מעבר לתוכן

- - - - -

שיניים צהובות \ מוכתמות

• Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 אורח - מורג

אורח - מורג
  • אורחים

פורסם 23/04/2009 - 18:17

מזה שנתיים לערך אני משתמש במשחת שיניים מרידול ומאוד מרוצה ממנה.
בחודשים האחרונים חל שינוי לרעה בצבע השיניים אצלי ואצל אישתי (שהתברכה למזלה בשיניים לבנות מבהיקות) וכעת הן מצהיבות וקיימים כתמים מסויימים.

היום הייתי בביקור שגרתי אצל שיננית להסרת אבן שן והיא אמרה לי שמשחת שיניים מרידול גורמת לכתמים !
מישהו עוד נתקל בתופעה ?

#2 אורח - אורח - אני

אורח - אורח - אני
  • אורחים

פורסם 23/04/2009 - 18:58

מזה שנתיים לערך אני משתמש במשחת שיניים מרידול ומאוד מרוצה ממנה.
בחודשים האחרונים חל שינוי לרעה בצבע השיניים אצלי ואצל אישתי (שהתברכה למזלה בשיניים לבנות מבהיקות) וכעת הן מצהיבות וקיימים כתמים מסויימים.

היום הייתי בביקור שגרתי אצל שיננית להסרת אבן שן והיא אמרה לי שמשחת שיניים מרידול גורמת לכתמים !
מישהו עוד נתקל בתופעה ?

אני לא נתקלתי בכך מכיוון שאמא שלי שהיא רופאת שיניים הזהירה אותי מראש.
מרידול משחה מעולה לדעתי ואני מאוד אהבתי להתשמש בה אבל ע"פ מה שאמא שלי אמרה לי וגם ע"פ השיננית שלך
היא אכן צובעת את השיניים ככה שמומלץ להתרחק...

#3 אורח - דסי

אורח - דסי
  • אורחים

פורסם 23/04/2009 - 19:05

:o

#4 arco-iris

arco-iris

אי שם מעבר...

• רשומים+
  • 7843 הודעות:

פורסם 23/04/2009 - 19:16

גם אני שמעתי על זה וככל הנראה זה נכון כי השינייים שלי מצהיבות ואני משתמשת בה.
אם אני לא טועה גם אלמקס.
יש גם כמה שטיפות פה שעושות את זה.
לשמחתי עשיתי עכשיו הלבנת שיניים והמצב טוב יותר, אבל זה בטח יחזור לעצמו...
אנורקסיה להמונים!

"ילד הברי הרבה לחלום אותו חלום לא מובן,
מראשו העגול נשאר רק חריץ קטן.
הילדים האחרים הרחיקוהו ממשחקים בגן,
והוא היה הולך תמיד עם שארדונה לבן."

arco-iris - נערה בהפרעה

<{POST_SNAPBACK}>

טוב. לילה טוב, פסיכית.תמונה מצורפת

<{POST_SNAPBACK}>

לפעמים, ניסויים מצליחים...

#5 PinkCorpse

PinkCorpse

So let me poke u in ur eye

• רשומים+
  • 1921 הודעות:

פורסם 23/04/2009 - 19:51

גם לי הייתה תגלית כזאת
ובאמת מאז שהפסקתי להשתמש בה השיניים הפסיקו עם ההצהבה..

#6 אורח - מורג

אורח - מורג
  • אורחים

פורסם 24/04/2009 - 10:49

אני אשמח אם תפרטי קצת לגבי מה עשית ואיפה (וגם כמה, אם אפשר). אולי זה ישפר את מצב רוחי וימזער את הנזק שנעשה.

#7 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 24/04/2009 - 10:53

אני אשמח אם תפרטי קצת לגבי מה עשית ואיפה (וגם כמה, אם אפשר). אולי זה ישפר את מצב רוחי וימזער את הנזק שנעשה.

שיניים שמשנות צבע בעקבות צחצוח מעידות על רגישות לפלואוריד. ממליצה להשתמש במשחה ללא פלואור (לדוגמא, סנסודיין וורוד) ואולי זה ייסייע.
מרוב שפלואור מוצג כדבר טוב לשיניים אף אחד לא מודע לכמה נזק הוא עלול לגרום למי שרגיש לחומר הזה.

#8 arco-iris

arco-iris

אי שם מעבר...

• רשומים+
  • 7843 הודעות:

פורסם 25/04/2009 - 04:24

דבר ראשון, ההלבנה בעקרון גורמת לשניים להלבין בכמה רמות מהמצב הנוכחי שלהן. הן לא בהכרח יהיו ממש לבנות.
יש 2 אופציות:
לייזר או סד שמלבישים כל לילה ושמים חומר ג'לי.
הלכתי ליעוץ באמריקן לייזר שם רצו 750 על הסד או 1500 על הלייזר- המליצו לי על הלייזר כי יש לי קצת בעיות חניכיים והם אמרו שהג'ל עלול להחמיר אותן.
לאחר מכן הלכתי ליעוץ במרפאת השיניים שלי- שם הציעו לי את הסד ב 1400 (כן, פי 2). הלכתי בסוף על המרפאה שלי כי הרגשתי שאני יותר סומכת עליהם והם היו יותר רציניים.
את הסד הרכבתי במשך שבועיים כל לילה, עם המשחה הג'לית. שבוע לאחר מכן הלכתי לביקורת.
סה"כ השיניים הלבינו מעט, אך הן הפכו לבוהקות יותר כבר אחרי 3 ימים.
היתרון של הסד הוא שהמחיר היקר הוא להכין אותו ולא הג'ל עצמו. כך הוא נשאר אצלי והרופאת שיניים אמרה לי שכל שנה אני יכולה לקנת את הג'ל (100-200 ש"ח) ולעשות רענון של שבוע.
הבעיה היחידה היא שאני מרגישה עכשיו שהברק של השיניים קצת נעלם וזה די מאכזב בהתחשב בעובדה שעשיתי את זה לפני חודשיים כולה...

בגדול אני מרוצה מהתוצאה, הייתי שמחה אם זה היה מחזיק יותר זמן מעמד.
אבל בהתחשב בעובדה שאני מצחצחת עם מרידול ושותה המון קולה וקפה, אולי אין לי מה להתלונן.

בגדול אני ממליצה.
אנורקסיה להמונים!

arco-iris - נערה בהפרעה

<{POST_SNAPBACK}>

<{POST_SNAPBACK}>

#9 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 25/04/2009 - 08:33

הייתה פעם משחת שיניים מעולה של קולגייט, קטנה ולא זולה, הורכבה משני חומרים מופרדים שהתחברו רק בפתח של השפופרת (40 שקל לחפיסה בערך), שנקראה: Simply White. כאחד שלא מאמין דווקא באריזות הנוצצות השונות (ולא, קרטון בוהק לא הופך את השיניים ללבנות, מסתבר), היא הייתה ממש טובה, אנשים ממש שאלו אותי אם עשיתי הלבנה (ולא, מצבי לא היה כזה גרוע ;) אני חושב).

מה שמוזר היא שהיא נעלמה, גם מהניו וגם מהסופר פארם, וכנראה הפסיקו לייבא אותה, או שגילו שהיא מרוכזת מדי :(

אם אתה מוצא אותה, ממליץ לנסות, היא לא דורשת כמובן איזה אישור של רופא שיניים וכו'... סתם קוסמטית. (ולא מדובר בג'לים לניקוי שצריך להשאיר בלילה וכו', משחה רגילה).

no more
listen to bands that don't even exist

#10 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 25/04/2009 - 19:05

גם אני שמעתי על זה וככל הנראה זה נכון כי השינייים שלי מצהיבות ואני משתמשת בה.
אם אני לא טועה גם אלמקס.
יש גם כמה שטיפות פה שעושות את זה.

מישהו יודע מה לגבי אורביטול?

#11 arco-iris

arco-iris

אי שם מעבר...

• רשומים+
  • 7843 הודעות:

פורסם 26/04/2009 - 00:57

הייתה פעם משחת שיניים מעולה של קולגייט, קטנה ולא זולה, הורכבה משני חומרים מופרדים שהתחברו רק בפתח של השפופרת (40 שקל לחפיסה בערך), שנקראה: Simply White. כאחד שלא מאמין דווקא באריזות הנוצצות השונות (ולא, קרטון בוהק לא הופך את השיניים ללבנות, מסתבר), היא הייתה ממש טובה, אנשים ממש שאלו אותי אם עשיתי הלבנה (ולא, מצבי לא היה כזה גרוע ;) אני חושב).

מה שמוזר היא שהיא נעלמה, גם מהניו וגם מהסופר פארם, וכנראה הפסיקו לייבא אותה, או שגילו שהיא מרוכזת מדי :(

אם אתה מוצא אותה, ממליץ לנסות, היא לא דורשת כמובן איזה אישור של רופא שיניים וכו'... סתם קוסמטית. (ולא מדובר בג'לים לניקוי שצריך להשאיר בלילה וכו', משחה רגילה).

ניסיתי אותה בזמנו- לא עזרה לי....
אנורקסיה להמונים!

arco-iris - נערה בהפרעה

<{POST_SNAPBACK}>

<{POST_SNAPBACK}>

#12 Jane Doe

Jane Doe

מוזה שותקת

• מנהלי פורום
  • 6637 הודעות:

פורסם 27/04/2009 - 17:32

נו זה מתבקש :P

.Pavarotti is an Italian, He speaka lika this
!?Do I speaka lika this?? No. Why
!!!Because I'm an English man you blistering Idiot

Posted Image

ראיתי פעם ג'ירפה בספארי. דווקא השאירה עליי רושם טוב.

#13 arco-iris

arco-iris

אי שם מעבר...

• רשומים+
  • 7843 הודעות:

פורסם 27/04/2009 - 19:30

נו זה מתבקש :P

:lol:
אנורקסיה להמונים!

arco-iris - נערה בהפרעה

<{POST_SNAPBACK}>

<{POST_SNAPBACK}>

#14 אורח - שי k_shai@bezeqint.net

אורח - שי k_shai@bezeqint.net
  • אורחים

פורסם 18/05/2011 - 00:52

היום בבוקר ,פתחתי בקבוק חדש של מרידול בפעם הראשונה שאני נוגע בזה תמיד היה לי ליסטרין.. ואחרי כמה דקות יצאתי מהבית וראיתי כתמים על השיניים...כל היום אני בפחדים , קראתי אלף מאמרים על קשר בין תזונה לצבע השיניים, השמנתי איזה קילו היום רק מהבהלה שפתאום חודש וחצי אחרי ניקוי אבן, השיניים שלי מצהיבות ונראות חלשות....כל מה שחיפשתי כל היום לא חשבתי לרגע לחפש את השם "מרידול" וברגע שכתבתי מרידול ראיתי עוד הרבה תגובות כאלה אבל כבר מאוחר... מה אני אמור לעשות? ללכת מחר לרופא השיניים? או שזה יעבור ברגע שאני יעיף את הבקבוק הזה לזבל וישרוף תמונה של שר הבריאות שהשאיר את הדבר הזה על המדף? :yawn:

#15 אורח - שיננית

אורח - שיננית
  • אורחים

פורסם 18/05/2011 - 11:28

היום בבוקר ,פתחתי בקבוק חדש של מרידול בפעם הראשונה שאני נוגע בזה תמיד היה לי ליסטרין.. ואחרי כמה דקות יצאתי מהבית וראיתי כתמים על השיניים...כל היום אני בפחדים , קראתי אלף מאמרים על קשר בין תזונה לצבע השיניים, השמנתי איזה קילו היום רק מהבהלה שפתאום חודש וחצי אחרי ניקוי אבן, השיניים שלי מצהיבות ונראות חלשות....כל מה שחיפשתי כל היום לא חשבתי לרגע לחפש את השם "מרידול" וברגע שכתבתי מרידול ראיתי עוד הרבה תגובות כאלה אבל כבר מאוחר... מה אני אמור לעשות? ללכת מחר לרופא השיניים? או שזה יעבור ברגע שאני יעיף את הבקבוק הזה לזבל וישרוף תמונה של שר הבריאות שהשאיר את הדבר הזה על המדף? :yawn:

צחצח שיניים עם אבקת סודה לשתיה. הלבנה מובטחת.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים