מעבר לתוכן

תמונה

הסבר שלי ללמה הרבה מיכם לא אוהבים את הדיעות שלי

• Please log in to reply
82 replies to this topic

#76 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 28/01/2007 - 10:47

נכון וזו רמת דיון עינינית
היה דיון שלא קשור איליך בשום צורה ואתה החלטתה להרוס אותו עם השמצות אז אל תבלבל במח אני לא הראשון שאומר לך בפנים שאתה אפס שתופס תחת.

זה בא אחרי הדיון ה"עניני" שלך.
ושוב - אני נורא מתרגש ונעלב מאיך שאתה מדבר אלי. במיוחד כשזה בא מאדם שהשפה שלו והרמה שלו כבר ידועים.
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#77 דורימת

דורימת

לי די נחמד לי דווקא די נעים לשיר באוזנכם את השירים הכי פרועים

• רשומים+
  • 4401 הודעות:

פורסם 28/01/2007 - 10:49

זה בא אחרי הדיון ה"עניני" שלך.
ושוב - אני נורא מתרגש ונעלב מאיך שאתה מדבר אלי. במיוחד כשזה בא מאדם שהשפה שלו והרמה שלו כבר ידועים.

איזה פלצן :lol:
הקריקטורות שלי

"השעה לא תבוא עד שילחמו המוסלמים ביהודים ויהרגו בהם עד כדי כך שכאשר יסתתר יהודי מאחורי עץ או אבן יאומרו אלו מסלמי,עבד האל,ישמאחרי יהודי בואו והרגהו."

"הנביא" מוחמד

נואשון תעשה לי סלומון

גם אני עם נננואשון

תמונה מצורפת
דרקולאללה ציפור קטנה לחשה לי על הסיבות להיותך אנטיפט. :)

#78 Darth Eddie Vader

Darth Eddie Vader

כסף

• רשומים+
  • 2023 הודעות:

פורסם 28/01/2007 - 11:13

נכון וזו רמת דיון עינינית
היה דיון שלא קשור איליך בשום צורה ואתה החלטתה להרוס אותו עם השמצות אז אל תבלבל במח אני לא הראשון שאומר לך בפנים שאתה אפס שתופס תחת.

איזה דיון היה פה בדיוק? אני ניסיתי לדבר עם דרקולאללה על מה זה מוסריות ואתה נכנסת בנסיון עלוב להתחכם. עכשיו תעוף לי מהשירשור בבקשה, כדי שאוכל להחזיר פה את הסדר.

תמונה מצורפת

He who is not busy being born must be busy dying
-Bob Dylan

#79 דורימת

דורימת

לי די נחמד לי דווקא די נעים לשיר באוזנכם את השירים הכי פרועים

• רשומים+
  • 4401 הודעות:

פורסם 28/01/2007 - 12:36

או דרקוללה מחק לי את ההודעה אז שוב אומר אני אכתוב מה שאני רוצה איפה שאני רוצה.

האמת שניסיתי לחסוך ממך מלהיראות ילד קטן וטיפש אבל אני מבין שזה לא מפריע לך אז תפתח על זה נושא ב'בארץ ובעולם' או בקפה. כאן הגדרנו חוקים ברורים ולכן מעכשיו יימחק. אפילו שאני נהנה מכך שאתה מראה אינפנטיליות וטמטום מדהימים.

ההודעה נערכה על ידי דרקולאללה: 28/01/2007 - 12:51

הקריקטורות שלי

"השעה לא תבוא עד שילחמו המוסלמים ביהודים ויהרגו בהם עד כדי כך שכאשר יסתתר יהודי מאחורי עץ או אבן יאומרו אלו מסלמי,עבד האל,ישמאחרי יהודי בואו והרגהו."

"הנביא" מוחמד

נואשון תעשה לי סלומון

גם אני עם נננואשון

תמונה מצורפת
דרקולאללה ציפור קטנה לחשה לי על הסיבות להיותך אנטיפט. :)

#80 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 29/01/2007 - 13:05

תגיד לי יא כלומניק מי אתה חושב שאתה שתקבע מה אני שווה ומה לא אתה אידיוט שבעולם האמיתי החיים התאכזרו אליו אפס שפתאום נהיה מנהל בעולם הווירטואלי אז אתה חושב שאתה כל כך גדול. אתה אפס ותשאר אפס לא משנה מה תגיד לאנשים עליי אני אשאר בפורום ויחרבן עליך

זה הולך ישר לחתימה...

#81 Dexter

Dexter

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 76 הודעות:

פורסם 25/04/2007 - 17:10

השוואה? איזו מן השוואה אתה יכול לעשות אם אתה לא חווה את הדברים על בשרך ?

#82 Sissy

Sissy

משתמש טרי

• רשומים
  • 13 הודעות:

פורסם 27/02/2008 - 21:41

שלום לך איש,

לא יודעת מה דיעותיך אך בת'רד זה בלבד הצלחת למשוך את תשומת ליבי.
תודה רבה על הגדרתך לליברל.
לדעתי יומרה היא להביע תולרנטיות כלפי עמדות בלתי נסבלות. למעשה, גם לתולרנטיות יש גבול שלא יכול להיות מעוגן בחוקה. :)
אני דווקא חושבת שמבט מבחוץ עלינו יכול רק להועיל, אם ישכילו גם המביט וגם האובייקט להפיק תועלת מכך :)
אני ממש לא רואה סיבה לנבל את הפה בפני אנשים המנבלים את הפה בפניך, לא בגלל ענייין של לרדת או לא לרדת לרמה, אלא מבחינה מוחנית - כלומר שכלית: לשנות גישה מפוזיטיביות לנגטיביות זה יכול להיות נחמד במערכונים, אבל בעולם האנושי, קרי זה שלא קורה על המסך או בעיתונות הדבר מסוכן.

לא יודעת כמה שנים אתה בארץ, אך עצה ידידותית לך - אף פעם אל תגיד למי שתופס לך את מקום החנייה "יא מאנייק, מה אתה עושה?!", בעיקר לא באיזור באר שבע... :D

לגבי הזדמנויות שוות - גם כאן, אני חולקת עליך - אני יכולה למצוא מספר מנהיגים ואנשי צבא לאורך ההיסטוריה שהייתי מעדיפה שלא היו מקבלים הזדמנות שווה לפתח את יכולותיהן המשונות.

את החוכמה לא ניתן לכבול במתודה. אבל טוב לשמוע קצת גישה חיובית פה בפורום. עושה לי נעים בלב.

שהות נעימה בארץ

Sissy

#83 MeBeZiv

MeBeZiv

!!!!Goooooo Gerbil Gooooo

• רשומים+
  • 1864 הודעות:

פורסם 01/04/2008 - 14:34

שלום לך איש,

לא יודעת מה דיעותיך אך בת'רד זה בלבד הצלחת למשוך את תשומת ליבי.
תודה רבה על הגדרתך לליברל.
לדעתי יומרה היא להביע תולרנטיות כלפי עמדות בלתי נסבלות. למעשה, גם לתולרנטיות יש גבול שלא יכול להיות מעוגן בחוקה. :)
אני דווקא חושבת שמבט מבחוץ עלינו יכול רק להועיל, אם ישכילו גם המביט וגם האובייקט להפיק תועלת מכך :)
אני ממש לא רואה סיבה לנבל את הפה בפני אנשים המנבלים את הפה בפניך, לא בגלל ענייין של לרדת או לא לרדת לרמה, אלא מבחינה מוחנית - כלומר שכלית: לשנות גישה מפוזיטיביות לנגטיביות זה יכול להיות נחמד במערכונים, אבל בעולם האנושי, קרי זה שלא קורה על המסך או בעיתונות הדבר מסוכן.

לא יודעת כמה שנים אתה בארץ, אך עצה ידידותית לך - אף פעם אל תגיד למי שתופס לך את מקום החנייה "יא מאנייק, מה אתה עושה?!", בעיקר לא באיזור באר שבע... :D

לגבי הזדמנויות שוות - גם כאן, אני חולקת עליך - אני יכולה למצוא מספר מנהיגים ואנשי צבא לאורך ההיסטוריה שהייתי מעדיפה שלא היו מקבלים הזדמנות שווה לפתח את יכולותיהן המשונות.

את החוכמה לא ניתן לכבול במתודה. אבל טוב לשמוע קצת גישה חיובית פה בפורום. עושה לי נעים בלב.

שהות נעימה בארץ

Sissy

:) סיסי, בעקבות ההודעה הזאת אני תופס ממך הרבה יותר.
זה היה מנוסח בשפה מעט גבוהה מדי לפורום הזה לטעמי, אך נהניתי לקרוא אותה.

במיוחד נהניתי מהמשפט שהתחושה בו הייתה "אנא קבל עצת ידיד מלב זורח, ואל נא אמור "יא מניאק, מה אתה עושה?!" פן יכוך שוק על ירך"
זה מִיבִּיזִיו!! מִיבִּיזִיו!! לא כזה מסובך!!

I find it a bit hard to believe that infinitely small amounts of good stuff diluted into water will have more effect than the similar amounts of poo that still exists in them

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים