות שכל הממליצים עליו זה הוא בשמות בדויים..
אני מצטערת על הפרנויה אבל אני ממש מפחדת..ויקה איך את לא פחדת לסכן כך את הפנים שלך? (בהנחה שזה נכון..סורי על החוסר אמון..)

#36 אורח - אורח - איש

אורח - אורח - איש
  • אורחים

פורסם 03/07/2009 - 05:29

אני רואה פה את כל התגובות המנוגדות זו לזו ואני פשוט לא יודעת מה לעשות..
אני מאד רוצה להסיר נקודות חן אבל בלי שישאר סימן..הלכתי לפרופסור שמתמחה בכירוגיה פלסטית והוא אמר שאין דבר כזה
להוריד נקודה בלי שישאר צלקת..ומצד שני ויקה את אומרת שנשאר סימן בהיר שבטח אפשר לכסות אותו באיפור..
אני רוצה ללכת לדר אילן אבל מאד מאד מפחדת שאולי הוא יהרוס את הפנים שלי..
אי אפשר לדעת אם הוא אמין כי זה אינטרנט..יכול להיות שכל הממליצים עליו זה הוא בשמות בדויים..
אני מצטערת על הפרנויה אבל אני ממש מפחדת..ויקה איך את לא פחדת לסכן כך את הפנים שלך? (בהנחה שזה נכון..סורי על החוסר אמון..)

כבוד הכותבת הנכבדה,
גם אני הייתי אצל דר' אילן זמיר,
אני יכול לעשות לך סדר בתגובות הסותרות לכאורה,
א. עוד לא סיימתי את הטיפול וגם אני התאכזבתי כשחשבתי לאחר ביקור באתר שזה תהליך יותר קצר.
ב. גם הופתעתי מהמחיר בזמן הביקור - קיים חוסר בהירות באתר שיוצר תמונה לא ברורה וציפיה למחיר נמוך ללא הדגשה לגבי משך ההליך, ברור לי שזו טעות שפועלת נגד הרופא שהוא עולה מרוסיה ולא מספיק רגיש ולנזק שזה גורם לו.
ג. בהמשך לכך, הפריע לי מאוד, שהמזכירה שלו, ישראלית מסתחבקת עם פה גדול, לא מתייחסת לעבודתה בכבוד הראוי ושהוא בחוסר שימת לב, לא מבחין בכך.
ד. הוא איש עדין נחמד ואדיב, מתעניין ומתייחס יפה ובסבלנות, הציע לי לבוא אליו גם מחוץ לשעות הטיפול, הוא גם כן כתב ספר מרתק על מסע תלאות שעבר עם אביו החולה בבירוקרטיה הרפואית הישראלית.
ה. בקרב הממתינים הרבים, ואכן לפעמים קיים עומס וצורך שלו להספיק, ראיתי מקרה שכבר הסירו נקודות מפושטות וחוזרים אליו שוב לסדרה חדשה בשביל חלקים נוספים, כך שההצלחה היא ממשית, עד כמה שאני מסיק, ובמינימום צלקות.
ו. לגבי המלצות רופאים שיש לשלוח את השומות לבדיקה, אכן זה כך כאשר קיים ספק ואז הוא אומר שצריך לבדוק וכשאין ספק הוא אומר שניתן להסיר ללא צורך בבדיקה, הוא אמנם מרוויח מכך, אך עושה רושם שהוא איש הגון ובנוסף אין חולק על כך שהוא ראה אין ספור מקרים מכל הסוגים ושנסיונו עצום.
ז. הערב קיבלתי מייל ממנו שאני מוזמן למחר לשעה 10, כך שנוכל להמשיך את השיחה - אני בחור חרדי.
נדמה לי שיש לך כאן תמונה.

#37 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 25/07/2009 - 16:03

אל תתקרבו לד"ר אילן זמיר רופא המאופטי הבן אדם שקרן וגנב עשיתי טיפול באסטמה לבן שלי אצלו באמצעות הומאופטיה הילד התאשפז בבי חולים ולא יכל לישון בלילות
הבן אדם חובבן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#38 אורח - אורח - אנונימוס

אורח - אורח - אנונימוס
  • אורחים

פורסם 06/08/2009 - 11:09

היי, יש לי נקודת חן שאני רוצה להסיר, וחשוב לי שזה יהיה ללא צלקת...
מצאתי באינטרנט מרפאה של הד"ר המדובר, ונאמר שהטיפול לא משאיר צלקות.

הנקודה "תמימה", ז"א נבדקתי אצל רופא עור והיא לא נראית בעייתית.
קראתי שרופאי עור לא מתלהבים מהשיטה הזו...

רציתי לשאול האם מישהי/מישהו עבר (או מכיר אישית מישהו שעבר) טיפול כזה ויוכל לחוות דעה.

מדובר ברופא שהיה מושעה למשך כמה שנים מעיסוק ברפואה בשל רשלנות רפואית

#39 אורח - אורח - גילי

אורח - אורח - גילי
  • אורחים

פורסם 08/08/2009 - 11:15

הייתי אצל ד"ר אילן זמיר ביום שישי (אתמול) להסרת נקודת חן בולטת בגב. התרשמתי שהוא מקצוען שמבין בנושא.
כשראה שאני מתלבט פתח את אלבום הזוועות והראה לי דוגמאות של נקודות חן נוראיות שהוסרו בשיטה זו,
ודוגמאות לצלקות של נקודות חן שהוסרו בשיטות כירורגיות...
בכל זאת החלטתי לעבור את הטיפול, זה לקח דקה, ובינתיים אני ממתין לתוצאה.
אז אני אעדכן את הפורום בהמשך על מנת שתהיה כאן תגובה מנסיון ולא משמועות...

#40 אורח - אורח - גילי

אורח - אורח - גילי
  • אורחים

פורסם 08/08/2009 - 11:22

עכשיו מצאתי פוסט מאתר אחר BEOK:

ד"ר אילן זמיר משתמש ככל הנראה בחומר הקרוי סולקודרם שאינו מאושר לשימוש בארץ. מניסיון כאשר מטופל ע"י החומר נגע ממאיר (בטעות, כי ד"ר זמיר אינו רופא עור ועלול לפספס גידולים כאלה) ההתנהגות שלו הופכת אלימה ומסוכנת יותר ולמרות שהוא כאילו נעלם מפני השטח - החולה עלול להתעורר עם גרורות!
החומר פותח ע"י ד"ר מרדי אך מעולם לא נחקר בצורה מבוקרת וד"ר מרדי אף זכה לשבת בכלא בישראל על רקע סיבוכים שנגרמו עם הטיפול בחומר.
בקיצור, מדובר בהימור כי החומר גורם להרס של הנגע ובסוף אי אפשר אפילו לדעת מה הוא היה.
לא מומלץ ולא חוקי בארץ.

מבירור קטן שערכתי מדובר בחומר שרוסים מכירים אותו, ומשתמשים בו לעיתים, גם באופן פרטי.

הסיבה שבחרתי לעשות את הטיפול אצלו היא בגלל שלא מדובר בנקודת חן ממאירה (ביררתי אצל רופא עור מספר פעמים),
ובגלל המיקום שלה - על עמוד השידרה, כך שפסלתי מראש כל אופציה כירורגית.

בכל מקרה אעדכן מה קרה בסוף משום שרק אתמול עברתי את הטיפול בחומר הזה (שפותח בשביל סטאלין...)

#41 jonrambo

jonrambo

Suicide is Painless

• מנהלי פורום
  • 1501 הודעות:

פורסם 08/08/2009 - 22:55

מה שאמרת מתאים לרוב הטיפולים ולא רק לשיטה זו ולכן ההמלצה היא לכיוון הסרה כירורגית.
ברגע שיש גידול ממאיר ואנו מורידים אותו כמעט לעולם הוא לא יגדל שוב אל פני העור. לרוב הוא יגדל פנימה מעט וכמעט תמיד ישלח גרורות.
הסיבה שגידול שלא הוסר בשלמותו הופך ליותר אלים תלויה בהרבה גורמים שאחד מהם, הפציעה מגרה לשיחרור פקטורי גדילה לתיקון.
בגלל הנ"ל בהסרה כירורגית מוציאים עם שוליים מעבר לגידול ובשאר ההסרות גם משתדלים לרוב ליתר בטחון לצרוב עוד קצת מעבר (ליתר בטחון) ..
"דם הכל דם"

"suicide is painless

It brings on many changes

and I can take or leave it if I please."

#42 אורח - TAMI10

אורח - TAMI10
  • אורחים

פורסם 14/08/2009 - 02:13

ברצוני להרגיע את כל החוששים: היו לי המון נקודות חן(?) (, אףפעם לא הבנתי למה קוראים להן כך, הן כאלה מכוערות,) שהתפזרו בכל מקום, ידיים, חזה, בית שחי, גב, וצואר
ביקרתי אצל רופאי עור שהסבירו לי שאם יורידו לי את הנקודות תישארנה לי צלקות מכוערות, (ויש לי כבר אחת כזו מהורדה ע"י כירורג), פניתי לזמיר , שנכון,הראה לי תמונות לפני ואחרי, (למה נבהלתם,הרי כל מרפאת אסטטיקה מראה לכם תמונות), ובטיפול קצר טיפל בנקודות, חזרתי אליו לאחר שבוע להמשך טיפול, וזהו, לאחר כחודשיים, אפילו סימן אין לי , אני ממליצה מכל הלב.

#43 אורח - אורח - מ.

אורח - אורח - מ.
  • אורחים

פורסם 14/08/2009 - 11:02

קובץ מצורף  אני_מסכימה_איתך_עברתי_חוויה_דומה_אצל_דר_זמיר.doc   23.5K   376 מספר הורדות

היה נורא!

אמרתי לו שאני רוצה לנסות לראות איך הגוף שלי מגיב לחומר, ולהוריד נקודה אחת. זה כבר לא מצא חן בעיניו, כי הוא דחף להוריד עוד נקודות.
הוא הסתכל על הנקודה שרציתי להוריד, ופסק - 600 ש"ח. בשלב הזה פערתי את הפה. כשהסתכלתי באתר שלו, המחירים להורדת נקודות, אמנם נראו לי כמו טבלת מחירים ברמי לוי (מבצע! עשר נקודות ב**** ש"ח!) אבל אמרתי לעצמי שבשביל להיפטר מתסביכים, צריך להיפטר גם מהרבה כסף. מה שכתוב מאוד מאוד מאוד בקטן הוא שהמחירים הם לנקודות בגודל מילימטר! כל מילימטר מוסיף 100-150 ש"ח!

אמרתי לו שאני לא בטוחה שאני מעוניינת לעבור את התהליך, כי לא תיארתי לעצמי שזה יהיה כל כך יקר. או אז הוא התחיל לשלוף לי תמונות זוועה של אנשים אומללים באמת עם נקודות נוראיות שהוא טיפל בהם, וכמובן שהראה גם תמונות של מה שיקרה לי אם אבחר לנתח (תמונות נוראיות של אנשים עם צלקות נוראיות). סה"כ הייתי אצלו בחדר 5 דקות, אבל הופעל עלי מכבש לחצים להוציא כסף עכשיו ומיד, כאילו מדובר בהליך מציל חיים שאני חייבת לעבור. יצאתי משם מזועזעת, כי הייתה לי תחושה שהוא מזנה את המקצוע שלו, ומוליך שולל אנשים תמימים. יום לאחר מכן, התקשר אלי "משמר הלקוחות של ד"ר זמיר" ורצה לשאול אותי איך היה. כשהתחלתי להסביר לו שהד"ר עובד בצורה שגם אם היא כשרה, היא עדיין מסריחה, הוא ביקש לנתק את השיחה.

לפני שבוע הלכתי לרופא אחר, פרופ' שלווה מרדי, הוא מטפל באותה שיטה עם החומצה, היה מקסים! (אפילו נתן לי ספר על תולדות חייו), טיפל בשתי נקודות יותר גדולות מזו שהראיתי לזמיר, וזה עלה 400 ש"ח. לא היה צריך לחזור אליו, הוא היה נעים, מקצועי והסביר על כל פרט ופרט של הטיפול בסבלנות ולבביות. מכיוון שאלו נקודות שטוחות, ייקח להן חודש וחצי להיעלם, אבל בינתיים, אני שבעת רצון!

מסכימה איתך לחלוטין, יש לך את המס של דר מרדי ? אני לא מצליחה להשיגו ב144 . אודה לך מאוד אם תשלחי לי אותו. מ.

#44 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 14/08/2009 - 11:38

היה נורא!

נשמע שהלכת לד"ר אוי.ויי.זמיר. :no:

(איזו בדיחה אידישאית משובחה על הבוקר, א-שוין-גזונט).

no more
listen to bands that don't even exist

#45 אורח - יעל אבוטבול

אורח - יעל אבוטבול
  • אורחים

פורסם 24/08/2009 - 20:56

היה נורא!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים