מעבר לתוכן

- - - - -

איזה מכשיר הכי יעיל להסרת שיער-פורמקס או לייטשר/סופרנו?

• Please log in to reply
39 replies to this topic

#16 אורח - אפרת

אורח - אפרת
  • אורחים

פורסם 27/04/2011 - 22:15

אני עשיתי בנטורפיל שחי ומפשעות - וממש ממש התאכזבתי -השירות הוא אחד מהגרועים וגם התוצאות לא לשביעות רצוני.
אני שוקלת כן ללכת לאמריקן לייזר ולו בגלל הסיבה שזה לכל החיים...
אני אשמח לשמוע חוות דעת עליהם - מישהו טופל אצלם? מרוצה?

#17 דיסלקטית

דיסלקטית

סטודנטית בדימוס

• רשומים+
  • 506 הודעות:

פורסם 25/05/2011 - 10:23

אני עשיתי עם מכשיר IPL, ויש תוצאות מצויינות. במפשעות התוצאה יותר טובה מבית השחי, אבל אני מניחה שזה אינדיווידואלי לכל אחת.
אני לא באמת דיסלקטית..זה רק השם, ואין לי מושג למה בחרתי אותו, הוא לא קשור לכלום ולא מייצג כלום!

#18 ליליאן

ליליאן

דער לעצטא הייליקער

• רשומים+
  • 788 הודעות:

פורסם 25/05/2011 - 17:27

אני עשיתי עם מכשיר IPL, ויש תוצאות מצויינות. במפשעות התוצאה יותר טובה מבית השחי, אבל אני מניחה שזה אינדיווידואלי לכל אחת.

זה מכשיר ביתי או שעושים אצל קוסמטיקאית?

תמונה מצורפת

היא טרחה לענות לו עבור חטאינו!

#19 אורח - דדד

אורח - דדד
  • אורחים

פורסם 27/05/2011 - 19:30

אני התחלתי אצל אמריקן ליזר במכשירים כגון סופרנו וליטשר ובשנתיים האחרונים הם עברו למכשיר של פורמקס שהוא על הפנים
השרות באמריקן ליזר על הפנים
מנסים כמה שיותר לא לתת לך תורים

#20 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 30/05/2011 - 12:49

אני התחלתי אצל אמריקן ליזר במכשירים כגון סופרנו וליטשר ובשנתיים האחרונים הם עברו למכשיר של פורמקס שהוא על הפנים
השרות באמריקן ליזר על הפנים
מנסים כמה שיותר לא לתת לך תורים

כמה טיפולים הספקת לעשות עם הלייטשר? וכמה עם הסופרנו?
כן, אני יכולה להבין אותך.
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#21 אורח - אילה

אורח - אילה
  • אורחים

פורסם 22/06/2011 - 11:37

אני עשיתי בפרופוציה, לא זוכרת את שם המכשיר בדיוק, אבל זה בדוק לא IPL כי הוא פחות יעיל מלייזר, ובגלל זה גם הךכתי לפרופורציה בסוף.
התוצאות מעל למצופה, דרך אגב.:) יכולים לקחת אותי לפרסומת שלהם!

#22 Valery Secret

Valery Secret
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 06/07/2011 - 00:00

אפשר לקרוא בבלוג שלנו על תכשיר להסרת שער :)

{תכשיר...ולא מכשיר... B) )

#23 אורח - קרן

אורח - קרן
  • אורחים

פורסם 06/07/2011 - 11:25

ממליצה בחום על שימוש ב ....
מספיק קישור אחד, אין צורך לפרסם את אותו מוצר עשרות פעמים או שגם הקישור הראשון ירד!

ההודעה נערכה על ידי lily: 12/12/2011 - 00:55
הורד קישור

#24 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 06/07/2011 - 14:35

ממליצה בחום על שימוש ב .....
מכשיר מעולה!!!

נו באמת גם את וגם שירן כל הזמן שותלות כאן פרסומות ל TRIOS :שורק:
המכשיר נמכר רק לקוסמטיקאיות נכון ?
אז? ..מה יצא לסטודנטיות כאן מזה .. ? :unsure:
אולי תציעו מכשיר ביתי שאפשר לקנות ...

אגב מכשירים בייתים..מישהי שמעה על סנדפיל ? http://www.s.undepil.co.il/
מישהי השתמשה ויכולה לומר האם זה באמת עובד כמו שמוצג באתר?
(בחלק מהפורומים רשום שכן אבל ראיתי משהי שרשמה שצמחו לו קוצים ממש מהר }
אם מישהי השתמשה ויכולה לתת חוות דעת אמיתית ..אשמח!

גם השיטה של התכשיר שהוזכרה למעלה נשמעת טובה ..

רק צריך לשמוע המלצות מבנות <:-)

ההודעה נערכה על ידי lily: 12/12/2011 - 00:56
הורד קישור מציטוט

#25 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 07/07/2011 - 16:31

אפשר לקרוא בבלוג שלנו על תכשיר להסרת שער :)

{תכשיר...ולא מכשיר... B) )

אני מתנצל אבל הבלוגיה אינה שטח פרסום. ניתן לפרסם באתר בתשלום ע"י פניה ל-WebMaster.
אני נאלץ למחוק את הבלוג.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#26 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 07/07/2011 - 20:26

סבהה אין בעייה
אבל למה את ההמלצות למשל למכשיר להסרת שער TRIOS כן השארתם ? {לא שיש לי משהו נגדם

אבל הבלוג ס''כ נתן מידע כללי על שיטה לסרת שער שפיתח מישהו..זה לא שהד''ר שדובר עליו שם עובד אצלנו,

לעומת זאת פרסומת למכשיר ספציפי השארתם :שורק:

#27 אורח - התלבטות

אורח - התלבטות
  • אורחים

פורסם 11/12/2011 - 23:13

סורי על ההקפצה אבל אני בהתלבטות קשה... האיזורים הם בית שחי, מפשעות מלא ושוקיים
עשיתי סקר שוק ואני עדיין בהתלבטות בגלל שיקולי מחיר מול כמות טיפולים, אמינות (שיותר חשוב לי בגלל שנכוויתי מטיפולים לא מוצלחים בעבר)וסוג מכשיר
פורפורציה - 12 טיפולים - מבטיחים כמובן 80-90 אחוזי הצלחה ועם לייזר
כללית אסתטיקה - 8 טיפולים בלבד והרופאה (היחידה שבדקה אותי מכל המכונים שבדקתי) ניבאה רק 70 אחוזי הצלחה
אמריקן לייזר - בלי הגבלה כמובן עם אחוזים של 80-90
קר שירותי רפואה - 150 כוכבים (אני אסביר אחר כך) - ובמבצע 160 כוכבים

עכשיו - לפני שאני אדבר על כמות טיפולים - חשובה לי טכנולוגיה. ניסיתי IPL ללא הצלחה (11 טיפולים)
ואמריקן לייזר הוא לפי מה שקראתי הוא IPL רק חזק יותר ממה שיש לקוסמטיקאיות אבל חלש מלייזר (ניתן לטעון שבגלל זה יש להם לכל החיים) נאמר לי שה"נשירה" של השערה אחרי אמריקן לייזר הוא רק החלק העליון ובלי השורש.
אבל מצד שני זה לכל החיים ואפשר להמשיך ולהמשיך, לא? גם אמרו לי שלא כל כך כואב בטיפול הזה. ולא כל המטפלים רופאים.
פורפורציה - בין היקרים, אבל היה משהו בהתנשאות של הנציגה שפשוט הוריד לי מהמכון, אבל עליה לא בונים מגרש... לא מצאתי הרבה התייחסויות לפורפורציה והם די יקרים אבל להם יש לייזר. רק רופאים מטפלים כך נאמר לי
כללית אסתטיקה (רק כדי להזהיר את הבנות - לא בכל המכונים יש לייזר. בחלקם יש רק IPL) - עצם זה שהרופאה אמרה 70 אחוז התבאסתי אבל מצד שני הם היו כנים ויש להם גב חזק מאוד של הכללית אחריהם.
קר - הנציגה הייתה מאוד פתוחה וחיפוש באינטרנט של תביעות נגדם העלה בעיקר תביעות כנגד לשון הרע שהם תבעו אחרים (מאוד מוזר בעיני, אבל פחות מכמות התביעות שהוגשו נגד אמריקן לייזר בהתבוננות בחטף)
מה הקטע של הכוכבים ב-care? כל טיפול באזור מסויים מקבל כמות כוכבים. כלומר טיפול בבית שחי אחד שווה ערך ל-3 כוכבים. בה"כ טיפול - 30 כוכבים וכן הלאה. המחשב מחשב את האיזורים שצריך לטפל, את כמות הכוכבים ובעקבות כך את העלות. הטוב בזה הוא שאם סיימתי נגיד בית שחי ב-8 טיפולים ונותרו לי עוד שני טיפולים כלומר 6 כוכבים, אני יכולה לעשות טיפול במקום אחר בגוף או להפנות אותם לאיזורים שעדיין זקוקים לטיפול. המבצע מקנה לי עוד 10 נקודות ספייר. קר כרגע גם הכי זולים, אבל יש לי שוב התלבטות מול אמריקן לייזר וטיפולים ללא הגבלה ויש חברות עם המלצות אולם אינספור תביעות באינטרנט לעומת קר שזה מוגבל בטיפולים והנציגה הייתה סופר נחרצת לגבי זה שאין ביטולי עסקה. אם גילינו כעבור זמן מה שאני לא מתאימה - אין מה לעשות, הכסף שלהם. לעומת אמריקן לייזר שאמרה לי שאחרי דבר כזה הם שולחים אותי הביתה בעצמם.

בקיצור - מה לעשות?! מה אתן ממליצות?

#28 אורח - התלבטות מקפיצה

אורח - התלבטות מקפיצה
  • אורחים

פורסם 12/12/2011 - 10:38

היי,
מישהי עם תשובה? אני חייבת להחזיר למכונים תשובה הערב...

#29 ליליאן

ליליאן

דער לעצטא הייליקער

• רשומים+
  • 788 הודעות:

פורסם 12/12/2011 - 15:15

חברה סיפרה לי על לייזר בכללית דברים טובים. בכל מקרה זה שאמרו לך 70% הצלחה - נראה לי שזה כדי לומר את האמת ולתאם ציפיות, זה לא אומר שאצלם הטיפול יצליח פחות. בנוסף העובדה שהיתה לך פגישה עם רופאה שם, שזה חובה לפני לייזר, גורמת להם להראות רציניים יותר לדעתי...

תמונה מצורפת

היא טרחה לענות לו עבור חטאינו!

#30 אורח - המתלבטת

אורח - המתלבטת
  • אורחים

פורסם 12/12/2011 - 15:32

עצם העובדה שזה רק 8 טיפולים ואני חייבת לציין גם הכי יקרים ממש מהווים שיקול משמעותי.
יש עוד דעות? :unsure:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים