מעבר לתוכן

אם אתה רוצה לעשות מהפכות

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 אורח - ערן

אורח - ערן
  • אורחים

פורסם 20/12/2003 - 04:42

:ראשבקיר:

#2 אורח - ערן

אורח - ערן
  • אורחים

פורסם 20/12/2003 - 04:44

יאיר לפיד

#3 אורח - ערן

אורח - ערן
  • אורחים

פורסם 20/12/2003 - 04:44

אני מנסה לצרף חלק מהטור שסרקתי. לא הולך לי. אז עזבו, שכחו מזה. סורי. שבת שלום

#4 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 20/12/2003 - 05:33

הסתקרנתי ועליתי למעלה לקרא את הטור.
מכיוון וכותרת הנושא שלך הגיע מתוך הקטע הבא, העליתי אותו אל האתר עבורך.
התיאשת מהר לא?!
נסה לפנות אל או למנהל האתר בבעיות דומות או נוספות.
גלי.

חדשות
בוגרי העיתון 'חדשות' הוציאו גליון מיוחד לרגל עשר שנים למותו ללא עט. אני קורא אותו בתהמיהה משועשעת.
כולם מתרפקים על הסנדוויץ' סלמי העטוף בניילון ומדברים על המהפכה.
באחד העמודים הפנימיים רון מיברג יורד עלי. זה בסדר. אם מיברג לא יירד עלי, איך נדע ששנינו בחיים?
לא עבדתי בחדשות, אבל הייתי בין ששת קוראיו. הוא היה עיתון מרושל , לא אמין ומרושע לעיתים קרובות, והוא התרסק כי שני העיתונים הגדולים פשוט היו טובים יותר.
בישראל אם אתה רוצה לעשות מהפכות, תעשה אותן מבפנים. מתוך הסיסטם. לא בגלל שאנחנו כאלה ממסדיים, בגלל שאנחנו קטנים מידיי בשביל שיהיו לנו שוליים.

מתוך, יאיר לפיד/ משהו בדרך
7 ימים - ידיעות אחרונות
19.12.03
עמוד 21
"יש לך הצעת שיפור? תילחם! ואני אצטט את המשפט שיש לניב במשרד "כל מה שצריך שהרוע ינצח זה שאנשים טובים לא יעשו כלום" "(מתוך דברי אנונימי כאן באתר, כי גם משתמשים פעילים אוהבים מידי פעם לומר את דבריהם בחסות האפלה)

לו"ז סרטי השבוע בנגטיב

#5 eman

eman

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 464 הודעות:

פורסם 20/12/2003 - 06:06

יאיר לפיד?

הבן של שר המשפטים מהמפלגה האולטרה-קפיטליסטית שראיין בחנפנות את שר האוצר בתוכנית ההתחנחנויות שלו, ושתוך כדי כך מפרסם תמורת מאות אלפי שקלים את הבנק של המיליארדרית שפיטרה מאות עובדים וברחה לחו"ל? ממנו אני צריך לקחת דוגמה? :זועם:
"מי שלא קומוניסט בגיל 20 - אין לו לב. מי שעדייין קומוניסט בגיל 40 - אין לו שכל"

#6 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 20/12/2003 - 06:35

מישהו אמר לקחת דוגמא..??

לא שאני קראתי.
למה תמיד אנטי?
"יש לך הצעת שיפור? תילחם! ואני אצטט את המשפט שיש לניב במשרד "כל מה שצריך שהרוע ינצח זה שאנשים טובים לא יעשו כלום" "(מתוך דברי אנונימי כאן באתר, כי גם משתמשים פעילים אוהבים מידי פעם לומר את דבריהם בחסות האפלה)

לו"ז סרטי השבוע בנגטיב

#7 Dirge

Dirge

5.5 שנים בבאר שבע ולא ראיתי גמל

• רשומים+
  • 735 הודעות:

פורסם 20/12/2003 - 08:53

סביר מאד להניח שיאיר לפיד או לא הישראלי הממוצא הטיפוסי שהוא מנסה לעשות מעצמו, הישראלי הממוצע לא עשיר,מקורב,יפה ומיתבטא יפה כמוה.
אבל עדין - אני די אוהב לקרוא את הטור שלו , יש לו מין הומור מחוכם שכיף לקרוא.

#8 edo

edo

בלונד, ג'יימס בלונד

• רשומים+
  • 3390 הודעות:

פורסם 20/12/2003 - 09:29

יאיר לפיד מדבר על התקשורת. מי יודע מה הוא היה כותב על המצב באוניברסיטה - אי-אפשר להסיק מזה שום מסקנות.

ודרך אגב, עמנואל, מותר לשרי אריסון לפטר עובדים. ככה זה. היא אשת עסקים, לא לשכת הרווחה. לגבי המעבר למיאמי - גם זה זכותה, למרות שהיא די הכניסה את עצמה לעניין של התקשורת העוינת (בגלל יעוץ דפוק של רני רהב) כשהיא חשפה את עצמה יותר מדי ובגלל שבעלה סוטה (לכאורה - לא בא לי שיתבעו אותי).
אתה צעיר רק פעם אחת, אבל אתה יכול להיות אינפנטילי כל החיים.

Procrastinate now - don't wait till later! - Ellen DeGeneres

#9 edo

edo

בלונד, ג'יימס בלונד

• רשומים+
  • 3390 הודעות:

פורסם 20/12/2003 - 09:32

אבל עדין - אני די אוהב לקרוא את הטור שלו , יש לו מין הומור מחוכם שכיף לקרוא.

לפיד? מחוכם? אני קורא את הטורים שלו, ואפילו נהנה מהם מדי פעם. לא הייתי אומר שהוא מחוכם במיוחד. הוא בין הכותבים היותר פשוטים.

"אמרתי לשתחיה..." זה מחוכם?
אתה צעיר רק פעם אחת, אבל אתה יכול להיות אינפנטילי כל החיים.

Procrastinate now - don't wait till later! - Ellen DeGeneres

#10 eman

eman

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 464 הודעות:

פורסם 20/12/2003 - 10:11

ודרך אגב, עמנואל, מותר לשרי אריסון לפטר עובדים. ככה זה. היא אשת עסקים, לא לשכת הרווחה.

ומותר לעובדים, לנציגיהם, וגם לשאר האזרחים להביע את דעתם על הפיטורים, ואף לעשות קמפיינים שייגרמו לה ולדומיה לחשוב טוב טוב לפני הפעם הבאה שהם מפטרים ככה עובדים (ןעןד כשהחברה מרויחה). אתה יודע, הם לא סדנת "טעם החיים".
"מי שלא קומוניסט בגיל 20 - אין לו לב. מי שעדייין קומוניסט בגיל 40 - אין לו שכל"

#11 eliez

eliez

כבר לא הפפראצי של הפורום

• רשומים+
  • 1035 הודעות:

פורסם 21/12/2003 - 23:02

E-man, אין ספק שמותר לעובדים להביע את דעתם על פיטורים אבל לא כל תגובה היא לגיטימית ובמיוחד לא כשהתגובה נגועה בשאיפות הפוליטיות של העומד בראש "העובדים". להזכירך עמיר פרץ פיטר לא מעט עובדים של ההסתדרות בגלל בעיות תקציב - אז לא חבל על הכסף שהוא שרף על הקמפיין להכפשת שרי אריסון?
חוץ מזה פיטורים וקיצוצים לא עושים רק כשמפסידים, להיפך אם אתה נזכר להתייעל ולקצץ רק אחרי שאתה כבר בהפסדים אז בד"כ הקיצוץ יהיה יותר עמוק ויותר כואב.

who's the heb that won't cope out
?when there's gentiles all around
!HAMMER
.that's right

#12 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 20/01/2004 - 03:41

EMAN תגיד לי מה עדיף: שיפטרו כמה עובדים לא יעילים או שהפירמה (ואני לא מתיחס לבנק הפועלים אלא בכללי) תפסיד ותפשוט רגל ואז כולם יהיו מחוסרי עבודה? אה? אז תפסיק עם ההתגאות במעשים לא ריאלים שלך! אתם (כן השמאל הסוציאליסטי) תמיד רואים רק מטר קדימה, מבלי לחשוב על ההשלכות בעתיד!
בגלל חשיבה כזאת כל-כך הרבה עסקים בארץ במצב קשה בגלל שראשי איגודים מטומטמים בטוחים שהברז פתוח תמיד... אבל לא! אתם יודעים הכי טוב! הוא מפטר הוא אדם רע! אז בוא נכריח אותו להעסיק עובדים ולתת להם תנאים בשמים כי לחברה תמיד יש! מה! היא קרסה??? לא יכול להיות! זה בטוח קונספירציה של ראשי ההון...
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים