המלצה חמה על מיסטיקנית - פורום מיסטיקה - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

המלצה חמה על מיסטיקנית

• נושא נעול נושא זה נעול
14 replies to this topic

#1 אורח - אורח - רוית

אורח - אורח - רוית
  • אורחים

פורסם 08/07/2009 - 12:17

אני רוצה להמליץ על מיסטיקנית שלא חוויתם עד כה אני אישית הגעתי אלייה דרך קו הממוחים של 103FM והייתי בשוק מגודל היכולת המיסטית שווה בדיקה אתם יכולים לשמוע אותה דרך הקו 054-4005000 בימים שני 17.00-18.00 ושלישי 12.00-13.00 הדיוק שלה מעל 90%.

#2 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 10/07/2009 - 00:21

אני רוצה להמליץ על מיסטיקנית שלא חוויתם עד כה אני אישית הגעתי אלייה דרך קו הממוחים של 103FM והייתי בשוק מגודל היכולת המיסטית שווה בדיקה אתם יכולים לשמוע אותה דרך הקו 054-4005000 בימים שני 17.00-18.00 ושלישי 12.00-13.00 הדיוק שלה מעל 90%.

ממליצה ליהודים שצריכים עזרה לפנות קודם כל לרב המשתמש בכוח הטהרה, בניגוד למיסטיקה שלפעמים עלולים להשתמש בכוח הטומאה.
לפני כל הצחוקים... הכי חשוב : הקב"ה אני אוהבת אותך! :]
"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#3 אורח - ליאן

אורח - ליאן
  • אורחים

פורסם 01/12/2009 - 21:05

שלום לכולם אני ליאן
אני רוצה להמליץ לכם על איש קבלה מדהים וששם דגש על החזרת אהבה ו כישוף אהבה
זה הוא האתר

עריכת המנהלת :

נא לא להשתמש בפורום למטרת פרסום עסקים.

#4 אורח - אורוחת

אורח - אורוחת
  • אורחים

פורסם 03/12/2009 - 16:47

שלום לכולם אני ליאן
אני רוצה להמליץ לכם על איש קבלה מדהים וששם דגש על החזרת אהבה ו כישוף אהבה
זה הוא האתר

שלא תעיזו ללכת אליו!!!
אני לא אתפלא שהוא בעצמו כתב את ההודעה.
הבן אדם תחמן ורק לוקח כסף מאנשים. חברה שלי הייתה אצלו ושילמה לו המון כסף. הוא לא מבין במיסטיקה ועושה את עצמו כאילו הוא מלך מיסטיקה. הוא מנצל אנשים חלשים

#5 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 23/06/2010 - 19:02

דבר מנהלת הפורום :

יש איסור חמור מאוד על ביצוע כישופים והתייעצות עם משתמשי מאגיה שחורה. הכוחות הללו דורשים פיצוי מהמשתמש בהם - ואפילו יכולים לחזור עליו!

יהודי שצריך ייעוץ יכול להתייעץ רק עם אנשים יראי שמיים (שומרי תורה ומצוות) כגון רבנים המשתמשים בכוח הטהרה ולא הטומאה.

"..מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב. נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה - סור מרע ועשה טוב, בקש שלום ורדפהו...".

"...ביער ביער ביער נרקוד נרקוד.." - תראו מאיזה גיל מלמדים אותנו לחפור בטבע (או שלא).

#6 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 08/07/2010 - 13:23

כמה היא לוקחת?לכמה זמן ועל אילו שיטות היא מתבססת?

#7 אורח - ההוא שיודע

אורח - ההוא שיודע
  • אורחים

פורסם 08/07/2010 - 17:35

עבורמנהלת הפורום: בתור אדם שעוסק במאגיה (לא שחורה, לבנה, אדומה צהובה ושאר צבעים וחצילים) מאגיה היא מדע שאם מצייתים חוקים שלו לא נפגעים, בלי קשר לכל מיני צבעים ואמונות מיותרות על מהיא מאגיה ושיוחה לכל מיני צבעים ואמונות, הביטוי מאגיה שחורה הגיוני בערך כמו הביטויים כימיה שחור, או פזיקה שחורה
זהוא מדע מדוייק שאינו גובה שום מחיר אם מצייתים לכללים שלו את כנראה מבלבלת עם כישוף שחור או כישוף אפל, תאובה, עוננות וכו'. בתור אדם שעוסק בכך למעלה מ14 שנים אני יכול לומר לך שהכל בסדר, זהוא מדע שניתן ללמוד אותו כמו כל מדע אחר, בקשר ליראת שמים אין קשר בין שני הדברים המגים החזקים ביותר שהכרתי חלקם היו בכלל אטאיסתים שאינם מאמינים כלל בקיומו של כוח עליון כלשהוא (פרט לכוחות הקיימים אך הם כוחות כמו כוח המשיכה, הכוח האלקטרומגנטי, הכוח הגריעיני וכו' והם פשות כוחות טבע לא משהוא בעל תבונה אלוהית והכללים והחוקים נובעים פשוט מהם.

#8 Shahar_Levy

Shahar_Levy

בן-חמו המניאק

• מנהלי פורום
  • 8740 הודעות:

פורסם 08/07/2010 - 18:58

עבורמנהלת הפורום: בתור אדם שעוסק במאגיה (לא שחורה, לבנה, אדומה צהובה ושאר צבעים וחצילים) מאגיה היא מדע שאם מצייתים חוקים שלו לא נפגעים, בלי קשר לכל מיני צבעים ואמונות מיותרות על מהיא מאגיה ושיוחה לכל מיני צבעים ואמונות, הביטוי מאגיה שחורה הגיוני בערך כמו הביטויים כימיה שחור, או פזיקה שחורה
זהוא מדע מדוייק שאינו גובה שום מחיר אם מצייתים לכללים שלו את כנראה מבלבלת עם כישוף שחור או כישוף אפל, תאובה, עוננות וכו'. בתור אדם שעוסק בכך למעלה מ14 שנים אני יכול לומר לך שהכל בסדר, זהוא מדע שניתן ללמוד אותו כמו כל מדע אחר, בקשר ליראת שמים אין קשר בין שני הדברים המגים החזקים ביותר שהכרתי חלקם היו בכלל אטאיסתים שאינם מאמינים כלל בקיומו של כוח עליון כלשהוא (פרט לכוחות הקיימים אך הם כוחות כמו כוח המשיכה, הכוח האלקטרומגנטי, הכוח הגריעיני וכו' והם פשות כוחות טבע לא משהוא בעל תבונה אלוהית והכללים והחוקים נובעים פשוט מהם.

נכון, אני שמעתי גם שבשנה הבאה פותחים מחלקה למאגיה באוניברסיטה. הם עדיין לא החליטו אם זה יהיה בפקולטה לטבע, הנדסה, או בפקולטה לזיוני שכל
זה הכלי של גוגל הוא מזיין נהדר

this google tool is fucking great

#9 אורח - ההוא שיודע

אורח - ההוא שיודע
  • אורחים

פורסם 08/07/2010 - 20:06

נכון, אני שמעתי גם שבשנה הבאה פותחים מחלקה למאגיה באוניברסיטה. הם עדיין לא החליטו אם זה יהיה בפקולטה לטבע, הנדסה, או בפקולטה לזיוני שכל

אז ככה השמועה ששמעת היא נכונה (אומנם לא בארץ) באוניבסיטת אילינוי פעילה כבר כמה שנים המחלקה למטאפיזיקה והיא יושבת בפקולטה לפסיכולוגיה, שנה הבא תסתיים הכמת המחלקה המחקרית לפרא-פסיכולוגיה, ב M.I.T המחלה לפרא-פסיכולוגיה כבר פעילה מספר שנים כחלק מהפקולטה למדעים תארורתיים במתחם הפיזקה. באוניברסיטת אוקספורד דרך אגב מחלקת האל-כימיה על שם פאואל פעילה כבר כ 150 שנה ויתר קשה להתקבל אליה מאשר לפקולטה לכימיה. באונ' קולומיביה (בניו-יורק כבר קמה פקולטה עצמאית הנקראת המרכז לחקר המטא-פיזי, היא פקולטה מחקרית חדשה במימון פדראלי. אז את רואה יש אמת בשמועות

#10 לא כותבת כינוי

לא כותבת כינוי

לא סתם ברונזה - רשום+!

• מנהלי פורום
  • 520 הודעות:

פורסם 08/07/2010 - 22:47

שלום רב,

לא טעיתי כשאמרתי "מאגיה שחורה" - עושה שימוש בכוחות אפלים כדי להוציא דברים מן הכוח אל הפועל, אתה יכול לעסוק בתחום המון זמן ואני לא מזלזלת בידע שלך, אך כל כישופי ההחזרת אהבות, הסיאנסים, התקשור עם כוח הטומאה, וודו, והכישופים בכלל. היא נקראת שחורה משום שהיא שואבת את כוחה מכוחות אפלים - וזה מאוד מסוכן למבצע אותם ולנעזר בהם. ייתכן ויהיו בה דברים המכוונים לפגוע באחר. לא מדובר כאן על ציות לחוקים אלא על השימוש בכוח ממנו משתמשים.

מאגיה לבנה - עושה שימוש בכוחות הטהרה, כל מה שמותר במסגרת התורה. בדר"כ על מנת לעזור ולהציל ממצוקה. כל הנעשה בה נעשה לטובה ולא לפגוע באחר. עוסק בה רק אדם המורשה בכך שלמד הרבה תורה והגיע לקבלה.
אני מתנצלת אם זה פוגע איכשהו בעוסקים בתחום - אך אלו הם הדברים ויש ליידע את הלקוח על היתרונות והחסרונות. במקרה של מאגיה שחורה החסרונות גדולים מהיתרונות ולא כדאי להתקרב אליה איכשהו.

וכמובן שאין לי כוונה לפגוע בעוסקים בכך ובמיוחד לא בך איש יקר! אז מתנצלת מראש אם דבריי איכשהו פגעו למרות שכמובן זאת לא הייתה כוונתי....

בברכה,

מנהלת הפורום תמונה מצורפת

#11 אורח - צ

אורח - צ
  • אורחים

פורסם 15/08/2010 - 00:26

#12 Shahar_Levy

Shahar_Levy

בן-חמו המניאק

• מנהלי פורום
  • 8740 הודעות:

פורסם 06/09/2010 - 17:00

זו פרסומת, צריך למחוק
זה הכלי של גוגל הוא מזיין נהדר

this google tool is fucking great

#13 MaTriXy

MaTriXy

YNWA - You'll Never Walk Alone

• מנהלים ראשיים
  • 9018 הודעות:

פורסם 06/09/2010 - 17:03

זו פרסומת, צריך למחוק

בוצע.

#14 אורח - ויקי דניאל

אורח - ויקי דניאל
  • אורחים

פורסם 20/03/2013 - 16:14

שלא תעיזו ללכת אליו!!!
אני לא אתפלא שהוא בעצמו כתב את ההודעה.
הבן אדם תחמן ורק לוקח כסף מאנשים. חברה שלי הייתה אצלו ושילמה לו המון כסף. הוא לא מבין במיסטיקה ועושה את עצמו כאילו הוא מלך מיסטיקה. הוא מנצל אנשים חלשים

ת פ י צ ו - לא לשתוק - אנשים כאלה רק הורסים למיסטיקנים אמיתיים 

#15 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 20/03/2013 - 19:04

ת פ י צ ו - לא לשתוק - אנשים כאלה רק הורסים למיסטיקנים אמיתיים 

:lol: קלאסי.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי