מעבר לתוכן

תמונה

הרשמה לפר"ח- כל מה שרציתם לדעת

• נושא נעול נושא זה נעול
26 replies to this topic

#1 טלי רכזת פרח

טלי רכזת פרח

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים+
  • 91 הודעות:

פורסם 30/09/2009 - 19:51

רוצים להירשם ולא יודעים איך?
מתלבטים בקשר לחונכות מסוימת?
המידע באתר לא מפורט מספיק?

הגעתם למקום הנכון!תמונה מצורפת

חונכים ותיקים ומנוסים מוזמנים לענות ולהגיב!

תמונה מצורפת
בפר"ח יש מסגרת לכל אחד - בוא למצוא את שלך!

"אם יש דרך-צעד. אם אין דרך- סלול"

#2 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 02/10/2009 - 13:40

תמונה מצורפת

היי
נרשמתי לפני 3 שבועות ועדיין לא זימנו אותי לראיון..
מתי הראיונות אמורים להתקיים?

#3 טלי רכזת פרח

טלי רכזת פרח

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים+
  • 91 הודעות:

פורסם 02/10/2009 - 20:57

היי
נרשמתי לפני 3 שבועות ועדיין לא זימנו אותי לראיון..
מתי הראיונות אמורים להתקיים?

ממש בימים אלו מקבלים רכזי פר"ח את כל טפסי ההרשמה ומתחילים לזמן לראיונות, כך שכבר בימים הקרובים תקבלו טלפון מהרכז.
חשוב לציין שהפנייה היא לפי תאריכי ההרשמה. כלומר, קודם פונים למי שנרשם בתחילת ההרשמה (אוגוסט) וממשיכים משם.

אם יש בעיה ספציפית, אפשר לחזור אליי בהודעה פרטית

טלי

#4 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 04/10/2009 - 22:06

שלום.
יש לי שאלה קצת מוזרה.

מה קורה אם בסמסטר הבא או בשלב כלשהו במהלך השנה אני מגלה שאני לא מצליחה לעמוד בכל המחוייבויות שלי ואני רוצה להפסיק את פר"ח?
הא זה אפשרי? האם אני מקבלת חלק יחסי מהמלגה?

והכי חשוב- האם שנה הבאה אני כן יוכל לעשות פר"ח?

תודה רבה.

#5 טלי רכזת פרח

טלי רכזת פרח

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים+
  • 91 הודעות:

פורסם 04/10/2009 - 22:57

שלום.
יש לי שאלה קצת מוזרה.

מה קורה אם בסמסטר הבא או בשלב כלשהו במהלך השנה אני מגלה שאני לא מצליחה לעמוד בכל המחוייבויות שלי ואני רוצה להפסיק את פר"ח?
הא זה אפשרי? האם אני מקבלת חלק יחסי מהמלגה?

והכי חשוב- האם שנה הבאה אני כן יוכל לעשות פר"ח?

תודה רבה.

שלום
חשוב לזכור שמעבר למלגה, בפר"ח ובעיקר בחונכות האישית, חונכים ילד, שנקשר אלייך ומצפה להמשיך בפעילות כל השנה.
עזיבה של ילד באמצע השנה, פוגעת בו יותר מאשר עוזרת, ולכן לא מעודדים חונכויות שלא יוכלו להימשך כל השנה.
פירוק חונכות באמצע השנה בגלל הסיבות שציינת הוא חמור מאוד ולא מקובל בפר"ח, ולפי הנסיבות אכן יכול להפריע לחנוך בשנים הבאות, ולקבל מלגה.

אני מציעה שלפני שאת מתחייבת, תשקלי טוב את סוג החונכות שאליה את מסוגלת להתחייב. אולי יש מסגרת פחות תובענית שבה תוכלי לעמוד גם במהלך השנה. (אם את רוצה, את יכולה לשלוח לי בהודעה פרטית זמנים שמסתדרים לך וננסה יחד למצוא חונכות מתאימה).
ואם את מרגישה שלא תוכלי לעמוד בחונכות כל השנה, אולי עדיף לדחות את החונכות לשנה עמוסה פחות.

#6 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 04/10/2009 - 23:01

שלום
חשוב לזכור שמעבר למלגה, בפר"ח ובעיקר בחונכות האישית, חונכים ילד, שנקשר אלייך ומצפה להמשיך בפעילות כל השנה.
עזיבה של ילד באמצע השנה, פוגעת בו יותר מאשר עוזרת, ולכן לא מעודדים חונכויות שלא יוכלו להימשך כל השנה.
פירוק חונכות באמצע השנה בגלל הסיבות שציינת הוא חמור מאוד ולא מקובל בפר"ח, ולפי הנסיבות אכן יכול להפריע לחנוך בשנים הבאות, ולקבל מלגה.

אני מציעה שלפני שאת מתחייבת, תשקלי טוב את סוג החונכות שאליה את מסוגלת להתחייב. אולי יש מסגרת פחות תובענית שבה תוכלי לעמוד גם במהלך השנה. (אם את רוצה, את יכולה לשלוח לי בהודעה פרטית זמנים שמסתדרים לך וננסה יחד למצוא חונכות מתאימה).
ואם את מרגישה שלא תוכלי לעמוד בחונכות כל השנה, אולי עדיף לדחות את החונכות לשנה עמוסה פחות.

תודה על התגובה המהירה.
אני מדברת על חונכות קבוצתית בבי"ס.

#7 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 04/10/2009 - 23:02

שלום

תודה על התגובה המהירה.

#8 טלי רכזת פרח

טלי רכזת פרח

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים+
  • 91 הודעות:

פורסם 05/10/2009 - 07:35

תודה על התגובה המהירה.

כרכזת של חונכות קבוצתית בבית ספר, אני יכולה לומר שלא רק ילד אחד מחכה לך, אלא 120 כאלו...
קשה לי לחשוב על מצב שבו בית הספר ירצה פעילות רק למספר חודשים.

ההצעה שלי היא שכשאת מדברת עם הרכז/ת שמתקשרים אלייך, צייני את הבעיה, כך שאפשר יהיה להוסיף את הדרישה הזו לטופס שלך, ואז אולי ימצא לך פרויקט מתאים.

#9 אורח - שחר

אורח - שחר
  • אורחים

פורסם 11/10/2009 - 08:23

תמונה מצורפת

#10 אורח - שחר

אורח - שחר
  • אורחים

פורסם 11/10/2009 - 08:30

היי
עדיין לא נרשמתי לפר"ח.. אני רוצה לדעת קצת יותר פרטים... ובכלל אם זה יכול להשתלב עם בקשות למלגות נוספות שהגשתי...לדוגמא דלק או דיקנאט הסודנטים.....?
אני לא יודעת אמרו לי שידנאט הסטודנטים מבטל מלגות אחרות אם קיבלתי את שניהם ואני צריכה בשניהם לעשות מעורבות חברתית האם פר"ח זה מה שאני צריכה? איזה מלגות ומעורבות חברתית אני צריכה לבקש או לעשות כדי להסתדר כלכלית מבחינת שכר לימוד ומחייה ..... (מה שרוב המלגות לא מאפשרות)?
סליחה שאני נשמעת מבולבלת.....אני פשוט באמת
אשמח לקבל תשובה אפילו לחלק מצרור השאלות שלי חח תודה.

#11 טלי רכזת פרח

טלי רכזת פרח

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים+
  • 91 הודעות:

פורסם 12/10/2009 - 07:17

היי
עדיין לא נרשמתי לפר"ח.. אני רוצה לדעת קצת יותר פרטים... ובכלל אם זה יכול להשתלב עם בקשות למלגות נוספות שהגשתי...לדוגמא דלק או דיקנאט הסודנטים.....?
אני לא יודעת אמרו לי שידנאט הסטודנטים מבטל מלגות אחרות אם קיבלתי את שניהם ואני צריכה בשניהם לעשות מעורבות חברתית האם פר"ח זה מה שאני צריכה? איזה מלגות ומעורבות חברתית אני צריכה לבקש או לעשות כדי להסתדר כלכלית מבחינת שכר לימוד ומחייה ..... (מה שרוב המלגות לא מאפשרות)?
סליחה שאני נשמעת מבולבלת.....אני פשוט באמת
אשמח לקבל תשובה אפילו לחלק מצרור השאלות שלי חח תודה.

היי שחר
תודה על השאלה, אני בטוחה שיש עוד הרבה כמוך- קצת מבולבלים ולא יודעים, וזה המקום לשאול.

קצת פרטים זו שאלה גדולה, ותוכלי למצוא תשובה לכך באתר פר"ח: www.perach.org.il
אם יהיו שאלות ספציפיות תוכלי תמיד לשאול. לכך קיים הפורום.
מבחינת מלגה- מלגת פר"ח היא בגובה של 4562 שקלים, ואת מקבלת אותה ב 3 מועדים: 20% בפברואר, 40% במאי ו 40% באוגוסט.
מכסת השעות מעט שונה מפרויקט לפרויקט. בפרויקטים של חונכות אישית נדרשים ל 116 שעות של מפגש עם הילד/ה, 2 מפגשים קבוצתיים ומפגש אחת לחודש עם הרכז/ת.
אם חונכים מחוץ לעיר (לדוגמה- בירוחם) יש תוספת די משמעותית למלגה- זה נע בין 1000-1200 שקלים בנוסף להחזרי נסיעות.

מבחינת מלגת דיקן, חונכות בפר"ח נחשבת לפעילות חברתית כך שאת מקבלת גם וגם.

לגבי מלגות אחרות, הייתי מציעה לך לשאול בדיקנאט ולעקוב אחרי פרסומים, אבל עצה שלי- אם את בשנה א' תזכרי להשאיר קצת זמן ללימודיםתמונה מצורפת

דבר מאוד חשוב- כדאי להירשם לפר"ח כבר בימים הקרובים, כי ההרשמה התחילה מזמן והרבה מקומות בפרויקטים כבר נתפסים!

בהצלחה ומקווה שעזרתי!
טלי

#12 אורח - שחר

אורח - שחר
  • אורחים

פורסם 12/10/2009 - 08:13

היי שחר
תודה על השאלה, אני בטוחה שיש עוד הרבה כמוך- קצת מבולבלים ולא יודעים, וזה המקום לשאול.

קצת פרטים זו שאלה גדולה, ותוכלי למצוא תשובה לכך באתר פר"ח: www.perach.org.il
אם יהיו שאלות ספציפיות תוכלי תמיד לשאול. לכך קיים הפורום.
מבחינת מלגה- מלגת פר"ח היא בגובה של 4562 שקלים, ואת מקבלת אותה ב 3 מועדים: 20% בפברואר, 40% במאי ו 40% באוגוסט.
מכסת השעות מעט שונה מפרויקט לפרויקט. בפרויקטים של חונכות אישית נדרשים ל 116 שעות של מפגש עם הילד/ה, 2 מפגשים קבוצתיים ומפגש אחת לחודש עם הרכז/ת.
אם חונכים מחוץ לעיר (לדוגמה- בירוחם) יש תוספת די משמעותית למלגה- זה נע בין 1000-1200 שקלים בנוסף להחזרי נסיעות.

מבחינת מלגת דיקן, חונכות בפר"ח נחשבת לפעילות חברתית כך שאת מקבלת גם וגם.

לגבי מלגות אחרות, הייתי מציעה לך לשאול בדיקנאט ולעקוב אחרי פרסומים, אבל עצה שלי- אם את בשנה א' תזכרי להשאיר קצת זמן ללימודיםתמונה מצורפת

דבר מאוד חשוב- כדאי להירשם לפר"ח כבר בימים הקרובים, כי ההרשמה התחילה מזמן והרבה מקומות בפרויקטים כבר נתפסים!

בהצלחה ומקווה שעזרתי!
טלי

#13 אורח - שחר

אורח - שחר
  • אורחים

פורסם 12/10/2009 - 08:14

תודה..... עזרת לי מאוד.

#14 אורח - אורי

אורח - אורי
  • אורחים

פורסם 12/10/2009 - 18:42

שאלה: אני סטודנט שמתחיל שנה ב'. עד עכשיו לא התענינתי בפרח כי הבנתי שזה הגעה לבית התלמיד (ויש לי בעיה קשה עם השמש, במיוחד זו של באר שבע), עכשיו אני רואה שקיבלנו מייל עם הסברים על פר"ח ששם רשום שיש אופציה של "חונכות וירטואלית" וגם חונכות לסטודנטים. הקיצור, האם יש אישהו אפשרות לפרח בתוך תחומי האוניברסיטה?

#15 טלי רכזת פרח

טלי רכזת פרח

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים+
  • 91 הודעות:

פורסם 12/10/2009 - 20:15

שאלה: אני סטודנט שמתחיל שנה ב'. עד עכשיו לא התענינתי בפרח כי הבנתי שזה הגעה לבית התלמיד (ויש לי בעיה קשה עם השמש, במיוחד זו של באר שבע), עכשיו אני רואה שקיבלנו מייל עם הסברים על פר"ח ששם רשום שיש אופציה של "חונכות וירטואלית" וגם חונכות לסטודנטים. הקיצור, האם יש אישהו אפשרות לפרח בתוך תחומי האוניברסיטה?

היי אורי
כעיקרון יש חונכויות בתוך האוניברסיטה, כמו למשל מרכז ההעשרה שנמצא בפר"ח.
קיימת גם חונכות וירטואלית.
הבעיה היא שהפרויקטים האלו מאוד מבוקשים ולכן כדי שיהיה אפשר לתפוס בהם מקום, צריך להירשם ממש בתחילת ההרשמה (השנה זה היה ב 10 לאוגוסט).
אתה עדיין יכול לנסות ולראות באתר אם יש מקום פנוי (כשאתה מגיע לשם הפרויקט אתה רואה גם את מספר המקומות הפנויים או לחילופין איזה מספר אתה ברשימת ההמתנה)

בהצלחה ומקווה שעזרתי
טלי

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים