מעבר לתוכן

הונאה ע"י איסתא

• Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 אורח - איזנברג אינה

אורח - איזנברג אינה
  • אורחים

פורסם 09/07/2005 - 14:47

שלום לכולם!!!

רוצה להביא למודעות רחבה ככל הניתן את המאבק שבו אני נמצאת השבוע שנראה חסר סיכוי לגמרי מול איסתא - "המטרופולין של הטיסות הזולות". חבר שלי ואני חסכנו הרבה זמן בשביל חופש של שבועיים באירלנד. עבדנו קשה מאוד בזמן הבחינות וסוף סוף היה לנו את הכסף להזמין כרטיס טיסה. הזמנו כרטיסים באיסתא לאמצע אוגוסט. הסוכנת בשירות הטלפוני עשתה טעות והזמינה לנו כרטיסים ליום למחרת ההזמנה. לא בדקו ולא הודיעו על הטעות ופשוט חייבו את כרטיס האשראי. אז מה עכשיו? עכשיו ירדו לנו 5000 ש"ח מהחשבון, הטיסה המפוברקת שהם הזמינו יצאה שלשום, אין לנו כרטיסים לאוגוסט ואיסתא מסרבים להודות בטעות.

כמו לכולכם, גם לנו אין כסף לעו"ד ובניגוד לרוב האנשים, אנחנו אשכרה לא מכירים אף אחד שיכול לעזור, בשום חלון גבוה במדינה האטומה והנשלטת ע"י תאגידים שבה אנחנו חיים.

אז אם יש לכם רעון, עצה או סתם הצהרת חרם על איסתא נשמח מאוד לדעת שאנחנו לא לבד וששאר הסטודנטים לא רק נהנים מסרטי ז'אנר ארין ברוקוביץ אלא גם מתקוממים לנוכח אי צדק חברתי. תודה רבה על הזמן שהקדשתם לקריאה.

אינה - 0544-272968

עופר - 0544-644527

#2 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 30/09/2005 - 00:28

אינה ועופר , צר לי לשמוע על המקרה ולצערי גם אני נחשפתי לאטימות הזאתי.
רק רציתי שתדעו כי יש מה לעשות רק צריך לעשות, משמע להיות חזקים ולעשות את המלחמה גם כשלפעמים היא נראת אבודה, תתפלאו לפעמים כשמנסים נוכחים לדעת שיש מענה כזה או אחר.
לדוגמא: בית משפט לתביעות קטנות פשוט צריך להעז ולא להרים ידים מייד מול החשש הגדול הזה שנקרא "תאגיד" או "חברה" או מה שזה לא יהיה, תיצגו את עצמכם! יש לכם את כל הנתונים והסיכויים . פשוט תעזו.....
נ.ב :
(אני מקווה שכבר קבלתם את כספכם)

#3 catch24

catch24

התפסן בשדה השאפים

• רשומים+
  • 5232 הודעות:

פורסם 30/09/2005 - 00:47

אינה !!

מצטער לשמוע...... :(

תנסו בית משפט לתביעות קטנות באמת, מחזיק לכם אצבעות...

אוי......... זה ממש ממזמן.... :אוי:

Unattended children will be given an espresso and a Texas Firefighters 2008 calendar

RACISM IS IGNUNT: Because there are so many other great reasons to hate people on an individual basis

Posted Imageפורום RAINBOW - הפרוטוקולים של מתרוממי ציון Posted Image

#4 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 30/09/2005 - 09:39

http://www.ynet.co.i...-207288,00.html

#5 נטע זר

נטע זר

כסף

• רשומים+
  • 2029 הודעות:

פורסם 30/09/2005 - 10:45

איסתא האלו פשוט חובבנים :זועם:
לפני מספר שנים קניתי דרכם כרטיס טיסה ליפן, כשהגעתי לנתב"ג נאמר לי שהסוכנת הנפיקה לי כרטיס אבל אני לא רשום על הטיסה <_< (ומפורשות נאמר לי כי סוכנות הנסיעות אחראית לכך).
במקרה שלי למזלי זה נגמר טוב כי הרבה אנשים לא הגיעו לטיסה ונשאר לי מקום, אני מקווה שתקבלו את כספכם בחזרה.
הדברים נכתבו על פי הכלל, ברור לי שכל מי שקורא את דברי הינו יוצא מן הכלל

#6 אורח - gyt

אורח - gyt
  • אורחים

פורסם 30/09/2005 - 11:10

אינה שלום,

אולי תנסו בכל זאת לפנות לעורך דין? בדרך כלל במקרים כאלה אם אתם זוכים במשפט (ועוה"ד אמור להגיד לכם כבר על ההתחלה את סיכוייכם), נפסק, בנוסף לסכום התביעה, גם תשלום הוצאות המשפט (ושכ"ט עו"ד) על החייבים

בהצלחה

#7 Gilgamash

Gilgamash

אני כותב משמע אני משועמם

• רשומים+
  • 4057 הודעות:

פורסם 30/09/2005 - 11:24

ניסיתם להודיע לאיסתא שאם העניין לא יטופל במיידית ע"י ראשי החברה אתם תפנו לאמצעים משפטיים?
למשפט הזה יש בדרך כלל השפעה מאוד חזקה....
דרך אגב, יש לכם מסמך כתוב שבו מצויין תאריך היציאה שיבקשתם? מסמך רישמי של איסתא?
Carpe Cerevisiam- Seize the Beer!

"You mean like a Humming bird?"
"With teeths"

No human being believes that any other human being has a right to be in bed when he himself is up. Robert Lynd

Newspapers are unable, seemingly, to discriminate between a bicycle accident and the collapse of civilisation. G.B Shaw

If Art is Resistance, and Resistance is Futile, then Art is Futile?

#8 אורח - Z

אורח - Z
  • אורחים

פורסם 30/09/2005 - 11:36

לא מבין משהו....הכרטיס היה ביד שלכם לפני הטיסה?

אם כן...למה לא בדקתם את התאריך?

#9 אורח - Z

אורח - Z
  • אורחים

פורסם 30/09/2005 - 11:39

ומישהו שם לב בכלל לתאריך של ההודעה המקורית ?

#10 אורח - gyt

אורח - gyt
  • אורחים

פורסם 30/09/2005 - 11:45

<{POST_SNAPBACK}>

:lol:

#11 Gilgamash

Gilgamash

אני כותב משמע אני משועמם

• רשומים+
  • 4057 הודעות:

פורסם 30/09/2005 - 11:45

<{POST_SNAPBACK}>

שמתי לב. אבל למרות שהתאריך לא מהים עדיין הטיפול נמשך בדרך כלל....
Carpe Cerevisiam- Seize the Beer!

"You mean like a Humming bird?"
"With teeths"

No human being believes that any other human being has a right to be in bed when he himself is up. Robert Lynd

Newspapers are unable, seemingly, to discriminate between a bicycle accident and the collapse of civilisation. G.B Shaw

If Art is Resistance, and Resistance is Futile, then Art is Futile?

#12 MayaA

MayaA

מיה, בלי א' !!!!

• רשומים+
  • 7500 הודעות:

פורסם 30/09/2005 - 20:12

לא אני הקפצתי את זה..... שששבּעת!!!!
Posted Image
"וכאשר ישתרעו לפניך דרכים רבות ולא תדעי באיזו מהן ללכת,

אל תבחרי באחת באקראי, אלא התיישבי על מקומך והמתיני.

נשמי נשימה עמוקה שופעת אמונה, כפי שנשמת ביום צאתך לאוויר העולם,

אל תניחי לדבר להסיח את דעתך, המתיני עוד ועוד.

שבי במקומך, בדממה, והקשיבי לקול ליבך.

וכאשר ידבר איתך, קומי ולכי לאשר יישאך" / סוזאנה תמרו, ללכת בעקבות הלב

הבלוג שלי

#13 אורח - איסתא דפקה גם אותי.

אורח - איסתא דפקה גם אותי.
  • אורחים

פורסם 13/11/2005 - 17:08

[SIZE=7] אהלן לכולם !

והנה הסיפור שלי..אמא שלי שכל משפחתה חיה בריו שבברזיל חסכה ממיטב כספה לטוס לפני 3 שבועות לבקר את סבתא שלי שעוד מעט מגיעה לגיל 85 קנתה כרטיס באיסתא , אמא שלי בתור אחת שנולדה בברזיל מחזיקה אזרחות ברזילאית וגם אזרחות ישראלית היא שאלה את הפקידה של איסתא האם היא צריכה להביא איתה דרכון בראזילאי הפקידה ענתה "שלא" כל עוד יש לך אזרחות ישראלית אז זה בסדר. כשהגיעה לריו היא פגשה את אחיה ודיברה איתו בשפת האם הברזילאית פורטוגזית..אחד מפקידי המכס שאל אותה מאיפה היא יודעת פורטוגזית ואימי התמימה אמרה לו שהיא אזרחית ברזילאית פקיד המכס ביקש לראות דרכון ברזילאי אבל הדרכון של אימי נשאר בבית מה גם שהוא פג תוקף פקיד המכס אמר לאימי שהיא לא תוכל לצאת מברזיל ללא דרכון ברזילאי וזאת הטעות של אימי שהיא לא עשתה דבר בנידון רק 4 ימים לפני מועד הטיסה חזרה לארץ היא ביקשה מאבא שלי שישלח לה את הדרכון בדואר פדקס לברזיל ובשדה התעופה יאריכו לה את התוקף תוך 24 שעות לאחר שבא לקראתה מנהל שדה התעופה מפני שהתהליך לוקח 12 יום, אוקי אבא שלי שלח את הדרכון וביום השני הדרכון לא הגיע כלל וזה היה ביום שישי כשבברזיל הכל סגור בשבת וראשון המצב נראה ללא תקווה... חוץ מכביכול האופציה האחרונה שנשארה לאימי לדחות את הטיסה לשלם קנס של 150-200 דולר לקבל את הדרכון, לחדש אותו ולטוס חזרה לארץ בשקט..אימי התקשרה לאיסתא סיפרה לפקידה את הסיפור וביקשה ובצדק שהסניף ישלם את הקנס של שינוי הטיסה בגלל שאיסתא גם אשמים בכל הכאב ראש הזה שאמור היה להיות נופש להזכיר איסתא לא אמרה לאימי שהיא צריכה להביא איתה דרכון ברזילאי וגם אם היא היתה מתחילה בתהליכים להביא את הדרכון ביום הראשון מדוע היא צריכה לעבור את כל זה, מנהלת הסניף אמרה שהיא תתקשר לאיבריה חברת התעופה ותחזור לאימי למחרת ותגיד לה מה קורה.יום למחרת לא דובים ולא יער מנהלת הסניף לא התקשרה. אימי התקשרה בעצמה לאיבריה ורצתה כבר לשנות את תאריך הטיסה אך מה אומר לה הפקיד של איבריה שבכרטיס הזה אין בכלל אפשרות לשנות תאריך אין כזה דבר ולכן מנהלת הסניף לא חזרה לאימי בגלל שהיא כניראה לא ידעה מה לומר לה אז מקנס של 200 דולר עברנו לקנות כרטיס של כיוון אחד מריו לתל אביב ב900 דולר וזה מה שאני מחפש עכשיו באינטרנט...איסתא גרמה לנו לעוגמת נפש והוצאות כפולות של כספים... :( למי שקרא את הסיפור שלי אני ישמח לעצות...תודה מראש..

#14 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 13/11/2005 - 17:20

השאלה היא אם פקיד המכס רשם במחשב או משהו כזה שהיא אזרחית ברזילאית. אם לא, יכול להיות שלא ישימו לב בכלל - שתיתן את הדרכון הישראלי ולא תגיד שהיא ברזילאית גם. זה קצת הימור. אבל השאלה אם יש לה מה להפסיד.

#15 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 27/11/2005 - 02:32

תפנו לאגודה למען הצרכן

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים