מעבר לתוכן

תמונה

סיפורי שיכורים

• Please log in to reply
64 replies to this topic

#61 ניצן חן

ניצן חן

משתמש טרי

• רשומים
  • 19 הודעות:

פורסם 17/07/2008 - 18:01

התחלנו השבוע קורס ברמנים, ובתור היכרות כל אחד סיפר סיפור אלכוהול
קיצר, אחד מהבחורים סיפר שהוא ממש השתכר וכשהגיע הביתה שלח לידידה שלו(יזיזה?)
הודעה "בא לך להשתעשע?"
רק שאת ההודעה הוא שלח לאבא שלו וקיבל בתגובה,
"תודה, אני כבר משועשע"

חזק!

הרגת אותי מצחוק!
"יונתן סע הביתה, קח רכבת קח אווירון"
"גם אחרי שנמות כולנו ישארו רק
רואי חשבון וג'וקים"
"
בריא זה הכי אחי"

#62 erezcoh

erezcoh

Returning some videotapes

• רשומים+
  • 909 הודעות:

פורסם 11/09/2008 - 16:52

בגיל 17 טסתי לדנמרק במסגרת חילופי נוער בינלאומי למשך חודש. שבועיים במחנה נוער ושבועיים אצל משפחה מארחת.
דרך אגב אני ממליץ בחום, זה היה דרך הליונס, ושילמתי רק את הכרטיס טיסה. בנוסף אנחנו אירחנו אורח מחו"ל. אם יש לכם אחים/ות קטנים/ות תמליצו להם/ן על זה בחום.
ובחזרה לסיפור, המחנה נוער היה 2 ק"מ מהים ומידי פעם הייתי יוצא, אחר הצהרים, לריצה קצרה וחוזר. הייתי לובש תחתוני בוקסר עם הכפתורים מלפנים, גופית סבא לבנה, נעלי ספורט, ווקמן ובנדנה אדומה, ככה סתם בשביל הכיף.
חוף הים שם זהה על פני מאות קילומטרים כך שהייתי משנן לעצמי איזה יציאה לקחת, בשביל לחזור בחזרה למחנה נוער.
באחת הריצות שלי, בעודי שומע שירים טובים בווקמן, מרגיש את הרוח הקרירה חולפת על פני ואת הזיעה ניגרת על חולצתי, אני שם לב שאני מושך יותר תשומת לב מבדרך כלל. אני מתעלם וממשיך בדרכי. עוברת על פני משפחה דנית טיפוסית, הורים וילדה קטנה. הילדה הקטנה מצביעה אלי וההורים ממלמלים משהו ביניהם ושולחים אלי מבט חשדן אך מחוייך. אני מתעלם וממשיך בדרכי.
לאחר זמן קצר עובר לידי רכב פרטי עם שני בחורים דנים מלפנים ושתי בחורות דניות יפיפיות במושב האחורי וכולם מסתכלים עלי בחיוך משעשע ואני לא מבין, מה? הם אף פעם לא ראו בחור מסוקס רץ על החוף? אני מרגיש מעט קרירות בחלק התחתון של הגוף ואז אני קולט. ה&@# שלי ברח החוצה מבין הכפתורים של הבוקסר ולא שמתי לב. בעודי מכניס אותו בחזרה פנימה אני ממלמל לעצמי "אני לא מאמין, אני לא מאמין, אני לא מאמין ..." :אוי:
Sweet baby Jesus
Yes always leads to something good
יש מקום למחשבה
פורום ראיית חשבון פורום אלכוהול ומשקאות
The Butterfly Effect
It's Hip To Be Square by Huey Lewis
If you are a bird I am a bird

Rudy Giuliani,
Thomas Harris
אלברט הופמן
מרתון ת"א
Alfred Kinsey

#63 erezcoh

erezcoh

Returning some videotapes

• רשומים+
  • 909 הודעות:

פורסם 15/11/2008 - 14:50

לחבר שלי יש יחידת נופש באחד המלונות של זכרון יעקב. מידי שנה היינו (4 חברים) הולכים לנופש ליומיים שלושה.
בצהרים היינו עושים קניות שכללו: בקבוק וודקה לימון, בקבוק וודקה אפרסק ומיץ תפוחים, בשביל להעביר את הטעם בהתחלה, אחר כך כבר לא מרגישים, סוג של קסם שכזה.
אני לא זוכר יותר מידי, רק שבאיזה שהוא שלב שתינו המון בחדר, יצאנו החוצה למרכז העיר. הסתובבנו טיפה במרכז והתחלתי להשתין כמו ממטרה, בכל חצר אפשרית, ואיכשהו תוך כדי ריצה עקמתי את הקרסול והתרסקתי על האספלט. לא הרגשתי שום דבר מיוחד בהתחלה רק שמשהו טיפה השתחרר לי בקרסול, היה קצת חשוך החלטתי שהספיק לי ופרשתי בחזרה לחדר, לישון. בבוקר גיליתי שכולי מכוסה שריטות וחבלות שהשד יודע איך קיבלתי אותם. אני מדבר על ציפורן עקומה ושטף דם מתחת. הקרסול שלי הייתה מנופחת כמו איזה בלון. מסתבר שנקעתי את הקרסול טיפאאה יותר מידי. :ph34r:
Sweet baby Jesus
Yes always leads to something good
יש מקום למחשבה
פורום ראיית חשבון פורום אלכוהול ומשקאות
The Butterfly Effect
It's Hip To Be Square by Huey Lewis
If you are a bird I am a bird

Rudy Giuliani,
Thomas Harris
אלברט הופמן
מרתון ת"א
Alfred Kinsey

#64 Mrs. Smith

Mrs. Smith

מה בנוגע?

• מנהלי פורום
  • 5869 הודעות:

פורסם 23/04/2009 - 13:21

יש מלא סיפורים מביכים, אבל כמה זכורים לי במיוחד:

+ ידיד טוב שלי ואני החלטנו לשבת 'על בירה בלבד' בצהריי היום. נסכם את זה בכך שזו לא הייתה רק בירה, ולקראת שלוש בצהריים הסתובבתי ברחבי דימונה וחיבקתי עצים...

+ אחרי פרידה כואבת הייתי באירוע של החברה הכי טובה שלי. הברמן החליט לשכר אותי עד שאפול מהרגליים, מצאתי את עצמי נרדמת על איזו ספה כשאיזה 7 ברמנים וברמניות סביבי מנסים לגרום לי להתאושש :P אחד מבני המשפחה שלה לקח אותי לדירה בת"א וכמובן שתוך כדי הרסתי לו את האוטו לגמרי... מיותר לציין שלמחרת התעקשתי לקחת את האוטו לניקוי (+ הרבצתי לברמן שפגשתי אחרי שבוע באירוע אחר :P)
אה, וכן, האקס טען שהתחלתי לזמר לו בטלפון שירי ארץ ישראל.

+ עמידת הידיים המפורסמת - מסיבת חוף, 2 בלילה, דפקתי מונולוגים של שייקספיר בעמידת ידיים [+ מבטא!]. היה מרגש. עד היום אני מנסה להסתיר ראיות [אבל באמת שקשה למחוק סרטון כזה מצחיק :P]

הפורום הכי צבעוני ברשת - ללהטבים, מתלבטים ותומכים

When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, 'WHAAAT?!'

#65 אורח - VMG

אורח - VMG
  • אורחים

פורסם 15/02/2010 - 22:56

הגעתי למצב (דוקא לא מזמן) שנאלצתי ב-3 בלילה ללכת ברגל בשכונת ד' הישנה בבאר שבע עם ג'י פי אס לכיוון המעונות, כי א' - לא ידעתי בשיט איפה אני נמצא. ב'- הייתי צריך את הקול של הג'י פי אס כדי לא להירדם על המדרכה, תחשבו הולך בחור נחמד וקצת שיכור עם מכשיר סלולרי ביד בשכונה הכי נחמדה בעולם (ממש בל אייר כזאת).

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים