מעבר לתוכן

תמונה

מושגי יסודי

• Please log in to reply
19 replies to this topic

#16 זיו

זיו

משתדל

• רשומים+
  • 11586 הודעות:

פורסם 15/01/2007 - 01:15

זה נראה יותר משהו שלא עומד בפני עצמו בפורום זה. כמו שציינת אלו לא דברים שלך. (להבהרת הכוונה והבעייתיות ראה שם הפורום)
אין בעיה שתשים באחד משרשוריך באם רלוונטי כחיזוק או כהסבר למשהו שטענת.

שמע, ההגה בידיים שלך. אם זה כ"כ חשוב לך, שים את זה שם.
בכל מיקרה אם כותרת הפורום היא "אני מאמין", אז נשאלות שתי שאלות: "מהי אמונה?" ו"במה אתה מאמין?"
אני חושב שזה תורם לבהירות שתי הסוגיות האלה לגבי.
יש איזה עשרים נקודות להשקפת עולמי. קודם התחלתי לנסות לנסח כיוון אחד. השתעממתי להסביר את הנקודה ההיא. הנ"ל זה כיוון אחר.
תקינות פוליטית היא מפלטו של סתום המוח.

#17 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 15/01/2007 - 01:17

שמע, ההגה בידיים שלך. אם זה כ"כ חשוב לך, שים את זה שם.
בכל מיקרה אם כותרת הפורום היא "אני מאמין", אז נשאלות שתי שאלות: "מהי אמונה?" ו"במה אתה מאמין?"
אני חושב שזה תורם לבהירות שתי הסוגיות האלה לגבי.
יש איזה עשרים נקודות להשקפת עולמי. קודם התחלתי לנסות לנסח כיוון אחד. השתעממתי להסביר את הנקודה ההיא. הנ"ל זה כיוון אחר.

וכמו שציינתי - זה לא נושא בפני עצמו, אלא חיזוק או הבהרה למה שאתה רשמת. עכשיו רק תציין לאיזה מהשירשורים שלך שפתחת והסברת על דרכך, זה רלוונטי. מה זה בא לבאר.
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#18 זיו

זיו

משתדל

• רשומים+
  • 11586 הודעות:

פורסם 15/01/2007 - 01:22

וכמו שציינתי - זה לא נושא בפני עצמו, אלא חיזוק או הבהרה למה שאתה רשמת. עכשיו רק תציין לאיזה מהשירשורים שלך שפתחת והסברת על דרכך, זה רלוונטי. מה זה בא לבאר.

אני חושב שזה עיניין קצת שונה מהאחרים, אבל בכיף תכניס את זה ל"מושגי יסוד"

#19 Sissy

Sissy

משתמש טרי

• רשומים
  • 13 הודעות:

פורסם 27/02/2008 - 22:29

וואו - תודה רבה על הפתיחה הממצה על ההגדרות הפילוסופיות הבסיסיות - אלו הן כלי המחשבה שלנו.
מפתיחתך מצאתי משפט מחץ שדווקא בשלב זה של הגותי הפרקטית-פילוסופית הדליק את נורותיי האדומות בבפנוכו של המוח: "יש הסבורים כי הפילוסופיה מדקארט ועד יום, זנחה את האונטולוגיה לטובת האפיסטמולוגיה, דבר המהווה סימפטום של הקרע המודרני שבין האדם למציאות (או לטבע)."
דווקא כאן אוכל אוליי להציע תרומה :) נראה כי יש טעם במחשבותיי :)

בידידות
Sissy

#20 זיו

זיו

משתדל

• רשומים+
  • 11586 הודעות:

פורסם 08/03/2008 - 21:27

וואו - תודה רבה על הפתיחה הממצה על ההגדרות הפילוסופיות הבסיסיות - אלו הן כלי המחשבה שלנו.

זה מויקיפדיה.

מפתיחתך מצאתי משפט מחץ שדווקא בשלב זה של הגותי הפרקטית-פילוסופית הדליק את נורותיי האדומות בבפנוכו של המוח: "יש הסבורים כי הפילוסופיה מדקארט ועד יום, זנחה את האונטולוגיה לטובת האפיסטמולוגיה, דבר המהווה סימפטום של הקרע המודרני שבין האדם למציאות (או לטבע)."

אכן משפט נכון שמסביר מדוע כל הפילוסופים הללו אינם רציונאלים, ומדוע לא כדאי לקבל את הגותם הלכה למעשה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים